Hotel Gambrinus*** s polopenzí - Lignano Sabbiadoro | Italia Travel


Hotel Gambrinus*** s polopenzí - Lignano Sabbiadoro

Hotel Gambrinus*** s polopenzí - Lignano SabbiadoroHotel Gambrinus*** s polopenzí - Lignano SabbiadoroHotel Gambrinus*** s polopenzí - Lignano SabbiadoroHotel Gambrinus*** s polopenzí - Lignano SabbiadoroHotel Gambrinus*** s polopenzí - Lignano SabbiadoroHotel Gambrinus*** s polopenzí - Lignano Sabbiadoro
Hotel Gambrinus*** s polopenzí - Lignano SabbiadoroHotel Gambrinus*** s polopenzí - Lignano Sabbiadoro
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Ubytování vřele doporučujeme pro všechny klienty hledající kombinaci odpočinku, blízkost pláže a těm, kteří preferují ubytování mimo centrum letoviska. Doporučujeme také náročným klientům. V dosahu se nacházejí všechny potřebné služby, restaurace, bary a obchody.

Pláž:

500 m veřejná písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, plážový servis na hotelové pláži v ceně (slunečník + 2 lehátka/křesílka na pokoj). Pláž má jemný zlatavý písek, vhodná pro děti. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky a další dětské atrakce, v těsné blízkosti pláže je dětský park a borovicový háj.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži, jako jsou loďky, šlapadla, nafukovací banány, motorové skútry, jízdy na plachetnicích. Podél moře jsou cyklistické stezky vedoucí do centra letoviska, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging na plážové promenádě, dětský park Junior vzdálený cca 400 m. Půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo ve městě. Aquapark, tenisové kurty, minigolf a dětské herny v centru Lignana. Dětský vláček projíždějící promenádou a centrem města každou půl hodinu. 2 km za městem Golf Club Lignano - 18jamkové hřiště, vhodné jak pro profesionály, tak i začátečníky, možnost soukromých lekcí, více na www.golflignano.it, slavná zoologická zahrada cca 3 km ve směru Lignano Riviera.

Poloha:

Hotel se nachází 5 minut chůze od centra Lignana a 500 m od pláže. Podél pobřeží najdete celou řadu barů, vináren, zábavných podniků s večerní hudbou, karaoke nebo animačními programy. 200 m od hotelu je zastávka autobusu.

Ubytování a vybavení:

Budova nabízí ubytování v moderních pokojích (některé s možností přistýlky). Hostům je k dispozici restaurace, restaurace a la carte, verada, bar. Nedaleko hotelu je psí pláž Doggy Beach, kde můžete vzít s sebou svého čtyřnohého miláčka. Zdarma také autobus, který vás odveze na pláž a zpět. Půjčovna kol zdarma dle dostupnosti.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou, wc, balkon.

Vybavení:

 • klimatizace
 • televize
 • trezor
 • fén
 • wi-fi

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/pokoj
 • pronájem kol - dle dostupnosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech + salátový bufet. Nápoje nejsou v ceně.

Lignano

pláž SabbiadoroLignano patří pro českého návštěvníka k nejbližším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Nachází se v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko se pyšní okouzlující polohou na poloostrově, jehož pobřeží vyčnívá do azurově modrého moře. Vyznačuje se výjimečně čistou vodou, několikrát dokonce obdrželo cenu tzv. Modrou vlajku Evropy, což je velmi přísné národní ocenění přímořských středisek s čistým životním prostředím.

Pobřeží a pláže Lignana

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Přímo u promenády je příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů, které tady už ve 30. letech obdivoval slavný Ernest Hemingway. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Pláž Lignano

Služby a zábava v Lignanu

Lignano nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Lignano je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá už do 30. let minulého století. Největší turistický boom nastal v poválečných 50. a pokračoval v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Lignano patří tradičně k nejvyhledávanějším přímořským letoviskům pro rodiny s dětmi, neboť právě pro tuto skupinu nabízí neuvěřitelné množství vyžití. Samozřejmostí jsou dětské houpačky, klouzačky a prolézačky přímo na pláži. Kromě příjemného lenošení plného odpočinku může návštěvník trávit pobyt v Lignanu také aktivně. Přímo na pláži je možnost se pobavit celou řadou motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem.

Na promenádě, v příjemném stínu, můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole. Cyklistická stezka dále pokračuje až do centra Lignana. Za návštěvu stojí i dětský park Junior s volným vstupem a platbou jednotlivých atrakcí, jako je jízda dětským jeepem, vláčkem nebo nafukovací lodičkou. K dispozici je také lunapark s nespočetným množstvím dětských atrakcí. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů.

Za městem je potom pro milovníky zeleného sportu jedno z nejznámějších golfových hřišť severu Itálie. Lignano nabízí skutečné maximum vyžití a zároveň relax.

Architektonické památky

Oblast, kde leží Lignano Sabbiadoro, byla obydlená už v antických dobách. Z této doby však nejsou dochovány žádné památky ani pozůstatky osídlení.

Za návštěvu stojí kostel sv. Zacharyáše, který nechala postavit šlechtická rodina Vendramin. Ta stejná rodina nechala vybudovat také vojenskou pevnost a vojenský újezd „Terra del Dogado“.

Za návštěvu také stojí Hemingway club. Jde o nádherný park o rozloze 4ha, který je obklopený vzrostlými stromy. V parku dokonce rostou divoké orchideje. V amfiteátru se zde pořádají různé letní koncerty.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Lignano

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 10 °C
Únor 1 °C 10 °C 12 °C
Březen 3 °C 13 °C 14 °C
Duben 6 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 22 °C 20 °C
Červen 14 °C 26 °C 22 °C
Červenec 17 °C 29 °C 26 °C
Srpen 16 °C 28 °C 27 °C
Září 13 °C 25 °C 23 °C
Říjen 8 °C 20 °C 20 °C
Listopad 4 °C 13 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 13 °C

Fakultativní výlety Lignano

Aquapark Lignano - vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tematický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30hod) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den, 

děkujeme za hezkou dovolenou zprostředkovanou vaší CK. Ze strany CK bylo vše na jedničku, včetně komunikace. Ocenili jsme hlavně pobyt od neděle do neděle, kdy cesta tam byla téměř bez provozu a jediné zdržení bylo u mýtných bran v Itálii. Na hotel jsme přijeli kolem poledne a pokoj jsme dostali ihned, což jsme s malými dětmi uvítali s nadšením. Trochu zádrhel je s parkováním, kdy celý hotel má jen sedm parkovacích míst, takže nezbývá než kroužit v uličkách a někdě prostě zaparkovat. Na recepci se domluvíte hlavně v nj, ale i aj ovládají, jedna recepční opravdu skvěle. Jako rodina s dětmi jsme dostali family room, který měl manželskou postel a dvě kvalitní přistýlky ve formě postelí pro děti. Zařízení bylo vkusné a moderní, klimatice, trezor a fén samozřejmostí, pokoj uklizený. Jen možná koupelna by mohla být trochu větší, ale to je jen detail. Snídaně byly formou bufetu, sice každý den stejné, ale nám to nevadilo, večeře servírované. Zaměstnanci na hotelu byli všichni milí a pokud jsme měli problém, byl vyřešen s úsměvem k naší spokojenosti. K moři trvala cesta cca 10 min., do centra cca 15 min. Lignano jako destinace je opravdu rájem pro děti a nápor na peněženku rodičů, ale mi si to moc užili a byla to opravdu krásná dovolená. Jako zápor se nám moc nelíbila přítomnost pejsků všech ras a velikostí v jídelně, hlavně štěkání a házení jídla pod stůl se k večeři moc nehodilo. V hotelu jako takovém nám jejich přítomnost nevadila. Kdo má pejska, určitě je to pro něj vhodná alternativa ubytování. Pejsci tam mají veškeré zázemí-polštáře, misky s vodou a celou halu potřeb pro ně.

Každopádně kdybychom se rozhodli strávit dovolenou opět v Itálii, určitě zase rádi pojedeme s vaší CK.

Hromádkovi, Traplice

Hromádkovi - Hotel Gambrinus, 10. 08. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3./4. postelDítě 7-13,9 let 3./4. postelDítě 0-6,9 let 3./4. postel
13.05. - 17.05.2018 4 3 890 Kč3 740 Kč3 490 Kč3 360 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 7 090 Kč6 810 Kč6 390 Kč6 140 Kč3 590 Kč3 450 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 3 190 Kč3 070 Kč2 890 Kč2 780 Kč1 590 Kč1 530 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 3 890 Kč3 740 Kč3 490 Kč3 360 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 7 090 Kč6 810 Kč6 390 Kč6 140 Kč3 590 Kč3 450 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 3 190 Kč3 070 Kč2 890 Kč2 780 Kč1 590 Kč1 530 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 3 890 Kč3 740 Kč3 490 Kč3 360 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 7 090 Kč6 810 Kč6 390 Kč6 140 Kč3 590 Kč3 450 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 3 190 Kč3 070 Kč2 890 Kč2 780 Kč1 590 Kč1 530 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 3 890 Kč3 740 Kč3 490 Kč3 360 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 7 090 Kč6 810 Kč6 390 Kč6 140 Kč3 590 Kč3 450 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 3 190 Kč3 070 Kč2 890 Kč2 780 Kč1 590 Kč1 530 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 3 890 Kč3 740 Kč3 490 Kč3 360 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 7 090 Kč6 810 Kč6 390 Kč6 140 Kč3 590 Kč3 450 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 3 190 Kč3 070 Kč2 890 Kč2 780 Kč1 590 Kč1 530 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 5 490 Kč5 280 Kč4 990 Kč4 800 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 10 290 Kč9 880 Kč9 190 Kč8 830 Kč5 190 Kč4 990 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 4 790 Kč4 600 Kč4 290 Kč4 120 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 5 490 Kč5 280 Kč4 990 Kč4 800 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 10 290 Kč9 880 Kč9 190 Kč8 830 Kč5 190 Kč4 990 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 4 790 Kč4 600 Kč4 290 Kč4 120 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 6 290 Kč6 040 Kč5 590 Kč5 370 Kč3 190 Kč3 070 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 11 390 Kč10 940 Kč10 190 Kč9 790 Kč5 690 Kč5 470 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 5 190 Kč4 990 Kč4 590 Kč4 410 Kč2 590 Kč2 490 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 6 290 Kč6 040 Kč5 590 Kč5 370 Kč3 190 Kč3 070 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 11 390 Kč10 940 Kč10 190 Kč9 790 Kč5 690 Kč5 470 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 5 190 Kč4 990 Kč4 590 Kč4 410 Kč2 590 Kč2 490 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 6 290 Kč6 040 Kč5 590 Kč5 370 Kč3 190 Kč3 070 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 11 390 Kč10 940 Kč10 190 Kč9 790 Kč5 690 Kč5 470 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 5 190 Kč4 990 Kč4 590 Kč4 410 Kč2 590 Kč2 490 KčzdarmaObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 6 290 Kč6 040 Kč5 590 Kč5 370 Kč3 190 Kč3 070 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 11 390 Kč10 940 Kč10 190 Kč9 790 Kč5 690 Kč5 470 KčzdarmaObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 5 190 Kč4 990 Kč4 590 Kč4 410 Kč2 590 Kč2 490 KčzdarmaObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 6 290 Kč6 040 Kč5 590 Kč5 370 Kč3 190 Kč3 070 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 11 390 Kč10 940 Kč10 190 Kč9 790 Kč5 690 Kč5 470 KčzdarmaObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 5 190 Kč4 990 Kč4 590 Kč4 410 Kč2 590 Kč2 490 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 12 790 Kč12 280 Kč11 490 Kč11 040 Kč6 390 Kč6 140 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 12 790 Kč12 280 Kč11 490 Kč11 040 Kč6 390 Kč6 140 KčzdarmaObjednat
19.08. - 23.08.2018 4 6 290 Kč6 040 Kč5 590 Kč5 370 Kč3 190 Kč3 070 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 11 390 Kč10 940 Kč10 190 Kč9 790 Kč5 690 Kč5 470 KčzdarmaObjednat
23.08. - 26.08.2018 3 5 190 Kč4 990 Kč4 590 Kč4 410 Kč2 590 Kč2 490 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 5 490 Kč5 280 Kč4 990 Kč4 800 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 10 290 Kč9 880 Kč9 190 Kč8 830 Kč5 190 Kč4 990 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 4 790 Kč4 600 Kč4 290 Kč4 120 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 5 490 Kč5 280 Kč4 990 Kč4 800 Kč2 790 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 10 290 Kč9 880 Kč9 190 Kč8 830 Kč5 190 Kč4 990 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 4 790 Kč4 600 Kč4 290 Kč4 120 Kč2 390 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 3 890 Kč3 740 Kč3 490 Kč3 360 Kč1 990 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 7 090 Kč6 810 Kč6 390 Kč6 140 Kč3 590 Kč3 450 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 3 190 Kč3 070 Kč2 890 Kč2 780 Kč1 590 Kč1 530 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás