Spiaggia Lunga*** s polopenzí - Vieste | Italia Travel

Spiaggia Lunga*** s polopenzí - Vieste

Spiaggia Lunga*** s polopenzí - ViesteSpiaggia Lunga*** s polopenzí - ViesteSpiaggia Lunga*** s polopenzí - ViesteSpiaggia Lunga*** s polopenzí - ViesteSpiaggia Lunga*** s polopenzí - ViesteSpiaggia Lunga*** s polopenzí - Vieste
Spiaggia Lunga*** s polopenzí - ViesteSpiaggia Lunga*** s polopenzí - ViesteSpiaggia Lunga*** s polopenzí - Vieste
BazénKlimatizaceParkovištěPlážový servis
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 3 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Prázdninový komplex s bazénem. Vhodné místo pro rodiny s dětmi a milovníky aktivní dovolené.

Pláž:

Písečná pláž s plážový servisem v ceně (slunečník + lehátko + židle) se nachází u ubytování. Apartmány ve svahu jsou od moře vzdáleny cca 1,5 km. Pláž je vhodná také pro windsurfing. 

Poloha:

Apartmánový komplex rozléhající se na ploše 250 000 m² se nachází v malém rybářském městečku Vieste na poloostrově Gargano. Nejbližší velké město je Foggia vzdálené cca 2 hodiny autem. Centrum městečka nacházející se na vápencové skále nabízí úzké uličky se středověkými domy. Ideální místo pro strávení aktivní letní dovolené, pro podnikání výletů do okolí a poznání zajímavých historický míst např. Monte Sant´Angelo, Monte Saraceno, Siponto a samozřejmě i přírodních krás a pláží Gargana.

Ubytování a vybavení:

Hostům apartmánů je k dispozici recepce, bar, restaurace, parkoviště, zahrada, dětské hřiště s prolézačkami, dětský bazén a 2 bazény pro dospělé.

Komplex je rozdělen do 2 částí - některé apartmány jsou u moře s klimatizací (sea zone) a některé jsou v zadní části na kopci 1,5 km od pláže bez klimatizace (hill zone). Ze zadní části jezdí kyvadlově minibus k pláži.

 • Apartmán ve svahu: max. obsazenost 4 osoby. Ložnice, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, balkon.
 • Apartmán u moře: max. obsazenost 4 osoby,. Ložnice, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, balkon, klimatizace.
 • Mobilhome u moře: max. obsazenost 4 osoby. Ložnice, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC.

Vybavení:

 • lednička
 • klimatizace jen u apartmánů u moře

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace - jen apartmány u moře
 • parkoviště
 • plážový servis - slunečník + lehátko + židlička od 2. řady
 • ložní prádlo a ručníky - výměna 1x týdně
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky
 • nápoje - během večeře 1/2 l vody
 • animace/miniclub pro děti - 2.6.-5.9.
 • minibus - platí pro apartmány ve svahu

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována (cena cca 0,5-1,5 Euro/osoba/den), splatná na místě

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 10 Euro/den
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 12 Euro/pobyt
 • pronájem kol

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 2 chodech dle výběru. Během večeře 1/2 l vody.

Bezlepková strava možná za poplatek 5 Euro/os./den.

Gargáno

Poloostrov Gargáno tvoří ostruhu italské boty a je skutečnou přírodní oázou, s charakterem horského kompaktního masívu, jehož vrcholky se pohybují od 600 do 1.000 m. 200 km dlouhé vápencové pobřeží je vymodelováno do jedinečných tvarů. Pobřeží Gargana je různorodé jako Země sama. Voda a vítr zde zpracovaly vápenec a vepsaly do něho jedinečné tvary, např. pyšný „Pizzomuno" – Vrchol světa – na pláži ve Vieste.

Okolní ostrovy

Nesmíme přirozeně zapomenout na krásné ostrovy Tremiti, které jsou jedinými ostrovy Jaderského moře, které patří Itálii. Na tři malé ostrovy - S. Nicola, S. Domino a Capraia – byli před staletími vypovězeni zajatci odsouzení k doživotnímu vězení. Nedaleko od nádherného mořského pobřeží se ve vnitrozemí nachází jedinečný národní park - prales „Foresta Umbra“, rozprostírající se na ploše 11.000 ha. Ve městě Monte Sant’Angelo je od svého zjevení v 5. století n.l. uctíván Archanděl Michael. O pár kilometrů dále se nachází v městečku S. Giovanni známý poutní chrám Padre Pio.

Pláže, klima a památky

Středomořské klima zde nabízí teplé počasí od dubna do října. Vaše dovolená bude prozářena sluncem. Pláže jsou převážně písečné, ukončené skalnatými výběžky. Borovicové háje sahají až po azurové moře, voda je průzračná a skalnaté útesy přímo vybízejí k potápění. Zdejší starobylá městečka jsou vystavěna na skalnatých útesech a svými úzkými uličkami s typickými kamennými domy lákají k procházkám. Zároveň je to místo výborné pro zájezdy nejen po souši, ale po moři. Letní dovolená je v této části Itálie velmi vyhledávaná.

Peschici

Starobylé městečko, rozprostírající se na více než 100m vysoké skále nad Jaderským mořem, nachází se v  Národním parku Gargána a nabízí jednu z nejpozoruhodnějších zátok Itálie. Historické jádro Peschici stoupá od přístavu až k opevnění hradu Swabian.  Je spíše labyrintem charakteristických uliček, průchodů a oblouků bílých staveb jejichž prohlídka je možná pouze pěšky. V centru naleznete mnoho obchodů, restaurací a pizzerií. Z ostrohu se Vám naskytne nádherný výhled na moře a široké okolí. Pobřeží v okolí města je pestřejší, kde se stříají písčité a oblázkové pláže, útesy, zátoky a romantické malé pláže dostupné mnohdy jen z moře. Dovolená je tady nejkrásnější v červnu, kdy jsou nejdelší a velmi teplé a slunné dny a vlahé večery. Je to ideální výchozí bod por zájezdy po Gargánu. Město Peschici každý rok přiláká tisíce turistů právě pro krásu pobřeží a pro kříšťálově čisté moře. Letní dovolená je v této části Itálie stále vyhledávanější.

Vieste

Staré město jižní Itálie leží na jazyku země, vysokém skalnatém ostrohu vyčnívajícím do moře v nejvýchodnější části Gargána. Bylo postaveno v typickém stylu kraje Apulie, s úzkými uličkami, příkrými schody a neuvěřitelně bílými domy. Dovolená tady Vám dává pocit života na krásném ostrově, obklopeném barevnými windsurfingovými  plachetnicemi v kymácejících se vlnách. Je umístěno v oáze výjimečné přírodní krásy národního parku Gargána. Vieste nabízí krásné scenérie pro milovníky moře -  strmé útesy se střídají s úseky písečných nebo oblázkových pláží, skály a jeskyně, všechny zasazeny do tyrkysového Jaderského moře, obklopené voňavou středomořskou vegetací. Pod hradem Vieste je krásná pláž, kde můžete obdivovat nejslavnější bod městečka - "Pizzomunno", gigantický a nádherný legendami opředený skalní monolit, který se zvedá vysoko nad moře. V muzeu mořské vědy jsou k vidění unikátní sbírky mušlí z různých světových moří a oceánů. Již tradičně zde naleznete  vysoce kvalitní služby a ubytování všech kategorií. Letní dovolená se zde stává vskutku nezapomenutelným zážitkem. Tento zájezd vyhledávají nejen milovníci odpočinku a relaxace u moře, ale i nadšenci do windsurfingu z celé Evropy.

Mattinata

Malebné městečko jižní Itálie na poloostrově Gargáno, na úpatí Monte Sacro, které je poeticky nazíváno motýlem, který sedá na květ, se rozprostírá na rovině "la piana", kterou obklopují 2 kopce ("Coppa della Madonna" a "Castelluccio")z jedné strany  a moře z druhé. Je pokrytá staletými olivovníky a  bezpočtem druhů orchidejí. Na vrcholu Monte Sacro můžete vidět impozantní zříceninu benediktinského opatství sv.Trinity. Naskytne se Vám odtamtut nádherný panoramatický výhled nejen na bílé městečko, ale na celou krajinu a křišťálové moře. Pláž je od Mattinata vzdálená 1km a je pokryta oblázky. V okolí Mattinata najdete malebné menší zátoky s romantickými mořskými jeskyněmi. Je to ideální místo na lodní výlety podél pobřeží, které je poseté jeskyněmi, útesy, zálivy, zátokami a také krásnými plážemi, které jsou dostupné jen z moře. Můžete si naplánovat i různé zájezdy a Vaše letní dovolená může být nejen relaxem, ale i nekonečným objevováním krás Gargána.

Tipy na výlety

 • Mořské jeskyně – mořská voda a vítr vytvořily za několik tisíc let fantaskní svět snů a skutečnosti.
 • Ostrovy Tremiti – celodenní lodní výlet na ostrovy S. Nicola, S. Domino a Capraia, které jsou položeny 2 km před severním pobřežím Gargana.
 • Muzeum mušlí – působivou sbírku mušlí ze všech moří světa, která je i nejbohatší soukromou veřejně přístupnou sbírkou Itálie, můžete zhlédnout v centru Vieste.
 • Foresta Umbra – původní prales se rozkládá ve východní části poloostrova mezi městečky Vico, Vieste a Monte San Angelo. Jsou zde bukové, dubové, tisové a borovicové porosty.
 • San Giovanni Rotondo – městečko vyhledávané poutníky, kteří sem přicházejí v naději, že je uzdraví Padre Pio (1887–1968), který je zde pohřben.

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (apartmán ve svahu)Osoba 3./4. postel (apartmán ve svahu)Dítě 7-14,9 let 3./4. postel (apartmán ve svahu)Dítě 3-6,9 let 3./4. postel (apartmán ve svahu)Osoba 1./2. postel (apartmán u moře)Osoba 3./4. postel (apartmán u moře)Dítě 7-14,9 let 3./4. postel (apartmán u moře)
25.05. - 08.06.2019 (*) 4 4 450 Kč4 370 Kč3 120 Kč3 060 Kč2 240 Kč2 200 Kč890 Kč880 Kč5 570 Kč5 460 Kč3 900 Kč3 830 Kč2 790 Kč2 740 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 5 5 570 Kč5 460 Kč3 900 Kč3 830 Kč2 790 Kč2 740 Kč1 120 Kč1 100 Kč6 950 Kč6 820 Kč4 870 Kč4 780 Kč3 490 Kč3 430 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 6 6 690 Kč6 560 Kč4 680 Kč4 590 Kč3 330 Kč3 270 Kč1 330 Kč1 310 Kč8 350 Kč8 190 Kč5 850 Kč5 740 Kč4 160 Kč4 080 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 7 7 800 Kč7 650 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 900 Kč3 830 Kč1 560 Kč1 530 Kč9 730 Kč9 540 Kč6 820 Kč6 690 Kč4 870 Kč4 780 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 7 8 770 Kč8 600 Kč6 140 Kč6 020 Kč4 370 Kč4 290 Kč1 750 Kč1 720 Kč11 440 Kč11 220 Kč8 010 Kč7 850 Kč5 720 Kč5 610 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 10 480 Kč10 280 Kč7 340 Kč7 200 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 110 Kč2 070 Kč12 900 Kč12 650 Kč9 030 Kč8 850 Kč6 450 Kč6 330 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 10 480 Kč10 280 Kč7 340 Kč7 200 Kč5 230 Kč5 130 Kč2 110 Kč2 070 Kč12 900 Kč12 650 Kč9 030 Kč8 850 Kč6 450 Kč6 330 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč8 010 Kč7 850 Kč5 720 Kč5 610 Kč2 290 Kč2 250 Kč14 620 Kč14 330 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 11 440 Kč11 220 Kč8 010 Kč7 850 Kč5 720 Kč5 610 Kč2 290 Kč2 250 Kč14 620 Kč14 330 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 13 630 Kč13 360 Kč9 550 Kč9 360 Kč6 820 Kč6 690 Kč2 730 Kč2 680 Kč16 800 Kč16 470 Kč11 760 Kč11 530 Kč8 400 Kč8 240 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 13 630 Kč13 360 Kč9 550 Kč9 360 Kč6 820 Kč6 690 Kč2 730 Kč2 680 Kč16 800 Kč16 470 Kč11 760 Kč11 530 Kč8 400 Kč8 240 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 Kč2 920 Kč2 870 Kč18 020 Kč17 660 Kč12 610 Kč12 360 Kč9 000 Kč8 820 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 20 210 Kč19 810 Kč14 150 Kč13 870 Kč10 090 Kč9 890 Kč4 030 Kč3 950 Kč23 120 Kč22 660 Kč16 180 Kč15 860 Kč11 570 Kč11 340 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 Kč2 920 Kč2 870 Kč18 020 Kč17 660 Kč12 610 Kč12 360 Kč9 000 Kč8 820 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 11 680 Kč11 450 Kč8 170 Kč8 010 Kč5 850 Kč5 740 Kč2 340 Kč2 300 Kč14 850 Kč14 560 Kč10 400 Kč10 200 Kč7 410 Kč7 270 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 8 770 Kč8 600 Kč6 140 Kč6 020 Kč4 370 Kč4 290 Kč1 750 Kč1 720 Kč11 440 Kč11 220 Kč8 010 Kč7 850 Kč5 720 Kč5 610 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 4 4 450 Kč4 370 Kč3 120 Kč3 060 Kč2 240 Kč2 200 Kč890 Kč880 Kč5 570 Kč5 460 Kč3 900 Kč3 830 Kč2 790 Kč2 740 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 5 570 Kč5 460 Kč3 900 Kč3 830 Kč2 790 Kč2 740 Kč1 120 Kč1 100 Kč6 950 Kč6 820 Kč4 870 Kč4 780 Kč3 490 Kč3 430 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 6 690 Kč6 560 Kč4 680 Kč4 590 Kč3 330 Kč3 270 Kč1 330 Kč1 310 Kč8 350 Kč8 190 Kč5 850 Kč5 740 Kč4 160 Kč4 080 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 7 800 Kč7 650 Kč5 460 Kč5 360 Kč3 900 Kč3 830 Kč1 560 Kč1 530 Kč9 730 Kč9 540 Kč6 820 Kč6 690 Kč4 870 Kč4 780 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 3-6,9 let 3./4. postel (apartmán u moře)Osoba 1./2. postel (mobile home u moře)Osoba 3./4. postel (mobile home u moře)Dítě 7-14,9 let 3./4. postel (mobile home u moře)Dítě 3-6,9 let 3./4. postel (mobile home u moře)Dítě 0-2,9 let 3./4. postel 
25.05. - 08.06.2019 (*) 4 1 120 Kč1 100 Kč4 740 Kč4 650 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 370 Kč2 330 Kč940 Kč930 Kčzdarma Objednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 5 1 380 Kč1 360 Kč5 910 Kč5 800 Kč4 140 Kč4 060 Kč2 970 Kč2 920 Kč1 170 Kč1 150 Kčzdarma Objednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 6 1 670 Kč1 640 Kč7 100 Kč6 960 Kč4 970 Kč4 880 Kč3 540 Kč3 470 Kč1 430 Kč1 410 Kčzdarma Objednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 7 1 950 Kč1 920 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 800 Kč5 690 Kč4 140 Kč4 060 Kč1 670 Kč1 640 Kčzdarma Objednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 7 2 290 Kč2 250 Kč9 990 Kč9 800 Kč7 000 Kč6 860 Kč5 000 Kč4 900 Kč2 010 Kč1 970 Kčzdarma Objednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 2 580 Kč2 530 Kč11 210 Kč10 990 Kč7 830 Kč7 680 Kč5 590 Kč5 480 Kč2 240 Kč2 200 Kčzdarma Objednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 2 580 Kč2 530 Kč11 210 Kč10 990 Kč7 830 Kč7 680 Kč5 590 Kč5 480 Kč2 240 Kč2 200 Kčzdarma Objednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 2 920 Kč2 870 Kč12 410 Kč12 170 Kč8 690 Kč8 520 Kč6 220 Kč6 100 Kč2 470 Kč2 430 Kčzdarma Objednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 2 920 Kč2 870 Kč12 410 Kč12 170 Kč8 690 Kč8 520 Kč6 220 Kč6 100 Kč2 470 Kč2 430 Kčzdarma Objednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 3 360 Kč3 300 Kč14 620 Kč14 330 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 Kč2 920 Kč2 870 Kčzdarma Objednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 3 360 Kč3 300 Kč14 620 Kč14 330 Kč10 220 Kč10 020 Kč7 310 Kč7 170 Kč2 920 Kč2 870 Kčzdarma Objednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 3 620 Kč3 550 Kč15 810 Kč15 500 Kč11 080 Kč10 860 Kč7 910 Kč7 760 Kč3 180 Kč3 120 Kčzdarma Objednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 4 630 Kč4 540 Kč21 660 Kč21 230 Kč15 160 Kč14 860 Kč10 850 Kč10 640 Kč4 350 Kč4 270 Kčzdarma Objednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 3 620 Kč3 550 Kč15 810 Kč15 500 Kč11 080 Kč10 860 Kč7 910 Kč7 760 Kč3 180 Kč3 120 Kčzdarma Objednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 2 970 Kč2 920 Kč12 670 Kč12 420 Kč8 870 Kč8 700 Kč6 320 Kč6 200 Kč2 530 Kč2 480 Kčzdarma Objednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 2 290 Kč2 250 Kč9 990 Kč9 800 Kč7 000 Kč6 860 Kč5 000 Kč4 900 Kč2 010 Kč1 970 Kčzdarma Objednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 4 1 120 Kč1 100 Kč4 740 Kč4 650 Kč3 310 Kč3 250 Kč2 370 Kč2 330 Kč940 Kč930 Kčzdarma Objednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 1 380 Kč1 360 Kč5 910 Kč5 800 Kč4 140 Kč4 060 Kč2 970 Kč2 920 Kč1 170 Kč1 150 Kčzdarma Objednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 1 670 Kč1 640 Kč7 100 Kč6 960 Kč4 970 Kč4 880 Kč3 540 Kč3 470 Kč1 430 Kč1 410 Kčzdarma Objednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 1 950 Kč1 920 Kč8 270 Kč8 110 Kč5 800 Kč5 690 Kč4 140 Kč4 060 Kč1 670 Kč1 640 Kčzdarma Objednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací