Apartmány Ca' Vio - Caorle | Italia Travel

Apartmány Ca' Vio - Caorle

Apartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - Caorle
KlimatizacePlážový servis
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Apartmány jen 50 m od pláže Ponente a zároveň nedaleko centra historického městečka Caorle.

Pláž:

cca 50 m od pláže Ponente, písek je jemný, zlatavé barvy, plážový servis za poplatek nebo veřejná pláž bez slunečníků a lehátek zdarma. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky, atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži poblíž centra Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Apartmánový dům se nachází na klidném místě, pouhých 50 m od pláže Ponente a zhruba 600 m od historického centra městečka Caorle. V blízkosti se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. Přímo v letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

 • Typ ubytování bilo BIV1 3: pro max. 3 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna.
 • Typ ubytování bilo BIV2 4: pro max. 4 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice, koupelna.
 • Typ ubytování trilo TRI1 5: pro max. 5 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna.
 • Typ ubytování trilo TRI2 6: pro max. 6 osob. Podkrovní apartmán: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 ložnice, koupelna.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/pobyt
 • pobytová taxa - cca 7 Euro/os./pobyt (1-30 dní), děti do 12 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - na vyžádání při rezervaci za poplatek, od 1.6. do 7.9. 60 Euro/týden, v období do 1.6. a od 7.9. za 30 Euro/týden
 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden (bez povlečení)

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den, v sobotu 5.8. jsme se vrátili z dovolené v Caorle, kterou hodnotím za sebe a mojí rodinu velice kladně.  Vzhledem k našemu odjezdu v sobotu v brzkých ranních hodinách (v 02.00 hodin) byla celá cesta až do Caorle, přes avizované dopravní komplikace, bez jediné kolony a zdržení, takže už v 11.30 jsme byli v agentuře a po rychlém vyřízení měli klíče od našeho apartmánu. Ubytování, beru se za nenáročného klienta (vyspat se, umýt se, uvařit si), mě nijak nepřekvapilo ani nezklamalo, "douklizení" apartmánu po příjezdu beru již jako samozřejmost, nábytek starší, ale funkční, jinak vybavení vše potřebné. Navíc bonus, který neuvádíte, byla klimatizace, která se v týdnu veder hodila :-) Dále jsem obdržel v agentuře parkovací kartu pro parkování v objektu apartmánu, ale vzhledem k omezenému prostoru vedle budovy, velikosti mého auta a potřeby možnosti neomezeného výjezdu jsem toto nevyužil a parkoval na veřejném parkovišti. Jediné upozornění pro vás mám na polohu apartmánu, kdy na mapě máte označeno, že se nachází na ulici Via Vittorio Alfieri, ale ve skutečnosti se nachází o ulici blíže k moři, na ulici Viale G. Marconi vedle hotelu Rex. Cesta na pláž opravdu coby kamenem dohodil, rezervovaný plážový servis přesně podle domluvy s vámi (4 slunečníky pohromadě). 

Takže závěrečné hodnocení z mého pohledu:

Cesta:1

Agentura: 1 (jako dárek na uvítanou lahev vína) :-)

Ubytování:1 (v poměru k ceně, k umístění apartmánu)

Počasí, pláž, moře: 1*

Zmrzlina, pizza:1**

CK Italia Travel: 1*** (ochota, super komunikace od počátku výběru dovolené - i na moje neustálé upřesňující dotazy, požadavky)

Celkové hodnocení: 1**  :-)

Takže ještě jednou děkuji Vaší cestovní kanceláři za zprostředkování krásné dovolené a přeji Vám hodně dalších spokojených klientů.

Jaroslav Haza   

Hazovi - Ca Vio, 09. 08. 2017

Ceník zájezdu

Objednejte zájezd v době od 28. 02. do 31. 03. 2019 a získáte extra slevu 2 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Bilo BIV1 3Bilo BIV2 4Trilo TRI1 5Trilo TRI2 6 podkroví
27.04. - 25.05.2019 (*) 4 2 630 Kč2 580 Kč2 840 Kč2 790 Kč3 180 Kč3 120 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 5 3 310 Kč3 250 Kč3 540 Kč3 470 Kč3 960 Kč3 890 Kč4 350 Kč4 270 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 6 3 960 Kč3 890 Kč4 270 Kč4 190 Kč4 740 Kč4 650 Kč5 200 Kč5 100 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 7 4 610 Kč4 520 Kč4 970 Kč4 880 Kč5 540 Kč5 430 Kč6 060 Kč5 940 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 (*) 14 6 580 Kč6 450 Kč7 100 Kč6 960 Kč7 910 Kč7 760 Kč8 690 Kč8 520 KčObjednat
27.04. - 18.05.2019 (*) 21 9 210 Kč9 030 Kč9 940 Kč9 750 Kč11 080 Kč10 860 Kč12 150 Kč11 910 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 (*) 14 6 580 Kč6 450 Kč7 100 Kč6 960 Kč7 910 Kč7 760 Kč8 690 Kč8 520 KčObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 21 9 210 Kč9 030 Kč9 940 Kč9 750 Kč11 080 Kč10 860 Kč12 150 Kč11 910 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 (*) 14 6 580 Kč6 450 Kč7 100 Kč6 960 Kč7 910 Kč7 760 Kč8 690 Kč8 520 KčObjednat
11.05. - 01.06.2019 (*) 21 9 960 Kč9 770 Kč10 790 Kč10 580 Kč12 280 Kč12 040 Kč13 260 Kč13 000 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 14 7 360 Kč7 220 Kč8 010 Kč7 850 Kč9 210 Kč9 030 Kč9 880 Kč9 690 KčObjednat
18.05. - 08.06.2019 (*) 21 10 690 Kč10 480 Kč11 650 Kč11 420 Kč13 500 Kč13 230 Kč14 380 Kč14 100 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 4 3 280 Kč3 220 Kč3 570 Kč3 500 Kč4 220 Kč4 140 Kč4 420 Kč4 340 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 5 4 090 Kč4 010 Kč4 480 Kč4 400 Kč5 260 Kč5 160 Kč5 540 Kč5 430 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 6 4 890 Kč4 800 Kč5 360 Kč5 260 Kč6 300 Kč6 180 Kč6 630 Kč6 500 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 7 5 720 Kč5 610 Kč6 240 Kč6 120 Kč7 360 Kč7 220 Kč7 750 Kč7 600 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 14 8 170 Kč8 010 Kč8 920 Kč8 750 Kč10 510 Kč10 300 Kč11 080 Kč10 860 KčObjednat
25.05. - 15.06.2019 (*) 21 12 170 Kč11 930 Kč13 500 Kč13 230 Kč15 600 Kč15 290 Kč16 590 Kč16 260 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 14 8 950 Kč8 780 Kč9 990 Kč9 800 Kč11 440 Kč11 220 Kč12 250 Kč12 010 KčObjednat
01.06. - 22.06.2019 (*) 21 13 630 Kč13 360 Kč15 340 Kč15 040 Kč17 320 Kč16 980 Kč18 540 Kč18 170 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 6 820 Kč6 690 Kč7 750 Kč7 600 Kč8 690 Kč8 520 Kč9 390 Kč9 210 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 14 11 570 Kč11 340 Kč13 190 Kč12 930 Kč14 640 Kč14 350 Kč15 760 Kč15 450 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 7 930 Kč7 780 Kč9 030 Kč8 850 Kč9 960 Kč9 770 Kč10 690 Kč10 480 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 14 15 470 Kč15 170 Kč16 900 Kč16 570 Kč18 650 Kč18 280 Kč19 890 Kč19 500 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 10 140 Kč9 940 Kč10 690 Kč10 480 Kč11 780 Kč11 550 Kč12 540 Kč12 290 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 14 18 490 Kč18 130 Kč19 740 Kč19 350 Kč22 100 Kč21 660 Kč24 000 Kč23 520 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 11 420 Kč11 200 Kč12 350 Kč12 110 Kč13 990 Kč13 720 Kč15 470 Kč15 170 KčObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 14 20 620 Kč20 210 Kč22 390 Kč21 950 Kč25 560 Kč25 050 Kč27 900 Kč27 350 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 12 610 Kč12 360 Kč13 760 Kč13 490 Kč15 810 Kč15 500 Kč17 110 Kč16 770 KčObjednat
06.07. - 20.07.2019 (*) 14 23 430 Kč22 970 Kč25 540 Kč25 030 Kč29 380 Kč28 800 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 12 610 Kč12 360 Kč13 760 Kč13 490 Kč15 810 Kč15 500 Kč17 110 Kč16 770 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 12 610 Kč12 360 Kč13 760 Kč13 490 Kč15 810 Kč15 500 Kč17 110 Kč16 770 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 (*) 14 23 430 Kč22 970 Kč25 540 Kč25 030 Kč29 380 Kč28 800 Kč31 780 Kč31 150 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 12 610 Kč12 360 Kč13 760 Kč13 490 Kč15 810 Kč15 500 Kč17 110 Kč16 770 KčObjednat
27.07. - 10.08.2019 (*) 14 23 980 Kč26 240 Kč30 060 Kč32 690 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 13 190 Kč14 510 Kč16 570 Kč18 100 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 13 190 Kč14 510 Kč16 570 Kč18 100 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 13 190 Kč14 510 Kč16 570 Kč18 100 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 11 420 Kč11 200 Kč12 350 Kč12 110 Kč13 990 Kč13 720 Kč15 470 Kč15 170 KčObjednat
24.08. - 07.09.2019 (*) 14 15 630 Kč15 320 Kč17 220 Kč16 880 Kč19 430 Kč19 050 Kč21 300 Kč20 880 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 6 820 Kč6 690 Kč7 750 Kč7 600 Kč8 690 Kč8 520 Kč9 390 Kč9 210 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 14 9 860 Kč9 670 Kč11 000 Kč10 780 Kč12 590 Kč12 340 Kč13 470 Kč13 210 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 4 3 280 Kč3 220 Kč3 570 Kč3 500 Kč4 220 Kč4 140 Kč4 420 Kč4 340 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 4 090 Kč4 010 Kč4 480 Kč4 400 Kč5 260 Kč5 160 Kč5 540 Kč5 430 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 4 890 Kč4 800 Kč5 360 Kč5 260 Kč6 300 Kč6 180 Kč6 630 Kč6 500 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 5 720 Kč5 610 Kč6 240 Kč6 120 Kč7 360 Kč7 220 Kč7 750 Kč7 600 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 14 7 360 Kč7 220 Kč8 010 Kč7 850 Kč9 210 Kč9 030 Kč9 880 Kč9 690 KčObjednat
07.09. - 28.09.2019 (*) 21 9 960 Kč9 770 Kč10 790 Kč10 580 Kč12 280 Kč12 040 Kč13 260 Kč13 000 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 4 2 630 Kč2 580 Kč2 840 Kč2 790 Kč3 180 Kč3 120 Kč3 460 Kč3 400 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 5 3 310 Kč3 250 Kč3 540 Kč3 470 Kč3 960 Kč3 890 Kč4 350 Kč4 270 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 6 3 960 Kč3 890 Kč4 270 Kč4 190 Kč4 740 Kč4 650 Kč5 200 Kč5 100 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 7 4 610 Kč4 520 Kč4 970 Kč4 880 Kč5 540 Kč5 430 Kč6 060 Kč5 940 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací