Hotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda


Hotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda

Hotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda
Hotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda
BazénKlimatizaceParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od jezera: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit svou dovolenou na klidném místě přímo u jezera. Ideální místo pro odpočinek i pro pěší túry do olivových hájů a na Monte Baldo.

Jezero:

Jezero leží přímo u hotelu. Vodní sporty u jezera, možnost výuky windsurfingu nebo pronájem plachetnice (vše za poplatek).

Sport a zábava:

Ideální místo pro podnikání pěších túr do okolí, vodní sporty u jezera, výlety na horských kolech. 

Poloha:

Hotel se nachází na východním pobřeží jezera Garda kousek od městečka Castelleto. Letiště Verona cca 45 km.

Ubytování a vybavení:

Hotel s výtahem má recepci, restauraci, bar, parkoviště, bazén.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek. V pokojích je koupelna se sprchou/WC, balkon. Pokoje s bočním (jen pro max. 3 osoby) nebo přímým (pro max. 4 osoby) výhledem na jezero.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • trezor
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání za poplatek 5 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech výběrem z menu.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (boční výhled na jezero)Dospělý 3. postel (boční výhled na jezero)Dítě 7-12,9 let 3. postel (boční výhled na jezero)Dítě 0-6,9 let 3. postel (boční výhled na jezero)
22.04. - 26.04.2018 4 3 720 Kč3 650 Kč3 360 Kč3 300 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
22.04. - 29.04.2018 7 6 500 Kč6 370 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmaObjednat
26.04. - 29.04.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 500 Kč2 450 Kč1 410 Kč1 390 KčzdarmaObjednat
29.04. - 03.05.2018 4 3 720 Kč3 650 Kč3 360 Kč3 300 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
29.04. - 06.05.2018 7 6 500 Kč6 370 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmaObjednat
03.05. - 06.05.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 500 Kč2 450 Kč1 410 Kč1 390 KčzdarmaObjednat
06.05. - 10.05.2018 4 3 720 Kč3 650 Kč3 360 Kč3 300 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 7 730 Kč7 580 Kč6 950 Kč6 820 Kč3 880 Kč3 810 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 4 010 Kč3 930 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 4 530 Kč4 440 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 7 930 Kč7 780 Kč7 150 Kč7 010 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 3 410 Kč3 350 Kč3 070 Kč3 010 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 5 360 Kč5 260 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 8 740 Kč8 570 Kč7 880 Kč7 730 Kč4 370 Kč4 290 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 3 410 Kč3 350 Kč3 070 Kč3 010 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 4 530 Kč4 440 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 8 560 Kč8 390 Kč7 700 Kč7 550 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 4 010 Kč3 930 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 3 720 Kč3 650 Kč3 360 Kč3 300 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 6 500 Kč6 370 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 500 Kč2 450 Kč1 410 Kč1 390 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 3 720 Kč3 650 Kč3 360 Kč3 300 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 6 500 Kč6 370 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 500 Kč2 450 Kč1 410 Kč1 390 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 3 720 Kč3 650 Kč3 360 Kč3 300 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 6 500 Kč6 370 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 500 Kč2 450 Kč1 410 Kč1 390 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 4 530 Kč4 440 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 7 930 Kč7 780 Kč7 150 Kč7 010 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 3 410 Kč3 350 Kč3 070 Kč3 010 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 5 360 Kč5 260 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 9 360 Kč9 180 Kč8 430 Kč8 270 Kč4 680 Kč4 590 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 4 010 Kč3 930 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 5 360 Kč5 260 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 9 360 Kč9 180 Kč8 430 Kč8 270 Kč4 680 Kč4 590 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 4 010 Kč3 930 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 5 360 Kč5 260 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 9 360 Kč9 180 Kč8 430 Kč8 270 Kč4 680 Kč4 590 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 4 010 Kč3 930 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 10 660 Kč10 450 Kč9 600 Kč9 410 Kč5 330 Kč5 230 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 10 660 Kč10 450 Kč9 600 Kč9 410 Kč5 330 Kč5 230 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 10 660 Kč10 450 Kč9 600 Kč9 410 Kč5 330 Kč5 230 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 10 660 Kč10 450 Kč9 600 Kč9 410 Kč5 330 Kč5 230 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 10 660 Kč10 450 Kč9 600 Kč9 410 Kč5 330 Kč5 230 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 5 360 Kč5 260 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 9 360 Kč9 180 Kč8 430 Kč8 270 Kč4 680 Kč4 590 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 4 010 Kč3 930 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 5 360 Kč5 260 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 9 360 Kč9 180 Kč8 430 Kč8 270 Kč4 680 Kč4 590 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 4 010 Kč3 930 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 4 530 Kč4 440 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 7 930 Kč7 780 Kč7 150 Kč7 010 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 3 410 Kč3 350 Kč3 070 Kč3 010 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 4 530 Kč4 440 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 7 930 Kč7 780 Kč7 150 Kč7 010 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 3 410 Kč3 350 Kč3 070 Kč3 010 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 4 530 Kč4 440 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 7 930 Kč7 780 Kč7 150 Kč7 010 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 3 410 Kč3 350 Kč3 070 Kč3 010 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
30.09. - 04.10.2018 4 4 530 Kč4 440 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
30.09. - 07.10.2018 7 7 930 Kč7 780 Kč7 150 Kč7 010 Kč3 980 Kč3 910 KčzdarmaObjednat
04.10. - 07.10.2018 3 3 410 Kč3 350 Kč3 070 Kč3 010 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
07.10. - 11.10.2018 4 3 720 Kč3 650 Kč3 360 Kč3 300 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
07.10. - 14.10.2018 7 6 500 Kč6 370 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmaObjednat
11.10. - 14.10.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 500 Kč2 450 Kč1 410 Kč1 390 KčzdarmaObjednat
14.10. - 18.10.2018 4 3 720 Kč3 650 Kč3 360 Kč3 300 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
14.10. - 21.10.2018 7 6 500 Kč6 370 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmaObjednat
18.10. - 21.10.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 500 Kč2 450 Kč1 410 Kč1 390 KčzdarmaObjednat
21.10. - 25.10.2018 4 3 720 Kč3 650 Kč3 360 Kč3 300 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
21.10. - 28.10.2018 7 6 500 Kč6 370 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmaObjednat
25.10. - 28.10.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 500 Kč2 450 Kč1 410 Kč1 390 KčzdarmaObjednat
28.10. - 01.11.2018 4 3 720 Kč3 650 Kč3 360 Kč3 300 Kč1 850 Kč1 820 KčzdarmaObjednat
28.10. - 04.11.2018 7 6 500 Kč6 370 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmaObjednat
01.11. - 04.11.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 500 Kč2 450 Kč1 410 Kč1 390 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (přímý výhled na jezero)Dospělý 3./4. postel (přímý výhled na jezero)Dítě 7-12,9 let 3./4. postel (přímý výhled na jezero)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (přímý výhled na jezero)
22.04. - 26.04.2018 4 4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
22.04. - 29.04.2018 7 7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
26.04. - 29.04.2018 3 3 120 Kč3 060 Kč2 810 Kč2 760 Kč1 560 Kč1 530 KčzdarmaObjednat
29.04. - 03.05.2018 4 4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
29.04. - 06.05.2018 7 7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
03.05. - 06.05.2018 3 3 120 Kč3 060 Kč2 810 Kč2 760 Kč1 560 Kč1 530 KčzdarmaObjednat
06.05. - 10.05.2018 4 4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 8 510 Kč8 340 Kč7 650 Kč7 500 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 900 Kč3 830 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 5 200 Kč5 100 Kč4 680 Kč4 590 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 9 100 Kč8 920 Kč8 190 Kč8 030 Kč4 550 Kč4 460 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 3 900 Kč3 830 Kč3 510 Kč3 440 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 9 700 Kč9 510 Kč8 740 Kč8 570 Kč4 840 Kč4 750 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 3 900 Kč3 830 Kč3 510 Kč3 440 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 5 200 Kč5 100 Kč4 680 Kč4 590 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 9 550 Kč9 360 Kč8 580 Kč8 410 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 900 Kč3 830 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 3 120 Kč3 060 Kč2 810 Kč2 760 Kč1 560 Kč1 530 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 3 120 Kč3 060 Kč2 810 Kč2 760 Kč1 560 Kč1 530 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 3 120 Kč3 060 Kč2 810 Kč2 760 Kč1 560 Kč1 530 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 5 200 Kč5 100 Kč4 680 Kč4 590 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 9 100 Kč8 920 Kč8 190 Kč8 030 Kč4 550 Kč4 460 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 3 900 Kč3 830 Kč3 510 Kč3 440 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 10 140 Kč9 940 Kč9 130 Kč8 950 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 900 Kč3 830 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 10 140 Kč9 940 Kč9 130 Kč8 950 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 900 Kč3 830 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 10 140 Kč9 940 Kč9 130 Kč8 950 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 900 Kč3 830 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 10 140 Kč9 940 Kč9 130 Kč8 950 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 900 Kč3 830 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 5 800 Kč5 690 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 10 140 Kč9 940 Kč9 130 Kč8 950 Kč5 070 Kč4 970 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 4 350 Kč4 270 Kč3 900 Kč3 830 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 5 200 Kč5 100 Kč4 680 Kč4 590 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 9 100 Kč8 920 Kč8 190 Kč8 030 Kč4 550 Kč4 460 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 3 900 Kč3 830 Kč3 510 Kč3 440 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 5 200 Kč5 100 Kč4 680 Kč4 590 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 9 100 Kč8 920 Kč8 190 Kč8 030 Kč4 550 Kč4 460 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 3 900 Kč3 830 Kč3 510 Kč3 440 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 5 200 Kč5 100 Kč4 680 Kč4 590 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 9 100 Kč8 920 Kč8 190 Kč8 030 Kč4 550 Kč4 460 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 3 900 Kč3 830 Kč3 510 Kč3 440 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
30.09. - 04.10.2018 4 5 200 Kč5 100 Kč4 680 Kč4 590 Kč2 600 Kč2 550 KčzdarmaObjednat
30.09. - 07.10.2018 7 9 100 Kč8 920 Kč8 190 Kč8 030 Kč4 550 Kč4 460 KčzdarmaObjednat
04.10. - 07.10.2018 3 3 900 Kč3 830 Kč3 510 Kč3 440 Kč1 950 Kč1 920 KčzdarmaObjednat
07.10. - 11.10.2018 4 4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
07.10. - 14.10.2018 7 7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
11.10. - 14.10.2018 3 3 120 Kč3 060 Kč2 810 Kč2 760 Kč1 560 Kč1 530 KčzdarmaObjednat
14.10. - 18.10.2018 4 4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
14.10. - 21.10.2018 7 7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
18.10. - 21.10.2018 3 3 120 Kč3 060 Kč2 810 Kč2 760 Kč1 560 Kč1 530 KčzdarmaObjednat
21.10. - 25.10.2018 4 4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
21.10. - 28.10.2018 7 7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
25.10. - 28.10.2018 3 3 120 Kč3 060 Kč2 810 Kč2 760 Kč1 560 Kč1 530 KčzdarmaObjednat
28.10. - 01.11.2018 4 4 160 Kč4 080 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 080 Kč2 040 KčzdarmaObjednat
28.10. - 04.11.2018 7 7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
01.11. - 04.11.2018 3 3 120 Kč3 060 Kč2 810 Kč2 760 Kč1 560 Kč1 530 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás