Hotel Santa Cruz*** s polopenzí - Lignano Pineta | Italia Travel

Hotel Santa Cruz*** s polopenzí - Lignano Pineta

Hotel Santa Cruz*** s polopenzí - Lignano PinetaHotel Santa Cruz*** s polopenzí - Lignano PinetaHotel Santa Cruz*** s polopenzí - Lignano PinetaHotel Santa Cruz*** s polopenzí - Lignano PinetaHotel Santa Cruz*** s polopenzí - Lignano PinetaHotel Santa Cruz*** s polopenzí - Lignano Pineta
Hotel Santa Cruz*** s polopenzí - Lignano Pineta
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Ubytování s výbornou polohou, kousek od široké zlatavé pláže a v blízkosti veškerých potřebných služeb. Doporučujeme klientům, kteří hledají klidnější místa a rodinám s dětmi, které ocení blízkou pláž.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody je vzdálena zhruba 200 m. Pláž má jemný zlatavý písek, vhodná pro děti. Plážový servis na hotelové pláži (slunečník + 2 židličky/pokoj) v ceně.
Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky a další dětské atrakce, v těsné blízkosti pláže dětský park a borovicový háj.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži, jako jsou loďky, šlapadla, nafukovací banány, motorové skútry, jízdy na plachetnicích. Podél moře jsou cyklistické stezky vedoucí do centra letoviska, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging na plážové promenádě, dětský park Junior. Půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo ve městě. Aquapark, tenisové kurty, minigolf a dětské herny v centru Lignana. Dětský vláček projíždějící promenádou a centrem města každou půl hodinu. 2 km za městem Golf Club Lignano - 18jamkové hřiště, vhodné jak pro profesionály, tak i začátečníky, možnost soukromých lekcí, více na www.golflignano.it, slavná zoologická zahrada cca 3 km ve směru Lignano Riviera.

Poloha:

Zrekonstruovaný hotel se nachází v Lignano Pineta jen pár minut od centra oblíbeného severoitalského letoviska s pěší zónou, kde najdete spoustu restaurací, obchodů, zmrzlináren, pizzerií, barů. Podél pobřeží se nachází celá řada barů, vináren, zábavných podniků s večerní hudbou, karaoke nebo animačními programy.

Ubytování a vybavení:

Třípatrový hotel s výtahem disponuje 53 pěkně zařízenými pokoji. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, úschovna, bar, herna, terasa, kolárna, internetový koutek, parkoviště (dle obsazenosti).

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby, komfortní a hezky zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, balkon. 

Vybavení:

 • satelitní televize
 • telefon
 • trezor
 • fén
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle dostupnosti
 • plážový servis - slunečník + 2 židličky/pokoj
 • dětská postýlka - na vyžádání
 • nápoje - k večeři (1/4 l vína + 1/2 l vody)

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 0,80 Euro/osoba/noc, splatné na místě (od 12 let)

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání psi: 8 Euro/pobyt, splatné na místě

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech, salátový bufet + 1/4 l vína  + 1/2 vody.

Možnost pobytu i s plnou penzí

Lignano

pláž SabbiadoroLignano patří pro českého návštěvníka k nejbližším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Nachází se v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko se pyšní okouzlující polohou na poloostrově, jehož pobřeží vyčnívá do azurově modrého moře. Vyznačuje se výjimečně čistou vodou, několikrát dokonce obdrželo cenu tzv. Modrou vlajku Evropy, což je velmi přísné národní ocenění přímořských středisek s čistým životním prostředím.

Pobřeží a pláže Lignana

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Přímo u promenády je příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů, které tady už ve 30. letech obdivoval slavný Ernest Hemingway. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Pláž Lignano

Služby a zábava v Lignanu

Lignano nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Lignano je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá už do 30. let minulého století. Největší turistický boom nastal v poválečných 50. a pokračoval v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Lignano patří tradičně k nejvyhledávanějším přímořským letoviskům pro rodiny s dětmi, neboť právě pro tuto skupinu nabízí neuvěřitelné množství vyžití. Samozřejmostí jsou dětské houpačky, klouzačky a prolézačky přímo na pláži. Kromě příjemného lenošení plného odpočinku může návštěvník trávit pobyt v Lignanu také aktivně. Přímo na pláži je možnost se pobavit celou řadou motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem.

Na promenádě, v příjemném stínu, můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole. Cyklistická stezka dále pokračuje až do centra Lignana. Za návštěvu stojí i dětský park Junior s volným vstupem a platbou jednotlivých atrakcí, jako je jízda dětským jeepem, vláčkem nebo nafukovací lodičkou. K dispozici je také lunapark s nespočetným množstvím dětských atrakcí. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů.

Za městem je potom pro milovníky zeleného sportu jedno z nejznámějších golfových hřišť severu Itálie. Lignano nabízí skutečné maximum vyžití a zároveň relax.

 

Architektonické památky

Oblast, kde leží Lignano Sabbiadoro, byla obydlená už v antických dobách. Z této doby však nejsou dochovány žádné památky ani pozůstatky osídlení.

Za návštěvu stojí kostel sv. Zacharyáše, který nechala postavit šlechtická rodina Vendramin. Ta stejná rodina nechala vybudovat také vojenskou pevnost a vojenský újezd „Terra del Dogado“.

Za návštěvu také stojí Hemingway club. Jde o nádherný park o rozloze 4ha, který je obklopený vzrostlými stromy. V parku dokonce rostou divoké orchideje. V amfiteátru se zde pořádají různé letní koncerty.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Lignano

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 10 °C
Únor 1 °C 10 °C 12 °C
Březen 3 °C 13 °C 14 °C
Duben 6 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 22 °C 20 °C
Červen 14 °C 26 °C 22 °C
Červenec 17 °C 29 °C 26 °C
Srpen 16 °C 28 °C 27 °C
Září 13 °C 25 °C 23 °C
Říjen 8 °C 20 °C 20 °C
Listopad 4 °C 13 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 13 °C

Fakultativní výlety Lignano

Aquapark Lignano - vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tematický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30hod) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobré ráno, 

rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování dovolené v hotelu Santa Cruz, dostalo se nám všeho, co je za danou cenu očekávali. Obsluha recepce i v jídelně, stejně tak i úklid pokoje, všichni velmi vstřícní, ochotní. Byli jsme tam s pěti malými dětmi, takže občas byl kolem nás hluk, nepořádek na stole, i přesto se veškerý personál choval velmi mile, naopak, ještě se zastavili, aby děti pozdravili, prohráli si s nimi. Pokoj každý den čistý.

Do tohoto hotelu bychom se neváhali vrátit příští rok znovu.

S pozdravem

L.Kunášková, Ústí nad Labem

 

Kunáškovi - Hotel Santa Cruz, 14. 09. 2018

Dobrý den,

letos jsme s Vámi poprvé cestovali na dovolenou k moři – Lignano – hotel Santa Cruz.

Veškerou komunikaci s vaší CK musím hodnotit na výbornou od počátku jednání o konečné destinaci a hotelu.

Zvolený hotel byl přesně podle vašich charakteristik a popisů či recenzí na internetu. Největší obavou bylo před odjezdem pouze parkování u hotelu. Víme, že v tomto období jsou tyto lokality hodně navštěvované a bude tedy hodně obtížné asi někde vhodně a hlavně levně zaparkovat.

I když zcela na začátku jsem u hotelu uviděl zaplněné parkoviště tak se naše obavy rozplynuly krátce rozhovoru s panem majitelem (jak jsem pochopil z řeči), který ochotně vyběhl za hotel a našel poslední místečko na zaparkování našeho auta. Sice zaparkování bylo po „italsku“, tedy 5cm na jednu a druhou stranu, ale byli jsme rádi, že jsme zaparkovali. Vše už pak bylo OK - večere, snídaně, pokoj, úklid, klimatizace, plážový servis, městečko Lignano a hlavně moře - samé plusy +++. Jediným mínusem se musím přiznat bylo pití u večeře. Hned první den vám naservírují 2l vody a karafu vína a to když si vypijete, tak druhý den sedíte už nasuchu. To je trochu otázka pro zlepšení, vždyť lahev či džbánek vody nikoho nezruinuje. Abych nezapomněl, tak personál byl velmi ochotný, snažil se nám vždy pomoci s výběrem jídel, protože jsme to v německy podané verzi nedávali.

Pokud bych měl celý pobyt za celou naši rodinu zhodnotit tak říkám(-e), že není vyloučeno tento pobyt zopakovat i příští rok. Hlavně tedy využití vaší nabídky na dovolenou v Itálii.

Hodnotíme Vás tedy JJJ.

Děkujeme a budeme se opět těšit na další možný pobyt s vaší CK.

rodina Krejčí, Prostějov

 

Krejčí - hotel Santa Cruz, 12. 09. 2018

Dobrý den,

minulý týden jsme se vrátili z pobytu v hotelu Santa Cruz Lignano.

Se službami hotelu jsme byli velmi spokojeni, každý den jsme měli uklizený pokoj, čisté ručníky,

jídlo bylo také dobré a bylo ho hodně:-) (jeden číšník trochu mluvil a rozuměl česky). Pokoj byl pro 3 dostatečně prostorný, koupelna nebývale velká.

Okolí bylo večer trochu hlučnější, ale to byla moje chyba, že jsem se více neinformovala (dceři to ve spaní nevadilo).

Velmi jsme ocenili slunečník a lehátko se židličkou na pláži.

Celkově se nám moc líbilo a byli jsme velmi spokojeni.

Děkujeme, Krepsovi, Dubné

P.S. na příští rok uvažujeme o "Emilia Romagna"

Krepsovi - Hotel Santa Cruz, 25. 07. 2017

Dobrý den. Chtěla bych za nás za všechny pochválit tuto dovolenou. Velmi se nám všem líbilo, nemáme absolutně žádní negativní zkušenosti. Ostatním zájemcům vřele doporučujeme. Díky Thraumbovi, Praha

Hotel Santa Cruz Lignano Thraumbovi, 03. 07. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 7-13,9 let 3./4. postelDítě 0-6,9 let 3./4. postel
02.06. - 06.06.2019 4 4 710 Kč4 620 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 440 Kč3 380 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 4 710 Kč4 620 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 440 Kč3 380 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 4 710 Kč4 620 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 440 Kč3 380 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
23.06. - 27.06.2019 4 4 710 Kč4 620 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
27.06. - 30.06.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 440 Kč3 380 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
30.06. - 04.07.2019 4 5 260 Kč5 160 Kč4 740 Kč4 650 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 9 570 Kč9 380 Kč8 640 Kč8 470 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
04.07. - 07.07.2019 3 4 320 Kč4 240 Kč3 880 Kč3 810 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
07.07. - 11.07.2019 4 5 260 Kč5 160 Kč4 740 Kč4 650 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 9 570 Kč9 380 Kč8 640 Kč8 470 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
11.07. - 14.07.2019 3 4 320 Kč4 240 Kč3 880 Kč3 810 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
14.07. - 18.07.2019 4 5 260 Kč5 160 Kč4 740 Kč4 650 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 9 570 Kč9 380 Kč8 640 Kč8 470 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
18.07. - 21.07.2019 3 4 320 Kč4 240 Kč3 880 Kč3 810 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.07.2019 4 5 260 Kč5 160 Kč4 740 Kč4 650 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 9 570 Kč9 380 Kč8 640 Kč8 470 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
25.07. - 28.07.2019 3 4 320 Kč4 240 Kč3 880 Kč3 810 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
28.07. - 01.08.2019 4 5 260 Kč5 160 Kč4 740 Kč4 650 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 9 570 Kč9 380 Kč8 640 Kč8 470 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
01.08. - 04.08.2019 3 4 320 Kč4 240 Kč3 880 Kč3 810 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 11 630 Kč11 400 Kč10 460 Kč10 260 Kč5 800 Kč5 690 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 11 630 Kč11 400 Kč10 460 Kč10 260 Kč5 800 Kč5 690 KčzdarmaObjednat
18.08. - 22.08.2019 4 5 260 Kč5 160 Kč4 740 Kč4 650 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 9 570 Kč9 380 Kč8 640 Kč8 470 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
22.08. - 25.08.2019 3 4 320 Kč4 240 Kč3 880 Kč3 810 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2019 4 4 710 Kč4 620 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 440 Kč3 380 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 4 710 Kč4 620 Kč4 240 Kč4 160 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 8 530 Kč8 360 Kč7 670 Kč7 520 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč3 440 Kč3 380 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací