Parkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano Adriatico | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Emilia Romagna » Misano Adriatico » Parkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano Adriatico


Parkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano Adriatico

Parkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano Adriatico
Parkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano Adriatico
Parkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano AdriaticoParkhotel Kursaal ***S s all inclusive - Misano Adriatico
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: All inclusive
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 15 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování blízko pláže ve větším hotelu, který je vhodný pro rodiny s dětmi, sportovní nadšence i jednotlivce, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou, jelikož hotel nabízí i welness centrum.

Pláž:

Hotel se nachází přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do vody. Plážový servis (slunečník + 2 lehátka/pokoj) je zdarma. Vodní sporty na pláži za poplatek. 

Sport a zábava:

Pobřežní promenáda nabízí celou řadu možností k nákupu, posezení v místních kavárnách či restauracích. Na pláži je organizovaná velká nabídka sportovního vyžití. Zábavu zde najdou návštěvníci všech věkových kategorií. V Riccione se nachází největší vodní park v Itálii, jmenuje se Aquafan a velký zábavní park s delfináriem. V okolí je možnost výletů do San Marina, San Lea, Gubbia, Venezia, krápníkových jeskyní ve Frasassi, Ravena, Italia in miniatura a další.

Poloha:

Hotel se nachází v letovisku Misano Adriatico, které leží mezi známějšími letovisky Riccione a Cattolica. Zhruba 600 m od hotelu se nachází centrum městečka Misano Adriatico a cca 200 m od hotelu jsou obchůdky, restaurace a bary.

Ubytování a vybavení:

Ve třípatrovém hotelu s výtahem je recepce, bar, restaurace, společenská místnost s televizí, terasa, zahrada, úschovna kol, hřiště pro děti, bazén, wellness (sauna, turecké lázně, Kneippův chodník,  vířivka - vše za poplatek) a parkoviště. 

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby, dvoulůžko s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou buďto s balkonem nebo v podkroví.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • fén
 • klimatizace
 • trezor
 • wifi
 • mini lednička - zdarma denně 4 láhve vody

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) vč. All Inclusive
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/pokoj od 4. řady
 • nápoje - 1/4 l vína, 1/2 l vody nebo 1 nealkoholický nápoj na osobu
 • animace/miniclub pro děti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • parkoviště - 10 Euro/den
 • wellness - vstup povolen od 14 let

Způsob stravování:

All inclusive: snídaně formou bufetu, oběd a večeře výberem z menu o 3 chodech, nápoje: 1/4 l vína, 1/2 l vody nebo 1 nealkoholický nápoj na osobu během obědů a večeří. 

Otevřený bar: džus, voda, nealko nápoje, kave po celý den (od 0:00 do 24:00).

Odpolední snack od 11:00 do 19:00

Misano Adriatico

Misano Adriatico je letovisko, které se nachází cca 15 km od Rimini. Jedná se o klidnou oblast s obchůdky, restauracemi a bary. Pro milovníky historie je zde historické centrum s antickými a renesančními památkami.

Středisko je vhodné zejména pro rodiny s dětmi díky širokým písčitým plážím s pozvolným vstupem do vody.

Známé je také díky motocyklovému okruhu Misano World Circuit Marco Simoncelli.

 

Průměrné venkovní měsíční teploty - Misano Adriatico

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 0 °C 7 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 14 °C
Duben 7 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 21 °C 19 °C
Červen 15 °C 25 °C 21 °C
Červenec 17 °C 28 °C 24 °C
Srpen 17 °C 27 °C 26 °C
Září 15 °C 24 °C 23 °C
Říjen 10 °C 19 °C 18 °C
Listopad 5 °C 13 °C 12 °C
Prosinec 1 °C 9 °C
7 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel v třílůžkovém pokojiDospělý 3. postel v třílůžkovém pokojiDítě 0-14,9 let 3. postel v třílůžkovém pokojiDospělý 1./2. postel ve čtyřlůžkovém pokojiDospělý 3./4. postel ve čtyřlůžkovém pokojiDítě 0-14,9 let 3./4. postel ve čtyřlůžkovém pokoji
01.05. - 16.06.2018 (*) 3 6 290 Kč6 040 Kč3 190 Kč3 070 Kčzdarma7 790 Kč7 480 Kč3 890 Kč3 740 KčzdarmaObjednat
01.05. - 16.06.2018 (*) 4 8 290 Kč7 960 Kč4 190 Kč4 030 Kčzdarma10 390 Kč9 980 Kč5 190 Kč4 990 KčzdarmaObjednat
01.05. - 16.06.2018 (*) 5 10 390 Kč9 980 Kč5 190 Kč4 990 Kčzdarma12 990 Kč12 480 Kč6 490 Kč6 240 KčzdarmaObjednat
01.05. - 16.06.2018 (*) 6 12 490 Kč12 000 Kč6 290 Kč6 040 Kčzdarma15 590 Kč14 970 Kč7 790 Kč7 480 KčzdarmaObjednat
01.05. - 16.06.2018 (*) 7 14 490 Kč13 920 Kč7 290 Kč7 000 Kčzdarma18 190 Kč17 470 Kč9 090 Kč8 730 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 16 290 Kč15 640 Kč8 190 Kč7 870 Kčzdarma19 990 Kč19 200 Kč9 990 Kč9 600 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 16 290 Kč15 640 Kč8 190 Kč7 870 Kčzdarma19 990 Kč19 200 Kč9 990 Kč9 600 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 16 290 Kč15 640 Kč8 190 Kč7 870 Kčzdarma19 990 Kč19 200 Kč9 990 Kč9 600 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 18 190 Kč17 470 Kč9 090 Kč8 730 Kčzdarma21 790 Kč20 920 Kč10 890 Kč10 460 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 18 190 Kč17 470 Kč9 090 Kč8 730 Kčzdarma21 790 Kč20 920 Kč10 890 Kč10 460 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 19 990 Kč19 200 Kč9 990 Kč9 600 Kčzdarma23 590 Kč22 650 Kč11 790 Kč11 320 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 19 990 Kč19 200 Kč9 990 Kč9 600 Kčzdarma23 590 Kč22 650 Kč11 790 Kč11 320 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 19 990 Kč19 200 Kč9 990 Kč9 600 Kčzdarma23 590 Kč22 650 Kč11 790 Kč11 320 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 27 190 Kč26 110 Kč13 590 Kč13 050 Kčzdarma33 990 Kč32 640 Kč16 990 Kč16 320 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 19 990 Kč19 200 Kč9 990 Kč9 600 Kčzdarma23 590 Kč22 650 Kč11 790 Kč11 320 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 18 190 Kč17 470 Kč9 090 Kč8 730 Kčzdarma21 790 Kč20 920 Kč10 890 Kč10 460 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 (*) 3 6 290 Kč6 040 Kč3 190 Kč3 070 Kčzdarma7 790 Kč7 480 Kč3 890 Kč3 740 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 (*) 4 8 290 Kč7 960 Kč4 190 Kč4 030 Kčzdarma10 390 Kč9 980 Kč5 190 Kč4 990 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 (*) 5 10 390 Kč9 980 Kč5 190 Kč4 990 Kčzdarma12 990 Kč12 480 Kč6 490 Kč6 240 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 (*) 6 12 490 Kč12 000 Kč6 290 Kč6 040 Kčzdarma15 590 Kč14 970 Kč7 790 Kč7 480 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 (*) 7 14 490 Kč13 920 Kč7 290 Kč7 000 Kčzdarma18 190 Kč17 470 Kč9 090 Kč8 730 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás