Sport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo Tonale | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Zima » Skirama Adamello Brenta 2017/2018 » Passo Tonale / Ponte di Legno » Sport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo Tonale


Sport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo Tonale

Sport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo Tonale
Sport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo Tonale
Sport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo Tonale
Sport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo TonaleSport Hotel Vittoria**** s polopenzí - Passo Tonale
BazénWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od sjezdovky: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 3 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Klikněte na náhled pro zvětšení

Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají pro strávení své dovolené ubytování přímo na svahu a poblíž centra.

Poloha:

Hotel má výhodnou polohu, nachází se v centru městečka, v blízkosti městečka Ponte di Legno a cca 100 m od lyžařských vleků. Zastávka skibusu je u hotelu.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, výtah, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, čítárna, úschovna lyží, wellness centrum s možností bazénu, sauny, tureckých lázní, vířivky a solária (za poplatek) a parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby, dvoulůžko s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením.

Vybavení:

 • fén
 • TV
 • trezor
 • topení
 • minibar

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí - cena na osobu
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • wi-fi internet - ve společných porstorech
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • wellness - kromě solária a masáží
 • skipas - Adamello Ski ve druhé části ceníku

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 1,30 Euro/os./den, děti do 14 let jsou osvobozeny

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběru z menu.

Passo Tonale / Ponte di Legno

 • Vzdálenost z Prahy: 740 km
 • Vzdálenost z Brna: 840 km
 • Vzdálenost z Ostravy: 1010 km

Lyžařské středisko Passo Tonale / Ponte di Legno je součástí oblasti Val di Sole ležící na severozápadě Itálie. Jde o dynamické a moderně koncipované zimní centrum, kde najdete lyžařské tratě všech obtížností a po celou sezonu obvykle i vynikající sněhové podmínky pro báječné lyžování.

Sjezdové tratě

Středisko nabízí téměř 70 km sjezdovek, přepravu zajišťuje třicítka lanovek s hodinovou kapacitou 30.000 osob, lyžování si tu opravdu užijete. Velmi výkonná je i nová sedačka na ledovec Presena (3016 m.n.m.), který je mimořádně oblíbený nejen kvůli možnosti celoročního lyžování na dokonale udržované trati, ale v jarních měsících i kvůli slunci. Výborná pro lyžování je také ostrá černá sjezdovka Paradiso s převýšením přes 700 m vedoucí ze sedla Passo Paradiso (2585 m.n.m.). Další sjezdové tratě na protějším širokém jižním svahu vyhovují především začátečníkům a středně pokročilým lyžařům. Passo Tonale (1883 m.n.m.) patří ke střediskům, která splní očekávání všech výkonnostních i věkových kategorií a kde si každý lyžař najde svoji oblíbenou trať.

Noční lyžování je od poloviny prosince v úterý a ve čtvrtek na sjezdovce Valena od 20:30 do 23:00 hod. Noční lyžování je zahrnuto v ceně týdenní permanentky, pokud skipas nemáte, cena je 10 Euro/os.

Program pro děti - oblast Passo Tonale je oblíbená především u rodin s dětmi. Středisko je zaměřené na zábavu malých návštěvníků.

 • Passo Tonale - vždy ve čtvrtky od poloviny ledna do konce března od 17:30 hod. u tažného koberce "Tubbo"
 • Ponte di Legno - vždy ve středu u dětského vleku "Cida".

Program vedou instruktoři, malování tváří, tanec, dětské disciplíny, soutěže, hudba, občerstvení.

Okolní střediska

Pod Passo Tonale se nachází malebné alpské městečko Ponte di Legno (1257 m.n.m.) ideální pro zimní dovolenou. Severní svahy nad městečkem zčásti pokrývají lesy, díky tomu zde naleznou skvělé podmínky pro lyžování především náročnější lyžaři, kteří při sjezdu zdolávají úctyhodné převýšení téměř 900 metrů. Obě lyžařská střediska jsou propojena sjezdovou tratí Pegra, která Vás zaveze přímo k začátku nové sedačkové lanovky ze Sozzine k vrcholku Corno D´Aola. Nová kabinová lanovka Sozzine propojuje také Ponte di Legno a Passo Tonale, na druhou stranu vede sedačková lanovka do části Temú, kde se rozprostírají další sjezdové tratě o celkové délce zhruba 10 km.

Kromě kvalitních lyžařských tratí čeká na klienty výběr ze širokého spektra nabídek kulturního a sportovního vyžití – restaurace, bary, diskotéky, kluziště i bazén.

Informace o středisku:

 • 1121 - 3069 m.n.m.
 • 64 km sjezdových tratí v rámci skipasu Adamello ski (u Superskiramy je to 380 km sjezdovek)
 • 7 černých (10 km), 26 červených (41 km), 9 modrých (14 km)
 • 30 tažných zařízení: 4 kabiny, 19 sedaček, 4 vleků, 2 dětské koberce
 • 1x snowpark v Passo Tonale
 • 100 km uměle zasněžovaných tratí
 • 39 km sjezdů volným terénem
 • 43 km běžeckých tratí

Další možnosti sportů a zábavy

 • plavecký bazén, sauna, pára, tělocvična – Ponte di Legno, Passo Tonale
 • bruslařské kluziště vedle hotelu Savoia v Passo Tonale nebo u baru Brescia v Ponte di Legno, paragliding – Ponte di legno
 • lyžařské školy a školičky – Ponte di Legno, Passo Tonale
 • diskotéky – Passo Tonale

Skirama Adamello Brenta

Skirama Adamello Brenta nebo také Val di Sole (Slunečné údolí) se rozprostírá na rozhraní severoitalských provincií Trentino a Lombardie a svou rozlohou patří k nejrozsáhlejším a tedy i k nejvyhledávanějším lyžařským oblastem Dolomit. Tento nekonečně rozlehlý skiareál zahrnuje šest samostatných lyžařských středisek: Passo Tonale / Ponte di Legno, Folgarida / Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Monte Bondone, Paganella, Pejo a Folgaria / Lavarone. Střediska jsou většinou propojena lanovkami a celá oblast disponuje víc než 140 přepravními zařízeními s hodinovou kapacitou 80.000 osob.

Jméno Val di Sole dali oblasti Keltové, kteří si oblíbili zdejší termální prameny – ty zde najdete i dnes. Jak už název naznačuje, milovníci kvalitních moderních sjezdařských terénů mohou počítat s převažujícím krásným slunečným počasím. V posledních letech se užívá spíše názvu Skirama Adamello Dolomiti Brenta. Na své si zde určitě přijdou i vyznavači běžkařských stop, zejména u Madonny di Campiglio, stejně jako stoupenci dalších forem aktivního odpočinku, protože tato oblast je vhodná pro všechny druhy turistiky.

Sjezdové tratě

Návštěvníci zde mají dohromady k dispozici přes 340 km sjezdových tratí všech náročností, od nejjednodušší, až po tu nejčernější. Sjezdovky jsou vždy pokryté přírodním nebo technickým sněhem a mají obvykle punc nejvyšší kvality. Vrcholem nabídky je ledovec Presena táhnoucí se z nadmořské výšky 3018 m, na němž se dá lyžovat po celý rok. Díky neustálé modernizaci přepravní sítě, systémů umělého zasněžování a také cenové dostupnosti se Val di Sole dostalo v minulých letech do čela nejnavštěvovanějších lyžařských oblastí Itálie.

Seznam středisek

Passo Tonale / Ponte di LegnoFolgarida / MarillevaMadonna di CampiglioPinzoloMonte BondonePaganella, Pejo a Folgaria / Lavarone.

Skipasy a permanentky

Každé středisko má sice svou místní permanentku, můžete si ale pořídit i různě kombinované typy skipasů či využít skipas pro celou oblast Super Skirama, který vám zajistí neomezený přístup na svahy všech středisek oblasti. V rámci tohoto skipasu lze vyzkoušet i sjezdové tratě 50 km vzdáleného střediska Paganella či Folgariu nebo Monte Bondone. Navíc si můžete zalyžovat i na proslulé sjezdovce závodů Světového poháru, známé 3-Tre.


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den,

včera jsme se vrátili z dovolené s Vaší CK.

Byli jsme moc spokojení i s kvalitou hotelu.

Děkujeme, Brázdovi, Lukov

 

Brázdovi - Sport Hotel Vittoria****, 12. 02. 2018

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
SKIDospělý 1./2. postel (pokoj Standard) bez skipasuDospělý 3. postel (pokoj Standard) bez skipasuDítě 8-15,9 let 3. postel (pokoj Standard) bez skipasuDítě 3-7,9 let 3. postel (pokoj Standard) bez skipasu/se skipasemDospělý 1./2. postel (pokoj Comfort) bez skipasu
17.02. - 24.02.2018 7 617 030 Kč11 940 Kč11 940 Kč8 530 Kč18 260 KčObjednat
24.02. - 03.03.2018 7 617 030 Kč11 940 Kč11 940 Kč8 530 Kč18 260 KčObjednat
03.03. - 10.03.2018 7 613 390 Kč9 360 Kč9 360 Kč6 690 Kč14 620 KčObjednat
10.03. - 17.03.2018 7 613 390 Kč9 360 Kč9 360 Kč6 690 Kč14 620 KčObjednat
17.03. - 24.03.2018 7 613 390 Kč9 360 Kč9 360 Kč6 690 Kč14 620 KčObjednat
24.03. - 31.03.2018 7 613 390 Kč9 360 Kč9 360 Kč6 690 Kč14 620 KčObjednat
TermínPočet
nocí
SKIDospělý 3./4. postel (pokoj Comfort) bez skipasuDítě 8-15,9 let 3./4. postel (pokoj Comfort) bez skipasuDítě 3-7,9 let 3./4. postel (pokoj Comfort) bez skipasu/se skipasemDospělý 1./2. postel (pokoj Standard) se skipasemDospělý 3. postel (pokoj Standard) se skipasem
17.02. - 24.02.2018 7 612 770 Kč12 770 Kč9 130 Kč22 310 Kč17 190 KčObjednat
24.02. - 03.03.2018 7 612 770 Kč12 770 Kč9 130 Kč22 310 Kč17 190 KčObjednat
03.03. - 10.03.2018 7 610 220 Kč10 220 Kč7 310 Kč18 650 Kč14 640 KčObjednat
10.03. - 17.03.2018 7 610 220 Kč10 220 Kč7 310 Kč18 100 Kč14 100 KčObjednat
17.03. - 24.03.2018 7 610 220 Kč10 220 Kč7 310 Kč17 420 Kč13 420 KčObjednat
24.03. - 31.03.2018 7 610 220 Kč10 220 Kč7 310 Kč16 930 Kč12 930 KčObjednat
TermínPočet
nocí
SKIDítě 8-15,9 let 3. postel (pokoj Standard) se skipasemDospělý 1./2. postel (pokoj Comfort) se skipasemDospělý 3./4. postel (pokoj Comfort) se skipasemDítě 8-15,9 let 3./4. postel (pokoj Comfort) se skipasemDítě 0-2,9 let 3./4. postel (pokoj Standard/Comfort)
17.02. - 24.02.2018 7 616 070 Kč23 530 Kč18 050 Kč16 930 KčzdarmaObjednat
24.02. - 03.03.2018 7 616 070 Kč23 530 Kč18 050 Kč16 930 KčzdarmaObjednat
03.03. - 10.03.2018 7 613 520 Kč19 870 Kč15 500 Kč14 380 KčzdarmaObjednat
10.03. - 17.03.2018 7 612 670 Kč19 320 Kč14 950 Kč13 520 KčzdarmaObjednat
17.03. - 24.03.2018 7 612 220 Kč18 650 Kč14 280 Kč13 060 KčzdarmaObjednat
24.03. - 31.03.2018 7 612 090 Kč18 150 Kč13 780 Kč12 950 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás