Camping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli Abruzzi | Italia Travel


Camping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli Abruzzi

Camping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli Abruzzi
Camping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli AbruzziCamping Village Stork**** s plnou penzí - Roseto degli Abruzzi
BazénParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

4 děti zdarma do 7 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají ubytování kousek od písečné pláže a v blízkosti přírody, jelikož jen 60 km odsud je Národní park Grand Sasso.

Pláž:

Kemp leží cca 200 m od pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Vodní sporty na pláži, půjčovny vodních skútrů a šlapadel - vše za poplatek. Z kempu je možnost využít minibus na pláž a zpět zdarma.

Poloha:

Kemp se nachází v městečku Roseto degli Abruzzi cca 1 km od městečka Giulianova, přímo u široké pláže se zlatým jemným pískem. Ve vzdálenosti 1 km naleznete mnoho restaurací, barů, pizzerií a obchodů. V okolí je celá řada zajímavých míst, můžete navštívit národní park Gran Sasso a Majella s překrásnými jeskyněmi, historické centrum městečka Giuliano či zábavní park Giocolandia. Známé městečko San Benedetto del Tronto je vzdáleno cca 30 km. Letiště Pescara je vzdáleno cca 46 km.

Ubytování a vybavení:

Kemp nabízí ubytování v hezky zařízených chatičkách/bungalovech. Kuchyňka je plně vybavena. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, pizzérie, bazén pro dospělé a děti, jacuzzi, tenisové a volejbalové hřiště, stolní tenis, půjčovna kol, kemp pořádá animační program pro děti během července a sprna. Pro milovníky aktivní dovolené je zde možnost cyklostezky z kempu, která vede do Giulianova, Tortoreto, Alba Adriatica či Martinsicuro.

 • Typ ubytování Tortoreto - mono bez ložnice – max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna s wc, terasa.
 • Typ ubytování podkrovní mono bez ložnice - max. obsazenost 3 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna s wc, terasa. 
 • Typ ubytování Roseto degli Abruzzi - trilo se 2 ložnicemi - max. obsazenost 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 ložnice se 2 lůžky, koupelna s wc, terasa.

Vybavení:

 • satelitní TV

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • parkoviště
 • plážový servis - 2 lehátka+slunečník/pokoj
 • ložní prádlo a ručníky - výměna za poplatek
 • spotřeby energií, vody
 • nápoje - 1/4 l vína a 1/2 l vody nebo nealkoholický drink

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán, splatná na místě
 • závěrečný úklid - 40 Euro/apartmán, povinný úklid kuchyňky
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 3,50 Euro/den
 • zvířata - povolena za poplatek 7 Euro/den, jen v přízemních apartmánech

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře o 3 chodech, nápoje: 1/4 l vína a 1/2 l vody nebo nealkoholický drink.

Roseto degli Abruzzi

Roseto degli Abruzzi

Letovisko Roseto degli Abruzzi se nachází na úpatí pohoří Gran Sasso. Jedná se o klidné letovisko s nádhernou palmovou promenádou. Nejen ta, ale i historické jádro města láká k procházkám.

Nachází se zde cca 10 km dlouhá široký pláž s jemným zlatým pískem střídající se s oblázky. Vhodná je pro rodiny s dětmi.

Letovisko má opravdu klientům co nabídnout - nachází se zde veškeré služby, obchody, restaurace, pizzerie, i vyžití pro děti a sportovce. Nedaleko se nachází aquapark v Tortoreto Lido. Určitě stojí za to navštívit národní park Gran Sasso.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Roseto degli Abruzzi

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden 2 °C 11 °C 10 °C
Únor 3 °C 12 °C 9 °C
Březen 4 °C 14 °C 10 °C
Duben 7 °C 18 °C 13 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 15 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 23 °C
Srpen 17 °C 29 °C 24 °C
Září 14 °C 25 °C 21 °C
Říjen 11 °C 21 °C 18 °C
Listopad 6 °C 16 °C 15 °C
Prosinec 3 °C 12 °C
13 °C


Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 08. 2017

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel v podkroví bez ložniceDospělý 3. postel v podkroví bez ložniceDítě 7-14,9 let 3. postel v podkroví bez ložniceDospělý 1./2. postel v apartmanu "Tortoreto" bez ložniceDospělý 3./4. postel v apartmánu "Tortoreto" bez ložnice
12.08. - 19.08.2017 (*) 7 13 490 Kč13 230 Kč12 090 Kč11 850 Kč6 790 Kč6 660 Kč15 090 Kč14 790 Kč13 590 Kč13 320 KčObjednat
19.08. - 26.08.2017 (*) 7 11 590 Kč11 360 Kč10 390 Kč10 190 Kč5 790 Kč5 680 Kč12 890 Kč12 640 Kč11 690 Kč11 460 KčObjednat
26.08. - 02.09.2017 (*) 7 10 290 Kč10 090 Kč9 190 Kč9 010 Kč5 190 Kč5 090 Kč11 290 Kč11 070 Kč10 190 Kč9 990 KčObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 3 4 090 Kč4 010 Kč3 690 Kč3 620 Kč2 090 Kč2 050 Kč4 390 Kč4 310 Kč3 990 Kč3 920 KčObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 4 5 390 Kč5 290 Kč4 890 Kč4 800 Kč2 690 Kč2 640 Kč5 890 Kč5 780 Kč5 290 Kč5 190 KčObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 5 6 790 Kč6 660 Kč6 090 Kč5 970 Kč3 390 Kč3 330 Kč7 290 Kč7 150 Kč6 590 Kč6 460 KčObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 6 8 090 Kč7 930 Kč7 290 Kč7 150 Kč4 090 Kč4 010 Kč8 790 Kč8 620 Kč7 890 Kč7 740 KčObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 7 9 490 Kč9 310 Kč8 490 Kč8 330 Kč4 790 Kč4 700 Kč10 290 Kč10 090 Kč9 190 Kč9 010 KčObjednat
TermínPočet
nocí
Dítě 7-14,9 let 3./4. postel v apartmánu "Tortoreto" bez ložniceDospělý 1./2. v apartmánu "Roseto degli Abruzzi" se 2 ložnicemiDospělý 3./4./5. postel v apartmánu "Roseto degli Abruzzi" se 2 ložnicemiDítě 7-14,9 let 3./4./5./6. postel v apartmánu "Roseto degli Abruzzi" se 2 ložnicemiDítě 0-6,9 let 3./4./5./6. postel
12.08. - 19.08.2017 (*) 7 7 590 Kč7 440 Kč17 490 Kč17 150 Kč15 790 Kč15 480 Kč8 790 Kč8 620 KčzdarmaObjednat
19.08. - 26.08.2017 (*) 7 6 490 Kč6 370 Kč14 790 Kč14 500 Kč13 290 Kč13 030 Kč7 390 Kč7 250 KčzdarmaObjednat
26.08. - 02.09.2017 (*) 7 5 690 Kč5 580 Kč12 690 Kč12 440 Kč11 390 Kč11 170 Kč6 390 Kč6 270 KčzdarmaObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 3 2 190 Kč2 150 Kč4 590 Kč4 500 Kč4 190 Kč4 110 Kč2 390 Kč2 350 KčzdarmaObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 4 2 990 Kč2 940 Kč6 190 Kč6 070 Kč5 590 Kč5 480 Kč3 090 Kč3 030 KčzdarmaObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 5 3 690 Kč3 620 Kč7 690 Kč7 540 Kč6 990 Kč6 860 Kč3 890 Kč3 820 KčzdarmaObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 6 4 390 Kč4 310 Kč9 290 Kč9 110 Kč8 290 Kč8 130 Kč4 590 Kč4 500 KčzdarmaObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 7 5 190 Kč5 090 Kč10 790 Kč10 580 Kč9 690 Kč9 500 Kč5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás