Club hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole | Italia Travel


Club hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole

Club hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole
Club hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole
BazénKlimatizaceParkovištěTelevize
Vzdálenost od jezera: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Oblíbený hotelový komplex doporučujeme především rodinám s dětmi.

Jezero:

Jezero je vzdáleno cca 200 m od hotelu. Vodní sporty na pláži, vodní lyžování, potápění, windsurfing (vše za poplatek).

Poloha:

Hotel je situován v centrální zóně, cca 100 m od historického centra a cca 200 m od jezera Garda. Možnost podnikání procházek kolem jezera či výlety parníkem po jezeře. Ideální pro cyklisty, v hotelu je možnost uschování kol v garáži hotelu (klíč na recepci).

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, bar, restaurace, venkovní bazén, bazén pro děti, terasa s lehátky a parkoviště dle dostupnosti, garáž na kola.

 • Dvoulůžkový pokoj bez balkonu: max. obsazenost 2 osoby
 • Dvoulůžkový pokoj  max. obsazenost 3 osoby: pokoj s dvoulůžkem s možností 1 přistýlky, koupelna se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování bilo  min. a max. obsazenost 4 osoby: obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou/WC, balkon.

Vybavení:

 • vysoušeč vlasů
 • satelitní TV
 • telefon
 • klimatizace
 • lednice u apartmánu bilo

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • nápoje - k jídlu

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 1,30 Euro za osobu/noc, od 14 let
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání za poplatek 10 Euro/noc
 • garáž - na vyžádání za poplatek 20 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu, k jídlům 1/2 vody, 1/4 vína  nebo nealkoholický nápoj.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (dvoulůžkový pokoj bez balkonu)Dospělý 1./2. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dospělý 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dítě 7-13,9 let 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dítě 0-6,9 let 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)
11.03. - 30.03.2018 (*) 3 3 390 Kč3 330 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 590 Kč2 540 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 4 4 490 Kč4 410 Kč4 990 Kč4 900 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 5 5 590 Kč5 480 Kč6 290 Kč6 170 Kč4 390 Kč4 310 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 6 6 790 Kč6 660 Kč7 490 Kč7 350 Kč5 190 Kč5 090 Kč3 790 Kč3 720 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 7 7 490 Kč7 350 Kč8 290 Kč8 130 Kč5 790 Kč5 680 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
30.03. - 02.04.2018 (*) 3 4 490 Kč4 410 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 3 3 390 Kč3 330 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 590 Kč2 540 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 4 4 490 Kč4 410 Kč4 990 Kč4 900 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 5 5 590 Kč5 480 Kč6 290 Kč6 170 Kč4 390 Kč4 310 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 6 6 790 Kč6 660 Kč7 490 Kč7 350 Kč5 190 Kč5 090 Kč3 790 Kč3 720 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 7 7 490 Kč7 350 Kč8 290 Kč8 130 Kč5 790 Kč5 680 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
28.04. - 01.05.2018 (*) 3 4 490 Kč4 410 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 3 3 690 Kč3 620 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 4 4 990 Kč4 900 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 890 Kč3 820 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 5 6 190 Kč6 070 Kč6 890 Kč6 760 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 6 7 490 Kč7 350 Kč8 290 Kč8 130 Kč5 790 Kč5 680 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 7 8 290 Kč8 130 Kč9 190 Kč9 010 Kč6 390 Kč6 270 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 (*) 3 4 490 Kč4 410 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 3 3 690 Kč3 620 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 4 4 990 Kč4 900 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 890 Kč3 820 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 5 6 190 Kč6 070 Kč6 890 Kč6 760 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 6 7 490 Kč7 350 Kč8 290 Kč8 130 Kč5 790 Kč5 680 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 7 8 290 Kč8 130 Kč9 190 Kč9 010 Kč6 390 Kč6 270 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
19.05. - 22.05.2018 (*) 3 4 490 Kč4 410 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 3 3 690 Kč3 620 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 4 4 990 Kč4 900 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 890 Kč3 820 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 5 6 190 Kč6 070 Kč6 890 Kč6 760 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 6 7 490 Kč7 350 Kč8 290 Kč8 130 Kč5 790 Kč5 680 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 7 8 290 Kč8 130 Kč9 190 Kč9 010 Kč6 390 Kč6 270 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 (*) 3 4 490 Kč4 410 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 3 3 690 Kč3 620 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 4 4 990 Kč4 900 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 890 Kč3 820 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 5 6 190 Kč6 070 Kč6 890 Kč6 760 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 6 7 490 Kč7 350 Kč8 290 Kč8 130 Kč5 790 Kč5 680 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 7 8 290 Kč8 130 Kč9 190 Kč9 010 Kč6 390 Kč6 270 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
15.06. - 19.06.2018 (*) 4 5 690 Kč5 580 Kč6 290 Kč6 170 Kč4 390 Kč4 310 Kč3 190 Kč3 130 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 3 4 490 Kč4 410 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 4 5 890 Kč5 780 Kč6 590 Kč6 460 Kč4 590 Kč4 500 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 5 7 390 Kč7 250 Kč8 190 Kč8 030 Kč5 790 Kč5 680 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 6 8 890 Kč8 720 Kč9 890 Kč9 700 Kč6 890 Kč6 760 Kč4 890 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 7 9 890 Kč9 700 Kč10 890 Kč10 680 Kč7 690 Kč7 540 Kč5 490 Kč5 390 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 3 4 790 Kč4 700 Kč5 290 Kč5 190 Kč3 690 Kč3 620 Kč2 690 Kč2 640 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 4 6 390 Kč6 270 Kč7 090 Kč6 950 Kč4 990 Kč4 900 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 5 7 990 Kč7 840 Kč8 890 Kč8 720 Kč6 190 Kč6 070 Kč4 490 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 6 9 590 Kč9 400 Kč10 590 Kč10 380 Kč7 490 Kč7 350 Kč5 290 Kč5 190 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 7 10 590 Kč10 380 Kč11 790 Kč11 560 Kč8 290 Kč8 130 Kč5 890 Kč5 780 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 4 7 090 Kč6 950 Kč7 890 Kč7 740 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 990 Kč3 920 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 5 8 890 Kč8 720 Kč9 890 Kč9 700 Kč6 890 Kč6 760 Kč4 890 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 6 10 590 Kč10 380 Kč11 790 Kč11 560 Kč8 290 Kč8 130 Kč5 890 Kč5 780 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 7 12 390 Kč12 150 Kč13 790 Kč13 520 Kč9 590 Kč9 400 Kč6 890 Kč6 760 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 3 4 790 Kč4 700 Kč5 290 Kč5 190 Kč3 690 Kč3 620 Kč2 690 Kč2 640 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 4 6 390 Kč6 270 Kč7 090 Kč6 950 Kč4 990 Kč4 900 Kč3 590 Kč3 520 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 5 7 990 Kč7 840 Kč8 890 Kč8 720 Kč6 190 Kč6 070 Kč4 490 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 6 9 590 Kč9 400 Kč10 590 Kč10 380 Kč7 490 Kč7 350 Kč5 290 Kč5 190 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 7 11 190 Kč10 970 Kč12 390 Kč12 150 Kč8 690 Kč8 520 Kč6 190 Kč6 070 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 3 4 490 Kč4 410 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 5 890 Kč5 780 Kč6 590 Kč6 460 Kč4 590 Kč4 500 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 7 390 Kč7 250 Kč8 190 Kč8 030 Kč5 790 Kč5 680 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 8 890 Kč8 720 Kč9 890 Kč9 700 Kč6 890 Kč6 760 Kč4 890 Kč4 800 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 9 890 Kč9 700 Kč10 890 Kč10 680 Kč7 690 Kč7 540 Kč5 490 Kč5 390 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 3 3 690 Kč3 620 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 890 Kč2 840 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 4 4 990 Kč4 900 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 890 Kč3 820 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 5 6 190 Kč6 070 Kč6 890 Kč6 760 Kč4 890 Kč4 800 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 6 7 490 Kč7 350 Kč8 290 Kč8 130 Kč5 790 Kč5 680 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 7 8 290 Kč8 130 Kč9 190 Kč9 010 Kč6 390 Kč6 270 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 3 3 390 Kč3 330 Kč3 790 Kč3 720 Kč2 590 Kč2 540 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 4 4 490 Kč4 410 Kč4 990 Kč4 900 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 5 5 590 Kč5 480 Kč6 290 Kč6 170 Kč4 390 Kč4 310 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 6 6 790 Kč6 660 Kč7 490 Kč7 350 Kč5 190 Kč5 090 Kč3 790 Kč3 720 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 7 7 490 Kč7 350 Kč8 290 Kč8 130 Kč5 790 Kč5 680 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (bilo apartmán s balkonem)Dospělý 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 7-13,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 2-6,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)
11.03. - 30.03.2018 (*) 3 4 090 Kč4 010 Kč3 290 Kč3 230 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 4 5 390 Kč5 290 Kč4 290 Kč4 210 Kč3 290 Kč3 230 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 5 6 690 Kč6 560 Kč5 390 Kč5 290 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 390 Kč2 350 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 6 8 090 Kč7 930 Kč6 490 Kč6 370 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
11.03. - 30.03.2018 (*) 7 8 990 Kč8 820 Kč7 190 Kč7 050 Kč5 390 Kč5 290 Kč3 190 Kč3 130 KčzdarmaObjednat
30.03. - 02.04.2018 (*) 3 5 190 Kč5 090 Kč4 190 Kč4 110 Kč3 190 Kč3 130 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 3 4 090 Kč4 010 Kč3 290 Kč3 230 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 4 5 390 Kč5 290 Kč4 290 Kč4 210 Kč3 290 Kč3 230 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 5 6 690 Kč6 560 Kč5 390 Kč5 290 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 390 Kč2 350 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 6 8 090 Kč7 930 Kč6 490 Kč6 370 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
02.04. - 28.04.2018 (*) 7 8 990 Kč8 820 Kč7 190 Kč7 050 Kč5 390 Kč5 290 Kč3 190 Kč3 130 KčzdarmaObjednat
28.04. - 01.05.2018 (*) 3 5 190 Kč5 090 Kč4 190 Kč4 110 Kč3 190 Kč3 130 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 3 4 490 Kč4 410 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 690 Kč2 640 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 4 5 890 Kč5 780 Kč4 790 Kč4 700 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 5 7 390 Kč7 250 Kč5 890 Kč5 780 Kč4 490 Kč4 410 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 6 8 890 Kč8 720 Kč7 090 Kč6 950 Kč5 290 Kč5 190 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
01.05. - 10.05.2018 (*) 7 9 890 Kč9 700 Kč7 890 Kč7 740 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
10.05. - 13.05.2018 (*) 3 5 190 Kč5 090 Kč4 190 Kč4 110 Kč3 190 Kč3 130 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 3 4 490 Kč4 410 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 690 Kč2 640 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 4 5 890 Kč5 780 Kč4 790 Kč4 700 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 5 7 390 Kč7 250 Kč5 890 Kč5 780 Kč4 490 Kč4 410 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 6 8 890 Kč8 720 Kč7 090 Kč6 950 Kč5 290 Kč5 190 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
13.05. - 19.05.2018 (*) 7 9 890 Kč9 700 Kč7 890 Kč7 740 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
19.05. - 22.05.2018 (*) 3 5 190 Kč5 090 Kč4 190 Kč4 110 Kč3 190 Kč3 130 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 3 4 490 Kč4 410 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 690 Kč2 640 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 4 5 890 Kč5 780 Kč4 790 Kč4 700 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 5 7 390 Kč7 250 Kč5 890 Kč5 780 Kč4 490 Kč4 410 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 6 8 890 Kč8 720 Kč7 090 Kč6 950 Kč5 290 Kč5 190 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
22.05. - 31.05.2018 (*) 7 9 890 Kč9 700 Kč7 890 Kč7 740 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
31.05. - 03.06.2018 (*) 3 5 190 Kč5 090 Kč4 190 Kč4 110 Kč3 190 Kč3 130 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 3 4 490 Kč4 410 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 690 Kč2 640 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 4 5 890 Kč5 780 Kč4 790 Kč4 700 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 5 7 390 Kč7 250 Kč5 890 Kč5 780 Kč4 490 Kč4 410 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 6 8 890 Kč8 720 Kč7 090 Kč6 950 Kč5 290 Kč5 190 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
03.06. - 15.06.2018 (*) 7 9 890 Kč9 700 Kč7 890 Kč7 740 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
15.06. - 19.06.2018 (*) 4 6 690 Kč6 560 Kč5 390 Kč5 290 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 390 Kč2 350 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 3 5 190 Kč5 090 Kč4 190 Kč4 110 Kč3 190 Kč3 130 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 4 6 990 Kč6 860 Kč5 590 Kč5 480 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 5 8 690 Kč8 520 Kč6 990 Kč6 860 Kč5 190 Kč5 090 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 6 10 390 Kč10 190 Kč8 290 Kč8 130 Kč6 290 Kč6 170 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
19.06. - 23.06.2018 (*) 7 11 590 Kč11 360 Kč9 290 Kč9 110 Kč6 990 Kč6 860 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 3 5 790 Kč5 680 Kč4 690 Kč4 600 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 4 7 690 Kč7 540 Kč6 190 Kč6 070 Kč4 690 Kč4 600 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 5 9 690 Kč9 500 Kč7 690 Kč7 540 Kč5 790 Kč5 680 Kč3 390 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 6 11 590 Kč11 360 Kč9 290 Kč9 110 Kč6 990 Kč6 860 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
23.06. - 14.07.2018 (*) 7 12 890 Kč12 640 Kč10 290 Kč10 090 Kč7 690 Kč7 540 Kč4 490 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 4 8 390 Kč8 230 Kč6 690 Kč6 560 Kč5 090 Kč4 990 Kč2 990 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 5 10 490 Kč10 290 Kč8 390 Kč8 230 Kč6 290 Kč6 170 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 6 12 590 Kč12 340 Kč10 090 Kč9 890 Kč7 590 Kč7 440 Kč4 390 Kč4 310 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 7 14 690 Kč14 400 Kč11 690 Kč11 460 Kč8 790 Kč8 620 Kč5 190 Kč5 090 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 3 5 790 Kč5 680 Kč4 690 Kč4 600 Kč3 490 Kč3 430 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 4 7 690 Kč7 540 Kč6 190 Kč6 070 Kč4 690 Kč4 600 Kč2 790 Kč2 740 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 5 9 690 Kč9 500 Kč7 690 Kč7 540 Kč5 790 Kč5 680 Kč3 390 Kč3 330 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 6 11 590 Kč11 360 Kč9 290 Kč9 110 Kč6 990 Kč6 860 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 7 13 490 Kč13 230 Kč10 790 Kč10 580 Kč8 090 Kč7 930 Kč4 790 Kč4 700 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 3 5 190 Kč5 090 Kč4 190 Kč4 110 Kč3 190 Kč3 130 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 6 990 Kč6 860 Kč5 590 Kč5 480 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 490 Kč2 450 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 8 690 Kč8 520 Kč6 990 Kč6 860 Kč5 190 Kč5 090 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 10 390 Kč10 190 Kč8 290 Kč8 130 Kč6 290 Kč6 170 Kč3 690 Kč3 620 KčzdarmaObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 11 590 Kč11 360 Kč9 290 Kč9 110 Kč6 990 Kč6 860 Kč4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 3 4 490 Kč4 410 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 690 Kč2 640 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 4 5 890 Kč5 780 Kč4 790 Kč4 700 Kč3 590 Kč3 520 Kč2 090 Kč2 050 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 5 7 390 Kč7 250 Kč5 890 Kč5 780 Kč4 490 Kč4 410 Kč2 590 Kč2 540 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 6 8 890 Kč8 720 Kč7 090 Kč6 950 Kč5 290 Kč5 190 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 7 9 890 Kč9 700 Kč7 890 Kč7 740 Kč5 890 Kč5 780 Kč3 490 Kč3 430 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 3 4 090 Kč4 010 Kč3 290 Kč3 230 Kč2 490 Kč2 450 Kč1 490 Kč1 470 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 4 5 390 Kč5 290 Kč4 290 Kč4 210 Kč3 290 Kč3 230 Kč1 890 Kč1 860 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 5 6 690 Kč6 560 Kč5 390 Kč5 290 Kč4 090 Kč4 010 Kč2 390 Kč2 350 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 6 8 090 Kč7 930 Kč6 490 Kč6 370 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 7 8 990 Kč8 820 Kč7 190 Kč7 050 Kč5 390 Kč5 290 Kč3 190 Kč3 130 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás