Club hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole | Italia Travel


Club hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole

Club hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole
Club hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole
BazénKlimatizaceParkovištěTelevize
Vzdálenost od jezera: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Oblíbený hotelový komplex doporučujeme především rodinám s dětmi.

Jezero:

Jezero je vzdáleno cca 200 m od hotelu. Vodní sporty na pláži, vodní lyžování, potápění, windsurfing (vše za poplatek).

Poloha:

Hotel je situován v centrální zóně, cca 100 m od historického centra a cca 200 m od jezera Garda. Možnost podnikání procházek kolem jezera či výlety parníkem po jezeře. Ideální pro cyklisty, v hotelu je možnost uschování kol v garáži hotelu (klíč na recepci).

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, bar, restaurace, venkovní bazén, bazén pro děti, terasa s lehátky a parkoviště dle dostupnosti, garáž na kola.

 • Dvoulůžkový pokoj bez balkonu: max. obsazenost 2 osoby
 • Dvoulůžkový pokoj  max. obsazenost 3 osoby: pokoj s dvoulůžkem s možností 1 přistýlky, koupelna se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování bilo  min. a max. obsazenost 4 osoby: obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou/WC, balkon.

Vybavení:

 • vysoušeč vlasů
 • satelitní TV
 • telefon
 • klimatizace
 • lednice u apartmánu bilo

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • nápoje - k jídlu

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 1,30 Euro za osobu/noc, od 14 let
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání za poplatek 10 Euro/noc
 • garáž - na vyžádání za poplatek 20 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu, k jídlům 1/2 vody, 1/4 vína  nebo nealkoholický nápoj.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (dvoulůžkový pokoj bez balkonu)Dospělý 1./2. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dospělý 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dítě 7-13,9 let 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dítě 0-6,9 let 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)
11.03. - 30.03.2018 (*) 3 3 360 Kč3 300 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 600 Kč2 550 Kč1 880 Kč1 850 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 4 4 480 Kč4 400 Kč4 970 Kč4 880 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 5 5 590 Kč5 480 Kč6 220 Kč6 100 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 6 6 710 Kč6 580 Kč7 440 Kč7 300 Kč5 200 Kč5 100 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 7 7 440 Kč7 300 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 800 Kč5 690 Kč4 140 Kč4 060 KčzdarmaObjednat
30.03. - 02.04.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 3 3 360 Kč3 300 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 600 Kč2 550 Kč1 880 Kč1 850 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 4 4 480 Kč4 400 Kč4 970 Kč4 880 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 5 5 590 Kč5 480 Kč6 220 Kč6 100 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 6 6 710 Kč6 580 Kč7 440 Kč7 300 Kč5 200 Kč5 100 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 7 7 440 Kč7 300 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 800 Kč5 690 Kč4 140 Kč4 060 KčzdarmaObjednat
28.04. - 01.05.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 3 3 700 Kč3 630 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 4 4 940 Kč4 850 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 5 6 170 Kč6 050 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 6 7 410 Kč7 270 Kč8 220 Kč8 060 Kč5 780 Kč5 670 Kč4 110 Kč4 030 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 7 8 220 Kč8 060 Kč9 160 Kč8 980 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 3 3 700 Kč3 630 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 4 4 940 Kč4 850 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 5 6 170 Kč6 050 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 6 7 410 Kč7 270 Kč8 220 Kč8 060 Kč5 780 Kč5 670 Kč4 110 Kč4 030 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 7 8 220 Kč8 060 Kč9 160 Kč8 980 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
19.05. - 22.05.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 3 3 700 Kč3 630 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 4 4 940 Kč4 850 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 5 6 170 Kč6 050 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 6 7 410 Kč7 270 Kč8 220 Kč8 060 Kč5 780 Kč5 670 Kč4 110 Kč4 030 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 7 8 220 Kč8 060 Kč9 160 Kč8 980 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 3 3 700 Kč3 630 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 4 4 940 Kč4 850 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 5 6 170 Kč6 050 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 6 7 410 Kč7 270 Kč8 220 Kč8 060 Kč5 780 Kč5 670 Kč4 110 Kč4 030 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 7 8 220 Kč8 060 Kč9 160 Kč8 980 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
15.06. - 19.06.2018 (*) 4 5 650 Kč5 540 Kč6 270 Kč6 150 Kč4 400 Kč4 320 Kč3 150 Kč3 090 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 4 5 880 Kč5 770 Kč6 530 Kč6 400 Kč4 580 Kč4 490 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 5 7 360 Kč7 220 Kč8 170 Kč8 010 Kč5 720 Kč5 610 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 6 8 820 Kč8 650 Kč9 810 Kč9 620 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 890 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 7 9 810 Kč9 620 Kč10 900 Kč10 690 Kč7 620 Kč7 470 Kč5 440 Kč5 340 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 3 4 760 Kč4 670 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 4 6 350 Kč6 230 Kč7 050 Kč6 910 Kč4 940 Kč4 850 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 5 7 930 Kč7 780 Kč8 820 Kč8 650 Kč6 170 Kč6 050 Kč4 420 Kč4 340 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 6 9 520 Kč9 330 Kč10 590 Kč10 380 Kč7 410 Kč7 270 Kč5 280 Kč5 180 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 7 10 590 Kč10 380 Kč11 760 Kč11 530 Kč8 220 Kč8 060 Kč5 880 Kč5 770 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 4 7 050 Kč6 910 Kč7 830 Kč7 680 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 930 Kč3 860 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 5 8 820 Kč8 650 Kč9 810 Kč9 620 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 890 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 6 10 590 Kč10 380 Kč11 760 Kč11 530 Kč8 220 Kč8 060 Kč5 880 Kč5 770 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 7 12 350 Kč12 110 Kč13 710 Kč13 440 Kč9 600 Kč9 410 Kč6 870 Kč6 740 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 3 4 760 Kč4 670 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 700 Kč3 630 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 4 6 350 Kč6 230 Kč7 050 Kč6 910 Kč4 940 Kč4 850 Kč3 540 Kč3 470 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 5 7 930 Kč7 780 Kč8 820 Kč8 650 Kč6 170 Kč6 050 Kč4 420 Kč4 340 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 6 9 520 Kč9 330 Kč10 590 Kč10 380 Kč7 410 Kč7 270 Kč5 280 Kč5 180 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 7 11 110 Kč10 890 Kč12 350 Kč12 110 Kč8 640 Kč8 470 Kč6 170 Kč6 050 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 5 880 Kč5 770 Kč6 530 Kč6 400 Kč4 580 Kč4 490 Kč3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 7 360 Kč7 220 Kč8 170 Kč8 010 Kč5 720 Kč5 610 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 8 820 Kč8 650 Kč9 810 Kč9 620 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 890 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 9 810 Kč9 620 Kč10 900 Kč10 690 Kč7 620 Kč7 470 Kč5 440 Kč5 340 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 3 3 700 Kč3 630 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 4 4 940 Kč4 850 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 5 6 170 Kč6 050 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 6 7 410 Kč7 270 Kč8 220 Kč8 060 Kč5 780 Kč5 670 Kč4 110 Kč4 030 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 7 8 220 Kč8 060 Kč9 160 Kč8 980 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 3 3 360 Kč3 300 Kč3 720 Kč3 650 Kč2 600 Kč2 550 Kč1 880 Kč1 850 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 4 4 480 Kč4 400 Kč4 970 Kč4 880 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 470 Kč2 430 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 5 5 590 Kč5 480 Kč6 220 Kč6 100 Kč4 350 Kč4 270 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 6 6 710 Kč6 580 Kč7 440 Kč7 300 Kč5 200 Kč5 100 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 7 7 440 Kč7 300 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 800 Kč5 690 Kč4 140 Kč4 060 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (bilo apartmán s balkonem)Dospělý 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 7-13,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 2-6,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)
11.03. - 30.03.2018 (*) 3 4 010 Kč3 930 Kč3 230 Kč3 170 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 410 Kč1 390 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 4 5 360 Kč5 260 Kč4 290 Kč4 210 Kč3 230 Kč3 170 Kč1 880 Kč1 850 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 5 6 690 Kč6 560 Kč5 360 Kč5 260 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 6 8 040 Kč7 880 Kč6 430 Kč6 310 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 7 8 920 Kč8 750 Kč7 150 Kč7 010 Kč5 360 Kč5 260 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
30.03. - 02.04.2018 (*) 3 5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč3 120 Kč3 060 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 3 4 010 Kč3 930 Kč3 230 Kč3 170 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 410 Kč1 390 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 4 5 360 Kč5 260 Kč4 290 Kč4 210 Kč3 230 Kč3 170 Kč1 880 Kč1 850 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 5 6 690 Kč6 560 Kč5 360 Kč5 260 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 6 8 040 Kč7 880 Kč6 430 Kč6 310 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 7 8 920 Kč8 750 Kč7 150 Kč7 010 Kč5 360 Kč5 260 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat
28.04. - 01.05.2018 (*) 3 5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč3 120 Kč3 060 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 4 5 880 Kč5 770 Kč4 710 Kč4 620 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 5 7 360 Kč7 220 Kč5 880 Kč5 770 Kč4 420 Kč4 340 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 6 8 820 Kč8 650 Kč7 050 Kč6 910 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 7 9 810 Kč9 620 Kč7 830 Kč7 680 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 (*) 3 5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč3 120 Kč3 060 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 4 5 880 Kč5 770 Kč4 710 Kč4 620 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 5 7 360 Kč7 220 Kč5 880 Kč5 770 Kč4 420 Kč4 340 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 6 8 820 Kč8 650 Kč7 050 Kč6 910 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 7 9 810 Kč9 620 Kč7 830 Kč7 680 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
19.05. - 22.05.2018 (*) 3 5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč3 120 Kč3 060 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 4 5 880 Kč5 770 Kč4 710 Kč4 620 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 5 7 360 Kč7 220 Kč5 880 Kč5 770 Kč4 420 Kč4 340 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 6 8 820 Kč8 650 Kč7 050 Kč6 910 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 7 9 810 Kč9 620 Kč7 830 Kč7 680 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 (*) 3 5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč3 120 Kč3 060 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 4 5 880 Kč5 770 Kč4 710 Kč4 620 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 5 7 360 Kč7 220 Kč5 880 Kč5 770 Kč4 420 Kč4 340 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 6 8 820 Kč8 650 Kč7 050 Kč6 910 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 7 9 810 Kč9 620 Kč7 830 Kč7 680 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
15.06. - 19.06.2018 (*) 4 6 660 Kč6 530 Kč5 330 Kč5 230 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 3 5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč3 120 Kč3 060 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 4 6 920 Kč6 790 Kč5 540 Kč5 430 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 5 8 660 Kč8 490 Kč6 920 Kč6 790 Kč5 200 Kč5 100 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 6 10 380 Kč10 180 Kč8 300 Kč8 140 Kč6 240 Kč6 120 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 7 11 550 Kč11 320 Kč9 230 Kč9 050 Kč6 920 Kč6 790 Kč4 030 Kč3 950 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 3 5 780 Kč5 670 Kč4 630 Kč4 540 Kč3 460 Kč3 400 Kč2 030 Kč1 990 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 4 7 700 Kč7 550 Kč6 170 Kč6 050 Kč4 630 Kč4 540 Kč2 710 Kč2 660 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 5 9 620 Kč9 430 Kč7 700 Kč7 550 Kč5 780 Kč5 670 Kč3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 6 11 570 Kč11 340 Kč9 260 Kč9 080 Kč6 950 Kč6 820 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 7 12 850 Kč12 600 Kč10 270 Kč10 070 Kč7 700 Kč7 550 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 4 8 350 Kč8 190 Kč6 690 Kč6 560 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 940 Kč2 890 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 5 10 460 Kč10 260 Kč8 350 Kč8 190 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 6 12 540 Kč12 290 Kč10 040 Kč9 840 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 400 Kč4 320 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 7 14 640 Kč14 350 Kč11 700 Kč11 470 Kč8 790 Kč8 620 Kč5 130 Kč5 030 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 3 5 780 Kč5 670 Kč4 630 Kč4 540 Kč3 460 Kč3 400 Kč2 030 Kč1 990 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 4 7 700 Kč7 550 Kč6 170 Kč6 050 Kč4 630 Kč4 540 Kč2 710 Kč2 660 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 5 9 620 Kč9 430 Kč7 700 Kč7 550 Kč5 780 Kč5 670 Kč3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 6 11 570 Kč11 340 Kč9 260 Kč9 080 Kč6 950 Kč6 820 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 7 13 500 Kč13 230 Kč10 790 Kč10 580 Kč8 090 Kč7 930 Kč4 740 Kč4 650 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 3 5 200 Kč5 100 Kč4 160 Kč4 080 Kč3 120 Kč3 060 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 6 920 Kč6 790 Kč5 540 Kč5 430 Kč4 160 Kč4 080 Kč2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 8 660 Kč8 490 Kč6 920 Kč6 790 Kč5 200 Kč5 100 Kč3 020 Kč2 960 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 10 380 Kč10 180 Kč8 300 Kč8 140 Kč6 240 Kč6 120 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 11 550 Kč11 320 Kč9 230 Kč9 050 Kč6 920 Kč6 790 Kč4 030 Kč3 950 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 3 4 420 Kč4 340 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 660 Kč2 610 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 4 5 880 Kč5 770 Kč4 710 Kč4 620 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 5 7 360 Kč7 220 Kč5 880 Kč5 770 Kč4 420 Kč4 340 Kč2 580 Kč2 530 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 6 8 820 Kč8 650 Kč7 050 Kč6 910 Kč5 280 Kč5 180 Kč3 100 Kč3 040 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 7 9 810 Kč9 620 Kč7 830 Kč7 680 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 3 4 010 Kč3 930 Kč3 230 Kč3 170 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 410 Kč1 390 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 4 5 360 Kč5 260 Kč4 290 Kč4 210 Kč3 230 Kč3 170 Kč1 880 Kč1 850 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 5 6 690 Kč6 560 Kč5 360 Kč5 260 Kč4 010 Kč3 930 Kč2 340 Kč2 300 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 6 8 040 Kč7 880 Kč6 430 Kč6 310 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 7 8 920 Kč8 750 Kč7 150 Kč7 010 Kč5 360 Kč5 260 Kč3 120 Kč3 060 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás