Hotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa Margherita | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Letní dovolená Itálie 2017 » LETNÍ DOVOLENÁ U MOŘE » Severní Itálie » Caorle » Porto Santa Margherita » Hotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa Margherita


Hotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa Margherita

Hotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa Margherita
Hotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa Margherita
Hotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa Margherita
Hotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa MargheritaHotel Ambassador*** s plnou penzí - Porto Santa Margherita
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevizeTrezorWellness
Vzdálenost od moře: <100 m
Typy lůžek: 2, 3
Stravování: Plná penze
Doprava: Vlastní doprava

1 dítě zdarma do 4 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Moderní hotel s výbornou polohou, blízko pláže, s překrásným výhledem na moře. Současně v blízkosti veškerých služeb a nedaleko centra přístavního letoviska Porto Santa Margherita. Vybavení je moderní v elegantním stylu, můžeme jen doporučit. Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi a pro všechny věkové kategorie. Hotel je pověstný výbornou místní kuchyní. Doporučujeme náročnějším klientům.

Pláž:

Soukromá hotelová pláž je vzdálena 100 m, plážový servis v ceně. Pláž je písčitá zlatavé barvy, s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži je pro děti neskutečné množství vyžití, jako jsou prolézačky, houpačky, klouzačky atd.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. Možnost potápěčských kurzů 1. a 2. stupně v místní potápěčské škole. V okolí jsou cyklistické stezky, promenáda, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging. V městečku Caorle je minigolf, tenisové kurty. Možnost rybolovu v místním přístavu. Pronájem kol přímo v hotelu. Půjčovna automobilů a skútrů v Caorle. 7 km za městem je golfové hřiště Pra´ delle Torri, vhodné pro profesionály i začátečníky, kteří si mohou objednat lekce s lektorem.

Poloha:

Porto Santa Margherita, letovisko před známějším historickým Caorle. Hotel se nachází ve velmi klidné části letoviska cca 50-100 m od pláže, ale zároveň nedaleko centra. Ubytování je v blízkosti zalesněného parku, veškeré služby, jako obchůdky a kavárničky jsou vzdálené cca 400 m. V letovisku je malý aquapark www.aquafollie.it.

Ubytování a vybavení:

Čtyřpatrová budova s výtahem, hotel nabízí 60 pokojů. Součástí hotelu je recepce, společenská televizní místnost, bar a restaurace, terasa, parkoviště, bazén, sauna, vířivka.

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 3 osoby. Jednoduše zařízený pokoj s dvoulůžkem a možností 1 přistýlky, koupelna se sprchou/WC, balkon.

Vybavení:

 • televize
 • trezor
 • klimatizace
 • telefon 

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s plnou penzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště - dle obsazenosti
 • plážový servis - slunečník + lehátko + židlička/pokoj
 • wellness - vířivka

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 3,50 Euro/os./pobyt (1-14 dní)

Způsob stravování:

Plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře o 3 chodech, salátový bufet. Nápoje nejsou v ceně.

Porto Santa Margherita

Porto Santa Margherita

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 07. 2017

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (dvoulůžkový pokoj)Dospělý 1./2. postel (třílůžkový pokoj)Dospělý 3. postel (třílůžkový pokoj)Dítě 4-11,9 let 3. postel (třílůžkový pokoj)Dítě 0-3,9 let 3. postel (třílůžkový pokoj)
07.07. - 05.08.2017 (*) 7 17 390 Kč17 050 Kč18 290 Kč17 930 Kč14 690 Kč14 400 Kč9 190 Kč9 010 KčzdarmaObjednat
05.08. - 21.08.2017 (*) 7 20 290 Kč19 890 Kč21 190 Kč20 770 Kč16 890 Kč16 560 Kč10 590 Kč10 380 KčzdarmaObjednat
21.08. - 04.09.2017 (*) 7 17 390 Kč17 050 Kč18 290 Kč17 930 Kč14 690 Kč14 400 Kč9 190 Kč9 010 KčzdarmaObjednat
04.09. - 11.09.2017 (*) 5 11 290 Kč11 070 Kč11 990 Kč11 760 Kč9 590 Kč9 400 Kč5 990 Kč5 880 KčzdarmaObjednat
04.09. - 11.09.2017 (*) 6 13 490 Kč13 230 Kč14 390 Kč14 110 Kč11 490 Kč11 270 Kč7 190 Kč7 050 KčzdarmaObjednat
04.09. - 11.09.2017 (*) 7 15 790 Kč15 480 Kč16 790 Kč16 460 Kč13 390 Kč13 130 Kč8 390 Kč8 230 KčzdarmaObjednat
11.09. - 24.09.2017 (*) 3 6 090 Kč5 970 Kč6 490 Kč6 370 Kč5 190 Kč5 090 Kč3 290 Kč3 230 KčzdarmaObjednat
11.09. - 24.09.2017 (*) 4 8 090 Kč7 930 Kč8 690 Kč8 520 Kč6 890 Kč6 760 Kč4 290 Kč4 210 KčzdarmaObjednat
11.09. - 24.09.2017 (*) 5 10 190 Kč9 990 Kč10 790 Kč10 580 Kč8 690 Kč8 520 Kč5 390 Kč5 290 KčzdarmaObjednat
11.09. - 24.09.2017 (*) 6 12 190 Kč11 950 Kč12 890 Kč12 640 Kč10 390 Kč10 190 Kč6 490 Kč6 370 KčzdarmaObjednat
11.09. - 24.09.2017 (*) 7 14 190 Kč13 910 Kč15 090 Kč14 790 Kč12 090 Kč11 850 Kč7 590 Kč7 440 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás