Hotel Olympic*** s plnou penzí - Milano Marittima | Italia Travel

Hotel Olympic*** s plnou penzí - Milano Marittima

Hotel Olympic*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Olympic*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Olympic*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Olympic*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Olympic*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Olympic*** s plnou penzí - Milano Marittima
Hotel Olympic*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Olympic*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Olympic*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Olympic*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Olympic*** s plnou penzí - Milano MarittimaHotel Olympic*** s plnou penzí - Milano Marittima
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Příjemný hotel na klidném místě, jen 100 m od pláže a zároveň v blízkosti nákupních možností.

Pláž:

Hotel leží pouhých 100 m od písečné pláže, která je vhodná pro děti neboť je pozvolná. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži v ceně (slunečník a 2 plážová křesílka/pokoj). Vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází na klidném místě jen pár kroků od písečné pláže. Kousek od hotelu najdete rozlehlý borovicový les plný cestiček a stezek, které jsou ideální pro krásné procházky a projížďky na kole. Hotel je vzdálený od centra střediska cca 1 km. Obchody, restaurace a bary jsou ve vzdálenosti zhruba 300 m. Hlavní ulice Milano Marittima, via Matteotti, která vede k nejluxusnějším obchodům a restauracím Milano Marittima a ke slavné diskotéce Pineta je vzdálena jen 100 m.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, výtah, restaurace, bar, společenská místnost s televizí, zahrada, sluneční terasa a parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek (formou palandy), koupelna se sprchou, wc, některé pokoje s balkonem (nelze garantovat).

Vybavení:

 • satelitní TV
 • telefon
 • trezor
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - od 4. řady: slunečník + 2 lehátka
 • nápoje - během jídla: 1/2 l vody, 1/4 l vína, limonády. Během dne otevřený bar s nealko nápoji (džusy, limonády, káva, čaj)

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 2,5 Euro/os./noc, děti do 14 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 10 Euro/noc
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 20 Euro/pobyt

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře o 3 chodech, salátový bufet. Nápoje během jídla: 1/2 l vody, 1/4 l vína a nealko. Otevřený bar: džus, čaj, káva, nealko.

Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Milano Marittima

Milano Marittima je přímořské letovisko plné zeleně, ležící na severu Itálie v oblasti Emilia Romagna, která je pro gurmány a milovníky italské kuchyně známá italským sýrem Parmezán nebo výbornou obloženou plackou "piadina". Nachází se necelých 20 km jihovýchodně od Ravenny na pobřeží Jaderského moře. Městečko Milano Marittima (1510 obyvatel) spadá administrativně pod sousední město Cervia, které je známější a má 28 000 obyvatel. Mezi letoviskem Cervia a Milano Marittima se nachází původní borovicový les a známé termální lázně TERME di CERVIA.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Milano Marittima

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 8 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 3 °C 13 °C 14 °C
Duben 6 °C 17 °C 16 °C
Květen 10 °C 22 °C 19 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 16 °C 29 °C 25 °C
Srpen 16 °C 28 °C 26 °C
Září 14 °C 25 °C 23 °C
Říjen 9 °C 19 °C 19 °C
Listopad 4 °C 12 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 9 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den, paní Riva,

ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování naší dovolené, která se uskutečnila začátkem července v letovisku Milano Marittima v hotelu Olympic. 

Jsme Vašimi věrnými a vždy spokojenými klienty a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Hotel Olympic je velmi příjemný, není příliš velký, s rodinnou atmosférou a velmi milým a ochotným personálem. Vše čisté, jídlo vynikající, k moři jen kousek. Tento hotel můžeme jedině doporučit. 

Za celou naši skupinu z Písku ještě jednou moc děkuji za doporučení, trpělivost při výběru a za to, že vše bylo tak, jak je na Vašich stránkách prezentováno. Přejeme Vám mnoho stejně spokojených klientů a těšíme se na další budoucí spolupráci.

S pozdravem

Veronika Pauknerová, Písek

 

Pauknerovi - Olympic Milano Maritima, 15. 08. 2018

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2019

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 7-13,9 let 3./4. postelDítě 0-6,9 let 3./4. postel
19.05. - 23.05.2019 4 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 7 990 Kč7 840 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 7 990 Kč7 840 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 7 990 Kč7 840 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 5 620 Kč5 510 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 10 460 Kč10 260 Kč8 350 Kč8 190 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 4 840 Kč4 750 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 5 620 Kč5 510 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 10 460 Kč10 260 Kč8 350 Kč8 190 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 4 840 Kč4 750 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
23.06. - 27.06.2019 4 6 710 Kč6 580 Kč5 390 Kč5 290 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 12 280 Kč12 040 Kč9 810 Kč9 620 Kč6 140 Kč6 020 KčzdarmaObjednat
27.06. - 30.06.2019 3 5 540 Kč5 430 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
30.06. - 04.07.2019 4 6 710 Kč6 580 Kč5 390 Kč5 290 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 12 280 Kč12 040 Kč9 810 Kč9 620 Kč6 140 Kč6 020 KčzdarmaObjednat
04.07. - 07.07.2019 3 5 540 Kč5 430 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
07.07. - 11.07.2019 4 6 710 Kč6 580 Kč5 390 Kč5 290 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 12 280 Kč12 040 Kč9 810 Kč9 620 Kč6 140 Kč6 020 KčzdarmaObjednat
11.07. - 14.07.2019 3 5 540 Kč5 430 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 14 510 Kč14 220 Kč11 630 Kč11 400 Kč7 260 Kč7 120 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 14 510 Kč14 220 Kč11 630 Kč11 400 Kč7 260 Kč7 120 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 14 510 Kč14 220 Kč11 630 Kč11 400 Kč7 260 Kč7 120 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 16 050 Kč15 730 Kč12 820 Kč12 570 Kč8 010 Kč7 850 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 16 050 Kč15 730 Kč12 820 Kč12 570 Kč8 010 Kč7 850 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 14 510 Kč14 220 Kč11 630 Kč11 400 Kč7 260 Kč7 120 KčzdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2019 4 5 620 Kč5 510 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 10 460 Kč10 260 Kč8 350 Kč8 190 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2019 3 4 840 Kč4 750 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 5 620 Kč5 510 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 10 460 Kč10 260 Kč8 350 Kč8 190 Kč5 230 Kč5 130 KčzdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 4 840 Kč4 750 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 7 990 Kč7 840 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací