Hotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - Cesenatico | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2018 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Emilia Romagna » Cesenatico » Hotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - Cesenatico


Hotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - Cesenatico

Hotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - Cesenatico
Hotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - CesenaticoHotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - Cesenatico
Hotel Blue / Silvie Rose*** s polopenzí - Cesenatico
KlimatizaceWi-Fi InternetPlážový servisTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 10 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií, kteří preferují ubytování kousek od pláže a centra letoviska. Hotel je hlavně určen pro rodiny s dětmi. Cesenatico je ideálním místem pro rodinou dovolenou. Pro klienty hotelu je vstup do vodního parku Diamanti Beach Village zdarma.

Pláž:

Hotel leží cca 250 m od písečné pláže. Plážový servis na pláži za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek. Podél celé pláže jsou zahrady, kde jsou vodotrysky, prolézačky, houpačky a další atrakce (zdarma). Zahrady vedou podél pláže cca 1,5 km. Pro klienty hotelu je vstup do vodního parku (bazén a tobogány) Diamanti Beach Village na pláži zdarma http://www.diamanticesenatico.it/

Poloha:

Hotel se nachází v centrální části letoviska Cesenatico, cca 250 m od pláže, v klidné zóně obklopené stromy. Do 30 km od Cesenatica můžete navštívit různé zábavní parky - aquaparky, delfinárium nebo podniknout výlety lodí.

Ubytování a vybavení:

Rodinný hotel s výtahem. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, TV koutek, zdarma wifi na recepci. Hotel je rozdělen do dvou částí - hotel Blue a depandance Silvie Rose, která se nachází před hotelem. Klienti mohou využívat vodního parku na pláži zdarma v termínu 16/6-8/9. Další možnost parkování je na ulici kolem hotelu. 

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou/WC, některé pokoje mají balkon- na vyžádání za poplatek
 • Speciální výhodná nabídka pro rodiny se 2 dětmi do 10,9 let: Cena je kalkulovaná jako 3 dospělé osoby, ubytování ve 2 dvoulůžkových pokojích.
 • Vybavení:
 • satelitní TV
 • klimatizace
 • fén
 • trezor
 • telefon
 • wifi internet zdarma ve společných prostorech

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • nápoje - 1/4 l vína + 1/2 l vody
 • vstup - vodní park Diamanti Beach Village (užívání bazénu a skluzavek)

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - možnost zakoupení za poplatek 10 Euro/den/pokoj - slunečník + 2 lehátka
 • zvířata - na vyžádání za poplatek 3 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje k večeři v ceně (1/4 l vína + 1/2 l vody).

Cesenatico

Cesenatico je oblíbené letovisko italského Jadranu, ležící v provincii Forli-Cesena cca 30 km jižně od Ravenny. Město je zároveň přístavem a zachovalo si půvabné historické jádro se starými domy. Dnes žije převážně turistickým ruchem, proto jeho centrum s charakterem rybářské vesnice obklopují oblasti s moderními hotely a penziony. V přístavu ve městě sídlí muzeum Námořní historie (Museo della Marineria), ve kterém jsou lodě vystavovány přímo na moři. Město je také rodištěm cyklisty Marca Pantaniho.

Historie města sahá do daleké minulosti, první zmínky o něm najdeme již v 11 století před našim letopočtem. Stopy o prvních obyvatelích a vykopávky nalezene přímo v Cesenaticu můžete najít v městském muzeu.

Cesenatico je vyhlášeno svým rušným životem a k jeho atmosféře neoddělitelně patří typické pizzerie, kavárny, diskotéky. Zároveň je oblast vhodná pro rodiny s dětmi, neboť pláže jsou pozvolné a nabízí celou řadu atrakcí pro nejmenší. Všechny zdejší pláže jsou písčité a dostatečně široké, část je veřejná a část s tzv. plážovým servisem (lehátky a slunečníky za poplatek).

 Průměrné venkovní měsíční teploty - Cesenatico

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 6 °C
Únor 1 °C 9 °C 9 °C
Březen 3 °C 13 °C 14 °C
Duben 6 °C 17 °C 16 °C
Květen 10 °C 22 °C 19 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 16 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 26 °C
Září 14 °C 25 °C 23 °C
Říjen 9 °C 19 °C 18 °C
Listopad 4 °C 12 °C 12 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 7 °C

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postelOsoba 3./4. postelDítě 10-14,9 let 3./4. postelDítě 0-9,9 let 3. postelDítě 3-9,9 let 4. postelDítě 0-2,9 let v posteli s rodiči
18.08. - 25.08.2018 (*) 5 5 620 Kč4 500 Kč2 810 Kčzdarma2 810 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 6 6 740 Kč5 390 Kč3 380 Kčzdarma3 380 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 7 860 Kč6 300 Kč3 930 Kčzdarma3 930 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 5 5 310 Kč4 240 Kč2 660 Kčzdarma2 660 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 6 6 370 Kč5 100 Kč3 180 Kčzdarma3 180 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 7 440 Kč5 930 Kč3 720 Kčzdarma3 720 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 5 4 610 Kč3 700 Kč2 320 Kčzdarma2 320 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 6 5 520 Kč4 420 Kč2 760 Kčzdarma2 760 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 7 6 450 Kč5 150 Kč3 230 Kčzdarma3 230 KčzdarmaObjednat
TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (pokoj s balkonem)Osoba 3./4. postel (pokoj s balkonem)Dítě 10-14,9 let 3./4. postel (pokoj s balkonem)Dítě 0-9,9 let 3. postel (pokoj s balkonem)Dítě 3-9,9 let 4. postel (pokoj s balkonem)Dítě 0-2,9 let v posteli s rodiči (pokoj s balkonem)
18.08. - 25.08.2018 (*) 5 5 930 Kč4 740 Kč2 970 Kčzdarma2 970 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 6 7 130 Kč5 700 Kč3 570 Kčzdarma3 570 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 8 300 Kč6 630 Kč4 160 Kčzdarma4 160 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 5 5 620 Kč4 500 Kč2 810 Kčzdarma2 810 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 6 6 740 Kč5 390 Kč3 380 Kčzdarma3 380 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 7 860 Kč6 300 Kč3 930 Kčzdarma3 930 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 5 4 840 Kč3 880 Kč2 420 Kčzdarma2 420 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 6 5 800 Kč4 660 Kč2 920 Kčzdarma2 920 KčzdarmaObjednat
01.09. - 22.09.2018 (*) 7 6 760 Kč5 410 Kč3 380 Kčzdarma3 380 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací