Apartmány Mare Blu - Villa Rosa di Martinsicuro | Italia Travel

Apartmány Mare Blu - Villa Rosa di Martinsicuro

Apartmány Mare Blu - Villa Rosa di MartinsicuroApartmány Mare Blu - Villa Rosa di MartinsicuroApartmány Mare Blu - Villa Rosa di MartinsicuroApartmány Mare Blu - Villa Rosa di MartinsicuroApartmány Mare Blu - Villa Rosa di MartinsicuroApartmány Mare Blu - Villa Rosa di Martinsicuro
Apartmány Mare Blu - Villa Rosa di MartinsicuroApartmány Mare Blu - Villa Rosa di MartinsicuroApartmány Mare Blu - Villa Rosa di MartinsicuroApartmány Mare Blu - Villa Rosa di Martinsicuro
BazénKlimatizaceParkovištěPračka
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají ubytování kousek od pláže. Martinsicuro je rušnější středisko, které můžeme doporučit jako vhodné místo dovolené pro rodiny s dětmi, neboť je zde dlouhá pozvolná písečná pláž se spoustou atrakcí pro děti, ale také pro milovníky klidnějších míst. Martinsicuro leží 5 km jižně od známého San Benedetto del Tronto nebo hned vedle klidnějšího Villa Rosa.

Pláž:

Pláže v této oblasti jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Ideální pro děti a neplavce. Rezidence leží zhruba 350 m od pláže.

Sport a zábava:

Návštěvníkům je zde k dispozici celá řada sportovního vyžití jako jsou tenisové kurty, sportovní hala, plavecký areál s krytým i venkovním bazénem, yacht club a spousta dalšího. Navštívit lze i místní námořní muzeum. Pro milovníky nočního života je v centru města i podél pěší promenády otevřená velká spousta zmrzlináren, restaurací, barů s tanečními programy a butiky. Milovníkům historie doporučujeme navštívit městečka Ascoli Piceno a Offida, které jsou vzdáleny cca půl hodiny jízdy autem.

Poloha:

Nová rezidence se nachází na klidnějším místě, zhruba 350 m v letovisku Martinsicuro, což je vhodné místo dovolené pro rodiny s dětmi. V blízkosti se nacházejí veškeré služby.

Ubytování a vybavení:

Rezidence ubytování v moderních apartmánech. U rezidence se nachází bazén, parkoviště a garáž. Společná pračka za poplatek.

 • Typ ubytování bilo (40 m2) - maximální obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem, wc, balkon.
 • Typ ubytování trilo (45 m2) - maximální obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, koupelna se sprchovým koutem, wc, balkon.
 • Typ ubytování trilo Deluxe (60 m2) - maximální obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky, koupelna se sprchovým koutem, wc, balkon.

Vybavení:

 • televize
 • klimatizace
 • fén

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace

Povinné příplatky:

 • závěrečný úklid - 40 Euro/apartmán (povinný úklid kuchyňky), platí se na místě
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • parkoviště
 • ložní prádlo a ručníky
 • spotřeby energií, vody
 • garáž

Martinsicuro

Letovisko Martinsicuro se nachází v jižní části Palmové riviéry, přibližně 5 km od města San Benedetto del Tronto. Pro toto letovisko je typická palmová promenáda podél pobřeží a také cyklistická stezka, po které se můžete na kole či kolečkových bruslích dostat až do městečka Tortoreto Lido (cca 15 km).

Martinsicuro se nachází u ústí řeky Tronto a má necelých 14 tisíc obyvatel. Proslulé je svými krásnými, čistými a dlouhými plážemi s promenádou, kde můžete ochutnat výtečnou italskou zmrzlinu nebo navštívit restaurace a bary.

Nejnavštěvovanější památkou je věž Karla V. ze 16. století, která leží u řeky Tronto a kdysi sloužila jako obranná pevnost proti vpádům Saracénů. Na fasádě můžete najít emblém s dvouhlavým habsburským orlem, což je znak císaře Karla V.

V červenci například můžete navštívit tzv. "Citta di Martinsicuro", jedná se o akci plnou výstav, koncertů a oslav.

14. srpna je zde tzv. "Sea Festival", neboli Mořský festival, kde můžete vidět průvod rybářských lodí.

Nedaleko se nachází aquapark Onda Blu a na své si přijdou také milovníci rybaření.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Martisicuro

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C
13 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2018

TermínPočet
nocí
Bilo 4 - cena za apartmánTrilo 6 - cena za apartmánTrilo 6 Deluxe - cena za apartmán
15.06. - 22.06.2019 7 14 670 Kč14 380 Kč16 460 Kč16 140 Kč19 140 Kč18 760 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 16 750 Kč16 420 Kč19 450 Kč19 070 Kč20 930 Kč20 520 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 16 750 Kč16 420 Kč19 450 Kč19 070 Kč20 930 Kč20 520 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 19 140 Kč18 760 Kč21 530 Kč21 100 Kč23 040 Kč22 580 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 19 140 Kč18 760 Kč21 530 Kč21 100 Kč23 040 Kč22 580 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 19 140 Kč18 760 Kč21 530 Kč21 100 Kč23 040 Kč22 580 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 21 250 Kč20 830 Kč23 640 Kč23 170 Kč26 320 Kč25 800 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 21 250 Kč20 830 Kč23 640 Kč23 170 Kč26 320 Kč25 800 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 23 920 Kč23 450 Kč27 820 Kč27 270 Kč29 900 Kč29 310 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 21 250 Kč20 830 Kč23 640 Kč23 170 Kč26 320 Kč25 800 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 16 750 Kč16 420 Kč19 450 Kč19 070 Kč20 930 Kč20 520 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 14 950 Kč14 660 Kč16 460 Kč16 140 Kč18 540 Kč18 170 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 12 280 Kč12 040 Kč13 760 Kč13 490 Kč16 750 Kč16 420 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací