Hotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda


Hotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda

Hotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda
Hotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Smeraldo** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda
ParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od jezera: =<50 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 6 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rodinný hotel, který se nachází jen pár metrů od jezera Garda v letovisku Brenzone.

Jezero:

Jezero je vzdáleno cca 20 m od hotelu. Vodní sporty u jezera, možnost výuky windsurfingu nebo pronájem plachetnice (vše za poplatek).

Sport a zábava:

Ideální místo pro podnikání pěších túr do okolí, vodní sporty u jezera, výlety na horských kolech. Tenisové kurty jsou cca 500 m od hotelu.

Poloha:

Hotel se nachází na východním pobřeží jezera Garda. Vzdálenost od centra městečka Brenzone je cca 1 km. Letiště Verona cca 55 km. Ideální místo pro odpočinek i pro pěší túry do olivových hájů a na Monte Baldo.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 2 osoby. Dvoulůžko, koupelna/WC, výhled na hory.
 • Rodinný pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna/WC, balkon, výhled na jezero.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • fén
 • telefon

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka/ pokoj od 1.6. do 30.9.

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa -cca 1-2 Euro/os./noc, platí se na místě, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 5 Euro/den
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 10 Euro/den
 • pronájem kol

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 2 chodech formou výběru z menu (nebo pizza), salátový bufet.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den,
zvolený pobyt byl vynikající. Personál hotelu Smeraldo výborný, jídlo skvělé, čisto. Rušnější komunikace před hotelem, musí se dávat pozor při přecházení, ale to v Itálii všude :-) 

S pozdravem, Matějkovi, Březnice

 

Matějkovi - Smeraldo Lago di Garda, 31. 07. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (Dvoulůžkový pokoj s výhledem na hory)Osoba 1./2. postel (Rodinný pokoj s výhledem na jezero)Osoba 3./4. postel (Rodinný pokoj s výhledem na jezero)Dítě 6-14,9 let 3./4. postel (Rodinný pokoj s výhledem na jezero)Dítě 0-5,9 let 3. postel (Rodinný pokoj s výhledem na jezero)Dítě 0-5,9 let 4. postel (Rodinný pokoj s výhledem na jezero)
28.04. - 02.05.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 860 Kč2 810 Kčzdarma2 860 Kč2 810 KčObjednat
28.04. - 05.05.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč10 330 Kč10 130 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 180 Kč5 080 Kčzdarma5 180 Kč5 080 KčObjednat
02.05. - 05.05.2019 3 3 640 Kč3 570 Kč4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 Kčzdarma2 290 Kč2 250 KčObjednat
05.05. - 09.05.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 860 Kč2 810 Kčzdarma2 860 Kč2 810 KčObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč10 330 Kč10 130 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 180 Kč5 080 Kčzdarma5 180 Kč5 080 KčObjednat
09.05. - 12.05.2019 3 3 640 Kč3 570 Kč4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 Kčzdarma2 290 Kč2 250 KčObjednat
12.05. - 16.05.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 860 Kč2 810 Kčzdarma2 860 Kč2 810 KčObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč10 330 Kč10 130 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 180 Kč5 080 Kčzdarma5 180 Kč5 080 KčObjednat
16.05. - 19.05.2019 3 3 640 Kč3 570 Kč4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 Kčzdarma2 290 Kč2 250 KčObjednat
19.05. - 23.05.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 860 Kč2 810 Kčzdarma2 860 Kč2 810 KčObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč10 330 Kč10 130 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 180 Kč5 080 Kčzdarma5 180 Kč5 080 KčObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 3 640 Kč3 570 Kč4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 Kčzdarma2 290 Kč2 250 KčObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 860 Kč2 810 Kčzdarma2 860 Kč2 810 KčObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 8 510 Kč8 340 Kč10 640 Kč10 430 Kč8 510 Kč8 340 Kč5 330 Kč5 230 Kčzdarma5 330 Kč5 230 KčObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 3 900 Kč3 830 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 450 Kč2 410 Kčzdarma2 450 Kč2 410 KčObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 4 920 Kč4 830 Kč6 110 Kč5 990 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 070 Kč3 010 Kčzdarma3 070 Kč3 010 KčObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 8 820 Kč8 650 Kč11 030 Kč10 810 Kč8 820 Kč8 650 Kč5 520 Kč5 410 Kčzdarma5 520 Kč5 410 KčObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 3 900 Kč3 830 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 450 Kč2 410 Kčzdarma2 450 Kč2 410 KčObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 4 920 Kč4 830 Kč6 110 Kč5 990 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 070 Kč3 010 Kčzdarma3 070 Kč3 010 KčObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 8 820 Kč8 650 Kč11 030 Kč10 810 Kč8 820 Kč8 650 Kč5 520 Kč5 410 Kčzdarma5 520 Kč5 410 KčObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 3 900 Kč3 830 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 450 Kč2 410 Kčzdarma2 450 Kč2 410 KčObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 4 920 Kč4 830 Kč6 110 Kč5 990 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 070 Kč3 010 Kčzdarma3 070 Kč3 010 KčObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 8 820 Kč8 650 Kč11 030 Kč10 810 Kč8 820 Kč8 650 Kč5 520 Kč5 410 Kčzdarma5 520 Kč5 410 KčObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 3 900 Kč3 830 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 450 Kč2 410 Kčzdarma2 450 Kč2 410 KčObjednat
23.06. - 27.06.2019 4 4 920 Kč4 830 Kč6 110 Kč5 990 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 070 Kč3 010 Kčzdarma3 070 Kč3 010 KčObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 8 820 Kč8 650 Kč11 030 Kč10 810 Kč8 820 Kč8 650 Kč5 520 Kč5 410 Kčzdarma5 520 Kč5 410 KčObjednat
27.06. - 30.06.2019 3 3 900 Kč3 830 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 450 Kč2 410 Kčzdarma2 450 Kč2 410 KčObjednat
30.06. - 04.07.2019 4 5 360 Kč5 260 Kč6 530 Kč6 400 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 250 Kč3 190 Kčzdarma3 250 Kč3 190 KčObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 9 620 Kč9 430 Kč11 730 Kč11 500 Kč9 390 Kč9 210 Kč5 880 Kč5 770 Kčzdarma5 880 Kč5 770 KčObjednat
04.07. - 07.07.2019 3 4 270 Kč4 190 Kč5 230 Kč5 130 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 Kčzdarma2 600 Kč2 550 KčObjednat
07.07. - 11.07.2019 4 5 360 Kč5 260 Kč6 530 Kč6 400 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 250 Kč3 190 Kčzdarma3 250 Kč3 190 KčObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 9 620 Kč9 430 Kč11 730 Kč11 500 Kč9 390 Kč9 210 Kč5 880 Kč5 770 Kčzdarma5 880 Kč5 770 KčObjednat
11.07. - 14.07.2019 3 4 270 Kč4 190 Kč5 230 Kč5 130 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 Kčzdarma2 600 Kč2 550 KčObjednat
14.07. - 18.07.2019 4 5 360 Kč5 260 Kč6 530 Kč6 400 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 250 Kč3 190 Kčzdarma3 250 Kč3 190 KčObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 9 620 Kč9 430 Kč11 730 Kč11 500 Kč9 390 Kč9 210 Kč5 880 Kč5 770 Kčzdarma5 880 Kč5 770 KčObjednat
18.07. - 21.07.2019 3 4 270 Kč4 190 Kč5 230 Kč5 130 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 Kčzdarma2 600 Kč2 550 KčObjednat
21.07. - 25.07.2019 4 5 360 Kč5 260 Kč6 530 Kč6 400 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 250 Kč3 190 Kčzdarma3 250 Kč3 190 KčObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 9 620 Kč9 430 Kč11 730 Kč11 500 Kč9 390 Kč9 210 Kč5 880 Kč5 770 Kčzdarma5 880 Kč5 770 KčObjednat
25.07. - 28.07.2019 3 4 270 Kč4 190 Kč5 230 Kč5 130 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 Kčzdarma2 600 Kč2 550 KčObjednat
28.07. - 01.08.2019 4 5 360 Kč5 260 Kč6 530 Kč6 400 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 250 Kč3 190 Kčzdarma3 250 Kč3 190 KčObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 9 620 Kč9 430 Kč11 730 Kč11 500 Kč9 390 Kč9 210 Kč5 880 Kč5 770 Kčzdarma5 880 Kč5 770 KčObjednat
01.08. - 04.08.2019 3 4 270 Kč4 190 Kč5 230 Kč5 130 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 Kčzdarma2 600 Kč2 550 KčObjednat
04.08. - 08.08.2019 4 5 360 Kč5 260 Kč6 530 Kč6 400 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 250 Kč3 190 Kčzdarma3 250 Kč3 190 KčObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 9 620 Kč9 430 Kč11 730 Kč11 500 Kč9 390 Kč9 210 Kč5 880 Kč5 770 Kčzdarma5 880 Kč5 770 KčObjednat
08.08. - 11.08.2019 3 4 270 Kč4 190 Kč5 230 Kč5 130 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 Kčzdarma2 600 Kč2 550 KčObjednat
11.08. - 15.08.2019 4 5 360 Kč5 260 Kč6 530 Kč6 400 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 250 Kč3 190 Kčzdarma3 250 Kč3 190 KčObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 9 620 Kč9 430 Kč11 730 Kč11 500 Kč9 390 Kč9 210 Kč5 880 Kč5 770 Kčzdarma5 880 Kč5 770 KčObjednat
15.08. - 18.08.2019 3 4 270 Kč4 190 Kč5 230 Kč5 130 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 Kčzdarma2 600 Kč2 550 KčObjednat
18.08. - 22.08.2019 4 5 360 Kč5 260 Kč6 530 Kč6 400 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 250 Kč3 190 Kčzdarma3 250 Kč3 190 KčObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 9 620 Kč9 430 Kč11 730 Kč11 500 Kč9 390 Kč9 210 Kč5 880 Kč5 770 Kčzdarma5 880 Kč5 770 KčObjednat
22.08. - 25.08.2019 3 4 270 Kč4 190 Kč5 230 Kč5 130 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 600 Kč2 550 Kčzdarma2 600 Kč2 550 KčObjednat
25.08. - 29.08.2019 4 4 920 Kč4 830 Kč6 110 Kč5 990 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 070 Kč3 010 Kčzdarma3 070 Kč3 010 KčObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 8 820 Kč8 650 Kč11 030 Kč10 810 Kč8 820 Kč8 650 Kč5 520 Kč5 410 Kčzdarma5 520 Kč5 410 KčObjednat
29.08. - 01.09.2019 3 3 900 Kč3 830 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 450 Kč2 410 Kčzdarma2 450 Kč2 410 KčObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 4 920 Kč4 830 Kč6 110 Kč5 990 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 070 Kč3 010 Kčzdarma3 070 Kč3 010 KčObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 8 820 Kč8 650 Kč11 030 Kč10 810 Kč8 820 Kč8 650 Kč5 520 Kč5 410 Kčzdarma5 520 Kč5 410 KčObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 3 900 Kč3 830 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 450 Kč2 410 Kčzdarma2 450 Kč2 410 KčObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 860 Kč2 810 Kčzdarma2 860 Kč2 810 KčObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč10 330 Kč10 130 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 180 Kč5 080 Kčzdarma5 180 Kč5 080 KčObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 3 640 Kč3 570 Kč4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 Kčzdarma2 290 Kč2 250 KčObjednat
15.09. - 19.09.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 860 Kč2 810 Kčzdarma2 860 Kč2 810 KčObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč10 330 Kč10 130 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 180 Kč5 080 Kčzdarma5 180 Kč5 080 KčObjednat
19.09. - 22.09.2019 3 3 640 Kč3 570 Kč4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 Kčzdarma2 290 Kč2 250 KčObjednat
22.09. - 26.09.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 860 Kč2 810 Kčzdarma2 860 Kč2 810 KčObjednat
22.09. - 29.09.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč10 330 Kč10 130 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 180 Kč5 080 Kčzdarma5 180 Kč5 080 KčObjednat
26.09. - 29.09.2019 3 3 640 Kč3 570 Kč4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 Kčzdarma2 290 Kč2 250 KčObjednat
29.09. - 03.10.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 860 Kč2 810 Kčzdarma2 860 Kč2 810 KčObjednat
29.09. - 06.10.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč10 330 Kč10 130 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 180 Kč5 080 Kčzdarma5 180 Kč5 080 KčObjednat
03.10. - 06.10.2019 3 3 640 Kč3 570 Kč4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 Kčzdarma2 290 Kč2 250 KčObjednat
06.10. - 10.10.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 860 Kč2 810 Kčzdarma2 860 Kč2 810 KčObjednat
06.10. - 13.10.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč10 330 Kč10 130 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 180 Kč5 080 Kčzdarma5 180 Kč5 080 KčObjednat
10.10. - 13.10.2019 3 3 640 Kč3 570 Kč4 610 Kč4 520 Kč3 670 Kč3 600 Kč2 290 Kč2 250 Kčzdarma2 290 Kč2 250 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací