Club hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole | Italia Travel

Club hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole

Club hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole
Club hotel La Vela**** s polopenzí - TorboleClub hotel La Vela**** s polopenzí - Torbole
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevize
Vzdálenost od jezera: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 2 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Oblíbený komplex jen cca 200 m od jezera, vhodný pro rodiny s dětmi. Ubytování v apartmánech nebo v hotelových pokojích.

Jezero:

Jezero je vzdáleno cca 200 m od hotelu. Vodní sporty na pláži, vodní lyžování, potápění, windsurfing (vše za poplatek).

Poloha:

Hotel je situován v centrální zóně, cca 100 m od historického centra a cca 200 m od jezera Garda. Možnost podnikání procházek kolem jezera či výlety parníkem po jezeře. Ideální pro cyklisty, v hotelu je možnost uschování kol v garáži hotelu (klíč na recepci).

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, bar, restaurace, venkovní bazén, bazén pro děti, terasa s lehátky a parkoviště dle dostupnosti, garáž na kola.

 • Dvoulůžkový pokoj bez balkonu: max. obsazenost 2 osoby. Dvoulůžko, koupelna/WC.
 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 3 osoby: Dvoulůžko možností 1 přistýlky, koupelna/WC, fén, minibar, trezor, balkon.
 • Typ ubytování bilo apartmán: max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna se sprchou/WC, fén, lednice, trezor, balkon.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • telefon
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • dětská postýlka - na vyžádání zdarma
 • nápoje - k jídlu: 1/2 vody, 1/4 vína, nealko
 • typická večeře - 1x týdně

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa -cca 1-2 Euro/os./noc, platí se na místě, děti do 12 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - pouze v pokojích, v období 15.6.-15.9.
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 10 Euro/den
 • pronájem kol - sleva na e-kola
 • garáž - na vyžádání za poplatek 15 Euro/den
 • používání kuchyňky - 5 Euro den + 15 Euro/závěrečný úklid

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje k jídlu: 1/2 vody, 1/4 vína, nealko

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2019

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (dvoulůžkový pokoj bez balkonu)Dospělý 1./2. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dospělý 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dítě 7-13,9 let 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)Dítě 0-6,9 let 3. postel (dvou/třílůžkový pokoj s balkonem)
16.03. - 13.04.2019 (*) 3 3 440 Kč3 380 Kč3 830 Kč3 760 Kč2 680 Kč2 630 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
16.03. - 13.04.2019 (*) 4 4 580 Kč4 490 Kč5 100 Kč5 000 Kč3 570 Kč3 500 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
16.03. - 13.04.2019 (*) 5 5 720 Kč5 610 Kč6 370 Kč6 250 Kč4 450 Kč4 370 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
16.03. - 13.04.2019 (*) 6 6 870 Kč6 740 Kč7 650 Kč7 500 Kč5 360 Kč5 260 Kč3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
16.03. - 13.04.2019 (*) 7 7 650 Kč7 500 Kč8 510 Kč8 340 Kč5 960 Kč5 850 Kč4 240 Kč4 160 KčzdarmaObjednat
13.04. - 22.04.2019 (*) 3 4 580 Kč4 490 Kč5 100 Kč5 000 Kč3 570 Kč3 500 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
13.04. - 22.04.2019 (*) 4 6 110 Kč5 990 Kč6 790 Kč6 660 Kč4 760 Kč4 670 Kč3 410 Kč3 350 KčzdarmaObjednat
13.04. - 22.04.2019 (*) 5 7 650 Kč7 500 Kč8 510 Kč8 340 Kč5 960 Kč5 850 Kč4 240 Kč4 160 KčzdarmaObjednat
13.04. - 22.04.2019 (*) 6 9 180 Kč9 000 Kč10 200 Kč10 000 Kč7 130 Kč6 990 Kč5 100 Kč5 000 KčzdarmaObjednat
13.04. - 22.04.2019 (*) 7 10 200 Kč10 000 Kč11 310 Kč11 090 Kč7 930 Kč7 780 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
22.04. - 02.05.2019 (*) 3 3 800 Kč3 730 Kč4 220 Kč4 140 Kč2 940 Kč2 890 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
22.04. - 02.05.2019 (*) 4 5 050 Kč4 950 Kč5 620 Kč5 510 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
22.04. - 02.05.2019 (*) 5 6 320 Kč6 200 Kč7 020 Kč6 880 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 510 Kč3 440 KčzdarmaObjednat
22.04. - 02.05.2019 (*) 6 7 600 Kč7 450 Kč8 430 Kč8 270 Kč5 910 Kč5 800 Kč4 220 Kč4 140 KčzdarmaObjednat
22.04. - 02.05.2019 (*) 7 8 430 Kč8 270 Kč9 360 Kč9 180 Kč6 560 Kč6 430 Kč4 680 Kč4 590 KčzdarmaObjednat
05.05. - 25.05.2019 (*) 3 3 800 Kč3 730 Kč4 220 Kč4 140 Kč2 940 Kč2 890 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
05.05. - 25.05.2019 (*) 4 5 050 Kč4 950 Kč5 620 Kč5 510 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
05.05. - 25.05.2019 (*) 5 6 320 Kč6 200 Kč7 020 Kč6 880 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 510 Kč3 440 KčzdarmaObjednat
05.05. - 25.05.2019 (*) 6 7 600 Kč7 450 Kč8 430 Kč8 270 Kč5 910 Kč5 800 Kč4 220 Kč4 140 KčzdarmaObjednat
05.05. - 25.05.2019 (*) 7 8 430 Kč8 270 Kč9 360 Kč9 180 Kč6 560 Kč6 430 Kč4 680 Kč4 590 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 3 4 580 Kč4 490 Kč5 100 Kč5 000 Kč3 570 Kč3 500 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 4 6 110 Kč5 990 Kč6 790 Kč6 660 Kč4 760 Kč4 670 Kč3 410 Kč3 350 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 5 7 650 Kč7 500 Kč8 510 Kč8 340 Kč5 960 Kč5 850 Kč4 240 Kč4 160 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 6 9 180 Kč9 000 Kč10 200 Kč10 000 Kč7 130 Kč6 990 Kč5 100 Kč5 000 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 7 10 200 Kč10 000 Kč11 310 Kč11 090 Kč7 930 Kč7 780 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 3 4 940 Kč4 850 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 4 6 580 Kč6 450 Kč7 310 Kč7 170 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 5 8 220 Kč8 060 Kč9 160 Kč8 980 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 6 9 880 Kč9 690 Kč10 980 Kč10 770 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 490 Kč5 390 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 7 10 980 Kč10 770 Kč12 200 Kč11 960 Kč8 530 Kč8 360 Kč6 090 Kč5 970 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 4 7 410 Kč7 270 Kč8 220 Kč8 060 Kč5 780 Kč5 670 Kč4 110 Kč4 030 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 5 9 260 Kč9 080 Kč10 300 Kč10 100 Kč7 210 Kč7 070 Kč5 150 Kč5 050 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 6 11 110 Kč10 890 Kč12 350 Kč12 110 Kč8 640 Kč8 470 Kč6 170 Kč6 050 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 7 12 950 Kč12 700 Kč14 410 Kč14 130 Kč10 090 Kč9 890 Kč7 210 Kč7 070 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 3 4 940 Kč4 850 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 850 Kč3 780 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 4 6 580 Kč6 450 Kč7 310 Kč7 170 Kč5 130 Kč5 030 Kč3 670 Kč3 600 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 5 8 220 Kč8 060 Kč9 160 Kč8 980 Kč6 400 Kč6 280 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 6 9 880 Kč9 690 Kč10 980 Kč10 770 Kč7 670 Kč7 520 Kč5 490 Kč5 390 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 7 11 520 Kč11 290 Kč12 800 Kč12 550 Kč8 970 Kč8 800 Kč6 400 Kč6 280 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 3 4 580 Kč4 490 Kč5 100 Kč5 000 Kč3 570 Kč3 500 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 4 6 110 Kč5 990 Kč6 790 Kč6 660 Kč4 760 Kč4 670 Kč3 410 Kč3 350 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 5 7 650 Kč7 500 Kč8 510 Kč8 340 Kč5 960 Kč5 850 Kč4 240 Kč4 160 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 6 9 180 Kč9 000 Kč10 200 Kč10 000 Kč7 130 Kč6 990 Kč5 100 Kč5 000 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 7 10 200 Kč10 000 Kč11 310 Kč11 090 Kč7 930 Kč7 780 Kč5 670 Kč5 560 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 3 3 800 Kč3 730 Kč4 220 Kč4 140 Kč2 940 Kč2 890 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 4 5 050 Kč4 950 Kč5 620 Kč5 510 Kč3 930 Kč3 860 Kč2 810 Kč2 760 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 5 6 320 Kč6 200 Kč7 020 Kč6 880 Kč4 920 Kč4 830 Kč3 510 Kč3 440 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 6 7 600 Kč7 450 Kč8 430 Kč8 270 Kč5 910 Kč5 800 Kč4 220 Kč4 140 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 7 8 430 Kč8 270 Kč9 360 Kč9 180 Kč6 560 Kč6 430 Kč4 680 Kč4 590 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 3 3 440 Kč3 380 Kč3 830 Kč3 760 Kč2 680 Kč2 630 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 4 4 580 Kč4 490 Kč5 100 Kč5 000 Kč3 570 Kč3 500 Kč2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 5 5 720 Kč5 610 Kč6 370 Kč6 250 Kč4 450 Kč4 370 Kč3 180 Kč3 120 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 6 6 870 Kč6 740 Kč7 650 Kč7 500 Kč5 360 Kč5 260 Kč3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 7 7 650 Kč7 500 Kč8 510 Kč8 340 Kč5 960 Kč5 850 Kč4 240 Kč4 160 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (bilo apartmán s balkonem)Dospělý 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 7-13,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 2-6,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel (bilo apartmán s balkonem)
16.03. - 13.04.2019 (*) 3 4 110 Kč4 030 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 470 Kč2 430 Kč1 430 Kč1 410 KčzdarmaObjednat
16.03. - 13.04.2019 (*) 4 5 490 Kč5 390 Kč4 400 Kč4 320 Kč3 310 Kč3 250 Kč1 930 Kč1 900 KčzdarmaObjednat
16.03. - 13.04.2019 (*) 5 6 870 Kč6 740 Kč5 490 Kč5 390 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
16.03. - 13.04.2019 (*) 6 8 220 Kč8 060 Kč6 580 Kč6 450 Kč4 940 Kč4 850 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
16.03. - 13.04.2019 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč7 310 Kč7 170 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
13.04. - 22.04.2019 (*) 3 5 390 Kč5 290 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 230 Kč3 170 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
13.04. - 22.04.2019 (*) 4 7 180 Kč7 040 Kč5 750 Kč5 640 Kč4 320 Kč4 240 Kč2 530 Kč2 480 KčzdarmaObjednat
13.04. - 22.04.2019 (*) 5 8 970 Kč8 800 Kč7 180 Kč7 040 Kč5 390 Kč5 290 Kč3 150 Kč3 090 KčzdarmaObjednat
13.04. - 22.04.2019 (*) 6 10 770 Kč10 560 Kč8 640 Kč8 470 Kč6 480 Kč6 360 Kč3 770 Kč3 700 KčzdarmaObjednat
13.04. - 22.04.2019 (*) 7 11 960 Kč11 730 Kč9 570 Kč9 380 Kč7 180 Kč7 040 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
22.04. - 02.05.2019 (*) 3 4 500 Kč4 410 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
22.04. - 02.05.2019 (*) 4 6 010 Kč5 890 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
22.04. - 02.05.2019 (*) 5 7 520 Kč7 370 Kč6 010 Kč5 890 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
22.04. - 02.05.2019 (*) 6 9 030 Kč8 850 Kč7 210 Kč7 070 Kč5 410 Kč5 310 Kč3 150 Kč3 090 KčzdarmaObjednat
22.04. - 02.05.2019 (*) 7 10 010 Kč9 810 Kč8 010 Kč7 850 Kč6 010 Kč5 890 Kč3 510 Kč3 440 KčzdarmaObjednat
05.05. - 25.05.2019 (*) 3 4 500 Kč4 410 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
05.05. - 25.05.2019 (*) 4 6 010 Kč5 890 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
05.05. - 25.05.2019 (*) 5 7 520 Kč7 370 Kč6 010 Kč5 890 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
05.05. - 25.05.2019 (*) 6 9 030 Kč8 850 Kč7 210 Kč7 070 Kč5 410 Kč5 310 Kč3 150 Kč3 090 KčzdarmaObjednat
05.05. - 25.05.2019 (*) 7 10 010 Kč9 810 Kč8 010 Kč7 850 Kč6 010 Kč5 890 Kč3 510 Kč3 440 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 3 5 390 Kč5 290 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 230 Kč3 170 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 4 7 180 Kč7 040 Kč5 750 Kč5 640 Kč4 320 Kč4 240 Kč2 530 Kč2 480 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 5 8 970 Kč8 800 Kč7 180 Kč7 040 Kč5 390 Kč5 290 Kč3 150 Kč3 090 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 6 10 770 Kč10 560 Kč8 640 Kč8 470 Kč6 480 Kč6 360 Kč3 770 Kč3 700 KčzdarmaObjednat
25.05. - 29.06.2019 (*) 7 11 960 Kč11 730 Kč9 570 Kč9 380 Kč7 180 Kč7 040 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 3 5 880 Kč5 770 Kč4 710 Kč4 620 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 4 7 830 Kč7 680 Kč6 270 Kč6 150 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 5 9 810 Kč9 620 Kč7 830 Kč7 680 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 6 11 760 Kč11 530 Kč9 420 Kč9 240 Kč7 050 Kč6 910 Kč4 110 Kč4 030 KčzdarmaObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 7 13 060 Kč12 800 Kč10 460 Kč10 260 Kč7 830 Kč7 680 Kč4 580 Kč4 490 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 4 8 770 Kč8 600 Kč7 000 Kč6 860 Kč5 260 Kč5 160 Kč3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 5 10 950 Kč10 740 Kč8 770 Kč8 600 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 6 13 130 Kč12 870 Kč10 510 Kč10 300 Kč7 880 Kč7 730 Kč4 610 Kč4 520 KčzdarmaObjednat
13.07. - 24.08.2019 (*) 7 15 320 Kč15 020 Kč12 250 Kč12 010 Kč9 180 Kč9 000 Kč5 360 Kč5 260 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 3 5 880 Kč5 770 Kč4 710 Kč4 620 Kč3 540 Kč3 470 Kč2 060 Kč2 020 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 4 7 830 Kč7 680 Kč6 270 Kč6 150 Kč4 710 Kč4 620 Kč2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 5 9 810 Kč9 620 Kč7 830 Kč7 680 Kč5 880 Kč5 770 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 6 11 760 Kč11 530 Kč9 420 Kč9 240 Kč7 050 Kč6 910 Kč4 110 Kč4 030 KčzdarmaObjednat
24.08. - 14.09.2019 (*) 7 13 710 Kč13 440 Kč10 980 Kč10 770 Kč8 220 Kč8 060 Kč4 810 Kč4 720 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 3 5 390 Kč5 290 Kč4 320 Kč4 240 Kč3 230 Kč3 170 Kč1 900 Kč1 870 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 4 7 180 Kč7 040 Kč5 750 Kč5 640 Kč4 320 Kč4 240 Kč2 530 Kč2 480 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 5 8 970 Kč8 800 Kč7 180 Kč7 040 Kč5 390 Kč5 290 Kč3 150 Kč3 090 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 6 10 770 Kč10 560 Kč8 640 Kč8 470 Kč6 480 Kč6 360 Kč3 770 Kč3 700 KčzdarmaObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 7 11 960 Kč11 730 Kč9 570 Kč9 380 Kč7 180 Kč7 040 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 3 4 500 Kč4 410 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 710 Kč2 660 Kč1 590 Kč1 560 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 4 6 010 Kč5 890 Kč4 810 Kč4 720 Kč3 620 Kč3 550 Kč2 110 Kč2 070 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 5 7 520 Kč7 370 Kč6 010 Kč5 890 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 630 Kč2 580 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 6 9 030 Kč8 850 Kč7 210 Kč7 070 Kč5 410 Kč5 310 Kč3 150 Kč3 090 KčzdarmaObjednat
28.09. - 06.10.2019 (*) 7 10 010 Kč9 810 Kč8 010 Kč7 850 Kč6 010 Kč5 890 Kč3 510 Kč3 440 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 3 4 110 Kč4 030 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 470 Kč2 430 Kč1 430 Kč1 410 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 4 5 490 Kč5 390 Kč4 400 Kč4 320 Kč3 310 Kč3 250 Kč1 930 Kč1 900 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 5 6 870 Kč6 740 Kč5 490 Kč5 390 Kč4 110 Kč4 030 Kč2 400 Kč2 360 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 6 8 220 Kč8 060 Kč6 580 Kč6 450 Kč4 940 Kč4 850 Kč2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
06.10. - 03.11.2019 (*) 7 9 160 Kč8 980 Kč7 310 Kč7 170 Kč5 490 Kč5 390 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací