Camping Garda*** - Limone sul Garda | Italia Travel

Camping Garda*** - Limone sul Garda

Camping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul Garda
Camping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul Garda
Camping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul Garda
Camping Garda*** - Limone sul GardaCamping Garda*** - Limone sul Garda
BazénKlimatizaceParkovištěTelevize
Vzdálenost od jezera: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme rodinám s dětmi a klientům, kteří chtějí strávit svou dovolenou na velmi klidném místě, přímo u jezera Garda.

Sport a zábava:

Hosté mohou podnikat pěší túry do okolí, projížďky na kolech, výlety parníkem po jezeře, vodní sporty u jezera (za poplatek).

Poloha:

Kemp se nachází v klidné zóně, asi 1 km od historického centra Limone sul Garda a jen cca 10 m od jezera Garda.

Jezero:

Kemp leží přímo u jezera. Možnosti procházek kolem jezera a výlety do okolí. Vodní sporty u jezera za poplatek.

Ubytování a vybavení:

Hostům je zde k dispozici recepce se sejfem, bar, pizzerie, restaurace s rybími specialitami, minimarket, parkoviště, nový bazén s integrovaným dětským bazénem, venkovní terasa s výhledem na jezero, gril na pláži a dětské hřiště.

 • Mobile home – max. obsazenost 4 osoby. Kuchyňský kout s ledničkou, 2 oddělené ložnice, koupelna se sprchou/WC, terasa.
 • Mobile home – max. obsazenost 5 osob. Kuchyňský kout s ledničkou, 2 oddělené ložnice, koupelna se sprchou/WC, terasa.
 • Mobile home Luxus - max. obsazenost 5 osob. Kuchyňský kout s ledničkou, 2 oddělené ložnice, koupelna se sprchou/WC, terasa.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • lednička
 • klimatizace na vyžádání za poplatek 5 Euro/den

Cena zahrnuje:

 • pronájem mobile home na příslušný pocet nocí (dle ceníku)
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - slunečníky a křesílka dle dostupnosti
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • ložní prádlo
 • závěrečný úklid - kuchyňka musí být uklizena klientem
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/pobyt, splatné na místě
 • pobytová taxa - 1 Euro/osoba/noc, splatné na místě (od 14 let)

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - 5 Euro/noc, splatné na místě
 • ručníky - na vyžádání
 • dětská postýlka - na vyžádání
 • zvířata - na vyžádání: 7 Euro/den, splatné na místě

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Mobilhome 4 - cena za apartmánMobilhome 5 - cena za apartmánLuxus Mobilhome 5 - cena za apartmán
22.04. - 25.05.2019 (*) 3 4 710 Kč4 620 Kč5 230 Kč5 130 Kč6 060 Kč5 940 KčObjednat
22.04. - 25.05.2019 (*) 4 6 270 Kč6 150 Kč6 950 Kč6 820 Kč8 060 Kč7 900 KčObjednat
22.04. - 25.05.2019 (*) 5 7 830 Kč7 680 Kč8 690 Kč8 520 Kč10 090 Kč9 890 KčObjednat
22.04. - 25.05.2019 (*) 6 9 390 Kč9 210 Kč10 430 Kč10 230 Kč12 090 Kč11 850 KčObjednat
22.04. - 25.05.2019 (*) 7 9 390 Kč9 210 Kč10 430 Kč10 230 Kč12 090 Kč11 850 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 4 8 640 Kč8 470 Kč9 310 Kč9 130 Kč10 300 Kč10 100 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 5 10 790 Kč10 580 Kč11 650 Kč11 420 Kč12 870 Kč12 620 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 6 12 930 Kč12 680 Kč13 990 Kč13 720 Kč15 450 Kč15 150 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 7 12 930 Kč12 680 Kč13 990 Kč13 720 Kč15 450 Kč15 150 KčObjednat
08.06. - 19.06.2019 (*) 4 8 640 Kč8 470 Kč9 310 Kč9 130 Kč10 300 Kč10 100 KčObjednat
08.06. - 19.06.2019 (*) 5 10 790 Kč10 580 Kč11 650 Kč11 420 Kč12 870 Kč12 620 KčObjednat
08.06. - 19.06.2019 (*) 6 12 930 Kč12 680 Kč13 990 Kč13 720 Kč15 450 Kč15 150 KčObjednat
08.06. - 19.06.2019 (*) 7 15 080 Kč14 780 Kč16 310 Kč15 990 Kč18 020 Kč17 660 KčObjednat
19.06. - 26.06.2019 (*) 7 18 490 Kč18 130 Kč19 710 Kč19 320 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
23.06. - 30.06.2019 (*) 7 18 490 Kč18 130 Kč19 710 Kč19 320 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
26.06. - 03.07.2019 (*) 7 18 490 Kč18 130 Kč19 710 Kč19 320 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 18 490 Kč18 130 Kč19 710 Kč19 320 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
03.07. - 10.07.2019 (*) 7 18 490 Kč18 130 Kč19 710 Kč19 320 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 18 490 Kč18 130 Kč19 710 Kč19 320 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
10.07. - 17.07.2019 (*) 7 22 100 Kč21 660 Kč23 330 Kč22 870 Kč26 500 Kč25 970 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 24 830 Kč24 340 Kč26 060 Kč25 540 Kč29 200 Kč28 620 KčObjednat
17.07. - 24.07.2019 (*) 7 24 830 Kč24 340 Kč26 060 Kč25 540 Kč29 200 Kč28 620 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 24 830 Kč24 340 Kč26 060 Kč25 540 Kč29 200 Kč28 620 KčObjednat
24.07. - 31.07.2019 (*) 7 24 830 Kč24 340 Kč26 060 Kč25 540 Kč29 200 Kč28 620 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 24 830 Kč24 340 Kč26 060 Kč25 540 Kč29 200 Kč28 620 KčObjednat
31.07. - 07.08.2019 (*) 7 24 830 Kč24 340 Kč26 060 Kč25 540 Kč29 200 Kč28 620 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 24 830 Kč24 340 Kč26 060 Kč25 540 Kč29 200 Kč28 620 KčObjednat
07.08. - 14.08.2019 (*) 7 24 830 Kč24 340 Kč26 060 Kč25 540 Kč29 200 Kč28 620 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 24 830 Kč24 340 Kč26 060 Kč25 540 Kč29 200 Kč28 620 KčObjednat
14.08. - 21.08.2019 (*) 7 24 830 Kč24 340 Kč26 060 Kč25 540 Kč29 200 Kč28 620 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 24 830 Kč24 340 Kč26 060 Kč25 540 Kč29 200 Kč28 620 KčObjednat
21.08. - 28.08.2019 (*) 7 21 220 Kč20 800 Kč22 440 Kč22 000 Kč25 590 Kč25 080 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 18 490 Kč18 130 Kč19 710 Kč19 320 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 4 8 640 Kč8 470 Kč9 310 Kč9 130 Kč10 300 Kč10 100 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 5 10 790 Kč10 580 Kč11 650 Kč11 420 Kč12 870 Kč12 620 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 6 12 930 Kč12 680 Kč13 990 Kč13 720 Kč15 450 Kč15 150 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 15 080 Kč14 780 Kč16 310 Kč15 990 Kč18 020 Kč17 660 KčObjednat
07.09. - 12.10.2019 (*) 3 4 710 Kč4 620 Kč5 230 Kč5 130 Kč6 060 Kč5 940 KčObjednat
07.09. - 12.10.2019 (*) 4 6 270 Kč6 150 Kč6 950 Kč6 820 Kč8 060 Kč7 900 KčObjednat
07.09. - 12.10.2019 (*) 5 7 830 Kč7 680 Kč8 690 Kč8 520 Kč10 090 Kč9 890 KčObjednat
07.09. - 12.10.2019 (*) 6 9 390 Kč9 210 Kč10 430 Kč10 230 Kč12 090 Kč11 850 KčObjednat
07.09. - 12.10.2019 (*) 7 9 390 Kč9 210 Kč10 430 Kč10 230 Kč12 090 Kč11 850 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací