Hotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - Cesenatico | Italia Travel

CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2019 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Emilia Romagna » Cesenatico » Hotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - Cesenatico


Hotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - Cesenatico

Hotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - Cesenatico
Hotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - Cesenatico
Hotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - Cesenatico
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 10 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií, kteří preferují ubytování kousek od pláže a centra letoviska. Hotel je hlavně určen pro rodiny s dětmi. Cesenatico je ideálním místem pro rodinou dovolenou.

Pláž:

Hotel leží cca 250 m od písečné pláže. Plážový servis na pláži za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek. Podél celé pláže jsou zahrady, kde jsou vodotrysky, prolézačky, houpačky a další atrakce (zdarma). Zahrady vedou podél pláže cca 1,5 km. Pro klienty hotelu je vstup do vodního parku (bazén a tobogány) Diamanti Beach Village na pláži zdarma http://www.diamanticesenatico.it/

Poloha:

Hotel se nachází v centrální části letoviska Cesenatico, cca 250 m od pláže, v klidné zóně obklopené stromy. Do 30 km od Cesenatica můžete navštívit různé zábavní parky - aquaparky, delfinárium nebo podniknout výlety lodí.

Ubytování a vybavení:

Rodinný hotel s výtahem. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, TV koutek, zdarma wifi na recepci. Hotel je rozdělen do dvou částí - hotel Blue a depandance Silvie Rose, která se nachází před hotelem. Možnost parkování je na ulici kolem hotelu. 

 • Dvoulůžkový pokoj: max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou/WC.
 • Možnost pokoje s balkonem (druhá část ceníku).

Vybavení:

 • satelitní TV
 • klimatizace
 • fén
 • trezor
 • telefon

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén - vstup do Diamanti Beach - využívání bazénů a skluzavek, od 15.6. do 7.9.
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • nápoje - k jídlu: domácí víno a voda

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1,5 Euro/os./den, děti do 14 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - možnost zakoupení za poplatek 10 Euro/den/pokoj - slunečník + 2 lehátka
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 3 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje k jídlu: domácí víno a voda. Odpolední snack 16-19 hodin, sladké a slané, nealko nápoj a domácí koktejl.

Možnost ubytování s plnou penzí

Doplňující informace:

Speciální výhodná nabídka pro rodiny se 2 dětmi do 10,9 let: cena je kalkulovaná jako 3 dospělé osoby, ubytování ve 2 dvoulůžkových pokojích.

Cesenatico

Cesenatico je oblíbené letovisko italského Jadranu, ležící v provincii Forli-Cesena cca 30 km jižně od Ravenny. Město je zároveň přístavem a zachovalo si půvabné historické jádro se starými domy. Dnes žije převážně turistickým ruchem, proto jeho centrum s charakterem rybářské vesnice obklopují oblasti s moderními hotely a penziony. V přístavu ve městě sídlí muzeum Námořní historie (Museo della Marineria), ve kterém jsou lodě vystavovány přímo na moři. Město je také rodištěm cyklisty Marca Pantaniho.

Historie města sahá do daleké minulosti, první zmínky o něm najdeme již v 11 století před našim letopočtem. Stopy o prvních obyvatelích a vykopávky nalezene přímo v Cesenaticu můžete najít v městském muzeu.

Cesenatico je vyhlášeno svým rušným životem a k jeho atmosféře neoddělitelně patří typické pizzerie, kavárny, diskotéky. Zároveň je oblast vhodná pro rodiny s dětmi, neboť pláže jsou pozvolné a nabízí celou řadu atrakcí pro nejmenší. Všechny zdejší pláže jsou písčité a dostatečně široké, část je veřejná a část s tzv. plážovým servisem (lehátky a slunečníky za poplatek).

 Průměrné venkovní měsíční teploty - Cesenatico

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 3 °C 13 °C 14 °C
Duben 6 °C 17 °C 16 °C
Květen 10 °C 22 °C 19 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 16 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 26 °C
Září 14 °C 25 °C 23 °C
Říjen 9 °C 19 °C 18 °C
Listopad 4 °C 12 °C 12 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 7 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 28. 02. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 10-14,9 let 3./4. postelDítě 0-9,9 let 3. postelDítě 3-9,9 let 4. postelDítě 0-2,9 let v posteli s rodiči
01.06. - 15.06.2019 (*) 5 4 840 Kč4 750 Kč3 880 Kč3 810 Kč2 420 Kč2 380 Kčzdarma2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 6 5 800 Kč5 690 Kč4 660 Kč4 570 Kč2 920 Kč2 870 Kčzdarma2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 7 6 760 Kč6 630 Kč5 410 Kč5 310 Kč3 380 Kč3 320 Kčzdarma3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 5 5 460 Kč5 360 Kč4 370 Kč4 290 Kč2 730 Kč2 680 Kčzdarma2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 6 6 560 Kč6 430 Kč5 260 Kč5 160 Kč3 280 Kč3 220 Kčzdarma3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 7 7 650 Kč7 500 Kč6 110 Kč5 990 Kč3 830 Kč3 760 Kčzdarma3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 630 Kč4 540 Kč2 890 Kč2 840 Kčzdarma2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč5 540 Kč5 430 Kč3 460 Kč3 400 Kčzdarma3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč6 480 Kč6 360 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma4 030 Kč3 950 KčzdarmaObjednat
03.08. - 24.08.2019 (*) 5 8 580 Kč8 410 Kč6 870 Kč6 740 Kč4 290 Kč4 210 Kčzdarma4 290 Kč4 210 KčzdarmaObjednat
03.08. - 24.08.2019 (*) 6 10 300 Kč10 100 Kč8 250 Kč8 090 Kč5 150 Kč5 050 Kčzdarma5 150 Kč5 050 KčzdarmaObjednat
03.08. - 24.08.2019 (*) 7 12 020 Kč11 780 Kč9 620 Kč9 430 Kč6 010 Kč5 890 Kčzdarma6 010 Kč5 890 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 630 Kč4 540 Kč2 890 Kč2 840 Kčzdarma2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč5 540 Kč5 430 Kč3 460 Kč3 400 Kčzdarma3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč6 480 Kč6 360 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma4 030 Kč3 950 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 5 5 460 Kč5 360 Kč4 370 Kč4 290 Kč2 730 Kč2 680 Kčzdarma2 730 Kč2 680 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 6 6 560 Kč6 430 Kč5 260 Kč5 160 Kč3 280 Kč3 220 Kčzdarma3 280 Kč3 220 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 7 650 Kč7 500 Kč6 110 Kč5 990 Kč3 830 Kč3 760 Kčzdarma3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 5 4 840 Kč4 750 Kč3 880 Kč3 810 Kč2 420 Kč2 380 Kčzdarma2 420 Kč2 380 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 6 5 800 Kč5 690 Kč4 660 Kč4 570 Kč2 920 Kč2 870 Kčzdarma2 920 Kč2 870 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 7 6 760 Kč6 630 Kč5 410 Kč5 310 Kč3 380 Kč3 320 Kčzdarma3 380 Kč3 320 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (pokoj s balkonem)Osoba 3./4. postel (pokoj s balkonem)Dítě 10-14,9 let 3./4. postel (pokoj s balkonem)Dítě 0-9,9 let 3. postel (pokoj s balkonem)Dítě 3-9,9 let 4. postel (pokoj s balkonem)Dítě 0-2,9 let v posteli s rodiči (pokoj s balkonem)
01.06. - 15.06.2019 (*) 5 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 Kčzdarma2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 6 6 090 Kč5 970 Kč4 870 Kč4 780 Kč3 050 Kč2 990 Kčzdarma3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 7 7 100 Kč6 960 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 570 Kč3 500 Kčzdarma3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 630 Kč4 540 Kč2 890 Kč2 840 Kčzdarma2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč5 540 Kč5 430 Kč3 460 Kč3 400 Kčzdarma3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
15.06. - 06.07.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč6 480 Kč6 360 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma4 030 Kč3 950 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 5 6 090 Kč5 970 Kč4 870 Kč4 780 Kč3 050 Kč2 990 Kčzdarma3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 6 7 310 Kč7 170 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 640 Kč3 570 Kčzdarma3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
06.07. - 03.08.2019 (*) 7 8 530 Kč8 360 Kč6 820 Kč6 690 Kč4 270 Kč4 190 Kčzdarma4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
03.08. - 24.08.2019 (*) 5 8 970 Kč8 800 Kč7 180 Kč7 040 Kč4 500 Kč4 410 Kčzdarma4 500 Kč4 410 KčzdarmaObjednat
03.08. - 24.08.2019 (*) 6 10 770 Kč10 560 Kč8 610 Kč8 440 Kč5 390 Kč5 290 Kčzdarma5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat
03.08. - 24.08.2019 (*) 7 12 560 Kč12 310 Kč10 040 Kč9 840 Kč6 300 Kč6 180 Kčzdarma6 300 Kč6 180 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 5 6 090 Kč5 970 Kč4 870 Kč4 780 Kč3 050 Kč2 990 Kčzdarma3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 6 7 310 Kč7 170 Kč5 850 Kč5 740 Kč3 640 Kč3 570 Kčzdarma3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 8 530 Kč8 360 Kč6 820 Kč6 690 Kč4 270 Kč4 190 Kčzdarma4 270 Kč4 190 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 5 5 780 Kč5 670 Kč4 630 Kč4 540 Kč2 890 Kč2 840 Kčzdarma2 890 Kč2 840 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 6 6 920 Kč6 790 Kč5 540 Kč5 430 Kč3 460 Kč3 400 Kčzdarma3 460 Kč3 400 KčzdarmaObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 8 090 Kč7 930 Kč6 480 Kč6 360 Kč4 030 Kč3 950 Kčzdarma4 030 Kč3 950 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 5 5 070 Kč4 970 Kč4 060 Kč3 980 Kč2 550 Kč2 500 Kčzdarma2 550 Kč2 500 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 6 6 090 Kč5 970 Kč4 870 Kč4 780 Kč3 050 Kč2 990 Kčzdarma3 050 Kč2 990 KčzdarmaObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 7 7 100 Kč6 960 Kč5 670 Kč5 560 Kč3 570 Kč3 500 Kčzdarma3 570 Kč3 500 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací