Villaggio Turistico Adriatico – Jesolo Camping Village - Lido di Jesolo | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Severní Itálie » Lido di Jesolo » Villaggio Turistico Adriatico – Jesolo Camping Village - Lido di Jesolo


Villaggio Turistico Adriatico – Jesolo Camping Village - Lido di Jesolo

Villaggio Turistico Adriatico – Jesolo Camping Village - Lido di JesoloVillaggio Turistico Adriatico – Jesolo Camping Village - Lido di JesoloVillaggio Turistico Adriatico – Jesolo Camping Village - Lido di JesoloVillaggio Turistico Adriatico – Jesolo Camping Village - Lido di JesoloVillaggio Turistico Adriatico – Jesolo Camping Village - Lido di JesoloVillaggio Turistico Adriatico – Jesolo Camping Village - Lido di Jesolo
Villaggio Turistico Adriatico – Jesolo Camping Village - Lido di JesoloVillaggio Turistico Adriatico – Jesolo Camping Village - Lido di JesoloVillaggio Turistico Adriatico – Jesolo Camping Village - Lido di JesoloVillaggio Turistico Adriatico – Jesolo Camping Village - Lido di JesoloVillaggio Turistico Adriatico – Jesolo Camping Village - Lido di Jesolo
BazénKlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Vhodné místo pro trávení rodinné dovolené. Apartmánový komplex s bazénem a animačními programy.

Poloha:

Komplex se nachází cca 3 km od centra Lido di Jesolo. 

Pláž:

Komplex leží u písečné pláže. Ubytování je rozmístěno v různé vzdálenosti od pláže (50 - 300 m). Vodní sporty na pláži za poplatek. Lehátka a slunečníky na pláži v ceně. Pro malé návštěvníky se na pláži a v místních parcích nachází spousta klouzaček, prolézaček, houpaček a dalších zábavných zařízení.

Sport a zábava:

Přímo na pláži je celá řada motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem. Na slunné promenádě můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole, a to na přímořské nebo městské cyklistické stezce. Ve městě je možno navštívit aquapark Aqualandia. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů. Za městem je pro milovníky zeleného sportu jedno z krásných golfových hřišť severu Itálie Prá delle Torri. Jesolo nabízí návštěvníkům vyžití a zároveň relax.

Poloha:

Komplex se nachází cca 3 km od centra Lido di Jesolo. Vzdálenost na pláž je 50 - 300 m dle umístění apartmánů. 

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici bazén (lehátka u bazénu za poplatek), restaurace, pizzerie, malý market, sporty a venkovní fitness. Pro klienty je pořádán animační program. Pro nejmenší je k dispozici hřiště.

 • Typ ubytování Trilo 5 – max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňkou, 2 ložnice, koupelna/WC, nemá terasu ani balkón.
 • Typ ubytování Mobil Home 5 – max. obsazenost 5 osob. Cca 25 m2 s jedním dvoulůžkovým a jedním třílůžkovým pokojem, kuchyňka, sprcha/WC, veranda.

Vybavení:

 • klimatizace
 • satelitní TV
 • lednička

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště
 • plážový servis - 1 slunečník a 2 lehátka/apartmán
 • ložní prádlo a ručníky
 • spotřeby energií, vody
 • animace/miniclub pro děti

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - 40 Euro/apartmán v případě, že apartmán nebude předán uklizen
 • pobytová taxa - 0,60 Euro/os./noc, děti mladší 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 3,5 Euro/den
 • příplatky na místě - lehátka u bazénu 4 Euro/den

Doplňující informace:

Pobyt bez stravy. Možnost polopenze nebo plné penze.

 

Lido di Jesolo

Lido di Jesolo je jedno z nejnavštěvovanějších středisek v severní Itálii. Jedná se o velmi živé a rušné letovisko, které je velmi “in” a vhodné především pro mladé, jenž vyhledávají na dovolené zábavu či pestrý noční život. Jsou tady vyhlášené diskotéky, jako jsou třeba ve Španělsku na ostrově Ibiza. V okolních městech (např. Trevisu, San Dona, Benátkách nebo Pordenone) se v letní sezónu zavírají diskotéky, neboť místní Italové vyrážejí za noční zábavou výhradně do Jesola. Tomu odpovídá i noční provoz hlavně o víkendech, a to především v měsíci červnu, červenci a srpnu.

Pobřeží a pláže v Lido di Jesolo

Pláž je písečná zlatavé barvy s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Jesolo se pyšní čistou vodou, několikrát bylo vyhodnoceno tzv. Modrou vlajkou Evropy, velmi přísným národním oceněním přímořských středisek s čistým životním prostředím.

Pláže Jesolo

Přímo na pláži je celá řada motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem. Na slunné promenádě můžete provozovat jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole, a to na přímořské nebo městské cyklistické stezce. Ve městě je možno navštívit aquapark Aqualandia. Ve městě jsou půjčovny jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů. Za městem je pro milovníky zeleného sportu jedno z krásných golfových hřišť severu Itálie Prá delle Torri. Jesolo nabízí návštěvníkům vyžití a zároveň relax.

Služby a zábava v Lido di Jesolo

Konají se zde pravidelné koncerty italských zpěváků, známých hudebních skupin a další společenské akce. Jesolo s bohatým kulturním programem je velmi oblíbené místo dovolené i pro rodiny s dětmi. Záleží na tom, co klient od pobytu očekává a pokud mají rodiče rádi zábavu a letovisko, kde se pořád něco děje, tak mohou být i malí návštěvníci v Jesolu spokojeni. Pro malé návštěvníky se na pláži a v místních parcích nachází celá řada klouzaček, prolézaček, houpaček a dalších zábavných zařízení. V Jesolu je kromě diskoték i nepřeberné množství krásných náměstí, vyhlášených restaurací a pizzerií, kaváren, barů, cukráren. Najdete zde řadu obchodů se značkovou či sportovní módou nebo velká nákupní střediska. Vyhlášená je ulice Via Bafile, paralelní ulice s přímořskou promenádou, jež se ve večerních hodinách promění v pěší zónu a stává se metou procházejících Italů a turistů. Rušnější Jesolo je vlastně takový kontrast s poklidným sousedním střediskem Eraclea Mare.

Architektonické památky

Celé letovisko Lido di Jesolo je tvořeno několika ostrovy, které jsou umístěné v laguně. Toto letovisko je největším v oblasti Veneto. Mezi památky, které byste si zde měli prohlédnout, patří tzv. italské Miami. Podél celého letoviska vede dlouhá promenáda, která je lemována turistickými komplexy a vysokými budovami. Nejhezčí procházka italským Miami je po setmění.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Lido di Jesolo

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C
13 °C

Fakultativní výlety

Zábavní park

Aqualandia - aquapark v Jesolu je přezdíván „Karibským ostrovem“, má 26 atrakcí, největší evropský bungee jumping a nejvyšší skluzavku světa. V roce 2009 vyhrál ocenění nejlepší aquapark Itálie. Můžete si zde příjemně odpočinout a zároveň skvěle pobavit. Součástí areálu je bar s občerstvením. Vstupné je na celý den nebo jen na odpoledne. Cena dospělý 26 Eur/os. na celý den, 22 Eur/děti od 140 cm výšky, menší děti zdarma.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.
Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 23 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátské ostrovy (Murano, Burano a Torcello) – středověká útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu, cena zpáteční jízdenky je cca 24 Eur/os. Odjezd autobusem do Punta Sabbioni, odtud lodí na ostrovy.

Benátky – odjezd autobusem č. 23 směrem na Punta Sabbioni, odkud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 min, příjezd do přístavu Pontile Pietá (v ceně je zahrnuta doprava parníky v Benátkách). Cena celodenní jízdenky je cca 23 Eur/os. Pokud máte zájem pouze o zpáteční jízdenku bez parníků v Benátkách, cena je 18 Eur/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru. Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto
Typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Lido di Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Vážená CK Italia Travel,

v týdnu od 22.7. až 29.7. 2017 jsme strávili Vámi doporučenou dovolenou v oblasti Lido de Jesolo Camping Village a byli jsme velmi nadšeni, v recepci proběhlo všechno jak mělo a dle smlouvy bylo vše dodrženo na 100%, ubytováni v HOME 5 s klimou bylo perfektní a k moři to bylo 100 metrů :), díky slunečníku a lehátkám v ceně byl pobyt na pláži skvělý, protože pláž soukromá a velmi málo lidí, takže opalovačka a koupačka nádhera, moře a pláž velmi čisté a udržované, také bylo dobré, že jsme mohli až k HOME 5 (ubytovací zařízení typu mobil home na kůlech) parkovat autem, stravování polopenze byla standartní a velmi dostačující, animační programy které byli večer a přes den na pláži se nám velmi líbili, celkově Camping Village na nás působil velmi krásně, čistě a klidně, protože je hlavně navštěvován rodinami s dětmi a proto v noci i přes den je krásný klid, jinak samozřejmě jsme navštívily Aqualandii v Jesolu a to byla naprostá pecka, zejména pro děti, opravdu doporučujeme navštívit, strávili jsme tam celý den a nestačily projít všechny atrakce.

Závěrem tedy opravdová spokojenost, a doporučuji rodinám s dětmi který budou mít nezapomenutelný zážitek :)

Také děkujeme cestovní kanceláři CK Italia Travel a Italům v Camping Village kteří se opravdu dobře starají o turisty.

S pozdravem

Martin Mecner, Liberec

 

Mecnerovi - Villaggio Turistico Adriatico, 15. 08. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
Trilo 5 - cena za apartmánMobile Home 5 - cena za mobile home
20.04. - 19.05.2018 (*) 3 4 190 Kč4 030 Kč4 590 Kč4 410 KčObjednat
20.04. - 19.05.2018 (*) 4 5 590 Kč5 370 Kč6 090 Kč5 850 KčObjednat
20.04. - 19.05.2018 (*) 5 6 990 Kč6 720 Kč7 690 Kč7 390 KčObjednat
20.04. - 19.05.2018 (*) 6 8 490 Kč8 160 Kč9 190 Kč8 830 KčObjednat
20.04. - 19.05.2018 (*) 7 9 890 Kč9 500 Kč10 690 Kč10 270 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 7 10 990 Kč10 560 Kč12 090 Kč11 610 KčObjednat
26.05. - 02.06.2018 (*) 7 10 990 Kč10 560 Kč12 090 Kč11 610 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 (*) 3 4 190 Kč4 030 Kč4 590 Kč4 410 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 (*) 4 5 590 Kč5 370 Kč6 090 Kč5 850 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 (*) 5 6 990 Kč6 720 Kč7 690 Kč7 390 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 (*) 6 8 490 Kč8 160 Kč9 190 Kč8 830 KčObjednat
02.06. - 09.06.2018 (*) 7 9 890 Kč9 500 Kč10 690 Kč10 270 KčObjednat
09.06. - 16.06.2018 (*) 7 14 090 Kč13 530 Kč17 890 Kč17 180 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 14 090 Kč13 530 Kč17 890 Kč17 180 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 14 090 Kč13 530 Kč17 890 Kč17 180 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 14 090 Kč13 530 Kč17 890 Kč17 180 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 21 390 Kč20 540 Kč24 990 Kč24 000 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 21 390 Kč20 540 Kč24 990 Kč24 000 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 21 390 Kč20 540 Kč24 990 Kč24 000 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 25 590 Kč24 570 Kč30 090 Kč28 890 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 25 590 Kč24 570 Kč30 090 Kč28 890 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 25 590 Kč24 570 Kč30 090 Kč28 890 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 25 590 Kč24 570 Kč30 090 Kč28 890 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 17 390 Kč16 700 Kč21 890 Kč21 020 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 12 990 Kč12 480 Kč14 490 Kč13 920 KčObjednat
08.09. - 16.09.2018 (*) 3 4 190 Kč4 030 Kč4 590 Kč4 410 KčObjednat
08.09. - 16.09.2018 (*) 4 5 590 Kč5 370 Kč6 090 Kč5 850 KčObjednat
08.09. - 16.09.2018 (*) 5 6 990 Kč6 720 Kč7 690 Kč7 390 KčObjednat
08.09. - 16.09.2018 (*) 6 8 490 Kč8 160 Kč9 190 Kč8 830 KčObjednat
08.09. - 16.09.2018 (*) 7 9 890 Kč9 500 Kč10 690 Kč10 270 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás