Villaggio Europa**** (Karavan Bürstner 820 Garden) s polopenzí - Grado | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Severní Itálie » Grado » Villaggio Europa**** (Karavan Bürstner 820 Garden) s polopenzí - Grado


Villaggio Europa**** (Karavan Bürstner 820 Garden) s polopenzí - Grado

Villaggio Europa**** (Karavan Bürstner 820 Garden) s polopenzí - GradoVillaggio Europa**** (Karavan Bürstner 820 Garden) s polopenzí - GradoVillaggio Europa**** (Karavan Bürstner 820 Garden) s polopenzí - GradoVillaggio Europa**** (Karavan Bürstner 820 Garden) s polopenzí - GradoVillaggio Europa**** (Karavan Bürstner 820 Garden) s polopenzí - GradoVillaggio Europa**** (Karavan Bürstner 820 Garden) s polopenzí - Grado
Villaggio Europa**** (Karavan Bürstner 820 Garden) s polopenzí - GradoVillaggio Europa**** (Karavan Bürstner 820 Garden) s polopenzí - GradoVillaggio Europa**** (Karavan Bürstner 820 Garden) s polopenzí - GradoVillaggio Europa**** (Karavan Bürstner 820 Garden) s polopenzí - Grado
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTrezorPračka
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

4 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rozlehlý komplex a kemp s bazénem přímo u pláže. Strategická poloha v blízkosti písečné pláže ponořená do místní zeleně, neomezený prostor pro rodiny s dětmi, žádný provoz uvnitř kempu.  Doporučujeme rodinám s dětmi a milovníkům aktivní dovolené.

Pláž:

Pár kroků od ubytování, přímo u komplexu. Písečná s pozvolným vstupem, vhodná pro děti. Pás zeleného porostu mezi pláží a komplexem.

Sport a zábava:

V komplexu je dětské hřiště, bazény, vodní park, herna a další. Možnost pronájmu kajaku, windsurfu, člunů a dalšího.

Poloha:

Rozlehlý areál plný zeleně, 5 km od malebného historické městečka Grado, 20 km od Terstu. Nejbližší letiště Terst cca 20 km.

Ubytování a vybavení:

Součástí ubytovacího komplexu je recepce, prádelna, zahrada, terasa, venkovní bazén pro dospělé i pro děti s lehátky a slunečníky, vodní park, dětské hřiště, herna, restaurace s pizzerií, bar u bazénu a na pláži, supermarket. Místo k parkování. V komplexu je možnost připojení k wifi.

 • Karavan Bürstner 820 Garden (cca 24 m2): max. obsazenost 4 dospělí a 2 děti. 2 dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s gaučem, kuchyňský kout, koupelnou se sprchou, terasa.

Vybavení:

 • klimatizace/vytápění
 • trezor
 • lednice
 • mikrovlnná trouba
 • kávovar

Cena zahrnuje:

 • pronájem mobile home na příslušný pocet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - vstup do vodního parku od 1.5. do 28.9.
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + 2 křesílka/karavan od 1.5. do 28.9.
 • ložní prádlo
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky
 • spotřeby energií, vody
 • nápoje - k večeři 1/4 l domácího vína nebo 0,3 piva
 • animace/miniclub pro děti - od 18.5. do 21.9.

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • pobytová taxa - cca 1 Euro/osoba nad 18 let/noc

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 25 Euro/týden

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu. K večeři 1/4 l domácího vína nebo 0,3 piva.

Grado

Grado je historický přístav již z období doby římského impéria. Bylo přístavem dříve slavného a nedalekého města Aquilea. Dnes je Grado lázeňské město na ostrově spojené s pevninou hrází, která Vás dovede až do samého nádherného centra města tvořeným malebnými náměstíčky a úzkými uličkami.

Pobřeží a pláže v Grado

Letovisko Grado je poseté spoustou úchvatných písčitých pláží s pozvolným vstupem do moře. Stejně jako Bibione a Lignano již po několik let obdrželo letovisko Grado tzv. „Bandiera Blu“, potvrzení kvality a čistoty moře a kvalitu čistých a udržovaných pláží.

Služby a zábava v Grado

Město má spoustu výborných restaurací a klubů, kde můžete strávit po dni plném slunce a koupání, noc. Určitě do nějakého podniku zavítejte a ochutnejte rybí speciality, kterými je celá oblast Friuli – Venezia Giulia vyhlášená. V létě město ožívá a plní jej houfy turistů. Celý rok probíhá spousta festivalů a slavností. První neděli v červenci si zapište do kalendáře unikátní akci „ Pedron de Barbana“. Slaví se už od roku 1237 a svátek je zasvěcený panně Marii. Večírky probíhají i na lodích v přístavu.

Architektonické památky

V Gradu stojí za návštěvu sakrální stavby Santuario di Santa Maria di Barbiana a Basilica di sant´Eufemia, které pochází ze 6. století. Tyto historické stavby, které jsou zdobené mozaikami byste měli určitě navštívit.
Další nádhernou bazilikou je Basilica Santa Maria delle Grazie, která pochází z přelomu 4. a 5. století. Téměř celý interiér stavby je zdoben unikátními mozaikami. Tato bazilika patří mezi nejvýznamnější církevní stavby v Gradu.
V bazilice Basilica Santa Maria della Salute se potkává historie se současností. V této bazilice jsou pořádány letní koncerty, literární čtení i další kulturní aktivity.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Grado

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 10 °C
Únor 1 °C 10 °C 12 °C
Březen 3 °C 13 °C 14 °C
Duben 6 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 22 °C 20 °C
Červen 14 °C 26 °C 22 °C
Červenec 17 °C 29 °C 26 °C
Srpen 16 °C 28 °C 27 °C
Září 13 °C 25 °C 23 °C
Říjen 8 °C 20 °C 20 °C
Listopad 4 °C 13 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 16 °C

Fakultativní výlety Grado

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den,

dovolenou ve Villaggio Europa jsem si skvěle užili, ubytování, jídlo i služby byly perfektní.

Děkujeme, Adámkovi, Trutnov

Adámkovi Villaggio Europa, 13. 07. 2016

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4./5./6. postelDítě 7-14,9 let 3./4./5./6. postelDítě 0-6,9 let 3./4./5./6. postel
14.04. - 18.04.2019 4 4 870 Kč4 780 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
14.04. - 21.04.2019 7 9 000 Kč8 820 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
18.04. - 21.04.2019 3 4 140 Kč4 060 Kč2 080 Kč2 040 Kč1 040 Kč1 020 KčzdarmaObjednat
21.04. - 25.04.2019 4 4 870 Kč4 780 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
21.04. - 28.04.2019 7 9 000 Kč8 820 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
25.04. - 28.04.2019 3 4 140 Kč4 060 Kč2 080 Kč2 040 Kč1 040 Kč1 020 KčzdarmaObjednat
28.04. - 02.05.2019 4 4 870 Kč4 780 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
28.04. - 05.05.2019 7 9 000 Kč8 820 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
02.05. - 05.05.2019 3 4 140 Kč4 060 Kč2 080 Kč2 040 Kč1 040 Kč1 020 KčzdarmaObjednat
05.05. - 09.05.2019 4 4 870 Kč4 780 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 9 000 Kč8 820 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
09.05. - 12.05.2019 3 4 140 Kč4 060 Kč2 080 Kč2 040 Kč1 040 Kč1 020 KčzdarmaObjednat
12.05. - 16.05.2019 4 4 870 Kč4 780 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 9 000 Kč8 820 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
16.05. - 19.05.2019 3 4 140 Kč4 060 Kč2 080 Kč2 040 Kč1 040 Kč1 020 KčzdarmaObjednat
19.05. - 23.05.2019 4 4 870 Kč4 780 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 9 000 Kč8 820 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 4 140 Kč4 060 Kč2 080 Kč2 040 Kč1 040 Kč1 020 KčzdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 4 870 Kč4 780 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 10 640 Kč10 430 Kč5 310 Kč5 210 Kč2 660 Kč2 610 KčzdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 5 780 Kč5 670 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 430 Kč1 410 KčzdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 7 000 Kč6 860 Kč3 510 Kč3 440 Kč1 750 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 12 770 Kč12 520 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 5 780 Kč5 670 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 430 Kč1 410 KčzdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 7 000 Kč6 860 Kč3 510 Kč3 440 Kč1 750 Kč1 720 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 12 770 Kč12 520 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 5 780 Kč5 670 Kč2 890 Kč2 840 Kč1 430 Kč1 410 KčzdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 7 260 Kč7 120 Kč3 640 Kč3 570 Kč1 820 Kč1 790 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 13 240 Kč12 980 Kč6 630 Kč6 500 Kč3 310 Kč3 250 KčzdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 5 980 Kč5 870 Kč2 990 Kč2 940 Kč1 510 Kč1 480 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 13 240 Kč12 980 Kč6 630 Kč6 500 Kč3 310 Kč3 250 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 13 240 Kč12 980 Kč6 630 Kč6 500 Kč3 310 Kč3 250 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 14 880 Kč14 590 Kč7 440 Kč7 300 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 14 880 Kč14 590 Kč7 440 Kč7 300 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 14 880 Kč14 590 Kč7 440 Kč7 300 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 17 010 Kč16 670 Kč8 510 Kč8 340 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 17 010 Kč16 670 Kč8 510 Kč8 340 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 17 010 Kč16 670 Kč8 510 Kč8 340 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 17 010 Kč16 670 Kč8 510 Kč8 340 Kč4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 14 880 Kč14 590 Kč7 440 Kč7 300 Kč3 720 Kč3 650 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 12 770 Kč12 520 Kč6 400 Kč6 280 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 4 870 Kč4 780 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 9 000 Kč8 820 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 4 140 Kč4 060 Kč2 080 Kč2 040 Kč1 040 Kč1 020 KčzdarmaObjednat
15.09. - 19.09.2019 4 4 870 Kč4 780 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 9 000 Kč8 820 Kč4 500 Kč4 410 Kč2 270 Kč2 230 KčzdarmaObjednat
19.09. - 22.09.2019 3 4 140 Kč4 060 Kč2 080 Kč2 040 Kč1 040 Kč1 020 KčzdarmaObjednat
22.09. - 26.09.2019 4 4 870 Kč4 780 Kč2 420 Kč2 380 Kč1 230 Kč1 210 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací