Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda


Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda

Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda
Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda
Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda
Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda
BazénKlimatizaceParkovištěTelevizeWellness
Vzdálenost od jezera: <200 m
Typy lůžek: 2, 3
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 12 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří hledají ubytování nedaleko jezera a centra městečka. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Jezero:

Jezero je od hotelu vzdáleno cca 200 m.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek).

Poloha:

Rodinný hotel Meandro se nachází v městečku Gargnano. Hotel se nachází pouhých 200 m od pláže a cca 500 m od centra městečka, kde jsou veškeré nákupní možnosti, nejbližší restaurace je cca 200 m.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, hala, 2 výtahy, parkoviště, zahrada s lehátky a slunečníky (v závislosti na dostupnosti), wellness centrum, kde je vnitřní bazén, sauna, solárium (za poplatek), whirlpool (za poplatek), možnost masáží (za poplatek), stolní tenis.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 3 osoby. Dvoulůžko s možností 1 přistýlky, koupelna se sprchou, wc a balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • klimatizace
 • minibar

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • wellness - sauna, masáže, solárium, vířivka - za poplatek
 • zvířata - za příplatek 7-12 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, 4 - chodová večeře formou výběrem z menu.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3. postelDítě 12-14,9 let 3. postelDítě 0-11,9 let 3. postel
01.04. - 05.04.2018 4 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
01.04. - 08.04.2018 7 9 490 Kč9 310 Kč7 590 Kč7 440 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
05.04. - 08.04.2018 3 4 190 Kč4 110 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 290 Kč1 270 KčzdarmaObjednat
08.04. - 12.04.2018 4 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
08.04. - 15.04.2018 7 9 490 Kč9 310 Kč7 590 Kč7 440 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
12.04. - 15.04.2018 3 4 190 Kč4 110 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 290 Kč1 270 KčzdarmaObjednat
15.04. - 19.04.2018 4 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
15.04. - 22.04.2018 7 9 490 Kč9 310 Kč7 590 Kč7 440 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
19.04. - 22.04.2018 3 4 190 Kč4 110 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 290 Kč1 270 KčzdarmaObjednat
22.04. - 26.04.2018 4 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
22.04. - 29.04.2018 7 9 490 Kč9 310 Kč7 590 Kč7 440 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
26.04. - 29.04.2018 3 4 190 Kč4 110 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 290 Kč1 270 KčzdarmaObjednat
29.04. - 03.05.2018 4 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
29.04. - 06.05.2018 7 9 490 Kč9 310 Kč7 590 Kč7 440 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
03.05. - 06.05.2018 3 4 190 Kč4 110 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 290 Kč1 270 KčzdarmaObjednat
06.05. - 10.05.2018 4 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 10 590 Kč10 380 Kč8 490 Kč8 330 Kč3 190 Kč3 130 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 590 Kč5 480 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 12 190 Kč11 950 Kč9 790 Kč9 600 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 590 Kč5 480 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 12 190 Kč11 950 Kč9 790 Kč9 600 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 590 Kč5 480 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 12 190 Kč11 950 Kč9 790 Kč9 600 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 6 190 Kč6 070 Kč4 990 Kč4 900 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 11 090 Kč10 870 Kč8 890 Kč8 720 Kč3 390 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 4 890 Kč4 800 Kč3 990 Kč3 920 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 6 190 Kč6 070 Kč4 990 Kč4 900 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 11 090 Kč10 870 Kč8 890 Kč8 720 Kč3 390 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 4 890 Kč4 800 Kč3 990 Kč3 920 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 6 190 Kč6 070 Kč4 990 Kč4 900 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 11 090 Kč10 870 Kč8 890 Kč8 720 Kč3 390 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 4 890 Kč4 800 Kč3 990 Kč3 920 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 590 Kč5 480 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 12 190 Kč11 950 Kč9 790 Kč9 600 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 590 Kč5 480 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 12 190 Kč11 950 Kč9 790 Kč9 600 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 590 Kč5 480 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 12 190 Kč11 950 Kč9 790 Kč9 600 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 7 690 Kč7 540 Kč6 090 Kč5 970 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 13 590 Kč13 320 Kč10 890 Kč10 680 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 5 990 Kč5 880 Kč4 790 Kč4 700 Kč1 790 Kč1 760 KčzdarmaObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 7 690 Kč7 540 Kč6 090 Kč5 970 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 13 590 Kč13 320 Kč10 890 Kč10 680 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 5 990 Kč5 880 Kč4 790 Kč4 700 Kč1 790 Kč1 760 KčzdarmaObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 7 690 Kč7 540 Kč6 090 Kč5 970 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 13 590 Kč13 320 Kč10 890 Kč10 680 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 5 990 Kč5 880 Kč4 790 Kč4 700 Kč1 790 Kč1 760 KčzdarmaObjednat
05.08. - 09.08.2018 4 7 690 Kč7 540 Kč6 090 Kč5 970 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 13 590 Kč13 320 Kč10 890 Kč10 680 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
09.08. - 12.08.2018 3 5 990 Kč5 880 Kč4 790 Kč4 700 Kč1 790 Kč1 760 KčzdarmaObjednat
12.08. - 16.08.2018 4 7 690 Kč7 540 Kč6 090 Kč5 970 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 13 590 Kč13 320 Kč10 890 Kč10 680 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
16.08. - 19.08.2018 3 5 990 Kč5 880 Kč4 790 Kč4 700 Kč1 790 Kč1 760 KčzdarmaObjednat
19.08. - 23.08.2018 4 7 690 Kč7 540 Kč6 090 Kč5 970 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 13 590 Kč13 320 Kč10 890 Kč10 680 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
23.08. - 26.08.2018 3 5 990 Kč5 880 Kč4 790 Kč4 700 Kč1 790 Kč1 760 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 590 Kč5 480 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 12 190 Kč11 950 Kč9 790 Kč9 600 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 590 Kč5 480 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 12 190 Kč11 950 Kč9 790 Kč9 600 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 6 190 Kč6 070 Kč4 990 Kč4 900 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 11 090 Kč10 870 Kč8 890 Kč8 720 Kč3 390 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 4 890 Kč4 800 Kč3 990 Kč3 920 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 6 190 Kč6 070 Kč4 990 Kč4 900 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 11 090 Kč10 870 Kč8 890 Kč8 720 Kč3 390 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 4 890 Kč4 800 Kč3 990 Kč3 920 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 6 190 Kč6 070 Kč4 990 Kč4 900 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 11 090 Kč10 870 Kč8 890 Kč8 720 Kč3 390 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 4 890 Kč4 800 Kč3 990 Kč3 920 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
30.09. - 04.10.2018 4 6 190 Kč6 070 Kč4 990 Kč4 900 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
30.09. - 07.10.2018 7 10 390 Kč10 190 Kč8 290 Kč8 130 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
04.10. - 07.10.2018 3 4 190 Kč4 110 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 290 Kč1 270 KčzdarmaObjednat
07.10. - 11.10.2018 4 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
07.10. - 14.10.2018 7 9 490 Kč9 310 Kč7 590 Kč7 440 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
11.10. - 14.10.2018 3 4 190 Kč4 110 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 290 Kč1 270 KčzdarmaObjednat
14.10. - 18.10.2018 4 5 290 Kč5 190 Kč4 290 Kč4 210 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
14.10. - 21.10.2018 7 9 490 Kč9 310 Kč7 590 Kč7 440 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
18.10. - 21.10.2018 3 4 190 Kč4 110 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 290 Kč1 270 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás