Apartmány Villaggio Pineta - Duna Verde | Italia Travel

Apartmány Villaggio Pineta - Duna Verde

Apartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna Verde
Apartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna Verde
Apartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna Verde
Apartmány Villaggio Pineta - Duna VerdeApartmány Villaggio Pineta - Duna Verde
KlimatizaceParkovištěTelevizePračka
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Komplex řadových vilek v klidném, zeleném letovisku Duna Verde přímo u pláže. Doporučujeme všem, kteří si chtějí odpočinout a hledají poklidnou dovolenou.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody je vzdálena 20 m od ubytování, plážový servis za poplatek nebo veřejná pláž zdarma. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, beach volejbal, fotbal, možno navštívit golfové 9 a 18 jamkové hřiště Prá delle Torri, vhodné jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Půjčovna jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo ve městě.

Poloha:

Komplex se nachází na velmi klidném místě cca 400 m od malého centra letoviska s různými obchůdky, obchody a restauracemi. V letovisku můžete navštívit golfové 18 ti jamkové hřiště, tenisové kurty, v sousedním Caorle, vzdáleném cca 9 km malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

 • Typ ubytování quadrilo: max. obsazenost 9 osob. Dvoupatrový apartmán: v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem, TV, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatná lůžka, koupelna se sprchovým koutem a pračkou, v 1. patře je koupelna se sprchovým koutem, ložnice s patrovou postelí a třetím lůžkem (nebo 3 samostatnými lůžky), dvoulůžková ložnice, balkon. Součástí apartmánu je soukromá zahrada s venkovním krbem. 

Vybavení:

 • televize
 • lednička
 • pračka
 • klimatizace

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • parkoviště
 • závěrečný úklid - povinný úklid kuchyňky
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • pobytová taxa - cca 1 Euro/os./noc (max. 7 Euro/pobyt/os. = 7/14/21 nocí), děti do 11 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo - 7 Euro/jednolůžko nebo 10 Euro/dvoulůžko
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 20 Euro/týden

Duna Verde

Přibližně 8 km od historického centra Caorle a 5 km od centra Eraclea Mare najdete maličké letovisko s názvem Duna Verde. Jedná se o přírodní místo plné zeleně, díky původnímu borovicovému lesu, který se táhne po celé délce pobřeží. Typické je pro Duna Verde kruhovitý tvar samotného centra. Nenajdete zde žádné hlavní náměstí, ani žádnou hlavní ulici, je zde jen pár obchůdků, barů, restaurací a pizzerií. Ve večerních hodinách se maličké centrum promění v pěší zónu s programem pro zdejší turisty: konají se zde trhy s oblečením, biotrh, degustace místních farmářů, koncerty, animace pro děti atd.

Duna Verde nabízí celou řadu sportovních možností, v okolí je celkem 20 km cyklistických tras, místo je vhodné pro jogging, jízdu na kolečkových bruslích, najdete zde tenisové kurty a 2 km odtud  18-ti jamkové golfové hřiště. Pláž je písčitá s jemným světlým pískem a přímo na pláži se návštěvníkům nabízí celá řada sportovních aktivit: potápění, parasailing, windsurfing, pronájem šlapadel, lodiček a kanoí. Pláž je veřejná zdarma bez lehátek a slunečníků nebo za poplatek (v části s plážovým servisem, tj. s lehátky a slunečníky). Na pláži jsou dětské koutky s houpačkami, plastovými stolky, prolézačkami atd.

 

 

 

 

 

Duna Verde doporučujeme spíše středně a méně náročným turistům, sportovně založeným rodinám, dále rodinám s malými dětmi a těm, kteří hledají klidné místo plné zeleně. Naopak středisko neuspokojí milovníky rušných, moderních a velkých letovisek, ani ty, kteří vyrážejí do Itálie nakupovat. Větší nákupní možnosti najdete v sousedním Caorle, v Lido di Jesolo nebo v San Dona di Piave.

 

 

Průměrné venkovní měsíční teploty - Duna Verde

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Možnosti výletů do okolí:

Aqualandia v Jesolo - jeden z největších vodních parků v Itálii nabízí celou řadu skluzavek, tobogánů a vodních aktivit. Doporučujeme spíše pro větší děti, teenagery a dospělé. Naopak pro menší návštěvníky doporučujeme vodní park v Caorle: Aquafollie.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za shlédnutí.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

 

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30hod) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Quadrilo 9 - cena za apartmán
27.04. - 04.05.2019 7 11 520 Kč11 290 KčObjednat
04.05. - 11.05.2019 7 11 520 Kč11 290 KčObjednat
11.05. - 18.05.2019 7 11 520 Kč11 290 KčObjednat
18.05. - 25.05.2019 7 11 520 Kč11 290 KčObjednat
25.05. - 01.06.2019 7 22 880 Kč22 430 KčObjednat
01.06. - 08.06.2019 7 22 880 Kč22 430 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 7 22 880 Kč22 430 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 7 26 910 Kč26 380 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 7 26 910 Kč26 380 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 7 32 610 Kč31 960 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 7 32 610 Kč31 960 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 7 32 610 Kč31 960 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 7 32 610 Kč31 960 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 7 32 610 Kč31 960 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 7 34 840 Kč34 150 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 7 34 840 Kč34 150 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 7 26 910 Kč26 380 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 7 22 880 Kč22 430 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 7 14 200 Kč13 920 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 7 14 200 Kč13 920 KčObjednat
14.09. - 21.09.2019 7 14 200 Kč13 920 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací