Apartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina Julia | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Severní Itálie » Marina Julia » Apartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina Julia


Apartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina Julia

Apartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina Julia
Apartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina Julia
Apartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina Julia
Apartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros – Marina Julia Camping Village*** - Marina Julia
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Komplex s bazény se nachází v blízkosti pláže v krásné přírodě.

Pláž:

Ubytování leží cca 100-200 m od pláže. Plážový servis na pláži zdarma. Oblázkovo-písečná pláž s pozvolným vstupem, vhodná pro děti. 

Poloha:

Komplex se nachází v městečku Marina Julia, cca 25 km od Grado a 5 km od centra Monfalcone. U komplexu se nachází dvě přírodní rezervace, ráj pozorování ptáků. V této oblasti se mohou objevovat divoká zvířata, jako jsou koně Camargue, volně procházející se. Do hodiny cesty autem jsou města Trieste a Aquileia, zámek Miramare, Obří jeskyně, archeologické římské výkopávky a mnoho dalších.

Okolí ubytování je klidné a pláž je vzdálená cca 100-200 m. Restaurace a bary jsou přímo v letovisku.

Ubytování a vybavení:

Komplex nabízí tři bazény: olympijský bazén, bazén s 10 metrovým můstkem a bazén pro děti. Pro hosty jsou u bazénu opalovací lehátka. V komplexu je recepce, bar, restaurace, internet point, parkoviště, hřiště pro děti.

 • Typ ubytování bilo (typ Friuli Venezia Giulia) - max. obsazenost 4 osoby (34m2): obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň, pokoj se dvěmi lůžky, koupelna se sprchovým koutem, krytá terasa.
 • Typ ubytování bungalow (typ Villino Trieste) - max. obsazenost 5 osob (35 m2): obývací pokoj, kuchyňka, ložnice se dvěmi lůžky, ložnice se samostatným lůžkem a palandou, koupelna se sprchou, krytá terasa.

Vybavení:

 • klimatizace
 • TV

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště
 • plážový servis - slunečník + lehátko/apartmán
 • ložní prádlo a ručníky
 • spotřeby energií, vody
 • animace/miniclub pro děti

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán, splatná na místě
 • závěrečný úklid - 40 Euro v případě, že apartmán bude předáván neuklizen
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - 3,5 Euro/den
 • zvířata - 7 Euro/den, na vyžádání při rezervaci, platí se na místě
 • příplatky na místě - lehátka u bazénu 4 Euro/den

Způsob stravování:

Vlastní. Možnost dokoupení:

Polopenze 560 Kč/osoba/den, děti 7-14,9 let: 280 Kč/osoba/den, děti 0-6,9 let zdarma.

Plné penze 770 Kč/osoba/den, děti 7-14,9 let: 385 Kč/osoba/den, děti 0-6,9 let zdarma.

Marina Julia

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den,

dovolená krásná, prostředí příjemné, služby a stravování perfekní děkujeme za sprostředkování  

 S pozdravem 

Ing. David Jaška, Litomyšl

 

Jaškovi - Villaggio Albatros, 15. 08. 2018

Dobrý den, moc děkujem za zprostředkování krásné dovolene.

Vše proběhlo v pořádku, příští rok pojedem zas.

Szabovi, Mladá Boleslav

Szabovi - Villaggio Albatros Marina Julia, 18. 07. 2018

Ubytování v bungalovech příjemné, vybavení dostačující. Výhodou byla blízkost moře a pláže. Měli jsme k dispozici dva velké bazény , u kterých probíhal celodenní program pro děti i dospělé. Bohužel během našeho pobytu začátkem července 2017 se předělával dětský bazén, takže k dispozici nebyl bazének pro menší děti. V resortu probíhaly každý večer zábavné programy pro děti i dospělé. Měli jsme možnost využít místní minigolf a tenisové kurty. V okolí resortu nebylo moc kam jít proto bych Resort Albatros doporučila hlavně pro rodiny s malými dětmi...

Norkovi, Muclingerovi, Zlín

 

Norkovi - Villaggio Albatros, 01. 08. 2017

Dobrý den.

Rád bych touto cestou reagoval na Váš požadavek, týkající se zpětné vazby na pobyt.

S dovolenou ve Villaggio Albatros v Marina Julia jsme byli velmi spokojeni.

Ubytování, polopenze, animační programy, čistota v areálu resortu a převážně písčité pláže nás vzhledem k nižší cenové relaci pobytu mile překvapili. Velmi pozvolný vstup do moře a teplá voda moře je ideálním místem pro děti, které si vody náležitě užili. Dle našeho názoru můžeme tento resort doporučit všem rodinám s malými dětmi, pro které je tento resort primárně určen.

S pozdravem

Martin Kurz, Karviná

 

Villaggio Albatros - Kurzovi, 11. 07. 2017

Ceník zájezdu

TermínBilo 2+2 "Friuli Venezia Giulia" - cena za apartmánBungalow 3+2 "Villino Trieste" - cena za bungalov

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací