Apartmány Villaggio Luna 1 – 2 - Caorle | Italia Travel


Apartmány Villaggio Luna 1 – 2 - Caorle

Apartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - Caorle
Apartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - Caorle
Apartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - Caorle
Apartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - Caorle
Apartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - CaorleApartmány Villaggio Luna 1 – 2 - Caorle
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servis
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Komplex má výbornou polohu, blízko pláže a dále od malebného historického centra Caorle, všechny služby v blízkosti.

Pláž:

Je vzdálena 200 m. Pláž je písčitá zlatavé barvy, s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži je pro děti neskutečné množství vyžití, jako jsou prolézačky, houpačky, klouzačky atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži v Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Komplex se nachází pouhých 200 m od písčité pláže na konci zóny Ponente a dále od historického centra Caorle, kde je v letní sezóně celá řada společenských programů, jako jsou večerní koncerty, trhy atd. V blízkosti se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. V letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Ubytování je buď v řadových vilkách se zahradou nebo balkonem či v budově s apartmány. V přízemí budovy je restaurace - pizzerie. 

Ubytování v apartmánové budově:

 • Apartmán mono A/4 - max. obsazenost 4 osoby. V apartmánu je kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, 2 rozkládací gauče, koupelna se sprchou a wc.
 • Apartmán bilo B/4 - max. obsazenost 4 osoby. V apartmánu je kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc.
 • Apartmán trilo C/6 - max. obsazenost 6 osob. V apartmánu je kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, 2 ložnice, koupelna se sprchou a wc.
 • Apartmán trilo C3 - 6/7 - max. obsazenost 7 osob. Podkrovní apartmán, kde je kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, 2 ložnice, koupelna se sprchou a wc, balkon.

Ubytování ve vilkách (každá vilka je poschoďová s koupelnou v patře, není tedy vhodná pro hendikepované osoby):

 • Vilka bilo B5/4 - max. obsazenost 4 osoby. V apartmánu je kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc. Bez terasy a bez zahrady.
 • Vilka bilo B4/4 - max. obsazenost 4 osoby. V apartmánu je kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc, terasa.
 • Vilka bilo B2/5 - max. obsazenost 5 osob. V apartmánu je kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc, terasa.
 • Vilka bilo B3/4 - max. obsazenost 4 osoby. V apartmánu je kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc, zahrada.
 • Vilka bilo B1/5 - max. obsazenost 5 osob. V apartmánu je kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, ložnice, koupelna se sprchou a wc, zahrada.
 • Vilka trilo C1/6-7 - max. obsazenost 6/7 osob. V apartmánu je kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, 2 ložnice, koupelna se sprchou a wc, zahrada.
 • Vilka trilo C2/6-7 - max. obsazenost 6/7 osob. V apartmánu je kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, 2 ložnice, koupelna se sprchou a wc, terasa.
 • Vilka quadrilo D/9 - max. obsazenost 9 osob. V apartmánu je kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč, 3 ložnice (v některých může být palanda), koupelna se sprchou a wc, zahrada.

Vybavení:

 • klimatizace
 • TV (jen některé apartmány)
 • pračka (jen některé apartmány)
 • trezor (jen některé apartmány)
 • barbecue (jen některé apartmány)
 • parkoviště (jen některé apartmány)

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet - v blízkosti bazénu
 • parkoviště - jen některé apartmány

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/týden
 • pobytová taxa - 7 Euro/os./pobyt (1-30 dní), děti do 12 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - na vyžádání při rezervaci za poplatek, od 16.6. do 8.9. 58 Euro/týden, v období do 16.6. a od 8.9. za 38 Euro/týden
 • ložní prádlo a ručníky - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna, ručníky vlastní
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den,

vrátili jsme se z Caorle z Luny a pobyt proběhl v pořádku.

Děkujeme, 

Jana Skripová, Příbram

 

Luna - p. Skripova, 31. 05. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 05. 2018

TermínPočet
nocí
Mono A-4 (apartmán)Bilo B-4 (apartmán)Trilo C-6 (apartmán)Trilo C3-6/7 attic (podkrovní apartmán s balkonem)Bilo B5-4 (vilka bez terasy bez zahrady)Bilo B4-4 (vilka s terasou)
05.05. - 26.05.2018 (*) 21 11 910 Kč11 800 Kč13 970 Kč13 840 Kč16 460 Kč16 300 Kč19 140 Kč18 950 Kč13 030 Kč12 900 Kč13 970 Kč13 840 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 (*) 14 9 860 Kč9 770 Kč11 570 Kč11 460 Kč13 470 Kč13 340 Kč15 920 Kč15 770 Kč10 720 Kč10 620 Kč11 570 Kč11 460 KčObjednat
12.05. - 02.06.2018 (*) 21 13 990 Kč13 860 Kč16 200 Kč16 040 Kč18 800 Kč18 620 Kč22 600 Kč22 380 Kč15 110 Kč14 960 Kč16 200 Kč16 040 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 4 4 110 Kč4 070 Kč4 840 Kč4 800 Kč5 460 Kč5 410 Kč6 740 Kč6 680 Kč4 420 Kč4 380 Kč4 840 Kč4 800 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 5 5 130 Kč5 080 Kč6 040 Kč5 980 Kč6 840 Kč6 780 Kč8 430 Kč8 350 Kč5 540 Kč5 490 Kč6 040 Kč5 980 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 6 6 170 Kč6 110 Kč7 260 Kč7 190 Kč8 190 Kč8 110 Kč10 090 Kč9 990 Kč6 630 Kč6 570 Kč7 260 Kč7 190 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 7 7 180 Kč7 110 Kč8 450 Kč8 370 Kč9 570 Kč9 480 Kč11 780 Kč11 670 Kč7 750 Kč7 680 Kč8 450 Kč8 370 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 14 12 300 Kč12 180 Kč14 170 Kč14 030 Kč16 200 Kč16 040 Kč19 970 Kč19 780 Kč13 190 Kč13 060 Kč14 170 Kč14 030 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 4 4 840 Kč4 800 Kč5 460 Kč5 410 Kč6 320 Kč6 260 Kč7 800 Kč7 730 Kč5 150 Kč5 100 Kč5 460 Kč5 410 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 5 6 040 Kč5 980 Kč6 840 Kč6 780 Kč7 910 Kč7 840 Kč9 750 Kč9 660 Kč6 450 Kč6 390 Kč6 840 Kč6 780 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 6 7 260 Kč7 190 Kč8 190 Kč8 110 Kč9 490 Kč9 400 Kč11 680 Kč11 570 Kč7 750 Kč7 680 Kč8 190 Kč8 110 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 7 8 450 Kč8 370 Kč9 570 Kč9 480 Kč11 080 Kč10 970 Kč13 630 Kč13 500 Kč9 030 Kč8 940 Kč9 570 Kč9 480 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 (*) 14 13 290 Kč13 160 Kč15 030 Kč14 880 Kč17 400 Kč17 230 Kč21 430 Kč21 220 Kč14 200 Kč14 060 Kč15 030 Kč14 880 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 14 13 290 Kč13 160 Kč15 030 Kč14 880 Kč17 400 Kč17 230 Kč21 430 Kč21 220 Kč14 200 Kč14 060 Kč15 030 Kč14 880 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 14 14 170 Kč14 030 Kč15 920 Kč15 770 Kč18 100 Kč17 920 Kč22 730 Kč22 510 Kč15 060 Kč14 910 Kč15 920 Kč15 770 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 9 570 Kč9 480 Kč10 690 Kč10 590 Kč11 960 Kč11 850 Kč15 290 Kč15 140 Kč10 140 Kč10 040 Kč10 690 Kč10 590 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 14 18 000 Kč17 820 Kč20 540 Kč20 340 Kč24 000 Kč23 760 Kč29 200 Kč28 910 Kč19 270 Kč19 080 Kč20 540 Kč20 340 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 11 420 Kč11 310 Kč13 290 Kč13 160 Kč16 020 Kč15 860 Kč18 780 Kč18 600 Kč12 350 Kč12 230 Kč13 290 Kč13 160 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 (*) 14 23 090 Kč22 860 Kč27 040 Kč26 770 Kč32 170 Kč31 850 Kč37 470 Kč37 100 Kč25 150 Kč24 900 Kč27 040 Kč26 770 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 13 470 Kč13 340 Kč15 860 Kč15 710 Kč18 590 Kč18 410 Kč21 560 Kč21 350 Kč14 750 Kč14 610 Kč15 860 Kč15 710 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 14 26 650 Kč26 390 Kč31 360 Kč31 050 Kč37 050 Kč36 680 Kč42 930 Kč42 510 Kč29 070 Kč28 780 Kč31 360 Kč31 050 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč17 920 Kč17 750 Kč21 300 Kč21 090 Kč24 680 Kč24 440 Kč16 570 Kč16 410 Kč17 920 Kč17 750 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 (*) 14 28 320 Kč28 040 Kč33 260 Kč32 930 Kč39 550 Kč39 160 Kč45 820 Kč45 370 Kč30 760 Kč30 460 Kč33 260 Kč32 930 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč17 920 Kč17 750 Kč21 300 Kč21 090 Kč24 680 Kč24 440 Kč16 570 Kč16 410 Kč17 920 Kč17 750 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč17 920 Kč17 750 Kč21 300 Kč21 090 Kč24 680 Kč24 440 Kč16 570 Kč16 410 Kč17 920 Kč17 750 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 (*) 14 28 320 Kč28 040 Kč33 260 Kč32 930 Kč39 550 Kč39 160 Kč45 820 Kč45 370 Kč30 760 Kč30 460 Kč33 260 Kč32 930 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč17 920 Kč17 750 Kč21 300 Kč21 090 Kč24 680 Kč24 440 Kč16 570 Kč16 410 Kč17 920 Kč17 750 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 16 020 Kč15 860 Kč19 010 Kč18 820 Kč22 210 Kč21 990 Kč25 980 Kč25 730 Kč17 530 Kč17 360 Kč19 010 Kč18 820 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 16 020 Kč15 860 Kč19 010 Kč18 820 Kč22 210 Kč21 990 Kč25 980 Kč25 730 Kč17 530 Kč17 360 Kč19 010 Kč18 820 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 15 270 Kč15 120 Kč17 920 Kč17 750 Kč21 300 Kč21 090 Kč24 680 Kč24 440 Kč16 570 Kč16 410 Kč17 920 Kč17 750 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 11 420 Kč11 310 Kč13 290 Kč13 160 Kč16 020 Kč15 860 Kč18 780 Kč18 600 Kč12 350 Kč12 230 Kč13 290 Kč13 160 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 8 450 Kč8 370 Kč9 570 Kč9 480 Kč11 080 Kč10 970 Kč13 630 Kč13 500 Kč9 030 Kč8 940 Kč9 570 Kč9 480 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 14 11 830 Kč11 720 Kč13 550 Kč13 420 Kč15 970 Kč15 820 Kč18 930 Kč18 750 Kč12 800 Kč12 680 Kč13 550 Kč13 420 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 3 070 Kč3 040 Kč3 570 Kč3 540 Kč4 320 Kč4 280 Kč4 840 Kč4 800 Kč3 360 Kč3 330 Kč3 570 Kč3 540 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 3 830 Kč3 800 Kč4 480 Kč4 440 Kč5 410 Kč5 360 Kč6 040 Kč5 980 Kč4 220 Kč4 180 Kč4 480 Kč4 440 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 4 580 Kč4 540 Kč5 360 Kč5 310 Kč6 480 Kč6 420 Kč7 260 Kč7 190 Kč5 050 Kč5 000 Kč5 360 Kč5 310 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 5 360 Kč5 310 Kč6 240 Kč6 180 Kč7 570 Kč7 500 Kč8 450 Kč8 370 Kč5 910 Kč5 860 Kč6 240 Kč6 180 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 14 8 400 Kč8 320 Kč9 830 Kč9 740 Kč11 890 Kč11 780 Kč13 290 Kč13 160 Kč9 260 Kč9 170 Kč9 830 Kč9 740 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 21 10 720 Kč10 620 Kč12 510 Kč12 390 Kč15 140 Kč14 990 Kč16 930 Kč16 770 Kč11 780 Kč11 670 Kč12 510 Kč12 390 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Bilo B2-5 (vilka s terasou)Trilo C2-6/7 (vilka s terasou)Bilo B3-4 (vilka se zahradou)Bilo B1-5 (vilka se zahradou)Trilo C1-6/7 (vilka se zahradou)Quadrilo D-9 (vilka se zahradou)
05.05. - 26.05.2018 (*) 21 15 110 Kč14 960 Kč17 680 Kč17 510 Kč15 110 Kč14 960 Kč16 460 Kč16 300 Kč19 140 Kč18 950 Kč20 880 Kč20 680 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 (*) 14 12 300 Kč12 180 Kč14 620 Kč14 480 Kč12 300 Kč12 180 Kč13 470 Kč13 340 Kč15 920 Kč15 770 Kč17 370 Kč17 200 KčObjednat
12.05. - 02.06.2018 (*) 21 17 320 Kč17 150 Kč20 880 Kč20 680 Kč17 320 Kč17 150 Kč18 800 Kč18 620 Kč22 600 Kč22 380 Kč24 910 Kč24 670 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 4 4 970 Kč4 930 Kč6 110 Kč6 050 Kč4 970 Kč4 930 Kč5 460 Kč5 410 Kč6 740 Kč6 680 Kč7 360 Kč7 290 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 5 6 190 Kč6 130 Kč7 620 Kč7 550 Kč6 190 Kč6 130 Kč6 840 Kč6 780 Kč8 430 Kč8 350 Kč9 210 Kč9 120 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 6 7 440 Kč7 370 Kč9 160 Kč9 070 Kč7 440 Kč7 370 Kč8 190 Kč8 110 Kč10 090 Kč9 990 Kč11 050 Kč10 940 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 7 8 690 Kč8 610 Kč10 690 Kč10 590 Kč8 690 Kč8 610 Kč9 570 Kč9 480 Kč11 780 Kč11 670 Kč12 900 Kč12 780 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 14 14 930 Kč14 790 Kč18 390 Kč18 210 Kč14 930 Kč14 790 Kč16 200 Kč16 040 Kč19 970 Kč19 780 Kč22 130 Kč21 910 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 4 5 910 Kč5 860 Kč7 260 Kč7 190 Kč5 910 Kč5 860 Kč6 320 Kč6 260 Kč7 800 Kč7 730 Kč8 740 Kč8 660 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 5 7 360 Kč7 290 Kč9 080 Kč8 990 Kč7 360 Kč7 290 Kč7 910 Kč7 840 Kč9 750 Kč9 660 Kč10 920 Kč10 820 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 6 8 840 Kč8 760 Kč10 900 Kč10 800 Kč8 840 Kč8 760 Kč9 490 Kč9 400 Kč11 680 Kč11 570 Kč13 110 Kč12 980 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 7 10 330 Kč10 230 Kč12 720 Kč12 600 Kč10 330 Kč10 230 Kč11 080 Kč10 970 Kč13 630 Kč13 500 Kč15 290 Kč15 140 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 (*) 14 16 200 Kč16 040 Kč19 970 Kč19 780 Kč16 200 Kč16 040 Kč17 400 Kč17 230 Kč21 430 Kč21 220 Kč24 000 Kč23 760 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 14 16 200 Kč16 040 Kč19 970 Kč19 780 Kč16 200 Kč16 040 Kč17 400 Kč17 230 Kč21 430 Kč21 220 Kč24 000 Kč23 760 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 14 17 090 Kč16 920 Kč20 990 Kč20 790 Kč17 090 Kč16 920 Kč18 100 Kč17 920 Kč22 730 Kč22 510 Kč25 460 Kč25 210 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 11 420 Kč11 310 Kč13 990 Kč13 860 Kč11 420 Kč11 310 Kč11 960 Kč11 850 Kč15 290 Kč15 140 Kč17 140 Kč16 970 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 14 22 440 Kč22 220 Kč27 490 Kč27 220 Kč22 440 Kč22 220 Kč24 000 Kč23 760 Kč29 200 Kč28 910 Kč32 840 Kč32 520 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 14 750 Kč14 610 Kč18 070 Kč17 890 Kč14 750 Kč14 610 Kč16 020 Kč15 860 Kč18 780 Kč18 600 Kč21 170 Kč20 960 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 (*) 14 29 930 Kč29 640 Kč35 940 Kč35 590 Kč29 930 Kč29 640 Kč32 170 Kč31 850 Kč37 470 Kč37 100 Kč42 230 Kč41 810 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 17 500 Kč17 330 Kč20 650 Kč20 450 Kč17 500 Kč17 330 Kč18 590 Kč18 410 Kč21 560 Kč21 350 Kč24 310 Kč24 070 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 14 34 430 Kč34 090 Kč41 210 Kč40 800 Kč34 430 Kč34 090 Kč37 050 Kč36 680 Kč42 930 Kč42 510 Kč48 100 Kč47 620 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 19 580 Kč19 390 Kč23 740 Kč23 510 Kč19 580 Kč19 390 Kč21 300 Kč21 090 Kč24 680 Kč24 440 Kč27 490 Kč27 220 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 (*) 14 36 380 Kč36 020 Kč44 100 Kč43 660 Kč36 380 Kč36 020 Kč39 550 Kč39 160 Kč45 820 Kč45 370 Kč51 040 Kč50 530 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 19 580 Kč19 390 Kč23 740 Kč23 510 Kč19 580 Kč19 390 Kč21 300 Kč21 090 Kč24 680 Kč24 440 Kč27 490 Kč27 220 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 19 580 Kč19 390 Kč23 740 Kč23 510 Kč19 580 Kč19 390 Kč21 300 Kč21 090 Kč24 680 Kč24 440 Kč27 490 Kč27 220 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 (*) 14 36 380 Kč36 020 Kč44 100 Kč43 660 Kč36 380 Kč36 020 Kč39 550 Kč39 160 Kč45 820 Kč45 370 Kč51 040 Kč50 530 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 19 580 Kč19 390 Kč23 740 Kč23 510 Kč19 580 Kč19 390 Kč21 300 Kč21 090 Kč24 680 Kč24 440 Kč27 490 Kč27 220 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 20 540 Kč20 340 Kč24 680 Kč24 440 Kč20 540 Kč20 340 Kč22 210 Kč21 990 Kč25 980 Kč25 730 Kč28 660 Kč28 380 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 20 540 Kč20 340 Kč24 680 Kč24 440 Kč20 540 Kč20 340 Kč22 210 Kč21 990 Kč25 980 Kč25 730 Kč28 660 Kč28 380 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 19 580 Kč19 390 Kč23 740 Kč23 510 Kč19 580 Kč19 390 Kč21 300 Kč21 090 Kč24 680 Kč24 440 Kč27 490 Kč27 220 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 14 750 Kč14 610 Kč18 070 Kč17 890 Kč14 750 Kč14 610 Kč16 020 Kč15 860 Kč18 780 Kč18 600 Kč21 170 Kč20 960 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 10 330 Kč10 230 Kč12 720 Kč12 600 Kč10 330 Kč10 230 Kč11 080 Kč10 970 Kč13 630 Kč13 500 Kč15 290 Kč15 140 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 14 14 850 Kč14 710 Kč17 680 Kč17 510 Kč14 850 Kč14 710 Kč15 970 Kč15 820 Kč18 930 Kč18 750 Kč20 990 Kč20 790 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 4 010 Kč3 970 Kč4 530 Kč4 490 Kč4 010 Kč3 970 Kč4 320 Kč4 280 Kč4 840 Kč4 800 Kč5 260 Kč5 210 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 5 000 Kč4 950 Kč5 670 Kč5 620 Kč5 000 Kč4 950 Kč5 410 Kč5 360 Kč6 040 Kč5 980 Kč6 580 Kč6 520 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 6 010 Kč5 950 Kč6 790 Kč6 730 Kč6 010 Kč5 950 Kč6 480 Kč6 420 Kč7 260 Kč7 190 Kč7 910 Kč7 840 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 7 000 Kč6 930 Kč7 930 Kč7 860 Kč7 000 Kč6 930 Kč7 570 Kč7 500 Kč8 450 Kč8 370 Kč9 210 Kč9 120 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 14 11 000 Kč10 890 Kč12 460 Kč12 340 Kč11 000 Kč10 890 Kč11 890 Kč11 780 Kč13 290 Kč13 160 Kč14 490 Kč14 350 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 21 13 990 Kč13 860 Kč15 860 Kč15 710 Kč13 990 Kč13 860 Kč15 140 Kč14 990 Kč16 930 Kč16 770 Kč18 410 Kč18 230 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás