Apartmány Villaggio Luna 1 – 2 - Caorle | Italia Travel

Apartmány Villaggio Luna 1 – 2 - Caorle

Apartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - Caorle
Apartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - Caorle
Apartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - Caorle
Apartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - Caorle
Apartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - Caorle
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servis
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Moderní a hezky zařízené apartmány a vilky v komplexu s bazénem, které se nacházejí cca 200 m od pláže.

Pláž:

Je vzdálena 200 m. Pláž je písčitá zlatavé barvy, s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži je pro děti neskutečné množství vyžití, jako jsou prolézačky, houpačky, klouzačky atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži v Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Komplex se nachází pouhých 200 m od písčité pláže na konci zóny Ponente a dále od historického centra Caorle, kde je v letní sezóně celá řada společenských programů, jako jsou večerní koncerty, trhy atd. V blízkosti se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. V letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Ubytování je buď v řadových vilkách se zahradou nebo balkonem či v budově s apartmány. V přízemí budovy je pizzerie. 

Ubytování v apartmánové budově:

 • Apartmán mono 4: pro max. 4 osoby. Kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, 2 rozkládací gauče, koupelna se sprchou a wc.
 • Apartmán bilo BIVA 4: pro max. 4 osoby. Kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc.
 • Apartmán trilo TRIV 7: pro max. 7 osob. Kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, 2 ložnice, koupelna se sprchou a wc.
 • Apartmán trilo TRI3 attic 6/7: pro max. 7 osob. Podkrovní apartmán: kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, 2 ložnice, koupelna se sprchou a wc, balkon.

Ubytování ve vilkách (každá vilka je poschoďová s koupelnou v patře, není tedy vhodná pro hendikepované osoby):

 • Vilka bilo BIV5 4: max. obsazenost 4 osoby. Kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc. Bez terasy a bez zahrady.
 • Vilka bilo BIV4 4: max. obsazenost 4 osoby. Kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc, terasa.
 • Vilka bilo BIV2 5:max. obsazenost 5 osob. Kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc, terasa.
 • Vilka trilo TRI2 6/7: pro max. 6/7 osob. Kkuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, 2 ložnice, koupelna se sprchou a wc, terasa.
 • Vilka bilo BIV3 4: pro max. 4 osoby. Kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc, zahrada.
 • Vilka bilo BIV1 5: pro max. 5 osob. Kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc, zahrada.
 • Vilka trilo TRI1 6/7: pro max. 6/7 osob. Kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, 2 ložnice, koupelna se sprchou a wc, zahrada.
 • Vilka quadrilo QUAD 9: pro max. 9 osob. V apartmánu je kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, 3 ložnice (v některých může být palanda), koupelna se sprchou a wc, pračka, zahrada.

Vybavení:

 • klimatizace
 • TV (jen některé apartmány)
 • trezor (jen některé apartmány)
 • barbecue (jen některé apartmány)
 • parkoviště (jen některé apartmány)
 • Wi-Fi

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet - v blízkosti bazénu
 • parkoviště - jen některé apartmány

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/týden
 • pobytová taxa - cca 7 Euro/os./pobyt (1-30 dní), děti do 12 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - na vyžádání při rezervaci za poplatek, od 1.6. do 7.9. 60 Euro/týden, v období do 1.6. a od 7.9. za 30 Euro/týden
 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden (bez povlečení)

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den,

vrátili jsme se z Caorle z Luny a pobyt proběhl v pořádku.

Děkujeme, 

Jana Skripová, Příbram

 

Luna - p. Skripova, 31. 05. 2017

Ceník zájezdu

Objednejte zájezd v době od 24. 10. do 28. 02. 2019 a získáte extra slevu 5 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Mono 4 (apartmán)Bilo BIVA 4 (apartmán)Trilo TRIV 7 (apartmán)Trilo TRI3 attic 6/7 (podkrovní apartmán s balkonem)Bilo BIV5 4 (vilka bez terasy bez zahrady)Bilo BIV4 4 (vilka s terasou)
27.04. - 25.05.2019 (*) 4 3 180 Kč3 030 Kč3 570 Kč3 400 Kč4 320 Kč4 110 Kč4 840 Kč4 600 Kč3 460 Kč3 290 Kč3 570 Kč3 400 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 5 3 960 Kč3 770 Kč4 480 Kč4 260 Kč5 410 Kč5 140 Kč6 040 Kč5 740 Kč4 350 Kč4 140 Kč4 480 Kč4 260 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 6 4 740 Kč4 510 Kč5 360 Kč5 100 Kč6 480 Kč6 160 Kč7 260 Kč6 900 Kč5 200 Kč4 940 Kč5 360 Kč5 100 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 7 5 540 Kč5 270 Kč6 240 Kč5 930 Kč7 570 Kč7 200 Kč8 450 Kč8 030 Kč6 060 Kč5 760 Kč6 240 Kč5 930 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 (*) 14 8 690 Kč8 260 Kč9 830 Kč9 340 Kč11 890 Kč11 300 Kč13 290 Kč12 630 Kč9 550 Kč9 080 Kč9 830 Kč9 340 KčObjednat
27.04. - 18.05.2019 (*) 21 11 080 Kč10 530 Kč12 510 Kč11 890 Kč15 140 Kč14 390 Kč16 930 Kč16 090 Kč12 150 Kč11 550 Kč12 510 Kč11 890 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 (*) 14 8 690 Kč8 260 Kč9 830 Kč9 340 Kč11 890 Kč11 300 Kč13 290 Kč12 630 Kč9 550 Kč9 080 Kč9 830 Kč9 340 KčObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 21 11 080 Kč10 530 Kč12 510 Kč11 890 Kč15 140 Kč14 390 Kč16 930 Kč16 090 Kč12 150 Kč11 550 Kč12 510 Kč11 890 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 (*) 14 8 690 Kč8 260 Kč9 830 Kč9 340 Kč11 890 Kč11 300 Kč13 290 Kč12 630 Kč9 550 Kč9 080 Kč9 830 Kč9 340 KčObjednat
11.05. - 01.06.2019 (*) 21 12 280 Kč11 670 Kč13 970 Kč13 280 Kč16 590 Kč15 770 Kč19 140 Kč18 190 Kč13 260 Kč12 600 Kč13 970 Kč13 280 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 14 10 120 Kč9 620 Kč11 570 Kč11 000 Kč13 600 Kč12 920 Kč15 920 Kč15 130 Kč10 850 Kč10 310 Kč11 570 Kč11 000 KčObjednat
18.05. - 08.06.2019 (*) 21 13 500 Kč12 830 Kč15 450 Kč14 680 Kč18 050 Kč17 150 Kč21 350 Kč20 290 Kč14 380 Kč13 670 Kč15 450 Kč14 680 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 4 4 220 Kč4 010 Kč4 840 Kč4 600 Kč5 570 Kč5 300 Kč6 740 Kč6 410 Kč4 420 Kč4 200 Kč4 840 Kč4 600 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 5 5 260 Kč5 000 Kč6 040 Kč5 740 Kč6 970 Kč6 630 Kč8 430 Kč8 010 Kč5 540 Kč5 270 Kč6 040 Kč5 740 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 6 6 300 Kč5 990 Kč7 260 Kč6 900 Kč8 350 Kč7 940 Kč10 090 Kč9 590 Kč6 630 Kč6 300 Kč7 260 Kč6 900 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 7 7 360 Kč7 000 Kč8 450 Kč8 030 Kč9 750 Kč9 270 Kč11 780 Kč11 200 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 450 Kč8 030 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 14 11 570 Kč11 000 Kč13 290 Kč12 630 Kč15 320 Kč14 560 Kč18 520 Kč17 600 Kč12 170 Kč11 570 Kč13 290 Kč12 630 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 14 12 590 Kč11 970 Kč14 620 Kč13 890 Kč16 490 Kč15 670 Kč20 100 Kč19 100 Kč13 470 Kč12 800 Kč14 620 Kč13 890 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 8 690 Kč8 260 Kč10 140 Kč9 640 Kč11 240 Kč10 680 Kč13 810 Kč13 120 Kč9 390 Kč8 930 Kč10 140 Kč9 640 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 14 15 970 Kč15 180 Kč18 490 Kč17 570 Kč20 830 Kč19 790 Kč25 590 Kč24 320 Kč17 190 Kč16 340 Kč18 490 Kč17 570 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 9 960 Kč9 470 Kč11 420 Kč10 850 Kč13 080 Kč12 430 Kč16 020 Kč15 220 Kč10 690 Kč10 160 Kč11 420 Kč10 850 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 14 18 650 Kč17 720 Kč21 480 Kč20 410 Kč25 250 Kč23 990 Kč30 160 Kč28 660 Kč19 890 Kč18 900 Kč21 480 Kč20 410 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 11 780 Kč11 200 Kč13 630 Kč12 950 Kč16 380 Kč15 570 Kč19 170 Kč18 220 Kč12 540 Kč11 920 Kč13 630 Kč12 950 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 14 23 920 Kč22 730 Kč27 720 Kč26 340 Kč32 820 Kč31 180 Kč38 150 Kč36 250 Kč26 000 Kč24 700 Kč27 720 Kč26 340 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 13 990 Kč13 300 Kč16 200 Kč15 390 Kč18 960 Kč18 020 Kč21 920 Kč20 830 Kč15 470 Kč14 700 Kč16 200 Kč15 390 KčObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 14 27 690 Kč26 310 Kč32 190 Kč30 590 Kč37 910 Kč36 020 Kč43 790 Kč41 610 Kč30 240 Kč28 730 Kč32 190 Kč30 590 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 15 810 Kč15 020 Kč18 460 Kč17 540 Kč21 870 Kč20 780 Kč25 250 Kč23 990 Kč17 110 Kč16 260 Kč18 460 Kč17 540 KčObjednat
06.07. - 20.07.2019 (*) 14 29 380 Kč27 920 Kč34 270 Kč32 560 Kč40 590 Kč38 570 Kč46 880 Kč44 540 Kč31 780 Kč30 200 Kč34 270 Kč32 560 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 15 810 Kč15 020 Kč18 460 Kč17 540 Kč21 870 Kč20 780 Kč25 250 Kč23 990 Kč17 110 Kč16 260 Kč18 460 Kč17 540 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 15 810 Kč15 020 Kč18 460 Kč17 540 Kč21 870 Kč20 780 Kč25 250 Kč23 990 Kč17 110 Kč16 260 Kč18 460 Kč17 540 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 (*) 14 29 380 Kč27 920 Kč34 270 Kč32 560 Kč40 590 Kč38 570 Kč46 880 Kč44 540 Kč31 780 Kč30 200 Kč34 270 Kč32 560 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 15 810 Kč15 020 Kč18 460 Kč17 540 Kč21 870 Kč20 780 Kč25 250 Kč23 990 Kč17 110 Kč16 260 Kč18 460 Kč17 540 KčObjednat
27.07. - 10.08.2019 (*) 14 30 060 Kč35 490 Kč41 450 Kč48 100 Kč32 690 Kč35 490 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 16 570 Kč19 760 Kč22 780 Kč26 550 Kč18 100 Kč19 760 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 16 570 Kč19 760 Kč22 780 Kč26 550 Kč18 100 Kč19 760 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 16 570 Kč19 760 Kč22 780 Kč26 550 Kč18 100 Kč19 760 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 13 990 Kč13 300 Kč16 200 Kč15 390 Kč18 960 Kč18 020 Kč21 920 Kč20 830 Kč15 470 Kč14 700 Kč16 200 Kč15 390 KčObjednat
24.08. - 07.09.2019 (*) 14 19 430 Kč18 460 Kč22 570 Kč21 450 Kč25 900 Kč24 610 Kč30 630 Kč29 100 Kč21 300 Kč20 240 Kč22 570 Kč21 450 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 8 690 Kč8 260 Kč10 140 Kč9 640 Kč11 240 Kč10 680 Kč13 810 Kč13 120 Kč9 390 Kč8 930 Kč10 140 Kč9 640 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 14 13 730 Kč13 050 Kč15 940 Kč15 150 Kč18 000 Kč17 100 Kč21 950 Kč20 860 Kč14 690 Kč13 960 Kč15 940 Kč15 150 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 4 4 220 Kč4 010 Kč4 840 Kč4 600 Kč5 570 Kč5 300 Kč6 740 Kč6 410 Kč4 420 Kč4 200 Kč4 840 Kč4 600 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 5 260 Kč5 000 Kč6 040 Kč5 740 Kč6 970 Kč6 630 Kč8 430 Kč8 010 Kč5 540 Kč5 270 Kč6 040 Kč5 740 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 6 300 Kč5 990 Kč7 260 Kč6 900 Kč8 350 Kč7 940 Kč10 090 Kč9 590 Kč6 630 Kč6 300 Kč7 260 Kč6 900 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 7 360 Kč7 000 Kč8 450 Kč8 030 Kč9 750 Kč9 270 Kč11 780 Kč11 200 Kč7 750 Kč7 370 Kč8 450 Kč8 030 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 14 10 120 Kč9 620 Kč11 570 Kč11 000 Kč13 600 Kč12 920 Kč15 920 Kč15 130 Kč10 850 Kč10 310 Kč11 570 Kč11 000 KčObjednat
07.09. - 28.09.2019 (*) 21 12 280 Kč11 670 Kč13 970 Kč13 280 Kč16 590 Kč15 770 Kč19 140 Kč18 190 Kč13 260 Kč12 600 Kč13 970 Kč13 280 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 4 3 180 Kč3 030 Kč3 570 Kč3 400 Kč4 320 Kč4 110 Kč4 840 Kč4 600 Kč3 460 Kč3 290 Kč3 570 Kč3 400 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 5 3 960 Kč3 770 Kč4 480 Kč4 260 Kč5 410 Kč5 140 Kč6 040 Kč5 740 Kč4 350 Kč4 140 Kč4 480 Kč4 260 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 6 4 740 Kč4 510 Kč5 360 Kč5 100 Kč6 480 Kč6 160 Kč7 260 Kč6 900 Kč5 200 Kč4 940 Kč5 360 Kč5 100 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 7 5 540 Kč5 270 Kč6 240 Kč5 930 Kč7 570 Kč7 200 Kč8 450 Kč8 030 Kč6 060 Kč5 760 Kč6 240 Kč5 930 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Bilo BIV2 5 (vilka s terasou)Trilo TRI2 6/7 (vilka s terasou)Bilo BIV3 4 (vilka se zahradou)Bilo BIV1 5 (vilka se zahradou)Trilo TRI1 6/7 (vilka se zahradou)Quadrilo QUAD 9 (vilka se zahradou)
27.04. - 25.05.2019 (*) 4 4 010 Kč3 810 Kč4 630 Kč4 400 Kč4 010 Kč3 810 Kč4 320 Kč4 110 Kč4 840 Kč4 600 Kč5 460 Kč5 190 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 5 5 000 Kč4 750 Kč5 800 Kč5 510 Kč5 000 Kč4 750 Kč5 410 Kč5 140 Kč6 040 Kč5 740 Kč6 840 Kč6 500 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 6 6 010 Kč5 710 Kč6 950 Kč6 610 Kč6 010 Kč5 710 Kč6 480 Kč6 160 Kč7 260 Kč6 900 Kč8 190 Kč7 790 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 7 7 000 Kč6 650 Kč8 120 Kč7 720 Kč7 000 Kč6 650 Kč7 570 Kč7 200 Kč8 450 Kč8 030 Kč9 570 Kč9 100 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 (*) 14 11 000 Kč10 450 Kč12 740 Kč12 110 Kč11 000 Kč10 450 Kč11 890 Kč11 300 Kč13 290 Kč12 630 Kč15 030 Kč14 280 KčObjednat
27.04. - 18.05.2019 (*) 21 13 990 Kč13 300 Kč16 200 Kč15 390 Kč13 990 Kč13 300 Kč15 140 Kč14 390 Kč16 930 Kč16 090 Kč19 140 Kč18 190 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 (*) 14 11 000 Kč10 450 Kč12 740 Kč12 110 Kč11 000 Kč10 450 Kč11 890 Kč11 300 Kč13 290 Kč12 630 Kč15 030 Kč14 280 KčObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 21 13 990 Kč13 300 Kč16 200 Kč15 390 Kč13 990 Kč13 300 Kč15 140 Kč14 390 Kč16 930 Kč16 090 Kč19 140 Kč18 190 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 (*) 14 11 000 Kč10 450 Kč12 740 Kč12 110 Kč11 000 Kč10 450 Kč11 890 Kč11 300 Kč13 290 Kč12 630 Kč15 030 Kč14 280 KčObjednat
11.05. - 01.06.2019 (*) 21 15 240 Kč14 480 Kč17 920 Kč17 030 Kč15 240 Kč14 480 Kč16 590 Kč15 770 Kč19 140 Kč18 190 Kč21 480 Kč20 410 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 14 12 460 Kč11 840 Kč14 750 Kč14 020 Kč12 460 Kč11 840 Kč13 600 Kč12 920 Kč15 920 Kč15 130 Kč17 790 Kč16 910 KčObjednat
18.05. - 08.06.2019 (*) 21 16 460 Kč15 640 Kč19 630 Kč18 650 Kč16 460 Kč15 640 Kč18 050 Kč17 150 Kč21 350 Kč20 290 Kč23 790 Kč22 610 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 4 5 070 Kč4 820 Kč6 110 Kč5 810 Kč5 070 Kč4 820 Kč5 570 Kč5 300 Kč6 740 Kč6 410 Kč7 470 Kč7 100 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 5 6 320 Kč6 010 Kč7 620 Kč7 240 Kč6 320 Kč6 010 Kč6 970 Kč6 630 Kč8 430 Kč8 010 Kč9 340 Kč8 880 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 6 7 600 Kč7 220 Kč9 160 Kč8 710 Kč7 600 Kč7 220 Kč8 350 Kč7 940 Kč10 090 Kč9 590 Kč11 210 Kč10 650 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 7 8 840 Kč8 400 Kč10 690 Kč10 160 Kč8 840 Kč8 400 Kč9 750 Kč9 270 Kč11 780 Kč11 200 Kč13 080 Kč12 430 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 14 13 910 Kč13 220 Kč16 770 Kč15 940 Kč13 910 Kč13 220 Kč15 320 Kč14 560 Kč18 520 Kč17 600 Kč20 540 Kč19 520 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 14 15 060 Kč14 310 Kč18 520 Kč17 600 Kč15 060 Kč14 310 Kč16 490 Kč15 670 Kč20 100 Kč19 100 Kč22 570 Kč21 450 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 10 330 Kč9 820 Kč12 900 Kč12 260 Kč10 330 Kč9 820 Kč11 240 Kč10 680 Kč13 810 Kč13 120 Kč15 680 Kč14 900 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 14 18 930 Kč17 990 Kč23 530 Kč22 360 Kč18 930 Kč17 990 Kč20 830 Kč19 790 Kč25 590 Kč24 320 Kč28 580 Kč27 160 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 11 780 Kč11 200 Kč14 560 Kč13 840 Kč11 780 Kč11 200 Kč13 080 Kč12 430 Kč16 020 Kč15 220 Kč17 680 Kč16 800 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 14 22 880 Kč21 740 Kč28 110 Kč26 710 Kč22 880 Kč21 740 Kč25 250 Kč23 990 Kč30 160 Kč28 660 Kč33 930 Kč32 240 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 14 930 Kč14 190 Kč18 260 Kč17 350 Kč14 930 Kč14 190 Kč16 380 Kč15 570 Kč19 170 Kč18 220 Kč21 920 Kč20 830 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 14 30 110 Kč28 610 Kč36 430 Kč34 610 Kč30 110 Kč28 610 Kč32 820 Kč31 180 Kč38 150 Kč36 250 Kč43 270 Kč41 110 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 17 500 Kč16 630 Kč20 990 Kč19 950 Kč17 500 Kč16 630 Kč18 960 Kč18 020 Kč21 920 Kč20 830 Kč24 680 Kč23 450 KčObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 14 34 790 Kč33 060 Kč42 230 Kč40 120 Kč34 790 Kč33 060 Kč37 910 Kč36 020 Kč43 790 Kč41 610 Kč49 270 Kč46 810 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 19 970 Kč18 980 Kč24 500 Kč23 280 Kč19 970 Kč18 980 Kč21 870 Kč20 780 Kč25 250 Kč23 990 Kč28 420 Kč27 000 KčObjednat
06.07. - 20.07.2019 (*) 14 37 110 Kč35 260 Kč45 480 Kč43 210 Kč37 110 Kč35 260 Kč40 590 Kč38 570 Kč46 880 Kč44 540 Kč52 760 Kč50 130 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 19 970 Kč18 980 Kč24 500 Kč23 280 Kč19 970 Kč18 980 Kč21 870 Kč20 780 Kč25 250 Kč23 990 Kč28 420 Kč27 000 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 19 970 Kč18 980 Kč24 500 Kč23 280 Kč19 970 Kč18 980 Kč21 870 Kč20 780 Kč25 250 Kč23 990 Kč28 420 Kč27 000 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 (*) 14 37 110 Kč35 260 Kč45 480 Kč43 210 Kč37 110 Kč35 260 Kč40 590 Kč38 570 Kč46 880 Kč44 540 Kč52 760 Kč50 130 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 19 970 Kč18 980 Kč24 500 Kč23 280 Kč19 970 Kč18 980 Kč21 870 Kč20 780 Kč25 250 Kč23 990 Kč28 420 Kč27 000 KčObjednat
27.07. - 10.08.2019 (*) 14 37 960 Kč46 360 Kč37 960 Kč41 450 Kč48 100 Kč54 010 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 20 910 Kč25 460 Kč20 910 Kč22 780 Kč26 550 Kč29 750 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 20 910 Kč25 460 Kč20 910 Kč22 780 Kč26 550 Kč29 750 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 20 910 Kč25 460 Kč20 910 Kč22 780 Kč26 550 Kč29 750 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 17 500 Kč16 630 Kč20 990 Kč19 950 Kč17 500 Kč16 630 Kč18 960 Kč18 020 Kč21 920 Kč20 830 Kč24 680 Kč23 450 KčObjednat
24.08. - 07.09.2019 (*) 14 23 850 Kč22 660 Kč29 050 Kč27 600 Kč23 850 Kč22 660 Kč25 900 Kč24 610 Kč30 630 Kč29 100 Kč34 580 Kč32 860 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 10 330 Kč9 820 Kč12 900 Kč12 260 Kč10 330 Kč9 820 Kč11 240 Kč10 680 Kč13 810 Kč13 120 Kč15 680 Kč14 900 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 14 16 440 Kč15 620 Kč20 210 Kč19 200 Kč16 440 Kč15 620 Kč18 000 Kč17 100 Kč21 950 Kč20 860 Kč24 630 Kč23 400 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 4 5 070 Kč4 820 Kč6 110 Kč5 810 Kč5 070 Kč4 820 Kč5 570 Kč5 300 Kč6 740 Kč6 410 Kč7 470 Kč7 100 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 6 320 Kč6 010 Kč7 620 Kč7 240 Kč6 320 Kč6 010 Kč6 970 Kč6 630 Kč8 430 Kč8 010 Kč9 340 Kč8 880 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 7 600 Kč7 220 Kč9 160 Kč8 710 Kč7 600 Kč7 220 Kč8 350 Kč7 940 Kč10 090 Kč9 590 Kč11 210 Kč10 650 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 8 840 Kč8 400 Kč10 690 Kč10 160 Kč8 840 Kč8 400 Kč9 750 Kč9 270 Kč11 780 Kč11 200 Kč13 080 Kč12 430 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 14 12 460 Kč11 840 Kč14 750 Kč14 020 Kč12 460 Kč11 840 Kč13 600 Kč12 920 Kč15 920 Kč15 130 Kč17 790 Kč16 910 KčObjednat
07.09. - 28.09.2019 (*) 21 15 240 Kč14 480 Kč17 920 Kč17 030 Kč15 240 Kč14 480 Kč16 590 Kč15 770 Kč19 140 Kč18 190 Kč21 480 Kč20 410 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 4 4 010 Kč3 810 Kč4 630 Kč4 400 Kč4 010 Kč3 810 Kč4 320 Kč4 110 Kč4 840 Kč4 600 Kč5 460 Kč5 190 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 5 5 000 Kč4 750 Kč5 800 Kč5 510 Kč5 000 Kč4 750 Kč5 410 Kč5 140 Kč6 040 Kč5 740 Kč6 840 Kč6 500 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 6 6 010 Kč5 710 Kč6 950 Kč6 610 Kč6 010 Kč5 710 Kč6 480 Kč6 160 Kč7 260 Kč6 900 Kč8 190 Kč7 790 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 7 7 000 Kč6 650 Kč8 120 Kč7 720 Kč7 000 Kč6 650 Kč7 570 Kč7 200 Kč8 450 Kč8 030 Kč9 570 Kč9 100 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací