Club hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole | Italia Travel

Club hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole

Club hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole
Club hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevize
Vzdálenost od jezera: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 2 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Oblíbený komplex jen cca 200 m od jezera, vhodný pro rodiny s dětmi. Ubytování v apartmánech nebo v hotelových pokojích.

Jezero:

Jezero je vzdáleno cca 200 m od hotelu. Vodní sporty na pláži, vodní lyžování, potápění, windsurfing (vše za poplatek).

Poloha:

Hotel je situován v centrální zóně, cca 100 m od historického centra a cca 200 m od jezera Garda. Možnost podnikání procházek kolem jezera či výlety parníkem po jezeře. Ideální pro cyklisty, v hotelu je možnost uschování kol v garáži hotelu (klíč na recepci).

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, bar, restaurace, venkovní bazén, bazén pro děti, terasa s lehátky a parkoviště dle dostupnosti, garáž na kola.

 • Dvoulůžkový pokoj bez balkonu: max. obsazenost 2 osoby. Dvoulůžko, koupelna/WC.
 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 3 osoby: Dvoulůžko možností 1 přistýlky, koupelna/WC, fén, minibar, trezor, balkon.
 • Typ ubytování bilo apartmán: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna se sprchou/WC, fén, lednice, trezor, balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • telefon
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • dětská postýlka - na vyžádání zdarma
 • nápoje - k jídlu: 1/2 vody, 1/4 vína, nealko
 • typická večeře - 1x týdně

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1-2 Euro/os./noc, platí se na místě, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - pouze v pokojích, v období 15.6.-15.9.
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 10 Euro/den
 • pronájem kol - sleva na e-kola
 • garáž - na vyžádání za poplatek 15 Euro/den
 • používání kuchyňky - 5 Euro den + 15 Euro/závěrečný úklid

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje k jídlu: 1/2 vody, 1/4 vína, nealko

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (dvoulůžkový pokoj bez balkonu)Dospělý 1./2. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dospělý 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dítě 7-13,9 let 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dítě 0-6,9 let 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)
22.04. - 28.04.2019 (*) 3 4 030 Kč3 950 Kč4 500 Kč4 410 Kč3 150 Kč3 090 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
22.04. - 28.04.2019 (*) 4 5 390 Kč5 290 Kč5 980 Kč5 870 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
22.04. - 28.04.2019 (*) 5 6 740 Kč6 610 Kč7 490 Kč7 350 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmaObjednat
22.04. - 28.04.2019 (*) 6 8 090 Kč7 930 Kč8 970 Kč8 800 Kč6 300 Kč6 180 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
22.04. - 28.04.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč8 970 Kč8 800 Kč6 300 Kč6 180 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 (*) 3 4 030 Kč3 950 Kč4 500 Kč4 410 Kč3 150 Kč3 090 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 (*) 4 5 390 Kč5 290 Kč5 980 Kč5 870 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 (*) 5 5 390 Kč5 290 Kč5 980 Kč5 870 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 (*) 6 6 740 Kč6 610 Kč7 490 Kč7 350 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč8 970 Kč8 800 Kč6 300 Kč6 180 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
05.05. - 13.05.2019 (*) 3 4 030 Kč3 950 Kč4 500 Kč4 410 Kč3 150 Kč3 090 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
05.05. - 13.05.2019 (*) 4 5 390 Kč5 290 Kč5 980 Kč5 870 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
05.05. - 13.05.2019 (*) 5 5 390 Kč5 290 Kč5 980 Kč5 870 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
05.05. - 13.05.2019 (*) 6 6 740 Kč6 610 Kč7 490 Kč7 350 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmaObjednat
05.05. - 13.05.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč8 970 Kč8 800 Kč6 300 Kč6 180 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
13.05. - 25.05.2019 (*) 3 4 030 Kč3 950 Kč4 500 Kč4 410 Kč3 150 Kč3 090 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
13.05. - 25.05.2019 (*) 4 5 390 Kč5 290 Kč5 980 Kč5 870 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
13.05. - 25.05.2019 (*) 5 6 740 Kč6 610 Kč7 490 Kč7 350 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmaObjednat
13.05. - 25.05.2019 (*) 6 8 090 Kč7 930 Kč8 970 Kč8 800 Kč6 300 Kč6 180 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
13.05. - 25.05.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč8 970 Kč8 800 Kč6 300 Kč6 180 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 3 4 890 Kč4 800 Kč5 440 Kč5 340 Kč3 800 Kč3 730 Kč2 710 Kč2 660 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 4 6 500 Kč6 370 Kč7 230 Kč7 090 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 620 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 5 8 140 Kč7 980 Kč9 050 Kč8 870 Kč6 320 Kč6 200 Kč4 530 Kč4 440 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 6 9 750 Kč9 560 Kč10 850 Kč10 640 Kč7 600 Kč7 450 Kč5 440 Kč5 340 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 7 9 750 Kč9 560 Kč10 850 Kč10 640 Kč7 600 Kč7 450 Kč5 440 Kč5 340 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 3 5 260 Kč5 160 Kč5 850 Kč5 740 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 4 7 020 Kč6 880 Kč7 800 Kč7 650 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 5 8 770 Kč8 600 Kč9 730 Kč9 540 Kč6 820 Kč6 690 Kč4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 6 10 510 Kč10 300 Kč11 680 Kč11 450 Kč8 190 Kč8 030 Kč5 850 Kč5 740 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 7 10 510 Kč10 300 Kč11 680 Kč11 450 Kč8 190 Kč8 030 Kč5 850 Kč5 740 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 4 7 880 Kč7 730 Kč8 770 Kč8 600 Kč6 140 Kč6 020 Kč4 370 Kč4 290 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 5 9 860 Kč9 670 Kč10 950 Kč10 740 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 490 Kč5 390 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 6 11 830 Kč11 600 Kč13 130 Kč12 870 Kč9 210 Kč9 030 Kč6 580 Kč6 450 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 7 13 810 Kč13 540 Kč15 340 Kč15 040 Kč10 740 Kč10 530 Kč7 670 Kč7 520 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 3 5 260 Kč5 160 Kč5 850 Kč5 740 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 4 7 020 Kč6 880 Kč7 800 Kč7 650 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 900 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 5 8 770 Kč8 600 Kč9 730 Kč9 540 Kč6 820 Kč6 690 Kč4 870 Kč4 780 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 6 10 510 Kč10 300 Kč11 680 Kč11 450 Kč8 190 Kč8 030 Kč5 850 Kč5 740 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 7 12 280 Kč12 040 Kč13 630 Kč13 360 Kč9 550 Kč9 360 Kč6 820 Kč6 690 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 3 4 890 Kč4 800 Kč5 440 Kč5 340 Kč3 800 Kč3 730 Kč2 710 Kč2 660 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 4 6 500 Kč6 370 Kč7 230 Kč7 090 Kč5 070 Kč4 970 Kč3 620 Kč3 550 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 5 8 140 Kč7 980 Kč9 050 Kč8 870 Kč6 320 Kč6 200 Kč4 530 Kč4 440 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 6 9 750 Kč9 560 Kč10 850 Kč10 640 Kč7 600 Kč7 450 Kč5 440 Kč5 340 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 7 9 750 Kč9 560 Kč10 850 Kč10 640 Kč7 600 Kč7 450 Kč5 440 Kč5 340 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 3 4 030 Kč3 950 Kč4 500 Kč4 410 Kč3 150 Kč3 090 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 4 5 390 Kč5 290 Kč5 980 Kč5 870 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 5 6 740 Kč6 610 Kč7 490 Kč7 350 Kč5 230 Kč5 130 Kč3 750 Kč3 680 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 6 8 090 Kč7 930 Kč8 970 Kč8 800 Kč6 300 Kč6 180 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč8 970 Kč8 800 Kč6 300 Kč6 180 Kč4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 3 3 670 Kč3 600 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 860 Kč2 810 Kč2 030 Kč1 990 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 4 4 890 Kč4 800 Kč5 440 Kč5 340 Kč3 800 Kč3 730 Kč2 710 Kč2 660 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 5 6 110 Kč5 990 Kč6 790 Kč6 660 Kč4 760 Kč4 670 Kč3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 6 7 340 Kč7 200 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 700 Kč5 590 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 7 7 340 Kč7 200 Kč8 140 Kč7 980 Kč5 700 Kč5 590 Kč4 060 Kč3 980 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (bilo apartmán s balkonem)Dospělý 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 7-13,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 2-6,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)
22.04. - 28.04.2019 (*) 3 4 810 Kč4 720 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
22.04. - 28.04.2019 (*) 4 6 400 Kč6 280 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
22.04. - 28.04.2019 (*) 5 8 010 Kč7 850 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
22.04. - 28.04.2019 (*) 6 9 600 Kč9 410 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
22.04. - 28.04.2019 (*) 7 9 600 Kč9 410 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 (*) 3 4 810 Kč4 720 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 (*) 4 6 400 Kč6 280 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 (*) 5 6 400 Kč6 280 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 (*) 6 8 010 Kč7 850 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 (*) 7 9 600 Kč9 410 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
05.05. - 13.05.2019 (*) 3 4 810 Kč4 720 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
05.05. - 13.05.2019 (*) 4 6 400 Kč6 280 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
05.05. - 13.05.2019 (*) 5 6 400 Kč6 280 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
05.05. - 13.05.2019 (*) 6 8 010 Kč7 850 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
05.05. - 13.05.2019 (*) 7 9 600 Kč9 410 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
13.05. - 25.05.2019 (*) 3 4 810 Kč4 720 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
13.05. - 25.05.2019 (*) 4 6 400 Kč6 280 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
13.05. - 25.05.2019 (*) 5 8 010 Kč7 850 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
13.05. - 25.05.2019 (*) 6 9 600 Kč9 410 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
13.05. - 25.05.2019 (*) 7 9 600 Kč9 410 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 3 5 750 Kč5 640 Kč4 610 Kč4 520 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 4 7 650 Kč7 500 Kč6 110 Kč5 990 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 5 9 570 Kč9 380 Kč7 650 Kč7 500 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 6 11 470 Kč11 250 Kč9 180 Kč9 000 Kč6 890 Kč6 760 Kč4 010 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 7 11 470 Kč11 250 Kč9 180 Kč9 000 Kč6 890 Kč6 760 Kč4 010 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 3 6 270 Kč6 150 Kč5 020 Kč4 920 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 4 8 350 Kč8 190 Kč6 690 Kč6 560 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 5 10 430 Kč10 230 Kč8 350 Kč8 190 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 6 12 510 Kč12 260 Kč10 010 Kč9 810 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 370 Kč4 290 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 7 12 510 Kč12 260 Kč10 010 Kč9 810 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 370 Kč4 290 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 4 9 310 Kč9 130 Kč7 470 Kč7 330 Kč5 590 Kč5 480 Kč3 250 Kč3 190 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 5 11 650 Kč11 420 Kč9 310 Kč9 130 Kč7 000 Kč6 860 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 6 13 990 Kč13 720 Kč11 180 Kč10 960 Kč8 400 Kč8 240 Kč4 890 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 7 16 310 Kč15 990 Kč13 060 Kč12 800 Kč9 780 Kč9 590 Kč5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 3 6 270 Kč6 150 Kč5 020 Kč4 920 Kč3 750 Kč3 680 Kč2 190 Kč2 150 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 4 8 350 Kč8 190 Kč6 690 Kč6 560 Kč5 020 Kč4 920 Kč2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 5 10 430 Kč10 230 Kč8 350 Kč8 190 Kč6 270 Kč6 150 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 6 12 510 Kč12 260 Kč10 010 Kč9 810 Kč7 520 Kč7 370 Kč4 370 Kč4 290 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč11 680 Kč11 450 Kč8 770 Kč8 600 Kč5 130 Kč5 030 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 3 5 750 Kč5 640 Kč4 610 Kč4 520 Kč3 440 Kč3 380 Kč2 010 Kč1 970 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 4 7 650 Kč7 500 Kč6 110 Kč5 990 Kč4 610 Kč4 520 Kč2 680 Kč2 630 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 5 9 570 Kč9 380 Kč7 650 Kč7 500 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 6 11 470 Kč11 250 Kč9 180 Kč9 000 Kč6 890 Kč6 760 Kč4 010 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 7 11 470 Kč11 250 Kč9 180 Kč9 000 Kč6 890 Kč6 760 Kč4 010 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 3 4 810 Kč4 720 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 690 Kč1 660 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 4 6 400 Kč6 280 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 240 Kč2 200 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 5 8 010 Kč7 850 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 810 Kč4 720 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 6 9 600 Kč9 410 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 7 9 600 Kč9 410 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 750 Kč5 640 Kč3 360 Kč3 300 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 3 4 370 Kč4 290 Kč3 510 Kč3 440 Kč2 630 Kč2 580 Kč1 540 Kč1 510 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 4 5 850 Kč5 740 Kč4 680 Kč4 590 Kč3 510 Kč3 440 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 5 7 310 Kč7 170 Kč5 850 Kč5 740 Kč4 370 Kč4 290 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 6 8 770 Kč8 600 Kč7 020 Kč6 880 Kč5 260 Kč5 160 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 7 8 770 Kč8 600 Kč7 020 Kč6 880 Kč5 260 Kč5 160 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací