Hotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda


Hotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda

Hotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda
Hotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od jezera: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit svou dovolenou na klidném místě přímo u jezera. Ideální místo pro odpočinek i pro pěší túry do olivových hájů a na Monte Baldo.

Jezero:

Jezero je vzdáleno cca 20 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Vodní sporty u jezera, možnost výuky windsurfingu nebo pronájem plachetnice (vše za poplatek).

Sport a zábava:

Ideální místo pro podnikání pěších túr do okolí, vodní sporty u jezera, výlety na horských kolech. Tenisové kurty jsou cca 500 m od hotelu.

Poloha:

Hotel se nachází na východním pobřeží jezera Garda. Vzdálenost od centra  městečka Brenzone je cca 1 km. Letiště Verona cca 55 km.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby. V pokojích je koupelna se sprchou/WC. Pokoje bez balkonu jsou jen dvoulůžkové a s výhledem na hory, pokoje s balkonem a výhledem na jezero jsou až čtyřlůžkové.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • fén
 • telefon
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - 1 slunečník + 2 lehátka/ pokoj

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 5 Euro/den
 • zvířata - malá zvířata - 8 Euro/den - na vyžádání

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech formou výběru z menu.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den,
zvolený pobyt byl vynikající. Personál hotelu Smeraldo výborný, jídlo skvělé, čisto. Rušnější komunikace před hotelem, musí se dávat pozor při přecházení, ale to v Itálii všude :-) 

S pozdravem, Matějkovi, Březnice

 

Matějkovi - Smeraldo Lago di Garda, 31. 07. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2018

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (Dvoulůžkový pokoj s výhledem na hory)Osoba 1./2. postel (Rodinný pokoj s výhledem na jezero)Osoba 3./4. postel (Rodinný pokoj s výhledem na jezero)Dítě 7-14,9 let 3./4. postel (Rodinný pokoj s výhledem na jezero)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (Rodinný pokoj s výhledem na jezero)
22.04. - 26.04.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
22.04. - 29.04.2018 7 6 220 Kč6 100 Kč6 840 Kč6 710 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
26.04. - 29.04.2018 3 3 280 Kč3 220 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
29.04. - 03.05.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
29.04. - 06.05.2018 7 6 220 Kč6 100 Kč6 840 Kč6 710 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
03.05. - 06.05.2018 3 3 280 Kč3 220 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
06.05. - 10.05.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 6 220 Kč6 100 Kč6 840 Kč6 710 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 3 280 Kč3 220 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 6 220 Kč6 100 Kč6 840 Kč6 710 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 3 280 Kč3 220 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 4 350 Kč4 270 Kč4 660 Kč4 570 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 6 840 Kč6 710 Kč7 340 Kč7 200 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 3 640 Kč3 570 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 4 350 Kč4 270 Kč4 660 Kč4 570 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 6 840 Kč6 710 Kč7 340 Kč7 200 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 3 640 Kč3 570 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 6 220 Kč6 100 Kč6 840 Kč6 710 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 3 280 Kč3 220 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 6 220 Kč6 100 Kč6 840 Kč6 710 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 3 280 Kč3 220 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 6 220 Kč6 100 Kč6 840 Kč6 710 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 3 280 Kč3 220 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 6 220 Kč6 100 Kč6 840 Kč6 710 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 3 280 Kč3 220 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 4 840 Kč4 750 Kč5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 7 650 Kč7 500 Kč8 190 Kč8 030 Kč6 560 Kč6 430 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 4 110 Kč4 030 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 4 840 Kč4 750 Kč5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 7 650 Kč7 500 Kč8 190 Kč8 030 Kč6 560 Kč6 430 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 4 110 Kč4 030 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 4 840 Kč4 750 Kč5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 7 650 Kč7 500 Kč8 190 Kč8 030 Kč6 560 Kč6 430 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 4 110 Kč4 030 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 4 840 Kč4 750 Kč5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 7 650 Kč7 500 Kč8 190 Kč8 030 Kč6 560 Kč6 430 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 4 110 Kč4 030 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 4 840 Kč4 750 Kč5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 7 650 Kč7 500 Kč8 190 Kč8 030 Kč6 560 Kč6 430 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 4 110 Kč4 030 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
05.08. - 09.08.2018 4 4 840 Kč4 750 Kč5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 7 650 Kč7 500 Kč8 190 Kč8 030 Kč6 560 Kč6 430 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
09.08. - 12.08.2018 3 4 110 Kč4 030 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
12.08. - 16.08.2018 4 4 840 Kč4 750 Kč5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 7 650 Kč7 500 Kč8 190 Kč8 030 Kč6 560 Kč6 430 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
16.08. - 19.08.2018 3 4 110 Kč4 030 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
19.08. - 23.08.2018 4 4 840 Kč4 750 Kč5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 7 650 Kč7 500 Kč8 190 Kč8 030 Kč6 560 Kč6 430 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
23.08. - 26.08.2018 3 4 110 Kč4 030 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 4 350 Kč4 270 Kč4 660 Kč4 570 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 6 840 Kč6 710 Kč7 340 Kč7 200 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 3 640 Kč3 570 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 4 350 Kč4 270 Kč4 660 Kč4 570 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 6 840 Kč6 710 Kč7 340 Kč7 200 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 3 640 Kč3 570 Kč3 930 Kč3 860 Kč3 150 Kč3 090 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 6 220 Kč6 100 Kč6 840 Kč6 710 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 3 280 Kč3 220 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 6 220 Kč6 100 Kč6 840 Kč6 710 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 3 280 Kč3 220 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 6 220 Kč6 100 Kč6 840 Kč6 710 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 3 280 Kč3 220 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
30.09. - 04.10.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
30.09. - 07.10.2018 7 6 220 Kč6 100 Kč6 840 Kč6 710 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
04.10. - 07.10.2018 3 3 280 Kč3 220 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
07.10. - 11.10.2018 4 3 980 Kč3 910 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
07.10. - 14.10.2018 7 6 220 Kč6 100 Kč6 840 Kč6 710 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
11.10. - 14.10.2018 3 3 280 Kč3 220 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 920 Kč2 870 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás