Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda


Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda

Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda
Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda
Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda
Hotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di GardaHotel Meandro*** s polopenzí - Gargnano Lago di Garda
BazénKlimatizaceParkovištěTelevizeWellness
Vzdálenost od jezera: <200 m
Typy lůžek: 2, 3
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 12 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří hledají ubytování nedaleko jezera a centra městečka. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Jezero:

Jezero je od hotelu vzdáleno cca 200 m.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek).

Poloha:

Rodinný hotel Meandro se nachází v městečku Gargnano. Hotel se nachází pouhých 200 m od pláže a cca 500 m od centra městečka, kde jsou veškeré nákupní možnosti, nejbližší restaurace je cca 200 m.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, hala, 2 výtahy, parkoviště, zahrada s lehátky a slunečníky (v závislosti na dostupnosti), wellness centrum, kde je vnitřní bazén, sauna, solárium (za poplatek), whirlpool (za poplatek), možnost masáží (za poplatek), stolní tenis.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 3 osoby. Dvoulůžko s možností 1 přistýlky, koupelna se sprchou, wc a balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • klimatizace
 • minibar

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • wellness - sauna, masáže, solárium, vířivka - za poplatek
 • zvířata - za příplatek 7-12 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, 4 - chodová večeře formou výběrem z menu.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postelDospělý 3. postelDítě 12-14,9 let 3. postelDítě 0-11,9 let 3. postel
01.04. - 05.04.2018 4 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
01.04. - 08.04.2018 7 9 440 Kč9 260 Kč7 540 Kč7 390 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
05.04. - 08.04.2018 3 4 160 Kč4 080 Kč3 330 Kč3 270 Kč1 250 Kč1 230 KčzdarmaObjednat
08.04. - 12.04.2018 4 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
08.04. - 15.04.2018 7 9 440 Kč9 260 Kč7 540 Kč7 390 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
12.04. - 15.04.2018 3 4 160 Kč4 080 Kč3 330 Kč3 270 Kč1 250 Kč1 230 KčzdarmaObjednat
15.04. - 19.04.2018 4 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
15.04. - 22.04.2018 7 9 440 Kč9 260 Kč7 540 Kč7 390 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
19.04. - 22.04.2018 3 4 160 Kč4 080 Kč3 330 Kč3 270 Kč1 250 Kč1 230 KčzdarmaObjednat
22.04. - 26.04.2018 4 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
22.04. - 29.04.2018 7 9 440 Kč9 260 Kč7 540 Kč7 390 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
26.04. - 29.04.2018 3 4 160 Kč4 080 Kč3 330 Kč3 270 Kč1 250 Kč1 230 KčzdarmaObjednat
29.04. - 03.05.2018 4 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
29.04. - 06.05.2018 7 9 440 Kč9 260 Kč7 540 Kč7 390 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
03.05. - 06.05.2018 3 4 160 Kč4 080 Kč3 330 Kč3 270 Kč1 250 Kč1 230 KčzdarmaObjednat
06.05. - 10.05.2018 4 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 10 530 Kč10 320 Kč8 430 Kč8 270 Kč3 150 Kč3 090 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 520 Kč5 410 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 12 150 Kč11 910 Kč9 730 Kč9 540 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 520 Kč5 410 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 12 150 Kč11 910 Kč9 730 Kč9 540 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 520 Kč5 410 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 12 150 Kč11 910 Kč9 730 Kč9 540 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 6 170 Kč6 050 Kč4 940 Kč4 850 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 11 080 Kč10 860 Kč8 840 Kč8 670 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 4 890 Kč4 800 Kč3 930 Kč3 860 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 6 170 Kč6 050 Kč4 940 Kč4 850 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 11 080 Kč10 860 Kč8 840 Kč8 670 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 4 890 Kč4 800 Kč3 930 Kč3 860 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 6 170 Kč6 050 Kč4 940 Kč4 850 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 11 080 Kč10 860 Kč8 840 Kč8 670 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 4 890 Kč4 800 Kč3 930 Kč3 860 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 520 Kč5 410 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 12 150 Kč11 910 Kč9 730 Kč9 540 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 520 Kč5 410 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 12 150 Kč11 910 Kč9 730 Kč9 540 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 520 Kč5 410 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 12 150 Kč11 910 Kč9 730 Kč9 540 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 13 600 Kč13 330 Kč10 900 Kč10 690 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
22.07. - 26.07.2018 4 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 13 600 Kč13 330 Kč10 900 Kč10 690 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
26.07. - 29.07.2018 3 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
29.07. - 02.08.2018 4 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 13 600 Kč13 330 Kč10 900 Kč10 690 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
02.08. - 05.08.2018 3 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
05.08. - 09.08.2018 4 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 13 600 Kč13 330 Kč10 900 Kč10 690 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
09.08. - 12.08.2018 3 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
12.08. - 16.08.2018 4 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 13 600 Kč13 330 Kč10 900 Kč10 690 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
16.08. - 19.08.2018 3 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
19.08. - 23.08.2018 4 7 620 Kč7 470 Kč6 090 Kč5 970 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 13 600 Kč13 330 Kč10 900 Kč10 690 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
23.08. - 26.08.2018 3 5 980 Kč5 870 Kč4 790 Kč4 700 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 520 Kč5 410 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 12 150 Kč11 910 Kč9 730 Kč9 540 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 6 890 Kč6 760 Kč5 520 Kč5 410 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 12 150 Kč11 910 Kč9 730 Kč9 540 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 6 170 Kč6 050 Kč4 940 Kč4 850 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 11 080 Kč10 860 Kč8 840 Kč8 670 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 4 890 Kč4 800 Kč3 930 Kč3 860 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 6 170 Kč6 050 Kč4 940 Kč4 850 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 11 080 Kč10 860 Kč8 840 Kč8 670 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 4 890 Kč4 800 Kč3 930 Kč3 860 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 6 170 Kč6 050 Kč4 940 Kč4 850 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 11 080 Kč10 860 Kč8 840 Kč8 670 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 4 890 Kč4 800 Kč3 930 Kč3 860 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
30.09. - 04.10.2018 4 6 170 Kč6 050 Kč4 940 Kč4 850 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
30.09. - 07.10.2018 7 10 350 Kč10 150 Kč8 270 Kč8 110 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
04.10. - 07.10.2018 3 4 160 Kč4 080 Kč3 330 Kč3 270 Kč1 250 Kč1 230 KčzdarmaObjednat
07.10. - 11.10.2018 4 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
07.10. - 14.10.2018 7 9 440 Kč9 260 Kč7 540 Kč7 390 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
11.10. - 14.10.2018 3 4 160 Kč4 080 Kč3 330 Kč3 270 Kč1 250 Kč1 230 KčzdarmaObjednat
14.10. - 18.10.2018 4 5 260 Kč5 160 Kč4 220 Kč4 140 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
14.10. - 21.10.2018 7 9 440 Kč9 260 Kč7 540 Kč7 390 Kč2 840 Kč2 790 KčzdarmaObjednat
18.10. - 21.10.2018 3 4 160 Kč4 080 Kč3 330 Kč3 270 Kč1 250 Kč1 230 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás