Apartmány Alessandro - Caorle | Italia Travel

Apartmány Alessandro - Caorle

Apartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - Caorle
Apartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - Caorle
Apartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - Caorle
Apartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - CaorleApartmány Alessandro - Caorle
KlimatizaceParkovištěPlážový servisPračka
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Nově postavená rezidence v klidné části letoviska Caorle cca 300 m od pláže Ponente. V blízkosti všechny potřebné služby.

Pláž:

300 m od pláže Ponente, písek je jemný, zlatavé barvy, plážový servis za poplatek nebo veřejná pláž bez slunečníků a lehátek zdarma. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži jsou pro malé návštěvníky k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky, atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži poblíž centra Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Apartmánový dům v zóně Ponente, na ulici Via del Quadrante, kousek od Viale S. Margherita, která je plná obchůdků, restaurací, barů, zmrzlináren. Historické centrum Caorle je vzdáleno cca 800 m. Přímo v letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Krásná rezidence s výtahem nabízí ubytování v apartmánech, které jsou moderně zařízené. Součástí budovy je v přízemí prádelna (na mince) a parkoviště.

 • Typ ubytování mono 4: pro max. 4 osoby. Místnost s kuchyňským koutem a 4 lůžky, koupelna se sprchou, wc, balkon.
 • Typ ubytování bilo BIV2 4: pro max. 4 osoby. Apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnici, koupelnu, balkon s orientací do ulice.
 • Typ ubytování bilo BIV1 5: pro max. 5 osob. Apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnici, koupelnu, balkon.
 • Typ ubytování trilo TRIV 7: pro max. 7 osob. Apartmán má obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 ložnice, koupelnu, balkon. Apartmán může být podkrovní se sníženými stropy.

Vybavení:

 • klimatizace
 • lednička
 • mikrovlnka pouze v bilo

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 50 Euro
 • spotřeby energií, vody - 40 Euro/pobyt
 • pobytová taxa - cca 7 Euro/os./pobyt (1-30 dní), děti do 12 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka - na vyžádání při rezervaci za poplatek, od 1.6. do 7.9. 60 Euro/týden, v období do 1.6. a od 7.9. za 30 Euro/týden
 • ložní prádlo - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden (bez povlečení)

Doplňující informace:

 • zvířata - na vyžádání za poplatek

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Objednejte zájezd v době od 28. 02. do 31. 03. 2019 a získáte extra slevu 2 %. Sleva platí pro vybrané termíny

TermínPočet
nocí
Mono 4Bilo BIV2 4 (na ulici)Bilo BIV1 5Trilo TRIV 7
27.04. - 25.05.2019 (*) 4 3 180 Kč3 120 Kč3 570 Kč3 500 Kč3 570 Kč3 500 Kč4 010 Kč3 930 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 5 3 960 Kč3 890 Kč4 480 Kč4 400 Kč4 480 Kč4 400 Kč5 000 Kč4 900 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 6 4 740 Kč4 650 Kč5 360 Kč5 260 Kč5 360 Kč5 260 Kč6 010 Kč5 890 KčObjednat
27.04. - 25.05.2019 (*) 7 5 540 Kč5 430 Kč6 240 Kč6 120 Kč6 240 Kč6 120 Kč7 000 Kč6 860 KčObjednat
27.04. - 11.05.2019 (*) 14 8 690 Kč8 520 Kč9 830 Kč9 640 Kč9 830 Kč9 640 Kč11 000 Kč10 780 KčObjednat
27.04. - 18.05.2019 (*) 21 11 080 Kč10 860 Kč12 510 Kč12 260 Kč12 510 Kč12 260 Kč13 990 Kč13 720 KčObjednat
04.05. - 18.05.2019 (*) 14 8 690 Kč8 520 Kč9 830 Kč9 640 Kč9 830 Kč9 640 Kč11 000 Kč10 780 KčObjednat
04.05. - 25.05.2019 (*) 21 11 080 Kč10 860 Kč12 510 Kč12 260 Kč12 510 Kč12 260 Kč13 990 Kč13 720 KčObjednat
11.05. - 25.05.2019 (*) 14 8 690 Kč8 520 Kč9 830 Kč9 640 Kč9 830 Kč9 640 Kč11 000 Kč10 780 KčObjednat
11.05. - 01.06.2019 (*) 21 12 280 Kč12 040 Kč13 970 Kč13 700 Kč13 970 Kč13 700 Kč15 240 Kč14 940 KčObjednat
18.05. - 01.06.2019 (*) 14 11 050 Kč10 830 Kč12 610 Kč12 360 Kč12 610 Kč12 360 Kč13 580 Kč13 310 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 4 4 220 Kč4 140 Kč4 840 Kč4 750 Kč4 840 Kč4 750 Kč5 070 Kč4 970 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 5 5 260 Kč5 160 Kč6 040 Kč5 920 Kč6 040 Kč5 920 Kč6 320 Kč6 200 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 6 6 300 Kč6 180 Kč7 260 Kč7 120 Kč7 260 Kč7 120 Kč7 600 Kč7 450 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 7 7 360 Kč7 220 Kč8 450 Kč8 290 Kč8 450 Kč8 290 Kč8 840 Kč8 670 KčObjednat
25.05. - 08.06.2019 (*) 14 12 610 Kč12 360 Kč14 510 Kč14 220 Kč14 510 Kč14 220 Kč15 190 Kč14 890 KčObjednat
01.06. - 15.06.2019 (*) 14 12 590 Kč12 340 Kč14 620 Kč14 330 Kč14 620 Kč14 330 Kč15 060 Kč14 760 KčObjednat
08.06. - 15.06.2019 (*) 7 8 690 Kč8 520 Kč10 140 Kč9 940 Kč10 140 Kč9 940 Kč10 330 Kč10 130 KčObjednat
08.06. - 22.06.2019 (*) 14 15 970 Kč15 660 Kč18 490 Kč18 130 Kč18 490 Kč18 130 Kč18 930 Kč18 560 KčObjednat
15.06. - 22.06.2019 (*) 7 9 960 Kč9 770 Kč11 420 Kč11 200 Kč11 420 Kč11 200 Kč11 780 Kč11 550 KčObjednat
15.06. - 29.06.2019 (*) 14 18 650 Kč18 280 Kč21 480 Kč21 060 Kč21 480 Kč21 060 Kč22 880 Kč22 430 KčObjednat
22.06. - 29.06.2019 (*) 7 11 780 Kč11 550 Kč13 630 Kč13 360 Kč13 630 Kč13 360 Kč14 930 Kč14 640 KčObjednat
22.06. - 06.07.2019 (*) 14 23 920 Kč23 450 Kč27 720 Kč27 170 Kč27 720 Kč27 170 Kč30 110 Kč29 510 KčObjednat
29.06. - 06.07.2019 (*) 7 13 990 Kč13 720 Kč16 200 Kč15 880 Kč16 200 Kč15 880 Kč17 500 Kč17 150 KčObjednat
29.06. - 13.07.2019 (*) 14 27 690 Kč27 140 Kč32 190 Kč31 550 Kč32 190 Kč31 550 Kč34 790 Kč34 100 KčObjednat
06.07. - 13.07.2019 (*) 7 15 810 Kč15 500 Kč18 460 Kč18 100 Kč18 460 Kč18 100 Kč19 970 Kč19 580 KčObjednat
06.07. - 20.07.2019 (*) 14 29 380 Kč28 800 Kč34 270 Kč33 590 Kč34 270 Kč33 590 Kč37 110 Kč36 370 KčObjednat
13.07. - 20.07.2019 (*) 7 15 810 Kč15 500 Kč18 460 Kč18 100 Kč18 460 Kč18 100 Kč19 970 Kč19 580 KčObjednat
20.07. - 27.07.2019 (*) 7 15 810 Kč15 500 Kč18 460 Kč18 100 Kč18 460 Kč18 100 Kč19 970 Kč19 580 KčObjednat
20.07. - 03.08.2019 (*) 14 29 380 Kč28 800 Kč34 270 Kč33 590 Kč34 270 Kč33 590 Kč37 110 Kč36 370 KčObjednat
27.07. - 03.08.2019 (*) 7 15 810 Kč15 500 Kč18 460 Kč18 100 Kč18 460 Kč18 100 Kč19 970 Kč19 580 KčObjednat
03.08. - 10.08.2019 (*) 7 16 570 Kč19 760 Kč19 760 Kč20 910 KčObjednat
10.08. - 17.08.2019 (*) 7 16 570 Kč19 760 Kč19 760 Kč20 910 KčObjednat
17.08. - 24.08.2019 (*) 7 16 570 Kč19 760 Kč19 760 Kč20 910 KčObjednat
17.08. - 31.08.2019 (*) 14 28 370 Kč33 410 Kč33 410 Kč35 650 KčObjednat
24.08. - 31.08.2019 (*) 7 13 990 Kč13 720 Kč16 200 Kč15 880 Kč16 200 Kč15 880 Kč17 500 Kč17 150 KčObjednat
31.08. - 07.09.2019 (*) 7 8 690 Kč8 520 Kč10 140 Kč9 940 Kč10 140 Kč9 940 Kč10 330 Kč10 130 KčObjednat
31.08. - 14.09.2019 (*) 14 12 590 Kč12 340 Kč14 620 Kč14 330 Kč14 620 Kč14 330 Kč15 060 Kč14 760 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 4 4 220 Kč4 140 Kč4 840 Kč4 750 Kč4 840 Kč4 750 Kč5 070 Kč4 970 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 5 5 260 Kč5 160 Kč6 040 Kč5 920 Kč6 040 Kč5 920 Kč6 320 Kč6 200 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 6 6 300 Kč6 180 Kč7 260 Kč7 120 Kč7 260 Kč7 120 Kč7 600 Kč7 450 KčObjednat
07.09. - 14.09.2019 (*) 7 7 360 Kč7 220 Kč8 450 Kč8 290 Kč8 450 Kč8 290 Kč8 840 Kč8 670 KčObjednat
07.09. - 21.09.2019 (*) 14 10 120 Kč9 920 Kč11 570 Kč11 340 Kč11 570 Kč11 340 Kč12 460 Kč12 220 KčObjednat
07.09. - 28.09.2019 (*) 21 12 280 Kč12 040 Kč13 970 Kč13 700 Kč13 970 Kč13 700 Kč15 240 Kč14 940 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 4 3 180 Kč3 120 Kč3 570 Kč3 500 Kč3 570 Kč3 500 Kč4 010 Kč3 930 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 5 3 960 Kč3 890 Kč4 480 Kč4 400 Kč4 480 Kč4 400 Kč5 000 Kč4 900 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 6 4 740 Kč4 650 Kč5 360 Kč5 260 Kč5 360 Kč5 260 Kč6 010 Kč5 890 KčObjednat
14.09. - 28.09.2019 (*) 7 5 540 Kč5 430 Kč6 240 Kč6 120 Kč6 240 Kč6 120 Kč7 000 Kč6 860 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací