Hotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce Mare | Italia Travel

Hotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce Mare

Hotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce Mare
Hotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce MareHotel Losanna **** s plnou penzí - Gabicce Mare
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Příjemný 4* hotel kousek od moře, v klidné části centra města.

Pláž:

Hotel leží cca 30 m od pláže. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha:

Hotel se nachází v zeleni, kousek od pláže, v tiché části centra Gabicce Mare, na hranici parku San Bartolo.

Ubytování a vybavení:

Klimatizovaný hotel má k dispozici recepci, bar, restauraci, výtah, TV místnost, místnost s billiárdem, Wi-Fi, terasu, zahradu, miniclub, půjčovnu kol, parkoviště (dle dostupnosti).

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvě lůžka se dvěmi přistýlkami. Pokoj má koupelnu se sprchou/WC, balkón.
 • Dvoulůžkový pokoj má možnost výběru orientace na bazén nebo na moře.
 • Třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj má možnost orientace pouze na moře - vzhledem k zástavbě však nelze garantovat výhled na moře.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • vysoušeč vlasů
 • telefon
 • klimatizace
 • trezor

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - od 4.řady (20.6.-6.9.)
 • nápoje - k jídlu: 1/4 l místního vína a 1/2 l vody. Po celý den otevřený bar s džusy.
 • pronájem kol - dle dostupnosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1 Euro/os./noc, děti do 14 let osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - za poplatek 15 Euro/den
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 30 Euro/pobyt

Způsob stravování:

Plná penze:  snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech, salátový bufet. Nápoje k jídlu: 1/4 l místního vína a 1/2 l vody. Po celý den otevřený bar s džusy. Pobyt začíná večeří a končí snídaní.

Možnost pobytu s polopenzí

Doplňující informace:

Cena pro nejmladší dítě se počítá na 3. posteli.

Gabicce Mare

Gabicce Mare

je menší přímořské městečko ležící na hranici kraje Marche, kde začíná pověstná Palmová riviéra. Jedná se o první místo podél východního pobřeží, kde spatříte pobřežní skaliska. Malebné místo u členité zátoky nabízí krásný výhled na celé pobřeží, pláž má jemný písek a je pozvolně se svažující. Nezávislé San Marino je vzdáleno necelých 40 km. Letovisko je méně známé mezi českými turisty oproti hojně navštěvovaném Rimini nebo Riccione, přesto místo nabízí nesčetné kulturní památky v nedalekém okolí, přírodní park Monte San Bartolo, zábavní možnosti, kvalitní služby a krásnou čistou písčitou pláž.

Pobřeží

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. V některých částech pobřeží se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou.

Služby

Středisko nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Gabicce Mare

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 0 °C 7 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 4 °C 13 °C 14 °C
Duben 7 °C 17 °C 16 °C
Květen 11 °C 21 °C 19 °C
Červen 15 °C 25 °C 21 °C
Červenec 17 °C 28 °C 24 °C
Srpen 17 °C 27 °C 26 °C
Září 15 °C 24 °C 23 °C
Říjen 10 °C 19 °C 18 °C
Listopad 5 °C 13 °C 12 °C
Prosinec 1 °C 9 °C 7 °C

Fakultativní výlety:

Gradara - možnost návštěvy středověkého hradu ze 14. století.

San Marino - nezávislý stát rozprostírající se na hoře Monte Titano na rozloze 61 km2, jež pamatuje neuvěřitelnou historii a nabízející řadu kulturních památek a výhodné nákupní možnosti.

Pesaro - kulturní město, kde se každoročně koná filmový a hudební festival (místo narození slavného italského skladatele Rossiniho). Krásné historické město, jehož chloubou je pevnost Rocca Costanza chránící historické centrum, Divadlo Rossini nebo Muzeum Rossini.

Urbino - slavné univerzitní město (mezinárodní Akademie kultury) a symbol italské renesance (rodiště slavného Raffaella a Bramanta). Jedno z nejnavštěvovanějších italských historických měst, které se nachází na venkově uprostřed místních kopců. Dominantou Urbina jsou městské středověké brány, renesanční kostely a stavby, jež jsou dokladem "Zlaté renesanční doby". Každoročně v srpnu se zde konají místní Dóžecí slavnosti připomínající slavnou historii města.

San Leo - gotická stavba na skále, jež kontrolovala Apeniny až na pobřeží. Stavba sahající do byzantského období.

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 01. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (pokoj bazénová strana)Osoba 1./2. postel (pokoj mořská strana)Osoba 3. postel (pokoj mořská strana)Osoba 4. postel (pokoj mořská strana)
18.05. - 01.06.2019 (*) 3 4 370 Kč4 290 Kč4 920 Kč4 830 Kč4 420 Kč4 340 Kč3 930 Kč3 860 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 4 5 850 Kč5 740 Kč6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč5 230 Kč5 130 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 5 7 310 Kč7 170 Kč8 170 Kč8 010 Kč7 360 Kč7 220 Kč6 530 Kč6 400 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 6 8 770 Kč8 600 Kč9 810 Kč9 620 Kč8 820 Kč8 650 Kč7 860 Kč7 710 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 7 10 220 Kč10 020 Kč11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč9 160 Kč8 980 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 3 5 020 Kč4 920 Kč5 540 Kč5 430 Kč4 970 Kč4 880 Kč4 420 Kč4 340 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 4 6 690 Kč6 560 Kč7 360 Kč7 220 Kč6 630 Kč6 500 Kč5 910 Kč5 800 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 5 8 350 Kč8 190 Kč9 210 Kč9 030 Kč8 300 Kč8 140 Kč7 360 Kč7 220 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 6 10 010 Kč9 810 Kč11 050 Kč10 830 Kč9 960 Kč9 770 Kč8 840 Kč8 670 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 7 11 680 Kč11 450 Kč12 900 Kč12 650 Kč11 630 Kč11 400 Kč10 330 Kč10 130 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 12 300 Kč12 060 Kč13 500 Kč13 230 Kč12 170 Kč11 930 Kč10 820 Kč10 610 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 14 360 Kč14 080 Kč15 580 Kč15 270 Kč14 020 Kč13 740 Kč12 460 Kč12 220 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 14 360 Kč14 080 Kč15 580 Kč15 270 Kč14 020 Kč13 740 Kč12 460 Kč12 220 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 14 360 Kč14 080 Kč15 580 Kč15 270 Kč14 020 Kč13 740 Kč12 460 Kč12 220 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 14 360 Kč14 080 Kč15 580 Kč15 270 Kč14 020 Kč13 740 Kč12 460 Kč12 220 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 15 080 Kč14 780 Kč16 310 Kč15 990 Kč14 670 Kč14 380 Kč13 060 Kč12 800 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 15 080 Kč14 780 Kč16 310 Kč15 990 Kč14 670 Kč14 380 Kč13 060 Kč12 800 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 18 260 Kč17 900 Kč19 480 Kč19 100 Kč17 530 Kč17 180 Kč15 580 Kč15 270 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 18 260 Kč17 900 Kč19 480 Kč19 100 Kč17 530 Kč17 180 Kč15 580 Kč15 270 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 18 260 Kč17 900 Kč19 480 Kč19 100 Kč17 530 Kč17 180 Kč15 580 Kč15 270 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 14 360 Kč14 080 Kč15 580 Kč15 270 Kč14 020 Kč13 740 Kč12 460 Kč12 220 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 12 300 Kč12 060 Kč13 500 Kč13 230 Kč12 170 Kč11 930 Kč10 820 Kč10 610 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 3 4 370 Kč4 290 Kč4 920 Kč4 830 Kč4 420 Kč4 340 Kč3 930 Kč3 860 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 4 5 850 Kč5 740 Kč6 530 Kč6 400 Kč5 880 Kč5 770 Kč5 230 Kč5 130 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 5 7 310 Kč7 170 Kč8 170 Kč8 010 Kč7 360 Kč7 220 Kč6 530 Kč6 400 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 6 8 770 Kč8 600 Kč9 810 Kč9 620 Kč8 820 Kč8 650 Kč7 860 Kč7 710 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 7 10 220 Kč10 020 Kč11 440 Kč11 220 Kč10 300 Kč10 100 Kč9 160 Kč8 980 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 6-11,9 let 3./4. postel (pokoj mořská strana)Dítě 2-5,9 let 3. postel (pokoj mořská strana)Dítě 2-5,9 let 4. postel (pokoj mořská strana)Dítě 0-1,9 let 3./4. postel (pokoj mořská strana)
18.05. - 01.06.2019 (*) 3 2 450 Kč2 410 Kčzdarma2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 4 3 280 Kč3 220 Kčzdarma3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 5 4 090 Kč4 010 Kčzdarma4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 6 4 920 Kč4 830 Kčzdarma4 920 Kč4 830 KčzdarmaObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 7 5 720 Kč5 610 Kčzdarma5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 3 2 760 Kč2 710 Kčzdarma2 760 Kč2 710 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 4 3 700 Kč3 630 Kčzdarma3 700 Kč3 630 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 5 4 610 Kč4 520 Kčzdarma4 610 Kč4 520 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 6 5 540 Kč5 430 Kčzdarma5 540 Kč5 430 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 7 6 450 Kč6 330 Kčzdarma6 450 Kč6 330 KčzdarmaObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 6 760 Kč6 630 Kčzdarma6 760 Kč6 630 KčzdarmaObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 7 800 Kč7 650 Kčzdarma7 800 Kč7 650 KčzdarmaObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 7 800 Kč7 650 Kčzdarma7 800 Kč7 650 KčzdarmaObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 7 800 Kč7 650 Kčzdarma7 800 Kč7 650 KčzdarmaObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 7 800 Kč7 650 Kčzdarma7 800 Kč7 650 KčzdarmaObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 8 170 Kč8 010 Kčzdarma8 170 Kč8 010 KčzdarmaObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 8 170 Kč8 010 Kčzdarma8 170 Kč8 010 KčzdarmaObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kčzdarma9 730 Kč9 540 KčzdarmaObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kčzdarma9 730 Kč9 540 KčzdarmaObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 9 730 Kč9 540 Kčzdarma9 730 Kč9 540 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 7 800 Kč7 650 Kčzdarma7 800 Kč7 650 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 6 760 Kč6 630 Kčzdarma6 760 Kč6 630 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 3 2 450 Kč2 410 Kčzdarma2 450 Kč2 410 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 4 3 280 Kč3 220 Kčzdarma3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 5 4 090 Kč4 010 Kčzdarma4 090 Kč4 010 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 6 4 920 Kč4 830 Kčzdarma4 920 Kč4 830 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 7 5 720 Kč5 610 Kčzdarma5 720 Kč5 610 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací