Hotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del Garda | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del Garda


Hotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del Garda

Hotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del Garda
Hotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del GardaHotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del Garda
Hotel Maraschina***+ s polopenzí - Peschiera del Garda
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevize
Vzdálenost od jezera: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 8 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme rodinám s dětmi, kteří chtějí strávit svou dovolenou na klidném místě a přímo u jezera.

Jezero:

Jezero se nachází 20 m od hotelu. Možnosti procházek kolem jezera a výlety do okolí. Vodní sporty u jezera za poplatek.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek). Výjimečné je původní římské město Peschiera, které stojí za návštěvu.

Poloha:

Zrekonstruovaný hotel je umístěn v klidné oblasti cca 2 km od centra Peschiera. Hotel se nachází v blízkosti všech turistických možností blízko dálnice, avšak ne v hlučném prostředí. 

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, výtah, restaurace, bar, zahrada, bazén, parkoviště.

 • Dvoulůžkový pokoj Standard – max. obsazenost 3 osoby, dvoulůžko s možností 1 přistýlky. Pokoje mají koupelnu s wc a sprchou. Některé pokoje mají balkon.
 • Dvoulůžkový pokoj s výhledem na jezero - max. obsazenost 4 osoby. Některé pokoje mají balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • klimatizace
 • telefon
 • wifi
 • fén
 • minibar

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle obsazenosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech výběrem z menu. Nápoje nejsou v ceně.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 05. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (pokoj standard)Dospělý 3. postel (pokoj standard)Dítě 8-12,9 let 3. postel (pokoj standard)Dítě 0-7,9 let 3. postel (pokoj standard)
10.05. - 30.06.2018 (*) 3 3 020 Kč2 960 Kč2 110 Kč2 070 Kč1 510 Kč1 480 KčzdarmaObjednat
10.05. - 30.06.2018 (*) 4 4 030 Kč3 950 Kč2 810 Kč2 760 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
10.05. - 30.06.2018 (*) 5 5 050 Kč4 950 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 530 Kč2 480 KčzdarmaObjednat
10.05. - 30.06.2018 (*) 6 6 040 Kč5 920 Kč4 240 Kč4 160 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
10.05. - 30.06.2018 (*) 7 7 050 Kč6 910 Kč4 940 Kč4 850 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
30.06. - 21.07.2018 (*) 3 3 670 Kč3 600 Kč2 580 Kč2 530 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
30.06. - 21.07.2018 (*) 4 4 890 Kč4 800 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
30.06. - 21.07.2018 (*) 5 6 110 Kč5 990 Kč4 270 Kč4 190 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
30.06. - 21.07.2018 (*) 6 7 340 Kč7 200 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
30.06. - 21.07.2018 (*) 7 8 560 Kč8 390 Kč5 980 Kč5 870 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2018 (*) 3 4 350 Kč4 270 Kč3 050 Kč2 990 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2018 (*) 4 5 800 Kč5 690 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2018 (*) 5 7 260 Kč7 120 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2018 (*) 6 8 710 Kč8 540 Kč6 090 Kč5 970 Kč4 350 Kč4 270 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2018 (*) 7 10 170 Kč9 970 Kč7 100 Kč6 960 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 3 3 670 Kč3 600 Kč2 580 Kč2 530 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 4 4 890 Kč4 800 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 5 6 110 Kč5 990 Kč4 270 Kč4 190 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 6 7 340 Kč7 200 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 8 560 Kč8 390 Kč5 980 Kč5 870 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 3 3 020 Kč2 960 Kč2 110 Kč2 070 Kč1 510 Kč1 480 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 4 4 030 Kč3 950 Kč2 810 Kč2 760 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 5 5 050 Kč4 950 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 530 Kč2 480 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 6 6 040 Kč5 920 Kč4 240 Kč4 160 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 7 7 050 Kč6 910 Kč4 940 Kč4 850 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 3 2 810 Kč2 760 Kč1 950 Kč1 920 Kč1 410 Kč1 390 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 4 3 720 Kč3 650 Kč2 600 Kč2 550 Kč1 880 Kč1 850 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 5 4 660 Kč4 570 Kč3 250 Kč3 190 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 6 5 590 Kč5 480 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 7 6 530 Kč6 400 Kč4 580 Kč4 490 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmaObjednat
04.11. - 11.11.2018 (*) 3 2 600 Kč2 550 Kč1 820 Kč1 790 Kč1 300 Kč1 280 KčzdarmaObjednat
04.11. - 11.11.2018 (*) 4 3 460 Kč3 400 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 750 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
04.11. - 11.11.2018 (*) 5 4 320 Kč4 240 Kč3 020 Kč2 960 Kč2 160 Kč2 120 KčzdarmaObjednat
04.11. - 11.11.2018 (*) 6 5 200 Kč5 100 Kč3 640 Kč3 570 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
04.11. - 11.11.2018 (*) 7 6 060 Kč5 940 Kč4 240 Kč4 160 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (pokoj s výhledem na jezero)Dospělý 3./4. postel (pokoj s výhledem na jezero)Dítě 8-12,9 let 3./4. postel (pokoj s výhledem na jezero)Dítě 0-7,9 let 3./4. postel (pokoj s výhledem na jezero)
10.05. - 30.06.2018 (*) 3 3 440 Kč3 380 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 720 Kč1 690 KčzdarmaObjednat
10.05. - 30.06.2018 (*) 4 4 580 Kč4 490 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
10.05. - 30.06.2018 (*) 5 5 750 Kč5 640 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
10.05. - 30.06.2018 (*) 6 6 890 Kč6 760 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
10.05. - 30.06.2018 (*) 7 8 040 Kč7 880 Kč5 620 Kč5 510 Kč4 010 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
30.06. - 21.07.2018 (*) 3 4 060 Kč3 980 Kč2 840 Kč2 790 Kč2 030 Kč1 990 KčzdarmaObjednat
30.06. - 21.07.2018 (*) 4 5 410 Kč5 310 Kč3 800 Kč3 730 Kč2 710 Kč2 660 KčzdarmaObjednat
30.06. - 21.07.2018 (*) 5 6 760 Kč6 630 Kč4 740 Kč4 650 Kč3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
30.06. - 21.07.2018 (*) 6 8 120 Kč7 960 Kč5 700 Kč5 590 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
30.06. - 21.07.2018 (*) 7 9 470 Kč9 290 Kč6 630 Kč6 500 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2018 (*) 3 4 740 Kč4 650 Kč3 330 Kč3 270 Kč2 370 Kč2 330 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2018 (*) 4 6 320 Kč6 200 Kč4 420 Kč4 340 Kč3 150 Kč3 090 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2018 (*) 5 7 910 Kč7 760 Kč5 540 Kč5 430 Kč3 960 Kč3 890 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2018 (*) 6 9 470 Kč9 290 Kč6 630 Kč6 500 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.08.2018 (*) 7 11 050 Kč10 830 Kč7 750 Kč7 600 Kč5 540 Kč5 430 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 3 4 060 Kč3 980 Kč2 840 Kč2 790 Kč2 030 Kč1 990 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 4 5 410 Kč5 310 Kč3 800 Kč3 730 Kč2 710 Kč2 660 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 5 6 760 Kč6 630 Kč4 740 Kč4 650 Kč3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 6 8 120 Kč7 960 Kč5 700 Kč5 590 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 9 470 Kč9 290 Kč6 630 Kč6 500 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 3 3 440 Kč3 380 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 720 Kč1 690 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 4 4 580 Kč4 490 Kč3 200 Kč3 140 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 5 5 750 Kč5 640 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 860 Kč2 810 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 6 6 890 Kč6 760 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 7 8 040 Kč7 880 Kč5 620 Kč5 510 Kč4 010 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 3 3 200 Kč3 140 Kč2 240 Kč2 200 Kč1 620 Kč1 590 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 4 4 270 Kč4 190 Kč2 990 Kč2 940 Kč2 140 Kč2 100 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 5 5 330 Kč5 230 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 6 6 400 Kč6 280 Kč4 480 Kč4 400 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
22.09. - 04.11.2018 (*) 7 7 470 Kč7 330 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmaObjednat
04.11. - 11.11.2018 (*) 3 3 050 Kč2 990 Kč2 140 Kč2 100 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
04.11. - 11.11.2018 (*) 4 4 060 Kč3 980 Kč2 840 Kč2 790 Kč2 030 Kč1 990 KčzdarmaObjednat
04.11. - 11.11.2018 (*) 5 5 070 Kč4 970 Kč3 570 Kč3 500 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
04.11. - 11.11.2018 (*) 6 6 090 Kč5 970 Kč4 270 Kč4 190 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
04.11. - 11.11.2018 (*) 7 7 100 Kč6 960 Kč4 970 Kč4 880 Kč3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás