Apartmány Paradiso - Laigueglia | Italia Travel

Apartmány Paradiso - Laigueglia

Apartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - Laigueglia
Apartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - Laigueglia
Apartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - Laigueglia
Apartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - LaiguegliaApartmány Paradiso - Laigueglia
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevize
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Velmi moderní rezidence, která se nachází přímo u pláže. Doporučujeme rodinám s dětmi, náročnějším klientům i lidem, kteří hledají odpočinek. Naproti rezidence se totiž nachází lázně Bagni Marinella.

Pláž:

Písečná pláž se nachází 20 m od rezidence. Plážový servis za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha:

Rezidence leží v centru v letovisku Laigueglia nedaleko Alassio v západní části Ligurské riviéry. 600 m od ubytování se nachází nákupní možnosti a restaurace.

Ubytování a vybavení:

Rezidence nabízí ubytování v moderních apartmánech typu mono a bilo. K dispozici je terasa se slunečníky a lehátky a parkoviště (parkovací místo za poplatek na vyžádání).

 • Typ ubytování mono 2 - max. obsazenost 2 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna s wc, některé mají balkon s výhledem na moře.
 • Typ ubytování mono 3 - max. obsazenost 3 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, jedno lůžko, koupelna s wc, některé mají balkon s výhledem na moře. Přistýlka pro 4. osobu je za poplatek 50 Euro.
 • Typ ubytování bilo 4 - max. obsazenost 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem nebo ložnice se 2 palandami, koupelna s wc, některé mají balkon s výhledem na moře. Přistýlka pro 5. osobu je za poplatek 70 Euro.

Vybavení:

 • klimatizace
 • wifi
 • televize
 • lednice
 • přímý výhled na moře 5 Euro/den/apartmán

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 200 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - 50 Euro/mono, 60 Euro/bilo (platba na místě)
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • parkoviště - v období 7.7.-1.9. 20Euro/noc; jinak 10Euro/noc
 • ložní prádlo a ručníky - 13 Euro/osoba/výměna
 • dětská postýlka - 50 Euro/týden
 • zvířata - 50 Euro/týden
 • přistýlka - v mono 50 Euro, v bilo 70 Euro

Laigueglia

Laigueglia je velmi hezké letovisko obklopeno mořem a horami. Nachází se nedaleko honosného letoviska Alassio. V bývalém rybářském městečku můžete najít úzké krásné uličky, náměstíčka a různá zákoutí.

Pláže jsou zde úzké, písčité, s pozvolným vstupem do vody.

Oblast je vhodná k podnikání výletů do okolí, můžete například navštívit Cinque Terre (5 vesniček na útesech nad mořem), přístavní město Janov, kde můžete vidět například akvárium či svět dětí - Citta dei bambini, dále město San Remo, či zajet do Monaca a Francie.

Bagni Marinella
 

Průměrné venkovní měsíční teploty - Laigueglia

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 1 °C 12 °C 13 °C
Únor 1 °C 12 °C 12 °C
Březen 3 °C 15 °C 13 °C
Duben 6 °C 17 °C 14 °C
Květen 10 °C 21 °C 16 °C
Červen 13 °C 25 °C 20 °C
Červenec 16 °C 29 °C 23 °C
Srpen 16 °C 29 °C 23 °C
Září 13 °C 25 °C 21 °C
Říjen 9 °C 21 °C 19 °C
Listopad 4 °C 16 °C 16 °C
Prosinec 1 °C 13 °C 14 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 10. 2018

TermínMono 2 (cena za 2 osoby) - cena za apartmánMono 4 (cena za 3 osoby) - cena za apartmánBilo 5 (cena za 4 osoby)- cena za apartmán

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací