Apartmány Des Alpes 2*** - Madonna di Campiglio | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Zima » Skirama Adamello Brenta 2017/2018 » Madonna di Campiglio / Pinzolo » Apartmány Des Alpes 2*** - Madonna di Campiglio


Apartmány Des Alpes 2*** - Madonna di Campiglio

Apartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di Campiglio
Apartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di Campiglio
Apartmány Des Alpes 2*** - Madonna di CampiglioApartmány Des Alpes 2*** - Madonna di Campiglio
Parkoviště
Vzdálenost od sjezdovky: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří preferují ubytování přímo v centru střediska a zároveň u sjezdovky.

Společenské vyžití a zábava:

Na večerní procházku se můžete vydat do centra Madonna di Campiglio, které bylo jedním z prvních alpských středisek. Nyní patří k nejprestižnějším zimním střediskům a potkat zde můžete celou řadu známých osobností. Je zde promenáda se spoustou luxusních obchodů, restaurací a barů.

Poloha:

Rezidence se nachází jen 100 m od sjezdovky a zároveň přímo v centru Madonny di Campiglio. Zastávka skibusu je vzdálena 50 m od rezidence. U rezidence je malé jezírko, které bývá v zimě využíváno jako kluziště. Lyžařské terény Madonna di Campiglio ocení především zdatní lyžaři, kteří vyzkouší jistě černé sjezdovky Amazzonia, 3-Tre nebo prudkou Spinale direttissima. Neopomunetulné je i lyžařské propojení Madonny s Marillevou/Folgaridou a panoramatická kabinová lanovka spojující Madonnu s Pinzolem.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, společenská místnost s TV, úschovna lyží, výtah, vyhrazené parkoviště a garážová stání za poplatek. 

 • Typ ubytování mono – max. obsazenost 2 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby s kuchyňským koutem, koupelna/WC.
 • Typ ubytování bilo 3 (cca 30 m2) - max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, 3. lůžko v malé místnosti bez okna při vstupu, koupelna/WC.
 • Typ ubytování bilo 4 (cca 30 m2) max obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna/WC.
 • Typ ubytování bilo 5 (cca 40 m2) max obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, rozkládacím křeslem pro 1 osobu, kuchyňským koutem, ložnice se 2 lůžky, koupelna/WC.
 • Typ ubytování trilo 6 - max obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňským koutem, ložnice se 2 lůžky, ložnice s palandou, koupelna/WC.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí - cena na osobu
 • zástupce CK na telefonu
 • ložní prádlo - výměna 1x za týden
 • ručníky - pravidelná výměna
 • spotřeby energií, vody
 • skipas - Madonna di Campiglio v druhé části ceníku
 • denní úklid

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 200 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - 30 Euro/apartmán - úklid kuchyňky
 • pobytová taxa - 1,30 Euro/os./noc, splatná na místě (pobyt 1-10 dní), děti do 14 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • parkoviště - cca 300 m od residence, na vyžádání za poplatek 70 Euro/týden
 • skibus - cca 100 m od apartmánu za po poplatek 10 Euro/týden

Doplňující informace:

V nasledujících obdobích jsou v ceně skipasy "Superskirama“ (levnější než skipasy "Madonna di Campiglio“): 

od 02.12.2017 do 07.12.2017
od 09.12.2017 do 24.12.2017 
od 07.04.2018 do 15.04.2018

Madonna di Campiglio / Pinzolo

 • Vzdálenost z Prahy: 760 km
 • Vzdálenost z Brna: 820 km
 • Vzdálenost z Ostravy: 990 km

Madonna di Campiglio je velmi moderní vysokohorské středisko s atraktivním lyžováním, jež je považované za špičku nabídky celé oblasti Val di Sole. Vedle Cortiny d´Ampezzo je také jednou z nejprestižnějších vysokohorských destinací Itálie vůbec. Zvučné jméno dodávají tomuto skiresortu známé osobnosti, které sem často jezdí, ale také každoroční závody Světového poháru ve sjezdovém lyžování a především zdejší dokonalé svahy. Madonnu di Campiglio obklopuje úchvatné panorama horských skupin Adamello - Presanella a Brenta. Právem bývá Madonna di Campiglio přezdívaná "Perla delle Dolomiti", tedy Perlou Dolomit.

Sjezdové tratě

Sjezdovky tohoto centra jsou rychlé, ale bezpečné a jejich členitost nabízí nepřeberné množství variant sjezdů všech náročností, jak pro milovníky lyžování, tak pro stoupence snowboardingu. Pokud si pořídíte rozšířený skipas Skirama, můžete využít i propojení s dalším střediskem oblasti Val di Sole Marilleva/Folgarida. Vrcholem nabídky v Madonně di Campiglio je trať 3-Tre vedoucí z Palou (2123 m n.m.), homologovaná pro závody FIS. Z Passo Grosté (2443 m n.m.), nejznámějšího lyžařského sedla ve Val di Sole, si vychutnáte sedmikilometrový sjezd až k dolní kabinové lanovce, další nezapomenutelné zážitky vám připraví černá tříkilometrová sjezdovka Amazzonia padající ze skalního výběžku Pradalago. Modlou italských vyznavačů snowboardingu je špičkový obří snowpark Ursus na Passo Grosté.

Pinzolo vzdálené asi 15 km od Madonny di Campiglio je menší, i jeho tratě ale mají pro lyžování výborné převýšení a jsou stejně vybaveny propracovaným systémem umělého zasněžování, moderními klíčovými přepravními kapacitami a dobře upravovanými sjezdovkami. Novinkou letošní sezóny je spojení Pinzolo a Madonna di Campiglio nejmodernější osmimístnou panoramatickou kabinkovou lanovkou Pinzolo-Campiglio Express, která pohodlně přepraví během 16 minut lyžaře ke sjezdovkám Madonna di Campiglio. Lanovka má kapacitu 1800 osob/hod. a je vzorem nejmodernějších vysokohorských technologií. Lahůdkou jsou dvě černé tratě z Doss Sabion doplněné řadou modrých i červených tras, vyznavače snowboardingu uchvátí zdejší snowpark, vždy dokonale upravený. Lyžování i snowboarding ve skvělých podmínkách. Milovníky nožního lyžování uchvátí sjezdovka Canelone Miramonti.

Běžkařské tratě

Obě střediska, od letošní sezóny lyžařsky propojené, nezapomněla ani na běžkaře. Ti si v Madonně di Campiglio mohou například vyzkoušet i 7,5 km dlouhou trať Světového poháru, i pro děti je připravena stopa dlouhá asi 2 km.

Okolní střediska

Malebná Madonna plná značkových obchodů neutichá ani ve večerních hodinách, ve zdejších stylových hospůdkách, barech a restauracích pokračuje zábava dlouho do noci. Najdete zde tedy jak báječné lyžování, tak i zábavu a relax. Klidnější variantu, a také nesrovnatelně levnější, naopak nabízí městečko Pinzolo. Na rozdíl od rušné Madonny di Campiglio má poklidný charakter a hodí se tedy i pro rodinnou zimní dovolenou.

Další možnosti sportu a zábavy:

 • bruslařský stadion - Madonna di Campiglio, Pinzolo
 • plavecký bazén - Madonna di Campiglio
 • noční lyžování - Madonna di Campiglio
 • paragliding
 • squash, fitness
 • diskotéky

Skirama Adamello Brenta

Skirama Adamello Brenta nebo také Val di Sole (Slunečné údolí) se rozprostírá na rozhraní severoitalských provincií Trentino a Lombardie a svou rozlohou patří k nejrozsáhlejším a tedy i k nejvyhledávanějším lyžařským oblastem Dolomit. Tento nekonečně rozlehlý skiareál zahrnuje šest samostatných lyžařských středisek: Passo Tonale / Ponte di Legno, Folgarida / Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Monte Bondone, Paganella, Pejo a Folgaria / Lavarone. Střediska jsou většinou propojena lanovkami a celá oblast disponuje víc než 140 přepravními zařízeními s hodinovou kapacitou 80.000 osob.

Jméno Val di Sole dali oblasti Keltové, kteří si oblíbili zdejší termální prameny – ty zde najdete i dnes. Jak už název naznačuje, milovníci kvalitních moderních sjezdařských terénů mohou počítat s převažujícím krásným slunečným počasím. V posledních letech se užívá spíše názvu Skirama Adamello Dolomiti Brenta. Na své si zde určitě přijdou i vyznavači běžkařských stop, zejména u Madonny di Campiglio, stejně jako stoupenci dalších forem aktivního odpočinku, protože tato oblast je vhodná pro všechny druhy turistiky.

Sjezdové tratě

Návštěvníci zde mají dohromady k dispozici přes 340 km sjezdových tratí všech náročností, od nejjednodušší, až po tu nejčernější. Sjezdovky jsou vždy pokryté přírodním nebo technickým sněhem a mají obvykle punc nejvyšší kvality. Vrcholem nabídky je ledovec Presena táhnoucí se z nadmořské výšky 3018 m, na němž se dá lyžovat po celý rok. Díky neustálé modernizaci přepravní sítě, systémů umělého zasněžování a také cenové dostupnosti se Val di Sole dostalo v minulých letech do čela nejnavštěvovanějších lyžařských oblastí Itálie.

Seznam středisek

Passo Tonale / Ponte di LegnoFolgarida / MarillevaMadonna di CampiglioPinzoloMonte BondonePaganella, Pejo a Folgaria / Lavarone.

Skipasy a permanentky

Každé středisko má sice svou místní permanentku, můžete si ale pořídit i různě kombinované typy skipasů či využít skipas pro celou oblast Super Skirama, který vám zajistí neomezený přístup na svahy všech středisek oblasti. V rámci tohoto skipasu lze vyzkoušet i sjezdové tratě 50 km vzdáleného střediska Paganella či Folgariu nebo Monte Bondone. Navíc si můžete zalyžovat i na proslulé sjezdovce závodů Světového poháru, známé 3-Tre.


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
SKIMono 2 bez skipasuBilo 3 bez skipasuBilo 4 bez skipasuBilo 5 bez skipasuTrilo 4 bez skipasuTrilo 5 bez skipasuTrilo 6 bez skipasu
09.12. - 16.12.2017 7 65 590 Kč5 510 Kč4 590 Kč4 530 Kč4 890 Kč4 820 Kč4 390 Kč4 330 Kč6 790 Kč6 690 Kč5 490 Kč5 410 Kč4 590 Kč4 530 KčObjednat
16.12. - 23.12.2017 7 66 690 Kč6 590 Kč5 590 Kč5 510 Kč5 590 Kč5 510 Kč4 990 Kč4 920 Kč7 590 Kč7 480 Kč6 090 Kč6 000 Kč5 090 Kč5 020 KčObjednat
23.12. - 30.12.2017 7 69 690 Kč9 550 Kč8 290 Kč8 170 Kč7 590 Kč7 480 Kč7 490 Kč7 380 Kč11 790 Kč11 620 Kč9 390 Kč9 250 Kč7 790 Kč7 680 KčObjednat
30.12. - 06.01.2018 7 616 590 Kč16 350 Kč15 690 Kč15 460 Kč14 490 Kč14 280 Kč13 290 Kč13 100 Kč20 690 Kč20 380 Kč16 590 Kč16 350 Kč13 790 Kč13 590 KčObjednat
06.01. - 13.01.2018 7 66 890 Kč6 790 Kč6 090 Kč6 000 Kč5 790 Kč5 710 Kč5 290 Kč5 220 Kč8 290 Kč8 170 Kč6 690 Kč6 590 Kč5 590 Kč5 510 KčObjednat
13.01. - 20.01.2018 7 66 890 Kč6 790 Kč6 090 Kč6 000 Kč5 790 Kč5 710 Kč5 290 Kč5 220 Kč8 290 Kč8 170 Kč6 690 Kč6 590 Kč5 590 Kč5 510 KčObjednat
20.01. - 27.01.2018 7 66 890 Kč6 790 Kč6 090 Kč6 000 Kč5 790 Kč5 710 Kč5 290 Kč5 220 Kč8 290 Kč8 170 Kč6 690 Kč6 590 Kč5 590 Kč5 510 KčObjednat
27.01. - 03.02.2018 7 66 890 Kč6 790 Kč6 090 Kč6 000 Kč5 790 Kč5 710 Kč5 290 Kč5 220 Kč8 290 Kč8 170 Kč6 690 Kč6 590 Kč5 590 Kč5 510 KčObjednat
03.02. - 10.02.2018 7 67 190 Kč7 090 Kč6 490 Kč6 400 Kč6 290 Kč6 200 Kč5 590 Kč5 510 Kč8 990 Kč8 860 Kč7 190 Kč7 090 Kč5 990 Kč5 910 KčObjednat
10.02. - 17.02.2018 7 68 990 Kč8 860 Kč7 190 Kč7 090 Kč7 290 Kč7 190 Kč6 690 Kč6 590 Kč10 390 Kč10 240 Kč8 290 Kč8 170 Kč6 890 Kč6 790 KčObjednat
17.02. - 24.02.2018 7 68 990 Kč8 860 Kč7 190 Kč7 090 Kč7 290 Kč7 190 Kč6 690 Kč6 590 Kč10 390 Kč10 240 Kč8 290 Kč8 170 Kč6 890 Kč6 790 KčObjednat
24.02. - 03.03.2018 7 68 990 Kč8 860 Kč7 190 Kč7 090 Kč7 290 Kč7 190 Kč6 690 Kč6 590 Kč10 390 Kč10 240 Kč8 290 Kč8 170 Kč6 890 Kč6 790 KčObjednat
03.03. - 10.03.2018 7 68 990 Kč8 860 Kč7 190 Kč7 090 Kč7 290 Kč7 190 Kč6 690 Kč6 590 Kč10 390 Kč10 240 Kč8 290 Kč8 170 Kč6 890 Kč6 790 KčObjednat
10.03. - 17.03.2018 7 66 890 Kč6 790 Kč6 090 Kč6 000 Kč5 790 Kč5 710 Kč5 290 Kč5 220 Kč8 290 Kč8 170 Kč6 690 Kč6 590 Kč5 590 Kč5 510 KčObjednat
17.03. - 24.03.2018 7 66 890 Kč6 790 Kč6 090 Kč6 000 Kč5 790 Kč5 710 Kč5 290 Kč5 220 Kč8 290 Kč8 170 Kč6 690 Kč6 590 Kč5 590 Kč5 510 KčObjednat
24.03. - 31.03.2018 7 66 890 Kč6 790 Kč6 090 Kč6 000 Kč5 790 Kč5 710 Kč5 290 Kč5 220 Kč8 290 Kč8 170 Kč6 690 Kč6 590 Kč5 590 Kč5 510 KčObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 66 890 Kč6 790 Kč6 090 Kč6 000 Kč5 790 Kč5 710 Kč5 290 Kč5 220 Kč8 290 Kč8 170 Kč6 690 Kč6 590 Kč5 590 Kč5 510 KčObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 65 590 Kč5 510 Kč4 590 Kč4 530 Kč4 890 Kč4 820 Kč4 390 Kč4 330 Kč6 790 Kč6 690 Kč5 490 Kč5 410 Kč4 590 Kč4 530 KčObjednat
TermínPočet
nocí
SKIMono 2 se skipasemBilo 3 se skipasemBilo 4 se skipasemBilo 5 se skipasemTrilo 4 se skipasemTrilo 5 se skipasemTrilo 6 se skipasem
09.12. - 16.12.2017 7 68 590 Kč8 470 Kč7 690 Kč7 580 Kč7 890 Kč7 780 Kč7 490 Kč7 380 Kč9 790 Kč9 650 Kč8 490 Kč8 370 Kč7 490 Kč7 380 KčObjednat
16.12. - 23.12.2017 7 69 690 Kč9 550 Kč8 590 Kč8 470 Kč8 590 Kč8 470 Kč7 990 Kč7 880 Kč10 590 Kč10 440 Kč9 090 Kč8 960 Kč8 090 Kč7 970 KčObjednat
23.12. - 30.12.2017 7 616 290 Kč16 050 Kč14 890 Kč14 670 Kč14 190 Kč13 980 Kč14 090 Kč13 880 Kč18 290 Kč18 020 Kč15 990 Kč15 760 Kč14 390 Kč14 180 KčObjednat
30.12. - 06.01.2018 7 623 190 Kč22 850 Kč22 190 Kč21 860 Kč21 090 Kč20 780 Kč19 790 Kč19 500 Kč27 290 Kč26 890 Kč23 190 Kč22 850 Kč20 390 Kč20 090 KčObjednat
06.01. - 13.01.2018 7 612 090 Kč11 910 Kč11 290 Kč11 130 Kč10 990 Kč10 830 Kč10 490 Kč10 340 Kč13 490 Kč13 290 Kč11 790 Kč11 620 Kč10 790 Kč10 630 KčObjednat
13.01. - 20.01.2018 7 612 390 Kč12 210 Kč11 590 Kč11 420 Kč11 290 Kč11 130 Kč10 790 Kč10 630 Kč13 790 Kč13 590 Kč12 190 Kč12 010 Kč10 990 Kč10 830 KčObjednat
20.01. - 27.01.2018 7 612 490 Kč12 310 Kč11 690 Kč11 520 Kč11 390 Kč11 220 Kč10 890 Kč10 730 Kč13 890 Kč13 690 Kč12 290 Kč12 110 Kč11 190 Kč11 030 KčObjednat
27.01. - 03.02.2018 7 613 390 Kč13 190 Kč12 490 Kč12 310 Kč12 190 Kč12 010 Kč11 690 Kč11 520 Kč14 690 Kč14 470 Kč13 090 Kč12 900 Kč11 990 Kč11 820 KčObjednat
03.02. - 10.02.2018 7 613 590 Kč13 390 Kč12 890 Kč12 700 Kč12 690 Kč12 500 Kč11 990 Kč11 820 Kč15 390 Kč15 160 Kč13 590 Kč13 390 Kč12 390 Kč12 210 KčObjednat
10.02. - 17.02.2018 7 615 390 Kč15 160 Kč13 590 Kč13 390 Kč13 690 Kč13 490 Kč13 090 Kč12 900 Kč16 790 Kč16 540 Kč14 690 Kč14 470 Kč13 390 Kč13 190 KčObjednat
17.02. - 24.02.2018 7 615 390 Kč15 160 Kč13 590 Kč13 390 Kč13 690 Kč13 490 Kč13 090 Kč12 900 Kč16 790 Kč16 540 Kč14 690 Kč14 470 Kč13 390 Kč13 190 KčObjednat
24.02. - 03.03.2018 7 615 390 Kč15 160 Kč13 590 Kč13 390 Kč13 690 Kč13 490 Kč13 090 Kč12 900 Kč16 790 Kč16 540 Kč14 690 Kč14 470 Kč13 390 Kč13 190 KčObjednat
03.03. - 10.03.2018 7 615 390 Kč15 160 Kč13 590 Kč13 390 Kč13 690 Kč13 490 Kč13 090 Kč12 900 Kč16 790 Kč16 540 Kč14 690 Kč14 470 Kč13 390 Kč13 190 KčObjednat
10.03. - 17.03.2018 7 612 490 Kč12 310 Kč11 690 Kč11 520 Kč11 390 Kč11 220 Kč10 890 Kč10 730 Kč13 890 Kč13 690 Kč12 290 Kč12 110 Kč11 190 Kč11 030 KčObjednat
17.03. - 24.03.2018 7 611 790 Kč11 620 Kč10 990 Kč10 830 Kč10 690 Kč10 530 Kč10 090 Kč9 940 Kč13 190 Kč13 000 Kč11 490 Kč11 320 Kč10 390 Kč10 240 KčObjednat
24.03. - 31.03.2018 7 611 790 Kč11 620 Kč10 990 Kč10 830 Kč10 690 Kč10 530 Kč10 090 Kč9 940 Kč13 190 Kč13 000 Kč11 490 Kč11 320 Kč10 390 Kč10 240 KčObjednat
31.03. - 07.04.2018 7 611 790 Kč11 620 Kč10 990 Kč10 830 Kč10 690 Kč10 530 Kč10 090 Kč9 940 Kč13 190 Kč13 000 Kč11 490 Kč11 320 Kč10 390 Kč10 240 KčObjednat
07.04. - 14.04.2018 7 68 990 Kč8 860 Kč8 090 Kč7 970 Kč8 290 Kč8 170 Kč7 890 Kč7 780 Kč10 190 Kč10 040 Kč8 790 Kč8 660 Kč7 890 Kč7 780 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás