Apartmány Ca' Vio - Caorle | Italia Travel


Apartmány Ca' Vio - Caorle

Apartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - CaorleApartmány Ca' Vio - Caorle
KlimatizacePlážový servis
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rezidence jen pár kroků od pláže Ponente a nedaleko centra historického Caorle. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Pláž:

cca 70 m od pláže Ponente, písek je jemný, zlatavé barvy, plážový servis za poplatek nebo veřejná pláž bez slunečníků a lehátek zdarma. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky, atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži poblíž centra Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Apartmánový dům se nachází na klidném místě, pouhých 70 m od pláže Ponente a zhruba 600 m od historického centra městečka Caorle. V blízkosti se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. Přímo v letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Rezidence s výtahem nabízí ubytování v prakticky zařízených apartmánech. Apartmány mají kuchyň vybavenou sporákem, ledničkou a kompletním nádobím, některé s balkonem. Budova nemá vlastní parkoviště.

 • Typ ubytování bilo B1 - pro max. 3 osoby. Apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu.
 • Typ ubytování bilo B2 - pro max. 4 osoby. Apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnici, koupelnu.
 • Typ ubytování trilo C1 - pro max. 5 osob. Apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelnu.
 • Typ ubytování trilo C2 podkrovní - pro max. 6 osob. Podkrovní apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 ložnice, koupelnu.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/týden
 • pobytová taxa - 7 Euro/os./pobyt (1-30 dní), děti do 12 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - na vyžádání při rezervaci za poplatek, od 16.6. do 8.9. 58 Euro/týden, v období do 16.6. a od 8.9. za 38 Euro/týden
 • ložní prádlo a ručníky - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna, ručníky vlastní
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den, v sobotu 5.8. jsme se vrátili z dovolené v Caorle, kterou hodnotím za sebe a mojí rodinu velice kladně.  Vzhledem k našemu odjezdu v sobotu v brzkých ranních hodinách (v 02.00 hodin) byla celá cesta až do Caorle, přes avizované dopravní komplikace, bez jediné kolony a zdržení, takže už v 11.30 jsme byli v agentuře a po rychlém vyřízení měli klíče od našeho apartmánu. Ubytování, beru se za nenáročného klienta (vyspat se, umýt se, uvařit si), mě nijak nepřekvapilo ani nezklamalo, "douklizení" apartmánu po příjezdu beru již jako samozřejmost, nábytek starší, ale funkční, jinak vybavení vše potřebné. Navíc bonus, který neuvádíte, byla klimatizace, která se v týdnu veder hodila :-) Dále jsem obdržel v agentuře parkovací kartu pro parkování v objektu apartmánu, ale vzhledem k omezenému prostoru vedle budovy, velikosti mého auta a potřeby možnosti neomezeného výjezdu jsem toto nevyužil a parkoval na veřejném parkovišti. Jediné upozornění pro vás mám na polohu apartmánu, kdy na mapě máte označeno, že se nachází na ulici Via Vittorio Alfieri, ale ve skutečnosti se nachází o ulici blíže k moři, na ulici Viale G. Marconi vedle hotelu Rex. Cesta na pláž opravdu coby kamenem dohodil, rezervovaný plážový servis přesně podle domluvy s vámi (4 slunečníky pohromadě). 

Takže závěrečné hodnocení z mého pohledu:

Cesta:1

Agentura: 1 (jako dárek na uvítanou lahev vína) :-)

Ubytování:1 (v poměru k ceně, k umístění apartmánu)

Počasí, pláž, moře: 1*

Zmrzlina, pizza:1**

CK Italia Travel: 1*** (ochota, super komunikace od počátku výběru dovolené - i na moje neustálé upřesňující dotazy, požadavky)

Celkové hodnocení: 1**  :-)

Takže ještě jednou děkuji Vaší cestovní kanceláři za zprostředkování krásné dovolené a přeji Vám hodně dalších spokojených klientů.

Jaroslav Haza   

Hazovi - Ca Vio, 09. 08. 2017

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 05. 2018

TermínPočet
nocí
Bilo B1-3Bilo B2-4Trilo C1-5Trilo C2-6 podkroví
05.05. - 26.05.2018 (*) 21 9 960 Kč9 870 Kč10 790 Kč10 690 Kč11 910 Kč11 800 Kč13 030 Kč12 900 KčObjednat
12.05. - 26.05.2018 (*) 14 7 360 Kč7 290 Kč8 010 Kč7 930 Kč8 950 Kč8 870 Kč9 750 Kč9 660 KčObjednat
12.05. - 02.06.2018 (*) 21 11 420 Kč11 310 Kč12 510 Kč12 390 Kč13 990 Kč13 860 Kč15 110 Kč14 960 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 4 3 280 Kč3 250 Kč3 570 Kč3 540 Kč4 110 Kč4 070 Kč4 420 Kč4 380 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 5 4 090 Kč4 050 Kč4 480 Kč4 440 Kč5 130 Kč5 080 Kč5 540 Kč5 490 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 6 4 890 Kč4 850 Kč5 360 Kč5 310 Kč6 170 Kč6 110 Kč6 630 Kč6 570 KčObjednat
19.05. - 26.05.2018 (*) 7 5 720 Kč5 670 Kč6 240 Kč6 180 Kč7 180 Kč7 110 Kč7 750 Kč7 680 KčObjednat
19.05. - 02.06.2018 (*) 14 9 860 Kč9 770 Kč10 850 Kč10 750 Kč12 300 Kč12 180 Kč13 190 Kč13 060 KčObjednat
19.05. - 09.06.2018 (*) 21 12 900 Kč12 780 Kč14 250 Kč14 110 Kč16 070 Kč15 910 Kč17 220 Kč17 050 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 4 3 900 Kč3 870 Kč4 320 Kč4 280 Kč4 840 Kč4 800 Kč5 150 Kč5 100 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 5 4 870 Kč4 830 Kč5 410 Kč5 360 Kč6 040 Kč5 980 Kč6 450 Kč6 390 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 6 5 850 Kč5 800 Kč6 480 Kč6 420 Kč7 260 Kč7 190 Kč7 750 Kč7 680 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 7 6 820 Kč6 760 Kč7 570 Kč7 500 Kč8 450 Kč8 370 Kč9 030 Kč8 940 KčObjednat
26.05. - 09.06.2018 (*) 14 10 720 Kč10 620 Kč11 890 Kč11 780 Kč13 290 Kč13 160 Kč14 200 Kč14 060 KčObjednat
26.05. - 16.06.2018 (*) 21 13 630 Kč13 500 Kč15 140 Kč14 990 Kč16 930 Kč16 770 Kč18 070 Kč17 890 KčObjednat
02.06. - 16.06.2018 (*) 14 9 750 Kč9 660 Kč10 820 Kč10 720 Kč12 090 Kč11 970 Kč12 900 Kč12 780 KčObjednat
09.06. - 23.06.2018 (*) 14 11 570 Kč11 460 Kč12 770 Kč12 650 Kč14 170 Kč14 030 Kč15 060 Kč14 910 KčObjednat
16.06. - 23.06.2018 (*) 7 7 930 Kč7 860 Kč8 690 Kč8 610 Kč9 570 Kč9 480 Kč10 140 Kč10 040 KčObjednat
16.06. - 30.06.2018 (*) 14 15 470 Kč15 320 Kč16 440 Kč16 280 Kč18 000 Kč17 820 Kč19 270 Kč19 080 KčObjednat
23.06. - 30.06.2018 (*) 7 10 140 Kč10 040 Kč10 510 Kč10 410 Kč11 420 Kč11 310 Kč12 350 Kč12 230 KčObjednat
23.06. - 07.07.2018 (*) 14 18 490 Kč18 310 Kč19 240 Kč19 050 Kč21 320 Kč21 110 Kč23 220 Kč22 990 KčObjednat
30.06. - 07.07.2018 (*) 7 11 420 Kč11 310 Kč11 960 Kč11 850 Kč13 470 Kč13 340 Kč14 750 Kč14 610 KčObjednat
30.06. - 14.07.2018 (*) 14 20 620 Kč20 420 Kč21 710 Kč21 500 Kč24 600 Kč24 360 Kč26 840 Kč26 580 KčObjednat
07.07. - 14.07.2018 (*) 7 12 610 Kč12 490 Kč13 370 Kč13 240 Kč15 270 Kč15 120 Kč16 570 Kč16 410 KčObjednat
07.07. - 21.07.2018 (*) 14 23 430 Kč23 200 Kč24 830 Kč24 590 Kč28 320 Kč28 040 Kč30 760 Kč30 460 KčObjednat
14.07. - 21.07.2018 (*) 7 12 610 Kč12 490 Kč13 370 Kč13 240 Kč15 270 Kč15 120 Kč16 570 Kč16 410 KčObjednat
21.07. - 28.07.2018 (*) 7 12 610 Kč12 490 Kč13 370 Kč13 240 Kč15 270 Kč15 120 Kč16 570 Kč16 410 KčObjednat
21.07. - 04.08.2018 (*) 14 23 430 Kč23 200 Kč24 830 Kč24 590 Kč28 320 Kč28 040 Kč30 760 Kč30 460 KčObjednat
28.07. - 04.08.2018 (*) 7 12 610 Kč12 490 Kč13 370 Kč13 240 Kč15 270 Kč15 120 Kč16 570 Kč16 410 KčObjednat
04.08. - 11.08.2018 (*) 7 13 190 Kč13 060 Kč13 940 Kč13 810 Kč16 020 Kč15 860 Kč17 530 Kč17 360 KčObjednat
11.08. - 18.08.2018 (*) 7 13 190 Kč13 060 Kč13 940 Kč13 810 Kč16 020 Kč15 860 Kč17 530 Kč17 360 KčObjednat
18.08. - 25.08.2018 (*) 7 12 610 Kč12 490 Kč13 370 Kč13 240 Kč15 270 Kč15 120 Kč16 570 Kč16 410 KčObjednat
25.08. - 01.09.2018 (*) 7 10 140 Kč10 040 Kč10 510 Kč10 410 Kč11 420 Kč11 310 Kč12 350 Kč12 230 KčObjednat
01.09. - 08.09.2018 (*) 7 6 820 Kč6 760 Kč7 570 Kč7 500 Kč8 450 Kč8 370 Kč9 030 Kč8 940 KčObjednat
01.09. - 15.09.2018 (*) 14 8 970 Kč8 890 Kč9 860 Kč9 770 Kč10 850 Kč10 750 Kč11 730 Kč11 620 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 4 2 630 Kč2 610 Kč2 840 Kč2 820 Kč3 070 Kč3 040 Kč3 360 Kč3 330 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 5 3 310 Kč3 280 Kč3 540 Kč3 510 Kč3 830 Kč3 800 Kč4 220 Kč4 180 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 6 3 960 Kč3 930 Kč4 270 Kč4 230 Kč4 580 Kč4 540 Kč5 050 Kč5 000 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 7 4 610 Kč4 570 Kč4 970 Kč4 930 Kč5 360 Kč5 310 Kč5 910 Kč5 860 KčObjednat
08.09. - 22.09.2018 (*) 14 6 580 Kč6 520 Kč7 100 Kč7 030 Kč7 650 Kč7 580 Kč8 430 Kč8 350 KčObjednat
08.09. - 29.09.2018 (*) 21 9 210 Kč9 120 Kč9 940 Kč9 850 Kč10 720 Kč10 620 Kč11 780 Kč11 670 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás