Camping Village Cavallino - Cavallino | Italia Travel

Camping Village Cavallino - Cavallino

Camping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - Cavallino
Camping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - Cavallino
Camping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - Cavallino
Camping Village Cavallino - CavallinoCamping Village Cavallino - Cavallino
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevize
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Příjemné ubytování v rozlehlém moderním komplexu s několika bazény ponořeném do stínu borovic v poklidném letovisku. Součástí kempu jsou tenisové kurty, fotbalové hřiště, hřiště na plážový tenis a volejbal, dětská hřiště, denně je organizován animační program, soutěže, taneční zábavy. 

Pláž:

Kemp je přímo u široké pláže Cavallino - výběžek mezi Lido di Jesolo a Punta Sabbioni, odkud vyplouvají lodě do Benátek. Pláž je veřejná, s plážovým servisem a psí pláží, pro klienty s pejsky. Pláž je písečná s pozvolným vstupem, vhodná pro rodiny s dětmi. Sportovní aktivity za poplatek.

Sport a zábava:

Přímo na pláži je celá řada motorových i nemotorových sportů, jako jsou pronájmy lodiček, šlapadel, nafukovacích člunů nebo motorových skútrů, možnost lekce plavby plachetnicí nebo katamaránem. Po promenádě lemovaném piniovými háji si můžete udělat výlet podél pobřeží. Za další zábavou a vyžitím se můžete vydat do sousedního letoviska Lido di Jesolo.

Poloha:

Klidné letovisko plné zeleně, vzdálené asi 4 km od Lido di Jesolo, známého turistického centra s množstvím obchodů, restaurací, diskoték a největšího italského zábavního vodního parku - Aqualandia. Spojení Cavallina se všemi zajímavými turistickými cíli v oblasti zajišťuje pravidelná autobusová doprava a trajekty.

Ubytování a vybavení:

Krásný kemp přímo u pláže s několika bazény pro děti i pro dospělé má krytou zónu pro děti, aby si mohly hrát v průběhu celého dne. Celý komplex je ponořený do stínu borovic.

 • Typ mobile home comfort – max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice s manželskou postelí a druhá ložnice se 2 oddělenými lůžky (v některých MH to může být jinak), 2 koupelny. MH jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, venkovním posezením. 
 • Typ mobile home romantic – max. obsazenost 4+2 osob (4 dospělí + 2 děti do 12 let).  Obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice s manželskou postelí a druhá ložnice se 2 oddělenými lůžky (v některých MH to může být jinak), 1 koupelna s wc a druhá koupelna má sprchu. MH jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, venkovním posezením. 

Vybavení:

 • televize
 • klimatizace za poplatek

Cena zahrnuje:

 • pronájem mobile home na příslušný pocet nocí (dle ceníku)
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • parkoviště - 1 parkovací místo/apartmán

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 1 Euro/os./noc, děti mladší 10 let jsou osvobozeny

Fakultativní příplatky:

 • klimatizace - na vyžádání za poplatek 7 Euro/noc
 • wi-fi internet
 • ložní prádlo a ručníky - 20 Euro/týden/osoba/výměna
 • dětská postýlka - 3,5 Euro/noc

Cavallino

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

TermínMobile Home Comfort 4 - cena za mobile homeMobile Romantic 4+2 - cena za mobile home
15.09. - 05.11.2018 (*) 4 550 Kč4 710 KčObjednat
15.09. - 05.11.2018 (*) 6 060 Kč6 300 KčObjednat
15.09. - 05.11.2018 (*) 7 570 Kč7 860 KčObjednat
15.09. - 05.11.2018 (*) 9 080 Kč9 440 KčObjednat
15.09. - 05.11.2018 (*) 9 080 Kč9 440 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací