Apartmány Villaggio Macinelle - Marina di Camerota | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Kampánie » Marina di Camerota » Apartmány Villaggio Macinelle - Marina di Camerota


Apartmány Villaggio Macinelle - Marina di Camerota

Apartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di Camerota
Apartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di Camerota
Apartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di CamerotaApartmány Villaggio Macinelle - Marina di Camerota
BazénParkovištěPlážový servis
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Areál plný zeleně a exotických květin Macinelle se nachází v letovisku Marina di Camerota v Národním parku Cilento, zasazený do překrásné přírodní scenérie přímo u pláže s bílým pískem a křišťálovým mořem. Průzračné moře a překrásná panoramata jsou dominantou v Marině di Camerota nazývané perlou Cilenta, jenž byla již několikrát oceněna Modrou vlajkou (ekologické ocenění). Je zde možné naleznout nádherně členěné pobřeží, vhodné podmínky pro potápění a archeologické památky evropského významu, které uchvátí každého návštěvníka.

Pláž:

Hned u komplexu je privátní krásná písečná pláž Calanca vybavená lehátky a slunečníky. Plážový servis je v ceně. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V baru se pořádají pravidelné diskotéky a animační programy jak pro děti tak pro dospělé. Bazén je dlouhý 14 x 8 m., pod dohledem kvalifikovaných instruktorů lze zajistit kurz plavání nebo potápění. V rámci bazénu mužete využít lehátka pro slunění. Z bazénu je nádherný výhled na celý záliv.

Poloha:

Areál je umístěn přímo v centru městečka, několik kilometrů od Capo Palinuro. V centru městečka je mnoho kavárniček, pizérií, cukráren a obchůdku. Součástí je turistický přístav, ze kterého se pořádají lodní výlety k jeskyním, které jsou přístupné pouze z moře. Historicky známé Pompeje jsou vzdáleny 130 Km, Paestum 60 Km, Padula 70 Km. Letiště Neapol 170 Km.

Ubytování a vybavení:

Přímo v areálu je k dispozici bar, bazén, solárium, fitness, dětský club, parkoviště. Ubytování je zajištěno v apartmánech typu bilo nebo trilo, jejichž součástí je vybavená kuchyňka a sociální zařízení, televize.

 • Typ ubytování bilo A - pro max. 4 osoby: manželská postel a 2 samostatné postele, vybavená venkovním kuchyňka, sociální zařízení se sprchou, WC.
 • Typ ubytování bilo B - pro max. 5 osob: obytná část s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, vybavená kuchyňka, sociální zařízení se sprchou, WC.
 • Typ ubytování trilo C - pro max. 6 osoby: obytná část s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, menší ložnice s poschoďovou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, vybavená kuchyňka, sociální zařízení se sprchou, WC.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • parkoviště
 • plážový servis
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo a ručníky - 10 Euro/os.

Marina di Camerota

Marina di Camerota je dnes moderním přímořským městečkem s malebným přístavem. Historii vidíme na každém kroku v úzkých kamenných uličkách, ze kterých se ještě nevytratil duch minulosti. Původní starší městečko Camerota se nachází na vyvýšeném pahorku nad mořem. Tisíciletou historii nám dokazují archeologické nálezy z této oblasti.

Přírodní krásy Marina di Camerota

Marina di Camerota je součástí Národního parku Cilento a Vallo di Diano. Národní park skýtá spousty přírodních útvarů, které se vyskytují pouze v této oblasti Itálie. Je jedinečnou souhrou přírodní krásy snoubené s historickými památkami.

Marina di Camerota láká turisty, svou polohou u moře, které má v této oblasti nádhernou barvu. Městečko nabízí palmovou promenádu podél přístavu, centrum plné typických obchůdků, italských barů a pizzerí. Zájezd do této části Itálie je jednoduše trefa do černého.

Kampánie

Kampánie s hlavním městem Neapolí je jednou z nejkrásnějších částí jihozápadní části Itálie a zároveň turisticky významné a vyhledávané pobřeží. Rozprostírá se přes rozmanité oblasti Itálie zahrnující pobřežní oblasti, stejně jako úrodné roviny přecházející do hornatého vnitrozemí. Krásné a romantické přírodní scenérie podél Tyrhénského moře jsou doplněny významnými historickými památkami například ve městech Paestum, Agropoli, Marina di Camerota a Palinuro.

Je to oblast neuvěřitelného bohatství přírodních krás, stejně jako umění a kultury, což zaručí že Vaše dovolená bude nezapomenutelným zážitkem. Součástí Kampánie je Národní park Cilento, který je zajímavý členitým pobřežím se skalnatými útesy, zátokami a písečnými plážemi. Letní dovolená bude příjemná od května až do října pro idelní klimatické podmínky. Pomineme-li fantastické moře a pláže, půvab historických měst, vyhlášenou kuchyni a jedinečnou atmosféru, najdete zde i vysoce kvalitní služby a ubytování všech kategorií.

Neapol

Neapol je hlavním městem italského regionu Kampánie, druhé nejlidnatější město celé Itálie a největší město jižní Itálie. Nachází se na půli cesty mezi sopkou Vesův a a samostatné vulkanické oblasti Campi Flegrei, v Neapolském zálivu na pobřeží Tyrhénského moře. Jeho jméno pochází z řeckého Neapolis znamenající  nové město. Neapol je město jedinečných krás, kde ještě i dnes můžete pocítit a pozorovat něco ze starověké a středověké podoby světa. Srdce Neapoli "historické město" bylo vyhlášeno za kulturní dědictví UNESCO. Je to živé a pulsující město, plné nádherných historických a uměleckých pokladů a v křivolakých uličkách můžete obdivovat tajemné kostely, katakomby a třeba i podzemní jeskyně. Má-li být Vaše dovolená obohacena o kulturní zážitek, stojí toto přístavní město jistě za návštěvu.

Palinuro

Každým rokem přibývá turistů se zájmem o potápění a podmořský život. Přenádherná barva moře a pestrý podmořský život dělají z Palinura ráj pro potápěče. Jistě zajímavé a dobrodružné jsou výlety do několika desítek jeskyní, které jsou dosažitelné pouze na loďkách. Z těch nejznámějších je to Modrá jeskyně, která fascinuje svou azurovou barvou.

Sorrento

Poloostrov Sorrento se rozprostírá cca 50 km na jih od Neapole. Centrem této oblasti je stejnojmenné město, které je rodištěm italského básníka Torquata Tassa. Známé historické město se nachází na vysokém útesu na pobřeží Tyrhénského moře. Z vysokých útesů je kouzelný pohled nejen na moře, ale i Neapol, ostrov Capri  a Vesuv.

Amalfi

Typické italské městečko je cílem mnohých turistů a to jak pro svou ideální polohu, tak pro známý Dóm, nacházející se v centru města. Amalfi je především vyhlášené svým citrónovým likérem zvaným Limoncello.

Výlety

 • Archeolog. zóna a návštěva buvolí farmy dospělí cca 15 €, děti 2-12 let cca 12 €
 • Ostrov Capri dospělí cca 45 €, děti 2-12 let cca 40 €
 • Pompeje s Vesuvem dospělí cca 25 €, děti 2-12 let cca 25 €
 • Amalfi dospělí cca 25 €, děti 2-12 let cca 20 €
 • Reggia di Caserta (italské Versailles) dospělí cca 35 €, děti 2-12 let cca 30 €

Průměrné venkovní měsíční teploty - Marina di Camerota

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 6 °C 13 °C 14 °C
Únor 6 °C 14 °C 13 °C
Březen 7 °C 16 °C 14 °C
Duben 10 °C 19 °C 15 °C
Květen 13 °C 24 °C 18 °C
Červen 17 °C 28 °C 21 °C
Červenec 19 °C 30 °C 24 °C
Srpen 19 °C 30 °C 25 °C
Září 17 °C 27 °C 23 °C
Říjen 13 °C 23 °C 21 °C
Listopad 10 °C 18 °C 18 °C
Prosinec 7 °C 15 °C 16 °C

 

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínBilo A - cena za apartmánBilo B - cena za apartmánTrilo C - cena za apartmán

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací