Hotel Stellamare***+ s plnou penzí - Caorle | Italia Travel

Hotel Stellamare***+ s plnou penzí - Caorle

Hotel Stellamare***+ s plnou penzí - CaorleHotel Stellamare***+ s plnou penzí - CaorleHotel Stellamare***+ s plnou penzí - CaorleHotel Stellamare***+ s plnou penzí - CaorleHotel Stellamare***+ s plnou penzí - CaorleHotel Stellamare***+ s plnou penzí - Caorle
Hotel Stellamare***+ s plnou penzí - CaorleHotel Stellamare***+ s plnou penzí - CaorleHotel Stellamare***+ s plnou penzí - CaorleHotel Stellamare***+ s plnou penzí - CaorleHotel Stellamare***+ s plnou penzí - CaorleHotel Stellamare***+ s plnou penzí - Caorle
Hotel Stellamare***+ s plnou penzí - Caorle
KlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od moře: =<50 m
Typy lůžek: 1, 2, 3, 4
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 4 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, náročnějším klientům a zvláště pak rodinám s dětmi, jelikož hotel nabízí ubytování pro děti do 4 let zdarma a nachází se přímo na pláži.

Pláž:

Hotel leží u písečné pláže s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži zdarma (1 slunečník + 2 křesílka/pokoj). Vodní sporty na pláži za poplatek. 

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži v Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo v Caorle. 7 km za městem je 9 a 18 jamkové golfové hřiště Pra´ delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Hotel se nachází v klidné zóně střediska Caorle, kousek od malebného historického městečka Caorle a přímo u východní pláže Levante. Jen pár kroků od ubytování se nachází veškeré služby, obchůdky, cukrárny, kavárny a supermarkety. Přímo v letovisku je malý aquapark, www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

V hotelu je recepce, parkoviště, bar, restaurace, půjčovna kol, solárium + vířivka s panoramatickým výhledem (lehátka). Hotel byl v roce 2017 kompletně zrenovován.

 • Dvoulůžkový pokoj – max. obsazenost 4 osoby. Pokoj s dvoulůžkem s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou/WC, balkon. Pokoje Comfort (pro max. 3 osoby) a Superior mají terasu s výhledem na moře, pokoj Comfort bez balkonu a bez výhledu je pro 4 osoby. Comfort je prostorově menší než Superior.

Vybavení:

 • satelitní TV
 • fén
 • klimatizace
 • trezor
 • wifi
 • lednice/minilednice

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • klimatizace
 • wi-fi internet - v celém hotelu
 • parkoviště - dle obsazenosti, 300 m od hotelu (soukromé, 1,5 km daleko, minibus k němu)
 • plážový servis - 1 slunečník + 2 křesílka/pokoj
 • wellness - vířivka a solárium
 • dětská postýlka - na vyžádání
 • pronájem kol - dle dostupnosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 1,20 Euro/osoba/noc (od 11 let), splatné na místě

Fakultativní příplatky:

 • zvířata - psi (malá rasa): 30 Euro/pobyt, splatné na místě
 • garáž - na vyžádání 5 Euro/den, splatné na místě
 • používání kuchyňky - čtyřlůžkový pokoj: 30 Euro/3 noci, 50 Euro/4 noci, splatné na místě

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd, večeře o 3 chodech dle výběru, salátový bufet.

Možnost ubytování s polopenzí zde .

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 03. 2019

TermínPočet
nocí
Osoba 1./2. postel (pokoj Comfort)Osoba 3./4. postel (pokoj Comfort)Dítě 4-12,9 let 3./4. postel (pokoj Comfort)Osoba 1./2. postel (pokoj Comfort s výhledem na moře)Osoba 3. postel (pokoj Comfort s výhledem na moře)
05.05. - 09.05.2019 4 6 450 Kč6 330 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 230 Kč3 170 Kč6 710 Kč6 580 Kč6 040 Kč5 920 KčObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 12 200 Kč11 960 Kč10 980 Kč10 770 Kč6 090 Kč5 970 Kč12 870 Kč12 620 Kč11 600 Kč11 370 KčObjednat
09.05. - 12.05.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč5 150 Kč5 050 Kč2 860 Kč2 810 Kč6 170 Kč6 050 Kč5 540 Kč5 430 KčObjednat
12.05. - 16.05.2019 4 6 450 Kč6 330 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 230 Kč3 170 Kč6 710 Kč6 580 Kč6 040 Kč5 920 KčObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 12 200 Kč11 960 Kč10 980 Kč10 770 Kč6 090 Kč5 970 Kč12 870 Kč12 620 Kč11 600 Kč11 370 KčObjednat
16.05. - 19.05.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč5 150 Kč5 050 Kč2 860 Kč2 810 Kč6 170 Kč6 050 Kč5 540 Kč5 430 KčObjednat
19.05. - 23.05.2019 4 6 450 Kč6 330 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 230 Kč3 170 Kč6 710 Kč6 580 Kč6 040 Kč5 920 KčObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 12 200 Kč11 960 Kč10 980 Kč10 770 Kč6 090 Kč5 970 Kč12 870 Kč12 620 Kč11 600 Kč11 370 KčObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč5 150 Kč5 050 Kč2 860 Kč2 810 Kč6 170 Kč6 050 Kč5 540 Kč5 430 KčObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 6 450 Kč6 330 Kč5 830 Kč5 720 Kč3 230 Kč3 170 Kč6 710 Kč6 580 Kč6 040 Kč5 920 KčObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 12 200 Kč11 960 Kč10 980 Kč10 770 Kč6 090 Kč5 970 Kč12 870 Kč12 620 Kč11 600 Kč11 370 KčObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 5 720 Kč5 610 Kč5 150 Kč5 050 Kč2 860 Kč2 810 Kč6 170 Kč6 050 Kč5 540 Kč5 430 KčObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 6 760 Kč6 630 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 380 Kč3 320 Kč7 000 Kč6 860 Kč6 300 Kč6 180 KčObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 12 690 Kč12 440 Kč11 440 Kč11 220 Kč6 350 Kč6 230 Kč13 580 Kč13 310 Kč12 220 Kč11 980 KčObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 5 960 Kč5 850 Kč5 360 Kč5 260 Kč2 970 Kč2 920 Kč6 580 Kč6 450 Kč5 910 Kč5 800 KčObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 6 760 Kč6 630 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 380 Kč3 320 Kč7 000 Kč6 860 Kč6 300 Kč6 180 KčObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 12 690 Kč12 440 Kč11 440 Kč11 220 Kč6 350 Kč6 230 Kč13 580 Kč13 310 Kč12 220 Kč11 980 KčObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 5 960 Kč5 850 Kč5 360 Kč5 260 Kč2 970 Kč2 920 Kč6 580 Kč6 450 Kč5 910 Kč5 800 KčObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 Kč3 830 Kč3 760 Kč8 090 Kč7 930 Kč7 280 Kč7 140 KčObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 14 510 Kč14 220 Kč13 060 Kč12 800 Kč7 260 Kč7 120 Kč15 320 Kč15 020 Kč13 780 Kč13 510 KčObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 Kč7 230 Kč7 090 Kč6 500 Kč6 370 KčObjednat
23.06. - 27.06.2019 4 7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 Kč3 830 Kč3 760 Kč8 090 Kč7 930 Kč7 280 Kč7 140 KčObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 14 510 Kč14 220 Kč13 060 Kč12 800 Kč7 260 Kč7 120 Kč15 320 Kč15 020 Kč13 780 Kč13 510 KčObjednat
27.06. - 30.06.2019 3 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 Kč7 230 Kč7 090 Kč6 500 Kč6 370 KčObjednat
30.06. - 04.07.2019 4 8 190 Kč8 030 Kč7 390 Kč7 250 Kč4 110 Kč4 030 Kč9 180 Kč9 000 Kč8 270 Kč8 110 KčObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 15 420 Kč15 120 Kč13 890 Kč13 620 Kč7 730 Kč7 580 Kč16 830 Kč16 500 Kč15 160 Kč14 860 KčObjednat
04.07. - 07.07.2019 3 7 230 Kč7 090 Kč6 500 Kč6 370 Kč3 620 Kč3 550 Kč7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 KčObjednat
07.07. - 11.07.2019 4 8 190 Kč8 030 Kč7 390 Kč7 250 Kč4 110 Kč4 030 Kč9 180 Kč9 000 Kč8 270 Kč8 110 KčObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 15 420 Kč15 120 Kč13 890 Kč13 620 Kč7 730 Kč7 580 Kč16 830 Kč16 500 Kč15 160 Kč14 860 KčObjednat
11.07. - 14.07.2019 3 7 230 Kč7 090 Kč6 500 Kč6 370 Kč3 620 Kč3 550 Kč7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 KčObjednat
14.07. - 18.07.2019 4 8 190 Kč8 030 Kč7 390 Kč7 250 Kč4 110 Kč4 030 Kč9 180 Kč9 000 Kč8 270 Kč8 110 KčObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 15 420 Kč15 120 Kč13 890 Kč13 620 Kč7 730 Kč7 580 Kč16 830 Kč16 500 Kč15 160 Kč14 860 KčObjednat
18.07. - 21.07.2019 3 7 230 Kč7 090 Kč6 500 Kč6 370 Kč3 620 Kč3 550 Kč7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 KčObjednat
21.07. - 25.07.2019 4 8 190 Kč8 030 Kč7 390 Kč7 250 Kč4 110 Kč4 030 Kč9 180 Kč9 000 Kč8 270 Kč8 110 KčObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 15 420 Kč15 120 Kč13 890 Kč13 620 Kč7 730 Kč7 580 Kč16 830 Kč16 500 Kč15 160 Kč14 860 KčObjednat
25.07. - 28.07.2019 3 7 230 Kč7 090 Kč6 500 Kč6 370 Kč3 620 Kč3 550 Kč7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 KčObjednat
28.07. - 01.08.2019 4 8 190 Kč8 030 Kč7 390 Kč7 250 Kč4 110 Kč4 030 Kč9 180 Kč9 000 Kč8 270 Kč8 110 KčObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 15 420 Kč15 120 Kč13 890 Kč13 620 Kč7 730 Kč7 580 Kč16 830 Kč16 500 Kč15 160 Kč14 860 KčObjednat
01.08. - 04.08.2019 3 7 230 Kč7 090 Kč6 500 Kč6 370 Kč3 620 Kč3 550 Kč7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 KčObjednat
04.08. - 08.08.2019 4 9 650 Kč9 460 Kč8 690 Kč8 520 Kč4 840 Kč4 750 Kč10 300 Kč10 100 Kč9 290 Kč9 110 KčObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 17 790 Kč17 440 Kč15 990 Kč15 680 Kč8 900 Kč8 730 Kč18 720 Kč18 350 Kč16 850 Kč16 520 KčObjednat
08.08. - 11.08.2019 3 8 140 Kč7 980 Kč7 310 Kč7 170 Kč4 060 Kč3 980 Kč8 430 Kč8 270 Kč7 570 Kč7 420 KčObjednat
11.08. - 15.08.2019 4 9 650 Kč9 460 Kč8 690 Kč8 520 Kč4 840 Kč4 750 Kč10 300 Kč10 100 Kč9 290 Kč9 110 KčObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 17 790 Kč17 440 Kč15 990 Kč15 680 Kč8 900 Kč8 730 Kč18 720 Kč18 350 Kč16 850 Kč16 520 KčObjednat
15.08. - 18.08.2019 3 8 140 Kč7 980 Kč7 310 Kč7 170 Kč4 060 Kč3 980 Kč8 430 Kč8 270 Kč7 570 Kč7 420 KčObjednat
18.08. - 22.08.2019 4 9 650 Kč9 460 Kč8 690 Kč8 520 Kč4 840 Kč4 750 Kč10 300 Kč10 100 Kč9 290 Kč9 110 KčObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 17 790 Kč17 440 Kč15 990 Kč15 680 Kč8 900 Kč8 730 Kč18 720 Kč18 350 Kč16 850 Kč16 520 KčObjednat
22.08. - 25.08.2019 3 8 140 Kč7 980 Kč7 310 Kč7 170 Kč4 060 Kč3 980 Kč8 430 Kč8 270 Kč7 570 Kč7 420 KčObjednat
25.08. - 29.08.2019 4 8 190 Kč8 030 Kč7 390 Kč7 250 Kč4 110 Kč4 030 Kč9 180 Kč9 000 Kč8 270 Kč8 110 KčObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 15 420 Kč15 120 Kč13 890 Kč13 620 Kč7 730 Kč7 580 Kč16 830 Kč16 500 Kč15 160 Kč14 860 KčObjednat
29.08. - 01.09.2019 3 7 230 Kč7 090 Kč6 500 Kč6 370 Kč3 620 Kč3 550 Kč7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 KčObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 Kč3 830 Kč3 760 Kč8 090 Kč7 930 Kč7 280 Kč7 140 KčObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 14 510 Kč14 220 Kč13 060 Kč12 800 Kč7 260 Kč7 120 Kč15 320 Kč15 020 Kč13 780 Kč13 510 KčObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 Kč7 230 Kč7 090 Kč6 500 Kč6 370 KčObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 6 760 Kč6 630 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 380 Kč3 320 Kč7 000 Kč6 860 Kč6 300 Kč6 180 KčObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 12 690 Kč12 440 Kč11 440 Kč11 220 Kč6 350 Kč6 230 Kč13 580 Kč13 310 Kč12 220 Kč11 980 KčObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 5 960 Kč5 850 Kč5 360 Kč5 260 Kč2 970 Kč2 920 Kč6 580 Kč6 450 Kč5 910 Kč5 800 KčObjednat
15.09. - 19.09.2019 4 6 760 Kč6 630 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 380 Kč3 320 Kč7 000 Kč6 860 Kč6 300 Kč6 180 KčObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 12 690 Kč12 440 Kč11 440 Kč11 220 Kč6 350 Kč6 230 Kč13 580 Kč13 310 Kč12 220 Kč11 980 KčObjednat
19.09. - 22.09.2019 3 5 960 Kč5 850 Kč5 360 Kč5 260 Kč2 970 Kč2 920 Kč6 580 Kč6 450 Kč5 910 Kč5 800 KčObjednat
22.09. - 26.09.2019 4 6 760 Kč6 630 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 380 Kč3 320 Kč7 000 Kč6 860 Kč6 300 Kč6 180 KčObjednat
22.09. - 29.09.2019 7 12 690 Kč12 440 Kč11 440 Kč11 220 Kč6 350 Kč6 230 Kč13 580 Kč13 310 Kč12 220 Kč11 980 KčObjednat
26.09. - 29.09.2019 3 5 960 Kč5 850 Kč5 360 Kč5 260 Kč2 970 Kč2 920 Kč6 580 Kč6 450 Kč5 910 Kč5 800 KčObjednat
29.09. - 03.10.2019 4 6 760 Kč6 630 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 380 Kč3 320 Kč7 000 Kč6 860 Kč6 300 Kč6 180 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 4-12,9 let 3. postel (pokoj Comfort s výhledem na moře)Osoba 1./2. postel (pokoj Superior s výhledem na moře)Osoba 3./4. postel (pokoj Superior s výhledem na moře)Dítě 4-12,9 let 3./4. postel (pokoj Superior s výhledem na moře)Dítě 0-3,9 let 3./4. postel
05.05. - 09.05.2019 4 3 360 Kč3 300 Kč7 000 Kč6 860 Kč6 300 Kč6 180 Kč3 510 Kč3 440 KčzdarmaObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 6 450 Kč6 330 Kč13 420 Kč13 160 Kč12 090 Kč11 850 Kč6 710 Kč6 580 KčzdarmaObjednat
09.05. - 12.05.2019 3 3 100 Kč3 040 Kč6 430 Kč6 310 Kč5 780 Kč5 670 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
12.05. - 16.05.2019 4 3 360 Kč3 300 Kč7 000 Kč6 860 Kč6 300 Kč6 180 Kč3 510 Kč3 440 KčzdarmaObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 6 450 Kč6 330 Kč13 420 Kč13 160 Kč12 090 Kč11 850 Kč6 710 Kč6 580 KčzdarmaObjednat
16.05. - 19.05.2019 3 3 100 Kč3 040 Kč6 430 Kč6 310 Kč5 780 Kč5 670 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
19.05. - 23.05.2019 4 3 360 Kč3 300 Kč7 000 Kč6 860 Kč6 300 Kč6 180 Kč3 510 Kč3 440 KčzdarmaObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 6 450 Kč6 330 Kč13 420 Kč13 160 Kč12 090 Kč11 850 Kč6 710 Kč6 580 KčzdarmaObjednat
23.05. - 26.05.2019 3 3 100 Kč3 040 Kč6 430 Kč6 310 Kč5 780 Kč5 670 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
26.05. - 30.05.2019 4 3 360 Kč3 300 Kč7 000 Kč6 860 Kč6 300 Kč6 180 Kč3 510 Kč3 440 KčzdarmaObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 6 450 Kč6 330 Kč13 420 Kč13 160 Kč12 090 Kč11 850 Kč6 710 Kč6 580 KčzdarmaObjednat
30.05. - 02.06.2019 3 3 100 Kč3 040 Kč6 430 Kč6 310 Kč5 780 Kč5 670 Kč3 200 Kč3 140 KčzdarmaObjednat
02.06. - 06.06.2019 4 3 510 Kč3 440 Kč7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 6 790 Kč6 660 Kč14 150 Kč13 870 Kč12 740 Kč12 490 Kč7 080 Kč6 940 KčzdarmaObjednat
06.06. - 09.06.2019 3 3 280 Kč3 220 Kč6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
09.06. - 13.06.2019 4 3 510 Kč3 440 Kč7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 6 790 Kč6 660 Kč14 150 Kč13 870 Kč12 740 Kč12 490 Kč7 080 Kč6 940 KčzdarmaObjednat
13.06. - 16.06.2019 3 3 280 Kč3 220 Kč6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
16.06. - 20.06.2019 4 4 060 Kč3 980 Kč8 450 Kč8 290 Kč7 620 Kč7 470 Kč4 240 Kč4 160 KčzdarmaObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 7 650 Kč7 500 Kč16 120 Kč15 800 Kč14 510 Kč14 220 Kč8 060 Kč7 900 KčzdarmaObjednat
20.06. - 23.06.2019 3 3 620 Kč3 550 Kč7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 Kč3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
23.06. - 27.06.2019 4 4 060 Kč3 980 Kč8 450 Kč8 290 Kč7 620 Kč7 470 Kč4 240 Kč4 160 KčzdarmaObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 7 650 Kč7 500 Kč16 120 Kč15 800 Kč14 510 Kč14 220 Kč8 060 Kč7 900 KčzdarmaObjednat
27.06. - 30.06.2019 3 3 620 Kč3 550 Kč7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 Kč3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
30.06. - 04.07.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč9 910 Kč9 720 Kč8 920 Kč8 750 Kč4 940 Kč4 850 KčzdarmaObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 8 430 Kč8 270 Kč18 280 Kč17 920 Kč16 460 Kč16 140 Kč9 160 Kč8 980 KčzdarmaObjednat
04.07. - 07.07.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč8 380 Kč8 220 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
07.07. - 11.07.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč9 910 Kč9 720 Kč8 920 Kč8 750 Kč4 940 Kč4 850 KčzdarmaObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 8 430 Kč8 270 Kč18 280 Kč17 920 Kč16 460 Kč16 140 Kč9 160 Kč8 980 KčzdarmaObjednat
11.07. - 14.07.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč8 380 Kč8 220 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
14.07. - 18.07.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč9 910 Kč9 720 Kč8 920 Kč8 750 Kč4 940 Kč4 850 KčzdarmaObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 8 430 Kč8 270 Kč18 280 Kč17 920 Kč16 460 Kč16 140 Kč9 160 Kč8 980 KčzdarmaObjednat
18.07. - 21.07.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč8 380 Kč8 220 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
21.07. - 25.07.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč9 910 Kč9 720 Kč8 920 Kč8 750 Kč4 940 Kč4 850 KčzdarmaObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 8 430 Kč8 270 Kč18 280 Kč17 920 Kč16 460 Kč16 140 Kč9 160 Kč8 980 KčzdarmaObjednat
25.07. - 28.07.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč8 380 Kč8 220 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
28.07. - 01.08.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč9 910 Kč9 720 Kč8 920 Kč8 750 Kč4 940 Kč4 850 KčzdarmaObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 8 430 Kč8 270 Kč18 280 Kč17 920 Kč16 460 Kč16 140 Kč9 160 Kč8 980 KčzdarmaObjednat
01.08. - 04.08.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč8 380 Kč8 220 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
04.08. - 08.08.2019 4 5 150 Kč5 050 Kč10 740 Kč10 530 Kč9 680 Kč9 490 Kč5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 9 360 Kč9 180 Kč19 530 Kč19 140 Kč17 580 Kč17 230 Kč9 750 Kč9 560 KčzdarmaObjednat
08.08. - 11.08.2019 3 4 220 Kč4 140 Kč8 790 Kč8 620 Kč7 910 Kč7 760 Kč4 400 Kč4 320 KčzdarmaObjednat
11.08. - 15.08.2019 4 5 150 Kč5 050 Kč10 740 Kč10 530 Kč9 680 Kč9 490 Kč5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 9 360 Kč9 180 Kč19 530 Kč19 140 Kč17 580 Kč17 230 Kč9 750 Kč9 560 KčzdarmaObjednat
15.08. - 18.08.2019 3 4 220 Kč4 140 Kč8 790 Kč8 620 Kč7 910 Kč7 760 Kč4 400 Kč4 320 KčzdarmaObjednat
18.08. - 22.08.2019 4 5 150 Kč5 050 Kč10 740 Kč10 530 Kč9 680 Kč9 490 Kč5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 9 360 Kč9 180 Kč19 530 Kč19 140 Kč17 580 Kč17 230 Kč9 750 Kč9 560 KčzdarmaObjednat
22.08. - 25.08.2019 3 4 220 Kč4 140 Kč8 790 Kč8 620 Kč7 910 Kč7 760 Kč4 400 Kč4 320 KčzdarmaObjednat
25.08. - 29.08.2019 4 4 610 Kč4 520 Kč9 910 Kč9 720 Kč8 920 Kč8 750 Kč4 940 Kč4 850 KčzdarmaObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 8 430 Kč8 270 Kč18 280 Kč17 920 Kč16 460 Kč16 140 Kč9 160 Kč8 980 KčzdarmaObjednat
29.08. - 01.09.2019 3 3 830 Kč3 760 Kč8 380 Kč8 220 Kč7 540 Kč7 390 Kč4 190 Kč4 110 KčzdarmaObjednat
01.09. - 05.09.2019 4 4 060 Kč3 980 Kč8 450 Kč8 290 Kč7 620 Kč7 470 Kč4 240 Kč4 160 KčzdarmaObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 7 650 Kč7 500 Kč16 120 Kč15 800 Kč14 510 Kč14 220 Kč8 060 Kč7 900 KčzdarmaObjednat
05.09. - 08.09.2019 3 3 620 Kč3 550 Kč7 650 Kč7 500 Kč6 890 Kč6 760 Kč3 830 Kč3 760 KčzdarmaObjednat
08.09. - 12.09.2019 4 3 510 Kč3 440 Kč7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 6 790 Kč6 660 Kč14 150 Kč13 870 Kč12 740 Kč12 490 Kč7 080 Kč6 940 KčzdarmaObjednat
12.09. - 15.09.2019 3 3 280 Kč3 220 Kč6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
15.09. - 19.09.2019 4 3 510 Kč3 440 Kč7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 6 790 Kč6 660 Kč14 150 Kč13 870 Kč12 740 Kč12 490 Kč7 080 Kč6 940 KčzdarmaObjednat
19.09. - 22.09.2019 3 3 280 Kč3 220 Kč6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
22.09. - 26.09.2019 4 3 510 Kč3 440 Kč7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat
22.09. - 29.09.2019 7 6 790 Kč6 660 Kč14 150 Kč13 870 Kč12 740 Kč12 490 Kč7 080 Kč6 940 KčzdarmaObjednat
26.09. - 29.09.2019 3 3 280 Kč3 220 Kč6 870 Kč6 740 Kč6 170 Kč6 050 Kč3 440 Kč3 380 KčzdarmaObjednat
29.09. - 03.10.2019 4 3 510 Kč3 440 Kč7 280 Kč7 140 Kč6 560 Kč6 430 Kč3 640 Kč3 570 KčzdarmaObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací