Hotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del Garda | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del Garda


Hotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del Garda

Hotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del Garda
Hotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del Garda
Hotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del Garda
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevize
Vzdálenost od jezera: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 8 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme rodinám s dětmi, kteří chtějí strávit svou dovolenou na klidném místě a přímo u jezera.

Jezero:

Jezero se nachází 20 m od hotelu. Možnosti procházek kolem jezera a výlety do okolí. Vodní sporty u jezera za poplatek.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek). Výjimečné je původní římské město Peschiera, které stojí za návštěvu.

Poloha:

Zrekonstruovaný hotel je umístěn v klidné oblasti cca 2 km od centra Peschiera. Hotel se nachází v blízkosti všech turistických možností blízko dálnice, avšak ne v hlučném prostředí. 

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, výtah, restaurace, bar, zahrada s bazénem a vířivkou, terasa, parkoviště, Wi-Fi.

 • Dvoulůžkový pokoj Standard – max. obsazenost 3 osoby, dvoulůžko s možností 1 přistýlky. Pokoje mají koupelnu s wc a sprchou. Některé pokoje mají balkon.
 • Dvoulůžkový pokoj s výhledem na jezero - max. obsazenost 4 osoby, dvoulůžko s možností 2 přistýlek. Pokoje mají koupelnu s wc a sprchou. Některé pokoje mají balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • klimatizace
 • telefon
 • wifi
 • fén
 • minibar

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - lehátka a slunečníky dle dostupnosti
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech a na pokojích
 • parkoviště - dle obsazenosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1-2 Euro/os./noc, platí se na místě, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání 5 Euro/noc, splatné na místě
 • zvířata - na vyžádání 5 Euro/den, splatné na místě

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech výběrem z menu. Nápoje nejsou v ceně.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3. postelDítě 8-12,9 let 3. postelDítě 0-7,9 let 3. postel
19.04. - 28.04.2019 (*) 3 3 100 Kč3 040 Kč2 160 Kč2 120 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
19.04. - 28.04.2019 (*) 4 4 110 Kč4 030 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
19.04. - 28.04.2019 (*) 5 5 150 Kč5 050 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
19.04. - 28.04.2019 (*) 6 6 170 Kč6 050 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
19.04. - 28.04.2019 (*) 7 7 210 Kč7 070 Kč5 050 Kč4 950 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
28.04. - 30.05.2019 (*) 3 2 860 Kč2 810 Kč2 010 Kč1 970 Kč1 430 Kč1 410 KčzdarmaObjednat
28.04. - 30.05.2019 (*) 4 3 830 Kč3 760 Kč2 680 Kč2 630 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
28.04. - 30.05.2019 (*) 5 4 790 Kč4 700 Kč3 330 Kč3 270 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
28.04. - 30.05.2019 (*) 6 5 720 Kč5 610 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
28.04. - 30.05.2019 (*) 7 6 690 Kč6 560 Kč4 680 Kč4 590 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
30.05. - 23.06.2019 (*) 3 3 700 Kč3 630 Kč2 580 Kč2 530 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
30.05. - 23.06.2019 (*) 4 4 920 Kč4 830 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
30.05. - 23.06.2019 (*) 5 6 140 Kč6 020 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
30.05. - 23.06.2019 (*) 6 7 390 Kč7 250 Kč5 180 Kč5 080 Kč3 700 Kč3 630 KčzdarmaObjednat
30.05. - 23.06.2019 (*) 7 8 610 Kč8 440 Kč6 040 Kč5 920 Kč4 320 Kč4 240 KčzdarmaObjednat
23.06. - 07.07.2019 (*) 3 3 100 Kč3 040 Kč2 160 Kč2 120 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
23.06. - 07.07.2019 (*) 4 4 110 Kč4 030 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
23.06. - 07.07.2019 (*) 5 5 150 Kč5 050 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
23.06. - 07.07.2019 (*) 6 6 170 Kč6 050 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
23.06. - 07.07.2019 (*) 7 7 210 Kč7 070 Kč5 050 Kč4 950 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
07.07. - 21.07.2019 (*) 3 3 700 Kč3 630 Kč2 580 Kč2 530 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
07.07. - 21.07.2019 (*) 4 4 920 Kč4 830 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
07.07. - 21.07.2019 (*) 5 6 140 Kč6 020 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
07.07. - 21.07.2019 (*) 6 7 390 Kč7 250 Kč5 180 Kč5 080 Kč3 700 Kč3 630 KčzdarmaObjednat
07.07. - 21.07.2019 (*) 7 8 610 Kč8 440 Kč6 040 Kč5 920 Kč4 320 Kč4 240 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2019 (*) 3 4 400 Kč4 320 Kč3 100 Kč3 040 Kč2 210 Kč2 170 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2019 (*) 4 5 880 Kč5 770 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 940 Kč2 890 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2019 (*) 5 7 340 Kč7 200 Kč5 150 Kč5 050 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2019 (*) 6 8 820 Kč8 650 Kč6 170 Kč6 050 Kč4 400 Kč4 320 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2019 (*) 7 10 270 Kč10 070 Kč7 210 Kč7 070 Kč5 150 Kč5 050 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 3 3 700 Kč3 630 Kč2 580 Kč2 530 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 4 4 920 Kč4 830 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 5 6 140 Kč6 020 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 6 7 390 Kč7 250 Kč5 180 Kč5 080 Kč3 700 Kč3 630 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 7 8 610 Kč8 440 Kč6 040 Kč5 920 Kč4 320 Kč4 240 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2019 (*) 3 3 100 Kč3 040 Kč2 160 Kč2 120 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2019 (*) 4 4 110 Kč4 030 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2019 (*) 5 5 150 Kč5 050 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2019 (*) 6 6 170 Kč6 050 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2019 (*) 7 7 210 Kč7 070 Kč5 050 Kč4 950 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
22.09. - 03.11.2019 (*) 3 2 860 Kč2 810 Kč2 010 Kč1 970 Kč1 430 Kč1 410 KčzdarmaObjednat
22.09. - 03.11.2019 (*) 4 3 830 Kč3 760 Kč2 680 Kč2 630 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
22.09. - 03.11.2019 (*) 5 4 790 Kč4 700 Kč3 330 Kč3 270 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
22.09. - 03.11.2019 (*) 6 5 720 Kč5 610 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
22.09. - 03.11.2019 (*) 7 6 690 Kč6 560 Kč4 680 Kč4 590 Kč3 330 Kč3 270 KčzdarmaObjednat
03.11. - 10.11.2019 (*) 3 2 530 Kč2 480 Kč1 770 Kč1 740 Kč1 280 Kč1 260 KčzdarmaObjednat
03.11. - 10.11.2019 (*) 4 3 380 Kč3 320 Kč2 370 Kč2 330 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
03.11. - 10.11.2019 (*) 5 4 220 Kč4 140 Kč2 970 Kč2 920 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
03.11. - 10.11.2019 (*) 6 5 070 Kč4 970 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 530 Kč2 480 KčzdarmaObjednat
03.11. - 10.11.2019 (*) 7 5 910 Kč5 800 Kč4 140 Kč4 060 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (s výhledem na jezero)Osoba 3./4. postel (s výhledem na jezero)Dítě 8-12,9 let 3./4. postel (s výhledem na jezero)Dítě 0-7,9 let 3./4. postel (s výhledem na jezero)
19.04. - 28.04.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 750 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
19.04. - 28.04.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč3 250 Kč3 190 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
19.04. - 28.04.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
19.04. - 28.04.2019 (*) 6 6 950 Kč6 820 Kč4 870 Kč4 780 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
19.04. - 28.04.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč5 670 Kč5 560 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
28.04. - 30.05.2019 (*) 3 3 250 Kč3 190 Kč2 270 Kč2 230 Kč1 620 Kč1 590 KčzdarmaObjednat
28.04. - 30.05.2019 (*) 4 4 350 Kč4 270 Kč3 050 Kč2 990 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
28.04. - 30.05.2019 (*) 5 5 410 Kč5 310 Kč3 800 Kč3 730 Kč2 710 Kč2 660 KčzdarmaObjednat
28.04. - 30.05.2019 (*) 6 6 500 Kč6 370 Kč4 550 Kč4 460 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmaObjednat
28.04. - 30.05.2019 (*) 7 7 600 Kč7 450 Kč5 310 Kč5 210 Kč3 800 Kč3 730 KčzdarmaObjednat
30.05. - 23.06.2019 (*) 3 4 140 Kč4 060 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
30.05. - 23.06.2019 (*) 4 5 520 Kč5 410 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
30.05. - 23.06.2019 (*) 5 6 890 Kč6 760 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
30.05. - 23.06.2019 (*) 6 8 270 Kč8 110 Kč5 780 Kč5 670 Kč4 140 Kč4 060 KčzdarmaObjednat
30.05. - 23.06.2019 (*) 7 9 650 Kč9 460 Kč6 740 Kč6 610 Kč4 810 Kč4 720 KčzdarmaObjednat
23.06. - 07.07.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 750 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
23.06. - 07.07.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč3 250 Kč3 190 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
23.06. - 07.07.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
23.06. - 07.07.2019 (*) 6 6 950 Kč6 820 Kč4 870 Kč4 780 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
23.06. - 07.07.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč5 670 Kč5 560 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
07.07. - 21.07.2019 (*) 3 4 140 Kč4 060 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
07.07. - 21.07.2019 (*) 4 5 520 Kč5 410 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
07.07. - 21.07.2019 (*) 5 6 890 Kč6 760 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
07.07. - 21.07.2019 (*) 6 8 270 Kč8 110 Kč5 780 Kč5 670 Kč4 140 Kč4 060 KčzdarmaObjednat
07.07. - 21.07.2019 (*) 7 9 650 Kč9 460 Kč6 740 Kč6 610 Kč4 810 Kč4 720 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2019 (*) 3 4 790 Kč4 700 Kč3 360 Kč3 300 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2019 (*) 4 6 400 Kč6 280 Kč4 480 Kč4 400 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2019 (*) 5 7 990 Kč7 840 Kč5 590 Kč5 480 Kč4 010 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2019 (*) 6 9 570 Kč9 380 Kč6 710 Kč6 580 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2019 (*) 7 11 180 Kč10 960 Kč7 830 Kč7 680 Kč5 590 Kč5 480 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 3 4 140 Kč4 060 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 4 5 520 Kč5 410 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 5 6 890 Kč6 760 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 6 8 270 Kč8 110 Kč5 780 Kč5 670 Kč4 140 Kč4 060 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 (*) 7 9 650 Kč9 460 Kč6 740 Kč6 610 Kč4 810 Kč4 720 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2019 (*) 3 3 460 Kč3 400 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 750 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2019 (*) 4 4 630 Kč4 540 Kč3 250 Kč3 190 Kč2 320 Kč2 280 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2019 (*) 6 6 950 Kč6 820 Kč4 870 Kč4 780 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč5 670 Kč5 560 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
22.09. - 03.11.2019 (*) 3 3 250 Kč3 190 Kč2 270 Kč2 230 Kč1 620 Kč1 590 KčzdarmaObjednat
22.09. - 03.11.2019 (*) 4 4 350 Kč4 270 Kč3 050 Kč2 990 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
22.09. - 03.11.2019 (*) 5 5 410 Kč5 310 Kč3 800 Kč3 730 Kč2 710 Kč2 660 KčzdarmaObjednat
22.09. - 03.11.2019 (*) 6 6 500 Kč6 370 Kč4 550 Kč4 460 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmaObjednat
22.09. - 03.11.2019 (*) 7 7 600 Kč7 450 Kč5 310 Kč5 210 Kč3 800 Kč3 730 KčzdarmaObjednat
03.11. - 10.11.2019 (*) 3 2 970 Kč2 920 Kč2 080 Kč2 040 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
03.11. - 10.11.2019 (*) 4 3 960 Kč3 890 Kč2 790 Kč2 740 Kč1 980 Kč1 950 KčzdarmaObjednat
03.11. - 10.11.2019 (*) 5 4 970 Kč4 880 Kč3 460 Kč3 400 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
03.11. - 10.11.2019 (*) 6 5 960 Kč5 850 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 970 Kč2 920 KčzdarmaObjednat
03.11. - 10.11.2019 (*) 7 6 950 Kč6 820 Kč4 870 Kč4 780 Kč3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací