Hotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH » Lago di Garda » Hotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda


Hotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda

Hotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda
Hotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di GardaHotel Caribe*** s polopenzí - Brenzone Lago di Garda
BazénKlimatizaceParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od jezera: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit svou dovolenou na klidném místě přímo u jezera. Ideální místo pro odpočinek i pro pěší túry do olivových hájů a na Monte Baldo.

Jezero:

Jezero leží přímo u hotelu. Vodní sporty u jezera, možnost výuky windsurfingu nebo pronájem plachetnice (vše za poplatek).

Sport a zábava:

Ideální místo pro podnikání pěších túr do okolí, vodní sporty u jezera, výlety na horských kolech. 

Poloha:

Hotel se nachází na východním pobřeží jezera Garda kousek od městečka Castelleto. Letiště Verona cca 45 km.

Ubytování a vybavení:

Hotel s výtahem má recepci, restauraci, bar, parkoviště, bazén.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek. V pokojích je koupelna se sprchou/WC, balkon. Pokoje s bočním (jen pro max. 3 osoby) nebo přímým (pro max. 4 osoby) výhledem na jezero.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • trezor
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání za poplatek 5 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech výběrem z menu.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (boční výhled na jezero)Dospělý 3. postel (boční výhled na jezero)Dítě 7-12,9 let 3. postel (boční výhled na jezero)Dítě 0-6,9 let 3. postel (boční výhled na jezero)
25.03. - 29.03.2018 4 3 790 Kč3 720 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
25.03. - 01.04.2018 7 7 190 Kč7 050 Kč6 390 Kč6 270 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
29.03. - 01.04.2018 3 3 490 Kč3 430 Kč3 090 Kč3 030 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
01.04. - 05.04.2018 4 4 590 Kč4 500 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
01.04. - 08.04.2018 7 7 390 Kč7 250 Kč6 590 Kč6 460 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
05.04. - 08.04.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
08.04. - 12.04.2018 4 3 790 Kč3 720 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
08.04. - 15.04.2018 7 6 490 Kč6 370 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
12.04. - 15.04.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
15.04. - 19.04.2018 4 3 790 Kč3 720 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
15.04. - 22.04.2018 7 6 490 Kč6 370 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
19.04. - 22.04.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
22.04. - 26.04.2018 4 3 790 Kč3 720 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
22.04. - 29.04.2018 7 6 490 Kč6 370 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
26.04. - 29.04.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
29.04. - 03.05.2018 4 3 790 Kč3 720 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
29.04. - 06.05.2018 7 6 490 Kč6 370 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
03.05. - 06.05.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
06.05. - 10.05.2018 4 3 790 Kč3 720 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 7 790 Kč7 640 Kč6 990 Kč6 860 Kč3 890 Kč3 820 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 4 090 Kč4 010 Kč3 690 Kč3 620 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 4 590 Kč4 500 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 7 990 Kč7 840 Kč7 190 Kč7 050 Kč3 990 Kč3 920 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 3 490 Kč3 430 Kč3 090 Kč3 030 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 5 390 Kč5 290 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 690 Kč2 640 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 8 790 Kč8 620 Kč7 890 Kč7 740 Kč4 390 Kč4 310 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 3 490 Kč3 430 Kč3 090 Kč3 030 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 4 590 Kč4 500 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 8 590 Kč8 420 Kč7 690 Kč7 540 Kč4 290 Kč4 210 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 4 090 Kč4 010 Kč3 690 Kč3 620 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 3 790 Kč3 720 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 6 490 Kč6 370 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 3 790 Kč3 720 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 6 490 Kč6 370 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 3 790 Kč3 720 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 6 490 Kč6 370 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 4 590 Kč4 500 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 7 990 Kč7 840 Kč7 190 Kč7 050 Kč3 990 Kč3 920 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 3 490 Kč3 430 Kč3 090 Kč3 030 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 5 390 Kč5 290 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 690 Kč2 640 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 9 390 Kč9 210 Kč8 490 Kč8 330 Kč4 690 Kč4 600 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 4 090 Kč4 010 Kč3 690 Kč3 620 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 5 390 Kč5 290 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 690 Kč2 640 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 9 390 Kč9 210 Kč8 490 Kč8 330 Kč4 690 Kč4 600 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 4 090 Kč4 010 Kč3 690 Kč3 620 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 5 390 Kč5 290 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 690 Kč2 640 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 9 390 Kč9 210 Kč8 490 Kč8 330 Kč4 690 Kč4 600 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 4 090 Kč4 010 Kč3 690 Kč3 620 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 10 690 Kč10 480 Kč9 590 Kč9 400 Kč5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 10 690 Kč10 480 Kč9 590 Kč9 400 Kč5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 10 690 Kč10 480 Kč9 590 Kč9 400 Kč5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 10 690 Kč10 480 Kč9 590 Kč9 400 Kč5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 10 690 Kč10 480 Kč9 590 Kč9 400 Kč5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 5 390 Kč5 290 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 690 Kč2 640 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 9 390 Kč9 210 Kč8 490 Kč8 330 Kč4 690 Kč4 600 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 4 090 Kč4 010 Kč3 690 Kč3 620 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 5 390 Kč5 290 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 690 Kč2 640 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 9 390 Kč9 210 Kč8 490 Kč8 330 Kč4 690 Kč4 600 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 4 090 Kč4 010 Kč3 690 Kč3 620 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 4 590 Kč4 500 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 7 990 Kč7 840 Kč7 190 Kč7 050 Kč3 990 Kč3 920 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 3 490 Kč3 430 Kč3 090 Kč3 030 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 4 590 Kč4 500 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 7 990 Kč7 840 Kč7 190 Kč7 050 Kč3 990 Kč3 920 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 3 490 Kč3 430 Kč3 090 Kč3 030 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 4 590 Kč4 500 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 7 990 Kč7 840 Kč7 190 Kč7 050 Kč3 990 Kč3 920 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 3 490 Kč3 430 Kč3 090 Kč3 030 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
30.09. - 04.10.2018 4 4 590 Kč4 500 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
30.09. - 07.10.2018 7 7 990 Kč7 840 Kč7 190 Kč7 050 Kč3 990 Kč3 920 KčzdarmaObjednat
04.10. - 07.10.2018 3 3 490 Kč3 430 Kč3 090 Kč3 030 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
07.10. - 11.10.2018 4 3 790 Kč3 720 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
07.10. - 14.10.2018 7 6 490 Kč6 370 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
11.10. - 14.10.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
14.10. - 18.10.2018 4 3 790 Kč3 720 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
14.10. - 21.10.2018 7 6 490 Kč6 370 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
18.10. - 21.10.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
21.10. - 25.10.2018 4 3 790 Kč3 720 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
21.10. - 28.10.2018 7 6 490 Kč6 370 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
25.10. - 28.10.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
28.10. - 01.11.2018 4 3 790 Kč3 720 Kč3 390 Kč3 330 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
28.10. - 04.11.2018 7 6 490 Kč6 370 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
01.11. - 04.11.2018 3 2 790 Kč2 740 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (přímý výhled na jezero)Dospělý 3./4. postel (přímý výhled na jezero)Dítě 7-12,9 let 3./4. postel (přímý výhled na jezero)Dítě 0-6,9 let 3./4. postel (přímý výhled na jezero)
25.03. - 29.03.2018 4 4 190 Kč4 110 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
25.03. - 01.04.2018 7 8 090 Kč7 930 Kč7 290 Kč7 150 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
29.03. - 01.04.2018 3 3 890 Kč3 820 Kč3 590 Kč3 520 Kč1 990 Kč1 960 KčzdarmaObjednat
01.04. - 05.04.2018 4 5 190 Kč5 090 Kč4 690 Kč4 600 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
01.04. - 08.04.2018 7 8 390 Kč8 230 Kč7 490 Kč7 350 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
05.04. - 08.04.2018 3 3 190 Kč3 130 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
08.04. - 12.04.2018 4 4 190 Kč4 110 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
08.04. - 15.04.2018 7 7 290 Kč7 150 Kč6 590 Kč6 460 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
12.04. - 15.04.2018 3 3 190 Kč3 130 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
15.04. - 19.04.2018 4 4 190 Kč4 110 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
15.04. - 22.04.2018 7 7 290 Kč7 150 Kč6 590 Kč6 460 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
19.04. - 22.04.2018 3 3 190 Kč3 130 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
22.04. - 26.04.2018 4 4 190 Kč4 110 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
22.04. - 29.04.2018 7 7 290 Kč7 150 Kč6 590 Kč6 460 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
26.04. - 29.04.2018 3 3 190 Kč3 130 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
29.04. - 03.05.2018 4 4 190 Kč4 110 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
29.04. - 06.05.2018 7 7 290 Kč7 150 Kč6 590 Kč6 460 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
03.05. - 06.05.2018 3 3 190 Kč3 130 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
06.05. - 10.05.2018 4 4 190 Kč4 110 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
06.05. - 13.05.2018 7 8 590 Kč8 420 Kč7 690 Kč7 540 Kč4 290 Kč4 210 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 3 4 390 Kč4 310 Kč3 890 Kč3 820 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
13.05. - 17.05.2018 4 5 190 Kč5 090 Kč4 690 Kč4 600 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
13.05. - 20.05.2018 7 9 090 Kč8 910 Kč8 190 Kč8 030 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
17.05. - 20.05.2018 3 3 890 Kč3 820 Kč3 590 Kč3 520 Kč1 990 Kč1 960 KčzdarmaObjednat
20.05. - 24.05.2018 4 5 790 Kč5 680 Kč5 290 Kč5 190 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
20.05. - 27.05.2018 7 9 690 Kč9 500 Kč8 790 Kč8 620 Kč4 890 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
24.05. - 27.05.2018 3 3 890 Kč3 820 Kč3 590 Kč3 520 Kč1 990 Kč1 960 KčzdarmaObjednat
27.05. - 31.05.2018 4 5 190 Kč5 090 Kč4 690 Kč4 600 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
27.05. - 03.06.2018 7 9 590 Kč9 400 Kč8 590 Kč8 420 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 3 4 390 Kč4 310 Kč3 890 Kč3 820 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
03.06. - 07.06.2018 4 4 190 Kč4 110 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
03.06. - 10.06.2018 7 7 290 Kč7 150 Kč6 590 Kč6 460 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
07.06. - 10.06.2018 3 3 190 Kč3 130 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
10.06. - 14.06.2018 4 4 190 Kč4 110 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
10.06. - 17.06.2018 7 7 290 Kč7 150 Kč6 590 Kč6 460 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
14.06. - 17.06.2018 3 3 190 Kč3 130 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
17.06. - 21.06.2018 4 4 190 Kč4 110 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
17.06. - 24.06.2018 7 7 290 Kč7 150 Kč6 590 Kč6 460 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
21.06. - 24.06.2018 3 3 190 Kč3 130 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
24.06. - 28.06.2018 4 5 190 Kč5 090 Kč4 690 Kč4 600 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
24.06. - 01.07.2018 7 9 090 Kč8 910 Kč8 190 Kč8 030 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
28.06. - 01.07.2018 3 3 890 Kč3 820 Kč3 590 Kč3 520 Kč1 990 Kč1 960 KčzdarmaObjednat
01.07. - 05.07.2018 4 5 790 Kč5 680 Kč5 290 Kč5 190 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
01.07. - 08.07.2018 7 10 190 Kč9 990 Kč9 190 Kč9 010 Kč5 090 Kč4 990 KčzdarmaObjednat
05.07. - 08.07.2018 3 4 390 Kč4 310 Kč3 890 Kč3 820 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
08.07. - 12.07.2018 4 5 790 Kč5 680 Kč5 290 Kč5 190 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
08.07. - 15.07.2018 7 10 190 Kč9 990 Kč9 190 Kč9 010 Kč5 090 Kč4 990 KčzdarmaObjednat
12.07. - 15.07.2018 3 4 390 Kč4 310 Kč3 890 Kč3 820 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
15.07. - 19.07.2018 4 5 790 Kč5 680 Kč5 290 Kč5 190 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
15.07. - 22.07.2018 7 10 190 Kč9 990 Kč9 190 Kč9 010 Kč5 090 Kč4 990 KčzdarmaObjednat
19.07. - 22.07.2018 3 4 390 Kč4 310 Kč3 890 Kč3 820 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
22.07. - 29.07.2018 7 11 490 Kč11 270 Kč10 290 Kč10 090 Kč5 790 Kč5 680 KčzdarmaObjednat
29.07. - 05.08.2018 7 11 490 Kč11 270 Kč10 290 Kč10 090 Kč5 790 Kč5 680 KčzdarmaObjednat
05.08. - 12.08.2018 7 11 490 Kč11 270 Kč10 290 Kč10 090 Kč5 790 Kč5 680 KčzdarmaObjednat
12.08. - 19.08.2018 7 11 490 Kč11 270 Kč10 290 Kč10 090 Kč5 790 Kč5 680 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2018 7 11 490 Kč11 270 Kč10 290 Kč10 090 Kč5 790 Kč5 680 KčzdarmaObjednat
26.08. - 30.08.2018 4 5 790 Kč5 680 Kč5 290 Kč5 190 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2018 7 10 190 Kč9 990 Kč9 190 Kč9 010 Kč5 090 Kč4 990 KčzdarmaObjednat
30.08. - 02.09.2018 3 4 390 Kč4 310 Kč3 890 Kč3 820 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
02.09. - 06.09.2018 4 5 790 Kč5 680 Kč5 290 Kč5 190 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
02.09. - 09.09.2018 7 10 190 Kč9 990 Kč9 190 Kč9 010 Kč5 090 Kč4 990 KčzdarmaObjednat
06.09. - 09.09.2018 3 4 390 Kč4 310 Kč3 890 Kč3 820 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
09.09. - 13.09.2018 4 5 190 Kč5 090 Kč4 690 Kč4 600 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
09.09. - 16.09.2018 7 9 090 Kč8 910 Kč8 190 Kč8 030 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
13.09. - 16.09.2018 3 3 890 Kč3 820 Kč3 590 Kč3 520 Kč1 990 Kč1 960 KčzdarmaObjednat
16.09. - 20.09.2018 4 5 190 Kč5 090 Kč4 690 Kč4 600 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
16.09. - 23.09.2018 7 9 090 Kč8 910 Kč8 190 Kč8 030 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
20.09. - 23.09.2018 3 3 890 Kč3 820 Kč3 590 Kč3 520 Kč1 990 Kč1 960 KčzdarmaObjednat
23.09. - 27.09.2018 4 5 190 Kč5 090 Kč4 690 Kč4 600 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
23.09. - 30.09.2018 7 9 090 Kč8 910 Kč8 190 Kč8 030 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
27.09. - 30.09.2018 3 3 890 Kč3 820 Kč3 590 Kč3 520 Kč1 990 Kč1 960 KčzdarmaObjednat
30.09. - 04.10.2018 4 5 190 Kč5 090 Kč4 690 Kč4 600 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
30.09. - 07.10.2018 7 9 090 Kč8 910 Kč8 190 Kč8 030 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
04.10. - 07.10.2018 3 3 890 Kč3 820 Kč3 590 Kč3 520 Kč1 990 Kč1 960 KčzdarmaObjednat
07.10. - 11.10.2018 4 4 190 Kč4 110 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
07.10. - 14.10.2018 7 7 290 Kč7 150 Kč6 590 Kč6 460 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
11.10. - 14.10.2018 3 3 190 Kč3 130 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
14.10. - 18.10.2018 4 4 190 Kč4 110 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
14.10. - 21.10.2018 7 7 290 Kč7 150 Kč6 590 Kč6 460 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
18.10. - 21.10.2018 3 3 190 Kč3 130 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
21.10. - 25.10.2018 4 4 190 Kč4 110 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
21.10. - 28.10.2018 7 7 290 Kč7 150 Kč6 590 Kč6 460 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
25.10. - 28.10.2018 3 3 190 Kč3 130 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
28.10. - 01.11.2018 4 4 190 Kč4 110 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
28.10. - 04.11.2018 7 7 290 Kč7 150 Kč6 590 Kč6 460 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
01.11. - 04.11.2018 3 3 190 Kč3 130 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás