Club hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole | Italia Travel


Club hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole

Club hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole
Club hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole
BazénKlimatizaceParkovištěTelevize
Vzdálenost od jezera: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Oblíbený hotelový komplex doporučujeme především rodinám s dětmi.

Jezero:

Jezero je vzdáleno cca 200 m od hotelu. Vodní sporty na pláži, vodní lyžování, potápění, windsurfing (vše za poplatek).

Poloha:

Hotel je situován v centrální zóně, cca 100 m od historického centra a cca 200 m od jezera Garda. Možnost podnikání procházek kolem jezera či výlety parníkem po jezeře. Ideální pro cyklisty, v hotelu je možnost uschování kol v garáži hotelu (klíč na recepci).

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, bar, restaurace, venkovní bazén, bazén pro děti, terasa s lehátky a parkoviště dle dostupnosti, garáž na kola.

 • Dvoulůžkový pokoj bez balkonu: max. obsazenost 2 osoby
 • Dvoulůžkový pokoj  max. obsazenost 3 osoby: pokoj s dvoulůžkem s možností 1 přistýlky, koupelna se sprchou/WC, balkon.
 • Typ ubytování bilo  min. a max. obsazenost 4 osoby: obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou/WC, balkon.

Vybavení:

 • vysoušeč vlasů
 • satelitní TV
 • telefon
 • klimatizace
 • lednice u apartmánu bilo

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • nápoje - k jídlu

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 1,30 Euro za osobu/noc, od 14 let
 • pobytová taxa -cca 1-2 Euro/os./noc, platí se na místě, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - na vyžádání za poplatek 10 Euro/noc
 • garáž - na vyžádání za poplatek 20 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu, k jídlům 1/2 vody, 1/4 vína  nebo nealkoholický nápoj.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (dvoulůžkový pokoj bez balkonu)Dospělý 1./2. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dospělý 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dítě 7-13,9 let 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dítě 0-6,9 let 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)
14.07. - 25.08.2018 (*) 4 7 830 Kč8 710 Kč6 090 Kč4 350 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 5 9 810 Kč10 900 Kč7 620 Kč5 440 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 6 11 760 Kč13 060 Kč9 160 Kč6 530 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 7 13 710 Kč15 240 Kč10 660 Kč7 620 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 3 5 280 Kč5 880 Kč4 110 Kč2 940 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 4 7 050 Kč7 830 Kč5 490 Kč3 930 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 5 8 820 Kč9 810 Kč6 870 Kč4 890 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 6 10 590 Kč11 760 Kč8 220 Kč5 880 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 7 12 350 Kč13 710 Kč9 600 Kč6 870 KčzdarmaObjednat
09.09. - 29.09.2018 (*) 3 4 890 Kč5 440 Kč3 830 Kč2 730 KčzdarmaObjednat
09.09. - 29.09.2018 (*) 4 6 530 Kč7 260 Kč5 070 Kč3 640 KčzdarmaObjednat
09.09. - 29.09.2018 (*) 5 8 170 Kč9 080 Kč6 350 Kč4 530 KčzdarmaObjednat
09.09. - 29.09.2018 (*) 6 9 810 Kč10 900 Kč7 620 Kč5 440 KčzdarmaObjednat
09.09. - 29.09.2018 (*) 7 9 810 Kč10 900 Kč7 620 Kč5 440 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 3 4 110 Kč4 580 Kč3 200 Kč2 290 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 4 5 490 Kč6 090 Kč4 270 Kč3 050 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 5 6 870 Kč7 620 Kč5 330 Kč3 830 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 6 8 220 Kč9 160 Kč6 400 Kč4 580 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 7 8 220 Kč9 160 Kč6 400 Kč4 580 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 3 3 720 Kč4 140 Kč2 890 Kč2 080 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 4 4 970 Kč5 520 Kč3 850 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 5 6 220 Kč6 890 Kč4 840 Kč3 460 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 6 7 440 Kč8 270 Kč5 800 Kč4 140 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 7 7 440 Kč8 270 Kč5 800 Kč4 140 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (bilo apartmán s balkonem)Dospělý 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 7-13,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 2-6,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)
14.07. - 25.08.2018 (*) 4 9 290 Kč7 440 Kč5 570 Kč3 250 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 5 11 630 Kč9 290 Kč6 970 Kč4 060 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 6 13 940 Kč11 160 Kč8 350 Kč4 890 KčzdarmaObjednat
14.07. - 25.08.2018 (*) 7 16 250 Kč13 000 Kč9 750 Kč5 700 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 3 6 430 Kč5 150 Kč3 850 Kč2 240 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 4 8 560 Kč6 840 Kč5 150 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 5 10 720 Kč8 560 Kč6 430 Kč3 750 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 6 12 850 Kč10 270 Kč7 700 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
25.08. - 08.09.2018 (*) 7 14 980 Kč11 990 Kč9 000 Kč5 260 KčzdarmaObjednat
09.09. - 29.09.2018 (*) 3 5 780 Kč4 610 Kč3 460 Kč2 030 KčzdarmaObjednat
09.09. - 29.09.2018 (*) 4 7 700 Kč6 170 Kč4 610 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
09.09. - 29.09.2018 (*) 5 9 620 Kč7 700 Kč5 780 Kč3 360 KčzdarmaObjednat
09.09. - 29.09.2018 (*) 6 11 550 Kč9 230 Kč6 920 Kč4 030 KčzdarmaObjednat
09.09. - 29.09.2018 (*) 7 11 550 Kč9 230 Kč6 920 Kč4 030 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 3 4 890 Kč3 930 Kč2 940 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 4 6 530 Kč5 230 Kč3 930 Kč2 290 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 5 8 170 Kč6 530 Kč4 890 Kč2 860 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 6 9 810 Kč7 830 Kč5 880 Kč3 440 KčzdarmaObjednat
29.09. - 06.10.2018 (*) 7 9 810 Kč7 830 Kč5 880 Kč3 440 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 3 4 480 Kč3 570 Kč2 680 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 4 5 960 Kč4 760 Kč3 570 Kč2 080 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 5 7 440 Kč5 960 Kč4 480 Kč2 600 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 6 8 920 Kč7 150 Kč5 360 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
06.10. - 04.11.2018 (*) 7 8 920 Kč7 150 Kč5 360 Kč3 120 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací