Parkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano Adriatico | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Emilia Romagna » Misano Adriatico » Parkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano Adriatico


Parkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano Adriatico

Parkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano Adriatico
Parkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano Adriatico
Parkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano Adriatico
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: All inclusive
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 15 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Zrekonstruovaný hotel přímo na pláži, který nabízí klientům bazén i wellness centrum.

Pláž:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do vody. Plážový servis (slunečník + 2 křesílka/pokoj) je zdarma. Vodní sporty na pláži za poplatek. 

Sport a zábava:

Pobřežní promenáda nabízí celou řadu možností k nákupu, posezení v místních kavárnách či restauracích. Na pláži je organizovaná velká nabídka sportovního vyžití. Zábavu zde najdou návštěvníci všech věkových kategorií. V Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Poloha:

Hotel se nachází v letovisku Misano Adriatico, které leží mezi známějšími letovisky Riccione a Cattolica. Zhruba 600 m od hotelu se nachází centrum městečka Misano Adriatico a cca 200 m od hotelu jsou obchůdky, restaurace a bary.

Ubytování a vybavení:

Ve třípatrovém hotelu s výtahem je recepce, bar, restaurace, terasa, zahrada, hřiště a miniclub pro děti, bazén, wellness a parkoviště. 

 • Třílůžkový pokoj: max. obsazenost 3 osoby, dvoulůžko s možností 1 přistýlky, koupelna a WC, balkon.
 • Čtyřlůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby, dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna a WC. Pokoje jsou v podkroví nebo s balkonem, možnost výběru.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • fén
 • klimatizace
 • trezor
 • wifi
 • minibar

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) vč. All Inclusive
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - lehátka dle dostupnosti
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • plážový servis - slunečník + 2 křesílka/pokoj od 4. řady
 • wellness - vstup povolen od 14 let, turecké lázně, vířivka, Kneipova terapie, sauna. 2x týdně povolen vstup také dětem
 • nápoje - víno, voda, nealko nápoje; otevřený bar: džus, voda, nealko nápoje, káva, čaj po celý den.
 • animace/miniclub pro děti - cca 3 hodiny dopoledne a 3 hodiny odpoledne každý den (kromě neděle) v hotelu a na pláži, pro děti 4-12 let v termínech 1.6.-15.9.

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • parkoviště - na vyžádání za poplatek 10 Euro/den
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 15 Euro/den, splatné na místě

Způsob stravování:

All inclusive: snídaně formou bufetu, oběd o 3 chodech, večeře výběrem z menu o 3 chodech, nápoje: víno, voda, nealkoholické nápoje během obědů a večeří. 

Otevřený bar: džus, voda, nealko nápoje, káva, čaj po celý den.

Odpolední snack od 11:00 do 19:00.

Na pokoji v minibaru k dispozici 4 láhve vody/den.

Misano Adriatico

Misano Adriatico je letovisko, které se nachází cca 15 km od Rimini. Jedná se o klidnou oblast s obchůdky, restauracemi a bary. Pro milovníky historie je zde historické centrum s antickými a renesančními památkami.

Středisko je vhodné zejména pro rodiny s dětmi díky širokým písčitým plážím s pozvolným vstupem do vody.

Známé je také díky motocyklovému okruhu Misano World Circuit Marco Simoncelli.

 

Průměrné venkovní měsíční teploty - Misano Adriatico

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 0 °C 7 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 14 °C
Duben 7 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 21 °C 19 °C
Červen 15 °C 25 °C 21 °C
Červenec 17 °C 28 °C 24 °C
Srpen 17 °C 27 °C 26 °C
Září 15 °C 24 °C 23 °C
Říjen 10 °C 19 °C 18 °C
Listopad 5 °C 13 °C 12 °C
Prosinec 1 °C 9 °C 7 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel v třílůžkovém pokojiDospělý 3. postel v třílůžkovém pokojiDítě 0-14,9 let 3. postel v třílůžkovém pokojiDospělý 1./2. postel ve čtyřlůžkovém pokojiDospělý 3./4. postel ve čtyřlůžkovém pokojiDítě 0-14,9 let 3./4. postel ve čtyřlůžkovém pokoji
01.05. - 15.06.2019 (*) 3 6 060 Kč5 940 Kč3 020 Kč2 960 Kčzdarma7 620 Kč7 470 Kč3 800 Kč3 730 KčzdarmaObjednat
01.05. - 15.06.2019 (*) 4 8 060 Kč7 900 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma10 140 Kč9 940 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
01.05. - 15.06.2019 (*) 5 10 090 Kč9 890 Kč5 050 Kč4 950 Kčzdarma12 690 Kč12 440 Kč6 350 Kč6 230 KčzdarmaObjednat
01.05. - 15.06.2019 (*) 6 12 090 Kč11 850 Kč6 060 Kč5 940 Kčzdarma15 240 Kč14 940 Kč7 620 Kč7 470 KčzdarmaObjednat
01.05. - 15.06.2019 (*) 7 14 120 Kč13 840 Kč7 050 Kč6 910 Kčzdarma17 760 Kč17 410 Kč8 900 Kč8 730 KčzdarmaObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 16 070 Kč15 750 Kč8 040 Kč7 880 Kčzdarma19 480 Kč19 100 Kč9 730 Kč9 540 KčzdarmaObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 16 070 Kč15 750 Kč8 040 Kč7 880 Kčzdarma19 480 Kč19 100 Kč9 730 Kč9 540 KčzdarmaObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 16 070 Kč15 750 Kč8 040 Kč7 880 Kčzdarma19 480 Kč19 100 Kč9 730 Kč9 540 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 17 760 Kč17 410 Kč8 900 Kč8 730 Kčzdarma21 430 Kč21 010 Kč10 720 Kč10 510 KčzdarmaObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 17 760 Kč17 410 Kč8 900 Kč8 730 Kčzdarma21 430 Kč21 010 Kč10 720 Kč10 510 KčzdarmaObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 19 480 Kč19 100 Kč9 730 Kč9 540 Kčzdarma23 120 Kč22 660 Kč11 570 Kč11 340 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 19 480 Kč19 100 Kč9 730 Kč9 540 Kčzdarma23 120 Kč22 660 Kč11 570 Kč11 340 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 19 480 Kč19 100 Kč9 730 Kč9 540 Kčzdarma23 120 Kč22 660 Kč11 570 Kč11 340 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 26 780 Kč26 250 Kč13 390 Kč13 130 Kčzdarma33 100 Kč32 440 Kč16 570 Kč16 240 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 19 480 Kč19 100 Kč9 730 Kč9 540 Kčzdarma23 120 Kč22 660 Kč11 570 Kč11 340 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 17 760 Kč17 410 Kč8 900 Kč8 730 Kčzdarma21 430 Kč21 010 Kč10 720 Kč10 510 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 (*) 3 6 060 Kč5 940 Kč3 020 Kč2 960 Kčzdarma7 620 Kč7 470 Kč3 800 Kč3 730 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 (*) 4 8 060 Kč7 900 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma10 140 Kč9 940 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 (*) 5 10 090 Kč9 890 Kč5 050 Kč4 950 Kčzdarma12 690 Kč12 440 Kč6 350 Kč6 230 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 (*) 6 12 090 Kč11 850 Kč6 060 Kč5 940 Kčzdarma15 240 Kč14 940 Kč7 620 Kč7 470 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 (*) 7 14 120 Kč13 840 Kč7 050 Kč6 910 Kčzdarma17 760 Kč17 410 Kč8 900 Kč8 730 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací