Hotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce Mare | Italia Travel


Hotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce Mare

Hotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce Mare
Hotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce Mare
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel s bazénem vhodný pro i pro náročné klienty.

Pláž:

Hotel leží cca 30 m od pláže. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází v zeleni, kousek od pláže, v tiché části centra Gabicce Mare, na hranici parku San Bartolo.

Ubytování a vybavení:

Klimatizovaný hotel má k dispozici recepci, bar, restauraci, výtah, TV místnost, místnost s billiárdem, Wi-Fi, terasu, zahradu, miniclub, půjčovnu kol, parkoviště (dle dostupnosti).

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby, dvě lůžka se dvěmi přistýlkami. Pokoj má koupelnu se sprchou/WC, balkón.
 • Dvoulůžkový pokoj má možnost výběru orientace na bazén nebo na moře.
 • Třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj má možnost orientace pouze na moře - vzhledem k zástavbě však nelze garantovat výhled na moře.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • klimatizace
 • trezor

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - 1 slunečník + 2 lehátka - od 4.řady (20.6.-6.9.)
 • pronájem kol - dle dostupnosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - za poplatek 15 Euro/den
 • zvířata - povolena za poplatek 30 Euro/pobyt

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře o 2 chodech, salátový bufet. Nápoje v ceně: grepový a pomerančový džus, k obědům a večeřím 1/4 l místního vína a 1/2 l vody.

V tomto hotelu nabízíme i pobyt s polopenzí, nabídku najdete zde.

Gabicce Mare

Gabicce Mare

je menší přímořské městečko ležící na hranici kraje Marche, kde začíná pověstná Palmová riviéra. Jedná se o první místo podél východního pobřeží, kde spatříte pobřežní skaliska. Malebné místo u členité zátoky nabízí krásný výhled na celé pobřeží, pláž má jemný písek a je pozvolně se svažující. Nezávislé San Marino je vzdáleno necelých 40 km. Letovisko je méně známé mezi českými turisty oproti hojně navštěvovaném Rimini nebo Riccione, přesto místo nabízí nesčetné kulturní památky v nedalekém okolí, přírodní park Monte San Bartolo, zábavní možnosti, kvalitní služby a krásnou čistou písčitou pláž.

Pobřeží

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. V některých částech pobřeží se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou.

Služby

Středisko nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Gabicce Mare

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 0 °C 7 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 14 °C
Duben 7 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 21 °C 19 °C
Červen 15 °C 25 °C 21 °C
Červenec 17 °C 28 °C 24 °C
Srpen 17 °C 27 °C 26 °C
Září 15 °C 24 °C 23 °C
Říjen 10 °C 19 °C 18 °C
Listopad 5 °C 13 °C 12 °C
Prosinec 1 °C 9 °C
7 °C

Fakultativní výlety:

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival (místo narození slavného italského skladatele Rossiniho). Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2018

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (pokoj bazénová strana)Dospělý 1./2. postel (pokoj mořská strana)Dospělý 3. postel (pokoj mořská strana)Dospělý 4. postel (pokoj mořská strana)
15.05. - 01.06.2018 (*) 3 4 060 Kč3 980 Kč4 610 Kč4 520 Kč4 140 Kč4 060 Kč3 670 Kč3 600 KčObjednat
15.05. - 01.06.2018 (*) 4 5 440 Kč5 340 Kč6 110 Kč5 990 Kč5 520 Kč5 410 Kč4 890 Kč4 800 KčObjednat
15.05. - 01.06.2018 (*) 5 6 790 Kč6 660 Kč7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 Kč6 110 Kč5 990 KčObjednat
15.05. - 01.06.2018 (*) 6 8 140 Kč7 980 Kč9 180 Kč9 000 Kč8 270 Kč8 110 Kč7 340 Kč7 200 KčObjednat
15.05. - 01.06.2018 (*) 7 9 490 Kč9 310 Kč10 720 Kč10 510 Kč9 650 Kč9 460 Kč8 560 Kč8 390 KčObjednat
01.06. - 14.06.2018 (*) 3 5 020 Kč4 920 Kč5 540 Kč5 430 Kč4 970 Kč4 880 Kč4 420 Kč4 340 KčObjednat
01.06. - 14.06.2018 (*) 4 6 690 Kč6 560 Kč7 360 Kč7 220 Kč6 630 Kč6 500 Kč5 910 Kč5 800 KčObjednat
01.06. - 14.06.2018 (*) 5 8 350 Kč8 190 Kč9 210 Kč9 030 Kč8 300 Kč8 140 Kč7 360 Kč7 220 KčObjednat
01.06. - 14.06.2018 (*) 6 10 010 Kč9 810 Kč11 050 Kč10 830 Kč9 960 Kč9 770 Kč8 840 Kč8 670 KčObjednat
01.06. - 14.06.2018 (*) 7 11 680 Kč11 450 Kč12 900 Kč12 650 Kč11 630 Kč11 400 Kč10 330 Kč10 130 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 11 680 Kč11 450 Kč12 900 Kč12 650 Kč11 630 Kč11 400 Kč10 330 Kč10 130 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 13 630 Kč13 360 Kč14 850 Kč14 560 Kč13 370 Kč13 110 Kč11 890 Kč11 660 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 13 630 Kč13 360 Kč14 850 Kč14 560 Kč13 370 Kč13 110 Kč11 890 Kč11 660 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 13 630 Kč13 360 Kč14 850 Kč14 560 Kč13 370 Kč13 110 Kč11 890 Kč11 660 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 13 630 Kč13 360 Kč14 850 Kč14 560 Kč13 370 Kč13 110 Kč11 890 Kč11 660 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč15 810 Kč15 500 Kč14 250 Kč13 970 Kč12 670 Kč12 420 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 14 620 Kč14 330 Kč15 810 Kč15 500 Kč14 250 Kč13 970 Kč12 670 Kč12 420 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 17 760 Kč17 410 Kč18 980 Kč18 610 Kč17 090 Kč16 750 Kč15 190 Kč14 890 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 17 760 Kč17 410 Kč18 980 Kč18 610 Kč17 090 Kč16 750 Kč15 190 Kč14 890 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 17 760 Kč17 410 Kč18 980 Kč18 610 Kč17 090 Kč16 750 Kč15 190 Kč14 890 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 13 630 Kč13 360 Kč14 850 Kč14 560 Kč13 370 Kč13 110 Kč11 890 Kč11 660 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 11 680 Kč11 450 Kč12 900 Kč12 650 Kč11 630 Kč11 400 Kč10 330 Kč10 130 KčObjednat
08.09. - 20.09.2018 (*) 3 4 060 Kč3 980 Kč4 610 Kč4 520 Kč4 140 Kč4 060 Kč3 670 Kč3 600 KčObjednat
08.09. - 20.09.2018 (*) 4 5 440 Kč5 340 Kč6 110 Kč5 990 Kč5 520 Kč5 410 Kč4 890 Kč4 800 KčObjednat
08.09. - 20.09.2018 (*) 5 6 790 Kč6 660 Kč7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 Kč6 110 Kč5 990 KčObjednat
08.09. - 20.09.2018 (*) 6 8 140 Kč7 980 Kč9 180 Kč9 000 Kč8 270 Kč8 110 Kč7 340 Kč7 200 KčObjednat
08.09. - 20.09.2018 (*) 7 9 490 Kč9 310 Kč10 720 Kč10 510 Kč9 650 Kč9 460 Kč8 560 Kč8 390 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 6-11,9 let 3./4. postel (pokoj mořská strana)Dítě 2-5,9 let 3. postel (pokoj mořská strana)Dítě 2-5,9 let 4. postel (pokoj mořská strana)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel (pokoj mořská strana)
15.05. - 01.06.2018 (*) 3 2 290 Kč2 250 Kčzdarma2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
15.05. - 01.06.2018 (*) 4 3 070 Kč3 010 Kčzdarma3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
15.05. - 01.06.2018 (*) 5 3 830 Kč3 760 Kčzdarma3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
15.05. - 01.06.2018 (*) 6 4 610 Kč4 520 Kčzdarma4 610 Kč4 520 KčzdarmaObjednat
15.05. - 01.06.2018 (*) 7 5 360 Kč5 260 Kčzdarma5 360 Kč5 260 KčzdarmaObjednat
01.06. - 14.06.2018 (*) 3 2 760 Kč2 710 Kčzdarma2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
01.06. - 14.06.2018 (*) 4 3 700 Kč3 630 Kčzdarma3 700 Kč3 630 KčzdarmaObjednat
01.06. - 14.06.2018 (*) 5 4 610 Kč4 520 Kčzdarma4 610 Kč4 520 KčzdarmaObjednat
01.06. - 14.06.2018 (*) 6 5 540 Kč5 430 Kčzdarma5 540 Kč5 430 KčzdarmaObjednat
01.06. - 14.06.2018 (*) 7 6 450 Kč6 330 Kčzdarma6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 6 450 Kč6 330 Kčzdarma6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 7 410 Kč7 270 Kčzdarma7 410 Kč7 270 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 7 410 Kč7 270 Kčzdarma7 410 Kč7 270 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 7 410 Kč7 270 Kčzdarma7 410 Kč7 270 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 7 410 Kč7 270 Kčzdarma7 410 Kč7 270 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 7 910 Kč7 760 Kčzdarma7 910 Kč7 760 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 7 910 Kč7 760 Kčzdarma7 910 Kč7 760 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 9 490 Kč9 310 Kčzdarma9 490 Kč9 310 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 9 490 Kč9 310 Kčzdarma9 490 Kč9 310 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 9 490 Kč9 310 Kčzdarma9 490 Kč9 310 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 7 410 Kč7 270 Kčzdarma7 410 Kč7 270 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 6 450 Kč6 330 Kčzdarma6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
08.09. - 20.09.2018 (*) 3 2 290 Kč2 250 Kčzdarma2 290 Kč2 250 KčzdarmaObjednat
08.09. - 20.09.2018 (*) 4 3 070 Kč3 010 Kčzdarma3 070 Kč3 010 KčzdarmaObjednat
08.09. - 20.09.2018 (*) 5 3 830 Kč3 760 Kčzdarma3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
08.09. - 20.09.2018 (*) 6 4 610 Kč4 520 Kčzdarma4 610 Kč4 520 KčzdarmaObjednat
08.09. - 20.09.2018 (*) 7 5 360 Kč5 260 Kčzdarma5 360 Kč5 260 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás