Hotel Daino*** s polopenzí - Pietramurata | Italia Travel

Hotel Daino*** s polopenzí - Pietramurata

Hotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - Pietramurata
Hotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - Pietramurata
Hotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - Pietramurata
Hotel Daino*** s polopenzí - PietramurataHotel Daino*** s polopenzí - Pietramurata
BazénWi-Fi InternetParkovištěTelevize
Vzdálenost od jezera: >1000 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotelový komplex s bazénem se nachází v městečku Pietramurata, ideální místo pro cyklovýlety.

Jezero:

Jezero Lago di Garda je vzdáleno cca 20 km od hotelu. Možnosti procházek kolem jezera a výlety do okolí. 

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek). Výjimečné je původní římské město Peschiera, které stojí za návštěvu. 

Poloha:

Hotelový komplex Daino se nachází v krásném městě Pietramurata. Leží v krásném údolí "jezer", zhruba 20 km od jezera Lago di Garda, výjezdu z Trenta a cca 45 km od hor Madonna di Campiglio. Oblast kolem hotelu poskytuje ideální místa pro výlety na Mount Casale nebo k jezeru Cavedine. Místo je také dobře známé svými možnostmi horolezectví na všech úrovních obtížnosti. Hladká skalní stěna "Parete Zebrata" a "Che Guevara" na hoře Casale jsou vzdáleny jen pět minut jízdy od hotelu. 

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, výtah, bar, restaurace, snídaňová místnost, TV místnost, velká zahrada, parkoviště a bazén, kde se jsou k dipozici lehátka a slunečníky.

Komfortní pokoje mají původní malby, obrazy místních umělců, které dávají pokojům zvláštní atmosféru.

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností až 2 přistýlek, sprcha s WC.

Vybavení:

 • televize
 • telefon
 • fén
 • vytápění

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • dětská postýlka - na vyžádání zdarma

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1-2 Euro/os./noc, platí se na místě, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání za poplatek 3 Euro/den
 • velikonoční oběd - za poplatek 35 Euro/osoba

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové formou výběru z menu, salátový bufet. 

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 7-14,9 let 3./4. postelDítě 0-6,9 let 3./4. postel
14.04. - 21.04.2019 7 4 940 Kč4 850 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
18.04. - 21.04.2019 3 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
21.04. - 25.04.2019 4 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
21.04. - 28.04.2019 7 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
25.04. - 28.04.2019 3 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 4 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
28.04. - 05.05.2019 7 4 940 Kč4 850 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
02.05. - 05.05.2019 3 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.05.2019 4 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 4 940 Kč4 850 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
09.05. - 12.05.2019 3 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
12.05. - 16.05.2019 4 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 4 940 Kč4 850 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
16.05. - 19.05.2019 3 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
19.05. - 23.05.2019 4 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 4 940 Kč4 850 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 4 940 Kč4 850 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 4 940 Kč4 850 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 4 940 Kč4 850 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 4 940 Kč4 850 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
23.06. - 27.06.2019 4 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 5 520 Kč5 410 Kč4 970 Kč4 880 Kč2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
27.06. - 30.06.2019 3 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
30.06. - 04.07.2019 4 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
04.07. - 07.07.2019 3 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
07.07. - 11.07.2019 4 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
11.07. - 14.07.2019 3 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
14.07. - 18.07.2019 4 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
18.07. - 21.07.2019 3 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.07.2019 4 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
25.07. - 28.07.2019 3 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
28.07. - 01.08.2019 4 3 590 Kč3 520 Kč3 230 Kč3 170 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 7 180 Kč7 040 Kč6 480 Kč6 360 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
01.08. - 04.08.2019 3 3 590 Kč3 520 Kč3 230 Kč3 170 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
04.08. - 08.08.2019 4 3 590 Kč3 520 Kč3 230 Kč3 170 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 7 180 Kč7 040 Kč6 480 Kč6 360 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
08.08. - 11.08.2019 3 3 590 Kč3 520 Kč3 230 Kč3 170 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
11.08. - 15.08.2019 4 3 590 Kč3 520 Kč3 230 Kč3 170 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 7 180 Kč7 040 Kč6 480 Kč6 360 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
15.08. - 18.08.2019 3 3 590 Kč3 520 Kč3 230 Kč3 170 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
18.08. - 22.08.2019 4 3 590 Kč3 520 Kč3 230 Kč3 170 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 7 180 Kč7 040 Kč6 480 Kč6 360 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
22.08. - 25.08.2019 3 3 590 Kč3 520 Kč3 230 Kč3 170 Kč1 800 Kč1 770 KčzdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2019 4 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2019 3 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
15.09. - 19.09.2019 4 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
19.09. - 22.09.2019 3 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
22.09. - 26.09.2019 4 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
22.09. - 29.09.2019 7 6 090 Kč5 970 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
26.09. - 29.09.2019 3 3 050 Kč2 990 Kč2 730 Kč2 680 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
29.09. - 03.10.2019 4 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2019 7 4 940 Kč4 850 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
03.10. - 06.10.2019 3 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
06.10. - 10.10.2019 4 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
06.10. - 13.10.2019 7 4 940 Kč4 850 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
10.10. - 13.10.2019 3 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
13.10. - 17.10.2019 4 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
13.10. - 20.10.2019 7 4 940 Kč4 850 Kč4 450 Kč4 370 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
17.10. - 20.10.2019 3 2 470 Kč2 430 Kč2 210 Kč2 170 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací