Apartmány Tulipano - Caorle | Italia Travel

Apartmány Tulipano - Caorle

Apartmány Tulipano - CaorleApartmány Tulipano - CaorleApartmány Tulipano - CaorleApartmány Tulipano - CaorleApartmány Tulipano - CaorleApartmány Tulipano - Caorle
Apartmány Tulipano - CaorleApartmány Tulipano - CaorleApartmány Tulipano - CaorleApartmány Tulipano - CaorleApartmány Tulipano - CaorleApartmány Tulipano - Caorle
Apartmány Tulipano - CaorleApartmány Tulipano - CaorleApartmány Tulipano - CaorleApartmány Tulipano - Caorle
BazénKlimatizaceParkovištěPlážový servisTelevizePračka
Vzdálenost od moře: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Všem můžeme jen doporučit tento nově postavený apartmánový komplex vhodný pro rodiny s dětmi a pro všechny věkové kategorie nedaleko centra Caorle. Děti ocení prostor s bazénem. Ubytování má výbornou polohu, zařízení je moderní a čisté. Klidná část letoviska, poblíž jsou návštěvníkům k dispozici veškeré potřebné služby, včetně blízkého velkého supermarketu, tenisových kurtů nebo minigolfu.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody, vzdálenost 350 m, plážový servis v ceně ubytování, tj. slunečník + 2 lehátka (jinak cena cca 15 Eur/den). Jemný písek má zlatavou barvu, pláž vhodná pro děti. Pro malé návštěvníky je zde celá řada atrakcí, jako jsou prolézačky, houpačky, klouzačky atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži přímo v Caorle. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích. V městečku minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol, tandemů, automobilů a skútrů přímo ve městě. 7 km od Caorle je 18jamkové golfové hřiště Pra´ delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky.

Poloha:

Zóna Levante, jež je pro děti vhodnější než Ponente, neboť je prostornější a má více dětských atrakcí. Moderní novostavba, jež se nachází 350 m od písčité pláže a 350 m od malebného historického centra letoviska Caorle, ve velmi klidné části, ale zároveň v blízkosti obchůdků, restaurací, pizzerií a kaváren. Nedaleko je malý aquapark. www.aquafollie.it

Ubytování a vybavení:

Slunné apartmány jsou velmi funkčně zařízeny. Budova se skládá ze dvou pater. Součástí ubytování je oplocená zahrada s bazénem pro děti a pro dospělé. Místo k parkování uvnitř komplexu.

Typ ubytování:

Bilo č. 14, max. pro 4 osoby: Apartmán v přízemí, soukromá zahrádka se stolkem, židličkami a slunečníkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem, pračka, klimatizace, mikrovlnka, parkovací místo.

Bilo č. 15, max. pro 4 osoby: Apartmán v přízemí, soukromá zahrádka se stolkem a židličkami, vstup naproti bazénu, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem, mikrovlnka, pračka, klimatizace, parkovací místo.

Trilo č. 25, max. pro 6 osob: Apartmán v prvním patře, soukromý vchod v přízemí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací gauč pro 2 osoby, velká zařízená terasa se slunečníkem s výhledem do zeleně a na bazén, komora, pokoj s poschoďovou postelí, pokoj s manželským lůžkem a terasou, koupelna se sprchovým koutem, pračka, klimatizace, mikrovlnka, parkovací místo.

Trilo č. 26, max. pro 6 osob: Apartmán v prvním patře,  soukromý vchod v přízemí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací gauč pro 2 osoby, velká zařízená terasa se slunečníkem s výhledem do zeleně a na bazén, komora, pokoj s poschoďovou postelí, pokoj s manželským lůžkem a terasou, koupelna se sprchovým koutem, pračka, klimatizace, mikrovlnka, parkovací místo.

Trilo č. 10, max. pro 6 osob: Velký apartmán v přízemí, soukromá zahrada s parkovacím místem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s poschoďovou postelí a 2 samostatnými lůžky, nezastřešená veranda zezadu apartmánu, koupelna se sprchovým koutem, pračka, mikrovlnka, parkovací místo, klimatizace.

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště
 • plážový servis - slunečník + 2 lehátka
 • závěrečný úklid - klient zanechává uklizenou kuchyňku a vynesené odpadky
 • spotřeby energií, vody
 • speciální nabídka

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - cca 7 Euro/os./pobyt (1-30 dní), děti do 12 let zdarma

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo - možnost půjčení na místě: 20 Euro/povlečení/postel
 • ručníky - možnost půjčení na místě: 15 Euro/set ručníků
 • dětská postýlka - 35 Euro/týden
 • zvířata - 50 Euro/týden
 • přistýlka - 70 Euro/osobu/týden, max. 2 osoby navíc v apartmánu trilo. Nutno nahlásit předem

Caorle

Caorle doporučujeme klientům, kteří mají rádi živé, ale zároveň poklidné místo. Přestože je v Caorle velké množství hotelů a ubytovacích kapacit, nejedná se zde o masovou turistiku, městečko si zachovalo svoji původní atmosféru. Už při vjezdu do Caorle si návštěvník všimne, že má toto místo historický ráz, neboť zde dominují zvonice kostelů a krásná náměstí.


Pobřeží a pláže v Caorle

O letovisku Caorle se říká, že je nejhezčím na pobřeží Jadranu. Má 2 hlavní pláže s jednoduchým názvem Levante (východní) a Ponente (západní). Podle směru slunce se také rozdělují a jmenují městské části, pro které jsou typické barevné domky a úzké uličky. Caorle nabízí návštěvníkům dlouhé, široké a dobře udržované písčité pláže s pozvolným vstupem do vody, proto je místo oblíbené pro rodiny s dětmi.

Většina apartmánových domů je vzdáleno maximálně 200 m od moře, takže máte vždy jistotu, že nebudete bydlet daleko od pláže. Jedná se o živé městečko s historickým centrem. Původně typická jadranská rybářská vesnička je i dnes velmi důležitým rybářským přístavem.

Služby a zábava v Caorle

V centru městečka Caorle je celá řada turistických atrakcí:

 • minigolf
 • tenisové kurty
 • aquapark Aquafollie
 • potápěčská škola
 • golfové hřiště s 18 jamkami (za městem)

Pravidelně o víkendech jsou organizovány koncerty a v sobotu dopoledne místní trhy. O víkendech se často konají i tematické trhy, jako např. biotrh, řemeslný trh, potravinový atd. Městečko je důležitým výletním místem, a to i v zimní sezónu, kdy žije svým poklidným životem bez přívalu turistů.

Architektonické památky

Nejvýznamnější architektonickou památkou je katedrála Il Duomo (11.stol.), pro níž je typická cihlová zvonice, tyčící se do výšky 48 m. Pozornému návštěvníkovi neunikne, že základy zvonice jsou nakloněny o 25 cm směrem na východ.

Krásná je také katedrála Santo Stefano s jedinečným mramorovým oltářem. Významný je i kostel Madonna dell´Angelo (Kostel svaté andělské Madony, z roku 1751), jež stojí přímo na pobřeží a je vlastně typickým symbolem pláže Caorle. Za návštěvu určitě stojí i kostel Madonna del Rosario di Pompei (1878) na Piazza Papa Giovanni (náměstí papeže Jana).

V části Ponente je pobřeží lemováno kameny, které vytesali umělci z celého světa. Nenechejte si ujít tuto jedinečnou galerii soch pod širým nebem.

Historie města: první archeologické pozůstatky, jež byly na území Caorle nalezeny, sahají do 14.století p.n.l. Významným městem bylo Caorle již na počátku 1. tisíciletí p.n.l., kdy mělo svůj řád a vlastní úřady. V době Říma bylo Caorle strategickým místem, neboť sloužilo jako důležitý přístav k zásobování blízkých provincií.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Caorle

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 6 °C 10 °C
Únor 1 °C 8 °C 12 °C
Březen 4 °C 12 °C 14 °C
Duben 8 °C 16 °C 16 °C
Květen 12 °C 21 °C 20 °C
Červen 16 °C 25 °C 22 °C
Červenec 18 °C 28 °C 26 °C
Srpen 17 °C 27 °C 27 °C
Září 14 °C 24 °C 23 °C
Říjen 9 °C 18 °C 20 °C
Listopad 4 °C 12 °C 17 °C
Prosinec 0 °C 7 °C 13 °C

Tipy na výlety

Aquapark Caorle - vodní park Aquafollie se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 – 15 Eur/os.

Lodní výlety Caorle - lodní výlet po říční laguně s návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou ryb, odjezd dvakrát denně z rybářského přístavu v Caorle. Cena cca 10 Eur/os.

Benátky - přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa. Někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé...Komentář a pocity necháme samozřejmě na Vás, ale objektivně lze říci, že město stojí za návštěvu, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s mělkým dnem už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o architektonický zázrak. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace s typickou benátskou architekturou stojí za vidění. Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, aby si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru.

Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur/za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné, doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Občerstvit se můžete v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst.

Do Benátek se můžete vydat lodí, cena cca 20 Eur/os. Pokud pojedete autem počítejte s parkovným na centrálním parkovišti v Benátkách, cca 20 Eur/den/auto. Parkoviště je v těsné blízkosti centra.

Benátky - odjezd z Caorle autobusem společnosti ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud vyplouvá loď do Benátek. Plavba trvá cca 40 minut, cena celodenní zpáteční jízdenky cca 23 Eur/os. (v ceně je zahrnuta i volná plavba parníky v Benátkách)

Benátské ostrovy (Murano, Burano, Torcello) - v historii útočiště Benátčanů, kteří se potřebovali ukrýt před útoky barbarů. Plavba trvá necelou hodinu. Odjezd autobusem z Caorle společností ATVO do přístavu Punta Sabbioni, odtud plavba lodí na ostrov Murano, poté Burano a Torcello. Cena zpáteční jízdenky je 20 Euro/os.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí: za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie. Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r.1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významná a dodnes prestižní kavárna.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst Itálie. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) – kde je podle pověsti Julie pohřbená, Romeův dům, Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - typické severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst / Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol.), muzeum historických umění, zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.).

Trhy v regionu Veneto - typická tradice italských nebo španělských městeček, kdy pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 – 12:30 hod) vyrostou v centru stánky s oblečením, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.
Pondělí – Lignano
Úterý – Bibione, Eraclea Mare
Středa - Mestre, Latisana
Čtvrtek - Portogruaro
Pátek - Jesolo
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o zpracování osobních údajů.
 
 

Nezávazná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 04. 2019

TermínPočet
nocí
Tulipano 14Tulipano 15Tulipano 25Tulipano 26Tulipano 10
21.04. - 28.04.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč8 250 Kč8 090 Kč9 650 Kč9 460 Kč9 650 Kč9 460 Kč10 530 Kč10 320 KčObjednat
21.04. - 05.05.2019 14 13 470 Kč13 210 Kč13 470 Kč13 210 Kč15 860 Kč15 550 Kč15 860 Kč15 550 Kč17 060 Kč16 720 KčObjednat
28.04. - 05.05.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč8 250 Kč8 090 Kč9 650 Kč9 460 Kč9 650 Kč9 460 Kč10 530 Kč10 320 KčObjednat
05.05. - 12.05.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč8 250 Kč8 090 Kč9 650 Kč9 460 Kč9 650 Kč9 460 Kč10 530 Kč10 320 KčObjednat
05.05. - 02.06.2019 28 21 840 Kč21 410 Kč21 840 Kč21 410 Kč26 910 Kč26 380 Kč26 910 Kč26 380 Kč29 020 Kč28 440 KčObjednat
12.05. - 19.05.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč8 250 Kč8 090 Kč9 650 Kč9 460 Kč9 650 Kč9 460 Kč10 530 Kč10 320 KčObjednat
19.05. - 26.05.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč8 250 Kč8 090 Kč9 650 Kč9 460 Kč9 650 Kč9 460 Kč10 530 Kč10 320 KčObjednat
26.05. - 02.06.2019 7 11 940 Kč11 710 Kč11 940 Kč11 710 Kč15 630 Kč15 320 Kč15 630 Kč15 320 Kč16 200 Kč15 880 KčObjednat
26.05. - 16.06.2019 21 25 120 Kč24 620 Kč25 120 Kč24 620 Kč32 890 Kč32 240 Kč32 890 Kč32 240 Kč34 090 Kč33 410 KčObjednat
02.06. - 09.06.2019 7 11 940 Kč11 710 Kč11 940 Kč11 710 Kč15 630 Kč15 320 Kč15 630 Kč15 320 Kč16 200 Kč15 880 KčObjednat
09.06. - 16.06.2019 7 11 940 Kč11 710 Kč11 940 Kč11 710 Kč15 630 Kč15 320 Kč15 630 Kč15 320 Kč16 200 Kč15 880 KčObjednat
16.06. - 23.06.2019 7 19 610 Kč19 220 Kč19 610 Kč19 220 Kč23 590 Kč23 120 Kč23 590 Kč23 120 Kč24 730 Kč24 240 KčObjednat
23.06. - 30.06.2019 7 19 610 Kč19 220 Kč19 610 Kč19 220 Kč23 590 Kč23 120 Kč23 590 Kč23 120 Kč24 730 Kč24 240 KčObjednat
30.06. - 07.07.2019 7 22 310 Kč21 870 Kč22 310 Kč21 870 Kč28 290 Kč27 730 Kč28 290 Kč27 730 Kč29 440 Kč28 860 KčObjednat
07.07. - 14.07.2019 7 22 310 Kč21 870 Kč28 290 Kč27 730 Kč28 290 Kč27 730 Kč29 440 Kč28 860 KčObjednat
14.07. - 21.07.2019 7 22 310 Kč21 870 Kč22 310 Kč21 870 Kč28 290 Kč27 730 Kč28 290 Kč27 730 Kč29 440 Kč28 860 KčObjednat
21.07. - 28.07.2019 7 22 310 Kč21 870 Kč22 310 Kč21 870 Kč28 290 Kč27 730 Kč28 290 Kč27 730 Kč29 440 Kč28 860 KčObjednat
28.07. - 04.08.2019 7 22 310 Kč21 870 Kč22 310 Kč21 870 Kč28 290 Kč27 730 Kč28 290 Kč27 730 Kč29 440 Kč28 860 KčObjednat
04.08. - 11.08.2019 7 26 450 Kč25 930 Kč26 450 Kč25 930 Kč33 960 Kč33 290 Kč33 960 Kč33 290 Kč34 820 Kč34 130 KčObjednat
11.08. - 18.08.2019 7 26 450 Kč25 930 Kč26 450 Kč25 930 Kč33 960 Kč33 290 Kč33 960 Kč33 290 Kč34 820 Kč34 130 KčObjednat
18.08. - 25.08.2019 7 26 450 Kč25 930 Kč26 450 Kč25 930 Kč33 960 Kč33 290 Kč33 960 Kč33 290 Kč34 820 Kč34 130 KčObjednat
25.08. - 01.09.2019 7 19 610 Kč19 220 Kč19 610 Kč19 220 Kč23 590 Kč23 120 Kč23 590 Kč23 120 Kč24 160 Kč23 680 KčObjednat
01.09. - 08.09.2019 7 12 800 Kč12 550 Kč12 800 Kč12 550 Kč16 770 Kč16 440 Kč16 770 Kč16 440 Kč17 920 Kč17 570 KčObjednat
08.09. - 15.09.2019 7 11 110 Kč10 890 Kč11 110 Kč10 890 Kč11 940 Kč11 710 Kč11 940 Kč11 710 Kč12 510 Kč12 260 KčObjednat
15.09. - 22.09.2019 7 8 250 Kč8 090 Kč8 250 Kč8 090 Kč9 650 Kč9 460 Kč9 650 Kč9 460 Kč11 110 Kč10 890 KčObjednat

nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210+420 725 535 096
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací