Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda


Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda

Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda
Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda
Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda
BazénKlimatizaceParkovištěTelevizeWellness
Vzdálenost od jezera: <200 m
Typy lůžek: 2, 3
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 12 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rodinný hotel s krytým bazénem cca 200 m od jezera a pouhých 500 m od centra městečka.

Jezero:

Jezero je od hotelu vzdáleno cca 200 m.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek).

Poloha:

Rodinný hotel Meandro se nachází v městečku Gargnano. Hotel se nachází pouhých 200 m od pláže a cca 500 m od centra městečka, kde jsou veškeré nákupní možnosti, nejbližší restaurace je cca 200 m.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, hala, 2 výtahy, parkoviště, zahrada s lehátky a slunečníky (v závislosti na dostupnosti), wellness centrum, kde je vnitřní bazén, sauna, solárium, whirlpool, možnost masáží (vše za poplatek), stolní tenis.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 3 osoby. Dvoulůžko s možností 1 přistýlky, koupelna se sprchou, wc a balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • klimatizace
 • vytápění
 • minibar

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • dětská postýlka - na vyžádání zdarma

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1-2 Euro/os./noc, platí se na místě, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • wellness - sauna, masáže, solárium, vířivka - za poplatek
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 12 Euro/noc

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, 4 chodová večeře formou výběrem z menu.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3. postelDítě 12-14,9 let 3. postelDítě 0-11,9 let 3. postel
14.04. - 21.04.2019 7 10 530 Kč10 320 Kč8 430 Kč8 270 Kč5 260 Kč5 160 KčzdarmaObjednat
18.04. - 21.04.2019 3 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
21.04. - 25.04.2019 4 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
21.04. - 28.04.2019 7 11 440 Kč11 220 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
25.04. - 28.04.2019 3 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 4 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
28.04. - 05.05.2019 7 11 440 Kč11 220 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
02.05. - 05.05.2019 3 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.05.2019 4 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 11 440 Kč11 220 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
09.05. - 12.05.2019 3 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
12.05. - 16.05.2019 4 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 11 440 Kč11 220 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
16.05. - 19.05.2019 3 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
19.05. - 23.05.2019 4 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 11 440 Kč11 220 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 11 780 Kč11 550 Kč9 440 Kč9 260 Kč5 910 Kč5 800 KčzdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 5 440 Kč5 340 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 12 510 Kč12 260 Kč10 010 Kč9 810 Kč6 270 Kč6 150 KčzdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 5 440 Kč5 340 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 12 510 Kč12 260 Kč10 010 Kč9 810 Kč6 270 Kč6 150 KčzdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 5 440 Kč5 340 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 12 510 Kč12 260 Kč10 010 Kč9 810 Kč6 270 Kč6 150 KčzdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 5 440 Kč5 340 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
23.06. - 27.06.2019 4 7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 12 510 Kč12 260 Kč10 010 Kč9 810 Kč6 270 Kč6 150 KčzdarmaObjednat
27.06. - 30.06.2019 3 5 440 Kč5 340 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
30.06. - 04.07.2019 4 7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 12 510 Kč12 260 Kč10 010 Kč9 810 Kč6 270 Kč6 150 KčzdarmaObjednat
04.07. - 07.07.2019 3 5 440 Kč5 340 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
07.07. - 11.07.2019 4 7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 12 510 Kč12 260 Kč10 010 Kč9 810 Kč6 270 Kč6 150 KčzdarmaObjednat
11.07. - 14.07.2019 3 5 440 Kč5 340 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
14.07. - 18.07.2019 4 7 800 Kč7 650 Kč6 240 Kč6 120 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 14 150 Kč13 870 Kč11 310 Kč11 090 Kč7 080 Kč6 940 KčzdarmaObjednat
18.07. - 21.07.2019 3 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.07.2019 4 7 800 Kč7 650 Kč6 240 Kč6 120 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 14 150 Kč13 870 Kč11 310 Kč11 090 Kč7 080 Kč6 940 KčzdarmaObjednat
25.07. - 28.07.2019 3 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
28.07. - 01.08.2019 4 7 800 Kč7 650 Kč6 240 Kč6 120 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 14 150 Kč13 870 Kč11 310 Kč11 090 Kč7 080 Kč6 940 KčzdarmaObjednat
01.08. - 04.08.2019 3 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
04.08. - 08.08.2019 4 7 800 Kč7 650 Kč6 240 Kč6 120 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 14 150 Kč13 870 Kč11 310 Kč11 090 Kč7 080 Kč6 940 KčzdarmaObjednat
08.08. - 11.08.2019 3 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
11.08. - 15.08.2019 4 7 800 Kč7 650 Kč6 240 Kč6 120 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 14 150 Kč13 870 Kč11 310 Kč11 090 Kč7 080 Kč6 940 KčzdarmaObjednat
15.08. - 18.08.2019 3 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
18.08. - 22.08.2019 4 7 800 Kč7 650 Kč6 240 Kč6 120 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 14 150 Kč13 870 Kč11 310 Kč11 090 Kč7 080 Kč6 940 KčzdarmaObjednat
22.08. - 25.08.2019 3 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2019 4 7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 12 510 Kč12 260 Kč10 010 Kč9 810 Kč6 270 Kč6 150 KčzdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2019 3 5 440 Kč5 340 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 12 510 Kč12 260 Kč10 010 Kč9 810 Kč6 270 Kč6 150 KčzdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 5 440 Kč5 340 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 7 080 Kč6 940 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 12 510 Kč12 260 Kč10 010 Kč9 810 Kč6 270 Kč6 150 KčzdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 5 440 Kč5 340 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
15.09. - 19.09.2019 4 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 11 440 Kč11 220 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
19.09. - 22.09.2019 3 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
22.09. - 26.09.2019 4 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
22.09. - 29.09.2019 7 11 440 Kč11 220 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
26.09. - 29.09.2019 3 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
29.09. - 03.10.2019 4 6 350 Kč6 230 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2019 7 11 440 Kč11 220 Kč9 160 Kč8 980 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
03.10. - 06.10.2019 3 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
06.10. - 10.10.2019 4 5 440 Kč5 340 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
06.10. - 13.10.2019 7 9 730 Kč9 540 Kč7 780 Kč7 630 Kč4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
10.10. - 13.10.2019 3 4 290 Kč4 210 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
13.10. - 17.10.2019 4 5 440 Kč5 340 Kč4 350 Kč4 270 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
13.10. - 20.10.2019 7 9 730 Kč9 540 Kč7 780 Kč7 630 Kč4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
17.10. - 20.10.2019 3 4 290 Kč4 210 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací