Apartmány Ca' Vio - Caorle | Italia Travel


Apartmány Ca' Vio - Caorle

Apartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - Caorle
KlimatizacePlážový servis
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rezidence jen pár kroků od pláže Ponente a nedaleko centra historického Caorle. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Pláž:

cca 70 m od pláže Ponente, písek je jemný, zlatavé barvy, plážový servis za poplatek nebo veřejná pláž bez slunečníků a lehátek zdarma. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky, atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži poblíž centra Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Apartmánový dům se nachází na klidném místě, pouhých 70 m od pláže Ponente a zhruba 600 m od historického centra městečka Caorle. V blízkosti se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. Přímo v letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Rezidence s výtahem nabízí ubytování v prakticky zařízených apartmánech. Apartmány mají kuchyň vybavenou sporákem, ledničkou a kompletním nádobím, některé s balkonem. Budova nemá vlastní parkoviště.

 • Typ ubytování bilo B1 - pro max. 3 osoby. Apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu.
 • Typ ubytování bilo B2 - pro max. 4 osoby. Apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnici, koupelnu.
 • Typ ubytování trilo C1 - pro max. 5 osob. Apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelnu.
 • Typ ubytování trilo C2 podkrovní - pro max. 6 osob. Podkrovní apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 ložnice, koupelnu.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/týden
 • pobytová taxa - 3,50 Euro/os./pobyt (1-14 dní)

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - na vyžádání při rezervaci za poplatek, od 16.6. do 8.9. 58 Euro/týden, v období do 16.6. a od 8.9. za 38 Euro/týden
 • ložní prádlo a ručníky - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna, ručníky vlastní
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den, v sobotu 5.8. jsme se vrátili z dovolené v Caorle, kterou hodnotím za sebe a mojí rodinu velice kladně.  Vzhledem k našemu odjezdu v sobotu v brzkých ranních hodinách (v 02.00 hodin) byla celá cesta až do Caorle, přes avizované dopravní komplikace, bez jediné kolony a zdržení, takže už v 11.30 jsme byli v agentuře a po rychlém vyřízení měli klíče od našeho apartmánu. Ubytování, beru se za nenáročného klienta (vyspat se, umýt se, uvařit si), mě nijak nepřekvapilo ani nezklamalo, "douklizení" apartmánu po příjezdu beru již jako samozřejmost, nábytek starší, ale funkční, jinak vybavení vše potřebné. Navíc bonus, který neuvádíte, byla klimatizace, která se v týdnu veder hodila :-) Dále jsem obdržel v agentuře parkovací kartu pro parkování v objektu apartmánu, ale vzhledem k omezenému prostoru vedle budovy, velikosti mého auta a potřeby možnosti neomezeného výjezdu jsem toto nevyužil a parkoval na veřejném parkovišti. Jediné upozornění pro vás mám na polohu apartmánu, kdy na mapě máte označeno, že se nachází na ulici Via Vittorio Alfieri, ale ve skutečnosti se nachází o ulici blíže k moři, na ulici Viale G. Marconi vedle hotelu Rex. Cesta na pláž opravdu coby kamenem dohodil, rezervovaný plážový servis přesně podle domluvy s vámi (4 slunečníky pohromadě). 

Takže závěrečné hodnocení z mého pohledu:

Cesta:1

Agentura: 1 (jako dárek na uvítanou lahev vína) :-)

Ubytování:1 (v poměru k ceně, k umístění apartmánu)

Počasí, pláž, moře: 1*

Zmrzlina, pizza:1**

CK Italia Travel: 1*** (ochota, super komunikace od počátku výběru dovolené - i na moje neustálé upřesňující dotazy, požadavky)

Celkové hodnocení: 1**  :-)

Takže ještě jednou děkuji Vaší cestovní kanceláři za zprostředkování krásné dovolené a přeji Vám hodně dalších spokojených klientů.

Jaroslav Haza   

Hazovi - Ca Vio, 09. 08. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 12. 2017

TermínPočet
nocí
Bilo B1-3Bilo B2-4Trilo C1-5Trilo C2-6 podkroví
28.04. - 19.05.2018 (*) 4 2 690 Kč2 610 Kč2 890 Kč2 810 Kč3 190 Kč3 100 Kč3 490 Kč3 390 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 5 3 390 Kč3 290 Kč3 690 Kč3 580 Kč3 890 Kč3 780 Kč4 290 Kč4 170 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 6 4 090 Kč3 970 Kč4 390 Kč4 260 Kč4 690 Kč4 550 Kč5 190 Kč5 040 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 7 4 690 Kč4 550 Kč5 090 Kč4 940 Kč5 490 Kč5 330 Kč6 090 Kč5 910 KčObjednat
28.04. - 12.05.2018 (*) 14 6 790 Kč6 590 Kč7 290 Kč7 080 Kč7 790 Kč7 560 Kč8 590 Kč8 340 KčObjednat
28.04. - 19.05.2018 (*) 21 9 390 Kč9 110 Kč10 190 Kč9 890 Kč10 990 Kč10 670 Kč12 090 Kč11 730 KčObjednat
05.05. - 19.05.2018 (*) 14 6 790 Kč6 590 Kč7 290 Kč7 080 Kč7 790 Kč7 560 Kč8 590 Kč8 340 KčObjednat
05.05. - 26.05.2018 (*) 21 10 190 Kč9 890 Kč10 990 Kč10 670 Kč12 190 Kč11 830 Kč13 290 Kč12 900 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 (*) 14 7 490 Kč7 270 Kč8 190 Kč7 950 Kč9 190 Kč8 920 Kč9 990 Kč9 700 KčObjednat
12.05. - 02.06.2018 (*) 21 11 690 Kč11 340 Kč12 790 Kč12 410 Kč14 290 Kč13 870 Kč15 390 Kč14 930 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 4 3 390 Kč3 290 Kč3 690 Kč3 580 Kč4 190 Kč4 070 Kč4 590 Kč4 460 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 5 4 190 Kč4 070 Kč4 590 Kč4 460 Kč5 290 Kč5 140 Kč5 690 Kč5 520 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 6 4 990 Kč4 850 Kč5 490 Kč5 330 Kč6 290 Kč6 110 Kč6 790 Kč6 590 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 7 5 890 Kč5 720 Kč6 390 Kč6 200 Kč7 390 Kč7 170 Kč7 890 Kč7 660 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 14 10 090 Kč9 790 Kč11 090 Kč10 760 Kč12 590 Kč12 220 Kč13 490 Kč13 090 KčObjednat
19.05. - 09.06.2018 (*) 21 13 190 Kč12 800 Kč14 590 Kč14 160 Kč16 390 Kč15 900 Kč17 590 Kč17 070 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 4 3 990 Kč3 880 Kč4 390 Kč4 260 Kč4 990 Kč4 850 Kč5 290 Kč5 140 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 5 4 990 Kč4 850 Kč5 590 Kč5 430 Kč6 190 Kč6 010 Kč6 590 Kč6 400 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 6 5 990 Kč5 820 Kč6 590 Kč6 400 Kč7 390 Kč7 170 Kč7 890 Kč7 660 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 7 6 990 Kč6 790 Kč7 790 Kč7 560 Kč8 690 Kč8 430 Kč9 190 Kč8 920 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 (*) 14 10 990 Kč10 670 Kč12 190 Kč11 830 Kč13 590 Kč13 190 Kč14 490 Kč14 060 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 21 13 890 Kč13 480 Kč15 490 Kč15 030 Kč17 290 Kč16 780 Kč18 490 Kč17 940 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 14 9 990 Kč9 700 Kč11 090 Kč10 760 Kč12 390 Kč12 020 Kč13 190 Kč12 800 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 14 11 790 Kč11 440 Kč13 090 Kč12 700 Kč14 490 Kč14 060 Kč15 390 Kč14 930 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 8 090 Kč7 850 Kč8 890 Kč8 630 Kč9 790 Kč9 500 Kč10 390 Kč10 080 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 14 15 790 Kč15 320 Kč16 790 Kč16 290 Kč18 390 Kč17 840 Kč19 690 Kč19 100 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 10 390 Kč10 080 Kč10 790 Kč10 470 Kč11 690 Kč11 340 Kč12 590 Kč12 220 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 (*) 14 18 890 Kč18 330 Kč19 690 Kč19 100 Kč21 790 Kč21 140 Kč23 690 Kč22 980 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 11 690 Kč11 340 Kč12 190 Kč11 830 Kč13 790 Kč13 380 Kč15 090 Kč14 640 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 14 21 090 Kč20 460 Kč22 190 Kč21 530 Kč25 090 Kč24 340 Kč27 390 Kč26 570 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 12 890 Kč12 510 Kč13 690 Kč13 280 Kč15 590 Kč15 130 Kč16 890 Kč16 390 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 (*) 14 23 890 Kč23 180 Kč25 390 Kč24 630 Kč28 890 Kč28 030 Kč31 390 Kč30 450 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 12 890 Kč12 510 Kč13 690 Kč13 280 Kč15 590 Kč15 130 Kč16 890 Kč16 390 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 12 890 Kč12 510 Kč13 690 Kč13 280 Kč15 590 Kč15 130 Kč16 890 Kč16 390 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 (*) 14 23 890 Kč23 180 Kč25 390 Kč24 630 Kč28 890 Kč28 030 Kč31 390 Kč30 450 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 12 890 Kč12 510 Kč13 690 Kč13 280 Kč15 590 Kč15 130 Kč16 890 Kč16 390 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 13 490 Kč13 090 Kč14 290 Kč13 870 Kč16 390 Kč15 900 Kč17 890 Kč17 360 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 13 490 Kč13 090 Kč14 290 Kč13 870 Kč16 390 Kč15 900 Kč17 890 Kč17 360 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 12 890 Kč12 510 Kč13 690 Kč13 280 Kč15 590 Kč15 130 Kč16 890 Kč16 390 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 10 390 Kč10 080 Kč10 790 Kč10 470 Kč11 690 Kč11 340 Kč12 590 Kč12 220 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 6 990 Kč6 790 Kč7 790 Kč7 560 Kč8 690 Kč8 430 Kč9 190 Kč8 920 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 14 9 190 Kč8 920 Kč10 090 Kč9 790 Kč11 090 Kč10 760 Kč11 990 Kč11 640 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 2 690 Kč2 610 Kč2 890 Kč2 810 Kč3 190 Kč3 100 Kč3 490 Kč3 390 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 3 390 Kč3 290 Kč3 690 Kč3 580 Kč3 890 Kč3 780 Kč4 290 Kč4 170 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 4 090 Kč3 970 Kč4 390 Kč4 260 Kč4 690 Kč4 550 Kč5 190 Kč5 040 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 4 690 Kč4 550 Kč5 090 Kč4 940 Kč5 490 Kč5 330 Kč6 090 Kč5 910 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 14 6 790 Kč6 590 Kč7 290 Kč7 080 Kč7 790 Kč7 560 Kč8 590 Kč8 340 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 21 9 390 Kč9 110 Kč10 190 Kč9 890 Kč10 990 Kč10 670 Kč12 090 Kč11 730 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás