Apartmány Des Alpes 2*** - Madonna di Campiglio | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Zima » Skirama Adamello Brenta 2017/2018 » Madonna di Campiglio / Pinzolo » Apartmány Des Alpes 2*** - Madonna di Campiglio


Apartmány Des Alpes 2*** - Madonna di Campiglio

Apartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di Campiglio
Apartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di Campiglio
Apartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di Campiglio
Vzdálenost od sjezdovky: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Klikněte na náhled pro zvětšení

Doporučujeme klientům, kteří preferují ubytování přímo v centru střediska a zároveň u sjezdovky.

Společenské vyžití a zábava:

Na večerní procházku se můžete vydat do centra Madonna di Campiglio, které bylo jedním z prvních alpských středisek. Nyní patří k nejprestižnějším zimním střediskům a potkat zde můžete celou řadu známých osobností. Je zde promenáda se spoustou luxusních obchodů, restaurací a barů.

Poloha:

Rezidence se nachází jen 100 m od sjezdovky a zároveň přímo v centru Madonny di Campiglio. Zastávka skibusu je vzdálena 50 m od rezidence. U rezidence je malé jezírko, které bývá v zimě využíváno jako kluziště. Lyžařské terény Madonna di Campiglio ocení především zdatní lyžaři, kteří vyzkouší jistě černé sjezdovky Amazzonia, 3-Tre nebo prudkou Spinale direttissima. Neopomunetulné je i lyžařské propojení Madonny s Marillevou/Folgaridou a panoramatická kabinová lanovka spojující Madonnu s Pinzolem.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, společenská místnost s TV, úschovna lyží, výtah, vyhrazené parkoviště a garážová stání za poplatek. 

 • Typ ubytování mono 2 – max. obsazenost 2 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby s kuchyňským koutem, koupelna/WC.
 • Typ ubytování bilo 3 (cca 30 m2) - max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, 3. lůžko v malé místnosti bez okna při vstupu, koupelna/WC.
 • Typ ubytování bilo 4 (cca 30 m2) max obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna/WC.
 • Typ ubytování bilo 5 (cca 40 m2) max obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, rozkládacím křeslem pro 1 osobu, kuchyňským koutem, ložnice se 2 lůžky, koupelna/WC.
 • Typ ubytování trilo 6 - max obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňským koutem, ložnice se 2 lůžky, ložnice s palandou, koupelna/WC.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí - cena na osobu
 • zástupce CK na telefonu
 • ložní prádlo - výměna 1x za týden
 • ručníky - denní výměna
 • spotřeby energií, vody
 • skipas - Madonna di Campiglio v druhé části ceníku
 • denní úklid

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 200 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - 50 Euro/mono a bilo, 70 Euro/trilo, povinný úklid kuchyňky
 • pobytová taxa - 1,30 Euro/os./noc, splatná na místě (pobyt 1-10 dní), děti do 14 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • garáž - 70 Euro/týden na rezervaci
 • skibus - cca 100 m od apartmánu za poplatek 10 Euro/týden

Doplňující informace:

V následujících obdobích jsou v ceně skipasy "Skiarea Campiglio" (speciální nabídka):

od 07.01.2019 do 20.01.2019 (5-denní a 6-denní skipas)
od 16.03.2019 do 31.03.2019 (5-denní a 6-denní skipas)

V následujících obdobích jsou v ceně skipasy "Superskirama" (speciální nabídka): 

do 22.12.2018 a od 30.03.2019

Madonna di Campiglio / Pinzolo

 • Vzdálenost z Prahy: 760 km
 • Vzdálenost z Brna: 820 km
 • Vzdálenost z Ostravy: 990 km

Madonna di Campiglio je velmi moderní vysokohorské středisko s atraktivním lyžováním, jež je považované za špičku nabídky celé oblasti Val di Sole. Vedle Cortiny d´Ampezzo je také jednou z nejprestižnějších vysokohorských destinací Itálie vůbec. Zvučné jméno dodávají tomuto skiresortu známé osobnosti, které sem často jezdí, ale také každoroční závody Světového poháru ve sjezdovém lyžování a především zdejší dokonalé svahy. Madonnu di Campiglio obklopuje úchvatné panorama horských skupin Adamello - Presanella a Brenta. Právem bývá Madonna di Campiglio přezdívaná "Perla delle Dolomiti", tedy Perlou Dolomit.

Sjezdové tratě

Sjezdovky tohoto centra jsou rychlé, ale bezpečné a jejich členitost nabízí nepřeberné množství variant sjezdů všech náročností, jak pro milovníky lyžování, tak pro stoupence snowboardingu. Pokud si pořídíte rozšířený skipas Skirama, můžete využít i propojení s dalším střediskem oblasti Val di Sole Marilleva/Folgarida. Vrcholem nabídky v Madonně di Campiglio je trať 3-Tre vedoucí z Palou (2123 m n.m.), homologovaná pro závody FIS. Z Passo Grosté (2443 m n.m.), nejznámějšího lyžařského sedla ve Val di Sole, si vychutnáte sedmikilometrový sjezd až k dolní kabinové lanovce, další nezapomenutelné zážitky vám připraví černá tříkilometrová sjezdovka Amazzonia padající ze skalního výběžku Pradalago. Modlou italských vyznavačů snowboardingu je špičkový obří snowpark Ursus na Passo Grosté.

Pinzolo vzdálené asi 15 km od Madonny di Campiglio je menší, i jeho tratě ale mají pro lyžování výborné převýšení a jsou stejně vybaveny propracovaným systémem umělého zasněžování, moderními klíčovými přepravními kapacitami a dobře upravovanými sjezdovkami. Novinkou letošní sezóny je spojení Pinzolo a Madonna di Campiglio nejmodernější osmimístnou panoramatickou kabinkovou lanovkou Pinzolo-Campiglio Express, která pohodlně přepraví během 16 minut lyžaře ke sjezdovkám Madonna di Campiglio. Lanovka má kapacitu 1800 osob/hod. a je vzorem nejmodernějších vysokohorských technologií. Lahůdkou jsou dvě černé tratě z Doss Sabion doplněné řadou modrých i červených tras, vyznavače snowboardingu uchvátí zdejší snowpark, vždy dokonale upravený. Lyžování i snowboarding ve skvělých podmínkách. Milovníky nožního lyžování uchvátí sjezdovka Canelone Miramonti.

Běžkařské tratě

Obě střediska, od letošní sezóny lyžařsky propojené, nezapomněla ani na běžkaře. Ti si v Madonně di Campiglio mohou například vyzkoušet i 7,5 km dlouhou trať Světového poháru, i pro děti je připravena stopa dlouhá asi 2 km.

Okolní střediska

Malebná Madonna plná značkových obchodů neutichá ani ve večerních hodinách, ve zdejších stylových hospůdkách, barech a restauracích pokračuje zábava dlouho do noci. Najdete zde tedy jak báječné lyžování, tak i zábavu a relax. Klidnější variantu, a také nesrovnatelně levnější, naopak nabízí městečko Pinzolo. Na rozdíl od rušné Madonny di Campiglio má poklidný charakter a hodí se tedy i pro rodinnou zimní dovolenou.

Další možnosti sportu a zábavy:

 • bruslařský stadion - Madonna di Campiglio, Pinzolo
 • plavecký bazén - Madonna di Campiglio
 • noční lyžování - Madonna di Campiglio
 • paragliding
 • squash, fitness
 • diskotéky

Skirama Adamello Brenta

Skirama Adamello Brenta nebo také Val di Sole (Slunečné údolí) se rozprostírá na rozhraní severoitalských provincií Trentino a Lombardie a svou rozlohou patří k nejrozsáhlejším a tedy i k nejvyhledávanějším lyžařským oblastem Dolomit. Tento nekonečně rozlehlý skiareál zahrnuje šest samostatných lyžařských středisek: Passo Tonale / Ponte di Legno, Folgarida / Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Monte Bondone, Paganella, Pejo a Folgaria / Lavarone. Střediska jsou většinou propojena lanovkami a celá oblast disponuje víc než 140 přepravními zařízeními s hodinovou kapacitou 80.000 osob.

Jméno Val di Sole dali oblasti Keltové, kteří si oblíbili zdejší termální prameny – ty zde najdete i dnes. Jak už název naznačuje, milovníci kvalitních moderních sjezdařských terénů mohou počítat s převažujícím krásným slunečným počasím. V posledních letech se užívá spíše názvu Skirama Adamello Dolomiti Brenta. Na své si zde určitě přijdou i vyznavači běžkařských stop, zejména u Madonny di Campiglio, stejně jako stoupenci dalších forem aktivního odpočinku, protože tato oblast je vhodná pro všechny druhy turistiky.

Sjezdové tratě

Návštěvníci zde mají dohromady k dispozici přes 340 km sjezdových tratí všech náročností, od nejjednodušší, až po tu nejčernější. Sjezdovky jsou vždy pokryté přírodním nebo technickým sněhem a mají obvykle punc nejvyšší kvality. Vrcholem nabídky je ledovec Presena táhnoucí se z nadmořské výšky 3018 m, na němž se dá lyžovat po celý rok. Díky neustálé modernizaci přepravní sítě, systémů umělého zasněžování a také cenové dostupnosti se Val di Sole dostalo v minulých letech do čela nejnavštěvovanějších lyžařských oblastí Itálie.

Seznam středisek

Passo Tonale / Ponte di LegnoFolgarida / MarillevaMadonna di CampiglioPinzoloMonte BondonePaganella, Pejo a Folgaria / Lavarone.

Skipasy a permanentky

Každé středisko má sice svou místní permanentku, můžete si ale pořídit i různě kombinované typy skipasů či využít skipas pro celou oblast Super Skirama, který vám zajistí neomezený přístup na svahy všech středisek oblasti. V rámci tohoto skipasu lze vyzkoušet i sjezdové tratě 50 km vzdáleného střediska Paganella či Folgariu nebo Monte Bondone. Navíc si můžete zalyžovat i na proslulé sjezdovce závodů Světového poháru, známé 3-Tre.


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 06. 2018

TermínPočet
nocí
SKIMono 2 bez skipasuBilo 3 bez skipasuBilo 4 bez skipasuBilo 5 bez skipasuTrilo 4 bez skipasuTrilo 5 bez skipasuTrilo 6 bez skipasu
01.12. - 08.12.2018 (*) 7 65 520 Kč5 360 Kč4 580 Kč4 450 Kč4 810 Kč4 670 Kč4 400 Kč4 270 Kč6 740 Kč6 540 Kč5 390 Kč5 230 Kč4 500 Kč4 370 KčObjednat
08.12. - 15.12.2018 (*) 7 65 520 Kč5 360 Kč4 580 Kč4 450 Kč4 810 Kč4 670 Kč4 400 Kč4 270 Kč6 740 Kč6 540 Kč5 390 Kč5 230 Kč4 500 Kč4 370 KčObjednat
15.12. - 22.12.2018 (*) 7 66 610 Kč6 420 Kč5 520 Kč5 360 Kč5 520 Kč5 360 Kč4 940 Kč4 800 Kč7 570 Kč7 350 Kč6 060 Kč5 880 Kč5 050 Kč4 900 KčObjednat
22.12. - 29.12.2018 7 69 620 Kč9 340 Kč8 250 Kč8 010 Kč7 570 Kč7 350 Kč7 440 Kč7 220 Kč11 700 Kč11 350 Kč9 360 Kč9 080 Kč7 800 Kč7 570 KčObjednat
29.12. - 05.01.2019 7 616 510 Kč16 020 Kč15 600 Kč15 140 Kč14 430 Kč14 000 Kč13 210 Kč12 820 Kč20 650 Kč20 040 Kč16 510 Kč16 020 Kč13 760 Kč13 350 KčObjednat
06.01. - 13.01.2019 (*) 7 66 890 Kč6 690 Kč6 060 Kč5 880 Kč5 780 Kč5 610 Kč5 230 Kč5 080 Kč8 250 Kč8 010 Kč6 610 Kč6 420 Kč5 520 Kč5 360 KčObjednat
12.01. - 19.01.2019 (*) 7 66 890 Kč6 690 Kč6 060 Kč5 880 Kč5 780 Kč5 610 Kč5 230 Kč5 080 Kč8 250 Kč8 010 Kč6 610 Kč6 420 Kč5 520 Kč5 360 KčObjednat
19.01. - 26.01.2019 7 66 890 Kč6 690 Kč6 060 Kč5 880 Kč5 780 Kč5 610 Kč5 230 Kč5 080 Kč8 250 Kč8 010 Kč6 610 Kč6 420 Kč5 520 Kč5 360 KčObjednat
26.01. - 02.02.2019 7 66 890 Kč6 690 Kč6 060 Kč5 880 Kč5 780 Kč5 610 Kč5 230 Kč5 080 Kč8 250 Kč8 010 Kč6 610 Kč6 420 Kč5 520 Kč5 360 KčObjednat
02.02. - 09.02.2019 7 66 890 Kč6 690 Kč6 060 Kč5 880 Kč5 780 Kč5 610 Kč5 230 Kč5 080 Kč8 250 Kč8 010 Kč6 610 Kč6 420 Kč5 520 Kč5 360 KčObjednat
09.02. - 16.02.2019 7 68 950 Kč8 690 Kč7 340 Kč7 120 Kč7 230 Kč7 020 Kč6 610 Kč6 420 Kč10 330 Kč10 030 Kč8 250 Kč8 010 Kč6 890 Kč6 690 KčObjednat
16.02. - 23.02.2019 7 68 950 Kč8 690 Kč7 340 Kč7 120 Kč7 230 Kč7 020 Kč6 610 Kč6 420 Kč10 330 Kč10 030 Kč8 250 Kč8 010 Kč6 890 Kč6 690 KčObjednat
23.02. - 02.03.2019 7 68 950 Kč8 690 Kč7 340 Kč7 120 Kč7 230 Kč7 020 Kč6 610 Kč6 420 Kč10 330 Kč10 030 Kč8 250 Kč8 010 Kč6 890 Kč6 690 KčObjednat
02.03. - 09.03.2019 7 68 950 Kč8 690 Kč7 340 Kč7 120 Kč7 230 Kč7 020 Kč6 610 Kč6 420 Kč10 330 Kč10 030 Kč8 250 Kč8 010 Kč6 890 Kč6 690 KčObjednat
09.03. - 16.03.2019 7 66 890 Kč6 690 Kč6 060 Kč5 880 Kč5 780 Kč5 610 Kč5 230 Kč5 080 Kč8 250 Kč8 010 Kč6 610 Kč6 420 Kč5 520 Kč5 360 KčObjednat
16.03. - 23.03.2019 (*) 7 66 890 Kč6 690 Kč6 060 Kč5 880 Kč5 780 Kč5 610 Kč5 230 Kč5 080 Kč8 250 Kč8 010 Kč6 610 Kč6 420 Kč5 520 Kč5 360 KčObjednat
23.03. - 30.03.2019 (*) 7 65 520 Kč5 360 Kč4 580 Kč4 450 Kč4 810 Kč4 670 Kč4 400 Kč4 270 Kč6 740 Kč6 540 Kč5 390 Kč5 230 Kč4 500 Kč4 370 KčObjednat
30.03. - 06.04.2019 (*) 7 65 520 Kč5 360 Kč4 580 Kč4 450 Kč4 810 Kč4 670 Kč4 400 Kč4 270 Kč6 740 Kč6 540 Kč5 390 Kč5 230 Kč4 500 Kč4 370 KčObjednat
06.04. - 13.04.2019 (*) 7 65 520 Kč5 360 Kč4 580 Kč4 450 Kč4 810 Kč4 670 Kč4 400 Kč4 270 Kč6 740 Kč6 540 Kč5 390 Kč5 230 Kč4 500 Kč4 370 KčObjednat
TermínPočet
nocí
SKIMono 2 se skipasemBilo 3 se skipasemBilo 4 se skipasemBilo 5 se skipasemTrilo 4 se skipasemTrilo 5 se skipasemTrilo 6 se skipasem
01.12. - 08.12.2018 (*) 7 68 450 Kč8 200 Kč7 540 Kč7 320 Kč7 750 Kč7 520 Kč7 360 Kč7 140 Kč9 700 Kč9 410 Kč8 350 Kč8 100 Kč7 440 Kč7 220 KčObjednat
08.12. - 15.12.2018 (*) 7 68 450 Kč8 200 Kč7 540 Kč7 320 Kč7 750 Kč7 520 Kč7 360 Kč7 140 Kč9 700 Kč9 410 Kč8 350 Kč8 100 Kč7 440 Kč7 220 KčObjednat
15.12. - 22.12.2018 (*) 7 69 550 Kč9 270 Kč8 450 Kč8 200 Kč8 450 Kč8 200 Kč7 910 Kč7 680 Kč10 510 Kč10 200 Kč9 000 Kč8 730 Kč7 990 Kč7 760 KčObjednat
22.12. - 29.12.2018 7 616 360 Kč15 870 Kč14 980 Kč14 540 Kč14 280 Kč13 860 Kč14 150 Kč13 730 Kč18 410 Kč17 860 Kč16 070 Kč15 590 Kč14 510 Kč14 080 KčObjednat
29.12. - 05.01.2019 7 623 220 Kč22 530 Kč22 310 Kč21 650 Kč21 170 Kč20 540 Kč19 920 Kč19 330 Kč27 360 Kč26 540 Kč23 220 Kč22 530 Kč20 470 Kč19 860 KčObjednat
06.01. - 13.01.2019 (*) 7 612 120 Kč11 760 Kč11 310 Kč10 980 Kč11 030 Kč10 700 Kč10 480 Kč10 170 Kč13 500 Kč13 100 Kč11 860 Kč11 510 Kč10 740 Kč10 420 KčObjednat
12.01. - 19.01.2019 (*) 7 612 460 Kč12 090 Kč11 630 Kč11 290 Kč11 340 Kč11 000 Kč10 790 Kč10 470 Kč13 840 Kč13 430 Kč12 170 Kč11 810 Kč11 080 Kč10 750 KčObjednat
19.01. - 26.01.2019 7 612 670 Kč12 290 Kč11 830 Kč11 480 Kč11 550 Kč11 210 Kč11 000 Kč10 670 Kč14 040 Kč13 620 Kč12 380 Kč12 010 Kč11 290 Kč10 960 KčObjednat
26.01. - 02.02.2019 7 613 420 Kč13 020 Kč12 590 Kč12 220 Kč12 330 Kč11 970 Kč11 760 Kč11 410 Kč14 800 Kč14 360 Kč13 130 Kč12 740 Kč12 040 Kč11 680 KčObjednat
02.02. - 09.02.2019 7 613 420 Kč13 020 Kč12 590 Kč12 220 Kč12 330 Kč11 970 Kč11 760 Kč11 410 Kč14 800 Kč14 360 Kč13 130 Kč12 740 Kč12 040 Kč11 680 KčObjednat
09.02. - 16.02.2019 7 615 470 Kč15 010 Kč13 890 Kč13 480 Kč13 760 Kč13 350 Kč13 130 Kč12 740 Kč16 850 Kč16 350 Kč14 800 Kč14 360 Kč13 420 Kč13 020 KčObjednat
16.02. - 23.02.2019 7 615 470 Kč15 010 Kč13 890 Kč13 480 Kč13 760 Kč13 350 Kč13 130 Kč12 740 Kč16 850 Kč16 350 Kč14 800 Kč14 360 Kč13 420 Kč13 020 KčObjednat
23.02. - 02.03.2019 7 615 470 Kč15 010 Kč13 890 Kč13 480 Kč13 760 Kč13 350 Kč13 130 Kč12 740 Kč16 850 Kč16 350 Kč14 800 Kč14 360 Kč13 420 Kč13 020 KčObjednat
02.03. - 09.03.2019 7 615 470 Kč15 010 Kč13 890 Kč13 480 Kč13 760 Kč13 350 Kč13 130 Kč12 740 Kč16 850 Kč16 350 Kč14 800 Kč14 360 Kč13 420 Kč13 020 KčObjednat
09.03. - 16.03.2019 7 612 670 Kč12 290 Kč11 830 Kč11 480 Kč11 550 Kč11 210 Kč11 000 Kč10 670 Kč14 040 Kč13 620 Kč12 380 Kč12 010 Kč11 290 Kč10 960 KčObjednat
16.03. - 23.03.2019 (*) 7 611 810 Kč11 460 Kč10 980 Kč10 660 Kč10 720 Kč10 400 Kč10 170 Kč9 870 Kč13 190 Kč12 800 Kč11 520 Kč11 180 Kč10 430 Kč10 120 KčObjednat
23.03. - 30.03.2019 (*) 7 69 750 Kč9 460 Kč8 840 Kč8 580 Kč9 080 Kč8 810 Kč8 660 Kč8 410 Kč11 000 Kč10 670 Kč9 650 Kč9 370 Kč8 770 Kč8 510 KčObjednat
30.03. - 06.04.2019 (*) 7 68 840 Kč8 580 Kč7 930 Kč7 700 Kč8 170 Kč7 930 Kč7 750 Kč7 520 Kč10 090 Kč9 790 Kč8 740 Kč8 480 Kč7 860 Kč7 630 KčObjednat
06.04. - 13.04.2019 (*) 7 68 450 Kč8 200 Kč7 540 Kč7 320 Kč7 750 Kč7 520 Kč7 360 Kč7 140 Kč9 700 Kč9 410 Kč8 350 Kč8 100 Kč7 440 Kč7 220 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací