Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale | Italia Travel


CK Italia Travel s.r.o. » Zima » Skirama Adamello Brenta 2017/2018 » Passo Tonale / Ponte di Legno » Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale


Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale

Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale
Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale
Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo TonaleHotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale
Hotel Piandineve**** s polopenzí - Passo Tonale
Wi-Fi InternetParkovištěTelevize
Vzdálenost od sjezdovky: <100 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 3 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Klikněte na náhled pro zvětšení

Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají pro strávení své dovolené ubytování přímo na svahu a poblíž centra. Hotel poskytuje kvalitní ubytování, širokou nabídku služeb a jedinečný panoramatický výhled na hory. V restauraci servírují bohatý bufet, kde si vybere každý.

Poloha:

Starší hotel na klidném slunném místě má vynikající polohu, nachází se přímo na svahu, cca 100 m od lyžařských vleků a cca 100 m od centra městečka. Zastávka skibusu (zdarma) je u hotelu.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici recepce s centrálním trezorem (za poplatek 12 Euro/týden), jídelna, bar, společenská místnost s televizí, herna, dětský koutek, úschovna lyží, disco pub, taverna, fotografické studio, studio krásy s možností masáží, sauny, vířivky (za poplatek) a parkoviště. Internetové připojení v hale zdarma. 

Klubová karta v ceně (v rámci této karty můžete využívat širokou nabídku služeb: denní a večerní zábava s různými představeními, uvítací nápoj, piano bar ve večerních hodinách, sportovní soutěže, fitness kurzy, skupinové tance, koktejlové hry, vstup do posilovny a disco pub, miniklub pro děti ve věku 3-12 let).

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby. Ubytování v jednoduše zařízených dvoulůžkových pokojích s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením.

Vybavení:

 • TV/SAT
 • fén
 • telefon

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí - cena na osobu
 • zástupce CK na telefonu
 • wi-fi internet - v hotelové hale
 • parkoviště
 • nápoje - u večeří voda a domácí víno
 • skipas - 4, 5, 6 - ti denní Adamello Ski ve druhé části ceníku
 • klubová karta
 • skibus

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - 1,30 Euro/os./den

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - na vyžádání zdarma
 • garáž - na vyžádání za poplatek 10 Euro/noc

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně i večeře formou bufetu, nápoje u večeří (1/2 l vody a 1/4 l vína).

V tomto hotelu nabízíme i pobyt s plnou penzí, nabídku najdete zde.

Passo Tonale / Ponte di Legno

 • Vzdálenost z Prahy: 740 km
 • Vzdálenost z Brna: 840 km
 • Vzdálenost z Ostravy: 1010 km

Lyžařské středisko Passo Tonale / Ponte di Legno je součástí oblasti Val di Sole ležící na severozápadě Itálie. Jde o dynamické a moderně koncipované zimní centrum, kde najdete lyžařské tratě všech obtížností a po celou sezonu obvykle i vynikající sněhové podmínky pro báječné lyžování.

Sjezdové tratě

Středisko nabízí téměř 70 km sjezdovek, přepravu zajišťuje třicítka lanovek s hodinovou kapacitou 30.000 osob, lyžování si tu opravdu užijete. Velmi výkonná je i nová sedačka na ledovec Presena (3016 m.n.m.), který je mimořádně oblíbený nejen kvůli možnosti celoročního lyžování na dokonale udržované trati, ale v jarních měsících i kvůli slunci. Výborná pro lyžování je také ostrá černá sjezdovka Paradiso s převýšením přes 700 m vedoucí ze sedla Passo Paradiso (2585 m.n.m.). Další sjezdové tratě na protějším širokém jižním svahu vyhovují především začátečníkům a středně pokročilým lyžařům. Passo Tonale (1883 m.n.m.) patří ke střediskům, která splní očekávání všech výkonnostních i věkových kategorií a kde si každý lyžař najde svoji oblíbenou trať.

Noční lyžování je od poloviny prosince v úterý a ve čtvrtek na sjezdovce Valena od 20:30 do 23:00 hod. Noční lyžování je zahrnuto v ceně týdenní permanentky, pokud skipas nemáte, cena je 10 Euro/os.

Program pro děti - oblast Passo Tonale je oblíbená především u rodin s dětmi. Středisko je zaměřené na zábavu malých návštěvníků.

 • Passo Tonale - vždy ve čtvrtky od poloviny ledna do konce března od 17:30 hod. u tažného koberce "Tubbo"
 • Ponte di Legno - vždy ve středu u dětského vleku "Cida".

Program vedou instruktoři, malování tváří, tanec, dětské disciplíny, soutěže, hudba, občerstvení.

Okolní střediska

Pod Passo Tonale se nachází malebné alpské městečko Ponte di Legno (1257 m.n.m.) ideální pro zimní dovolenou. Severní svahy nad městečkem zčásti pokrývají lesy, díky tomu zde naleznou skvělé podmínky pro lyžování především náročnější lyžaři, kteří při sjezdu zdolávají úctyhodné převýšení téměř 900 metrů. Obě lyžařská střediska jsou propojena sjezdovou tratí Pegra, která Vás zaveze přímo k začátku nové sedačkové lanovky ze Sozzine k vrcholku Corno D´Aola. Nová kabinová lanovka Sozzine propojuje také Ponte di Legno a Passo Tonale, na druhou stranu vede sedačková lanovka do části Temú, kde se rozprostírají další sjezdové tratě o celkové délce zhruba 10 km.

Kromě kvalitních lyžařských tratí čeká na klienty výběr ze širokého spektra nabídek kulturního a sportovního vyžití – restaurace, bary, diskotéky, kluziště i bazén.

Informace o středisku:

 • 1121 - 3069 m.n.m.
 • 64 km sjezdových tratí v rámci skipasu Adamello ski (u Superskiramy je to 380 km sjezdovek)
 • 7 černých (10 km), 26 červených (41 km), 9 modrých (14 km)
 • 30 tažných zařízení: 4 kabiny, 19 sedaček, 4 vleků, 2 dětské koberce
 • 1x snowpark v Passo Tonale
 • 100 km uměle zasněžovaných tratí
 • 39 km sjezdů volným terénem
 • 43 km běžeckých tratí

Další možnosti sportů a zábavy

 • plavecký bazén, sauna, pára, tělocvična – Ponte di Legno, Passo Tonale
 • bruslařské kluziště vedle hotelu Savoia v Passo Tonale nebo u baru Brescia v Ponte di Legno, paragliding – Ponte di legno
 • lyžařské školy a školičky – Ponte di Legno, Passo Tonale
 • diskotéky – Passo Tonale

Skirama Adamello Brenta

Skirama Adamello Brenta nebo také Val di Sole (Slunečné údolí) se rozprostírá na rozhraní severoitalských provincií Trentino a Lombardie a svou rozlohou patří k nejrozsáhlejším a tedy i k nejvyhledávanějším lyžařským oblastem Dolomit. Tento nekonečně rozlehlý skiareál zahrnuje šest samostatných lyžařských středisek: Passo Tonale / Ponte di Legno, Folgarida / Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Monte Bondone, Paganella, Pejo a Folgaria / Lavarone. Střediska jsou většinou propojena lanovkami a celá oblast disponuje víc než 140 přepravními zařízeními s hodinovou kapacitou 80.000 osob.

Jméno Val di Sole dali oblasti Keltové, kteří si oblíbili zdejší termální prameny – ty zde najdete i dnes. Jak už název naznačuje, milovníci kvalitních moderních sjezdařských terénů mohou počítat s převažujícím krásným slunečným počasím. V posledních letech se užívá spíše názvu Skirama Adamello Dolomiti Brenta. Na své si zde určitě přijdou i vyznavači běžkařských stop, zejména u Madonny di Campiglio, stejně jako stoupenci dalších forem aktivního odpočinku, protože tato oblast je vhodná pro všechny druhy turistiky.

Sjezdové tratě

Návštěvníci zde mají dohromady k dispozici přes 340 km sjezdových tratí všech náročností, od nejjednodušší, až po tu nejčernější. Sjezdovky jsou vždy pokryté přírodním nebo technickým sněhem a mají obvykle punc nejvyšší kvality. Vrcholem nabídky je ledovec Presena táhnoucí se z nadmořské výšky 3018 m, na němž se dá lyžovat po celý rok. Díky neustálé modernizaci přepravní sítě, systémů umělého zasněžování a také cenové dostupnosti se Val di Sole dostalo v minulých letech do čela nejnavštěvovanějších lyžařských oblastí Itálie.

Seznam středisek

Passo Tonale / Ponte di LegnoFolgarida / MarillevaMadonna di CampiglioPinzoloMonte BondonePaganella, Pejo a Folgaria / Lavarone.

Skipasy a permanentky

Každé středisko má sice svou místní permanentku, můžete si ale pořídit i různě kombinované typy skipasů či využít skipas pro celou oblast Super Skirama, který vám zajistí neomezený přístup na svahy všech středisek oblasti. V rámci tohoto skipasu lze vyzkoušet i sjezdové tratě 50 km vzdáleného střediska Paganella či Folgariu nebo Monte Bondone. Navíc si můžete zalyžovat i na proslulé sjezdovce závodů Světového poháru, známé 3-Tre.


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 08. 2017

TermínPočet
nocí
SKIDospělý 1./2. postel bez skipasuDospělý 3. postel bez skipasuDospělý 4. postel bez skipasuDítě 8-15,9 let 3. postel bez skipasu -Dítě 8-15,9 let 4. postel bez skipasu
09.12. - 23.12.2017 (*) 3 34 090 Kč3 890 Kč2 090 Kč1 990 Kč2 890 Kč2 750 Kč2 090 Kč1 990 Kč2 890 Kč2 750 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 4 35 490 Kč5 220 Kč2 790 Kč2 660 Kč3 890 Kč3 700 Kč2 790 Kč2 660 Kč3 890 Kč3 700 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 5 46 790 Kč6 460 Kč3 490 Kč3 320 Kč4 790 Kč4 560 Kč3 490 Kč3 320 Kč4 790 Kč4 560 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 6 58 190 Kč7 790 Kč4 090 Kč3 890 Kč5 790 Kč5 510 Kč4 090 Kč3 890 Kč5 790 Kč5 510 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 7 69 590 Kč9 120 Kč4 790 Kč4 560 Kč6 690 Kč6 360 Kč4 790 Kč4 560 Kč6 690 Kč6 360 KčObjednat
23.12. - 30.12.2017 (*) 7 612 890 Kč12 250 Kč6 490 Kč6 170 Kč9 090 Kč8 640 Kč6 490 Kč6 170 Kč9 090 Kč8 640 KčObjednat
30.12. - 06.01.2018 (*) 7 622 990 Kč21 850 Kč11 490 Kč10 920 Kč16 090 Kč15 290 Kč11 490 Kč10 920 Kč16 090 Kč15 290 KčObjednat
06.01. - 13.01.2018 (*) 7 610 890 Kč10 350 Kč5 490 Kč5 220 Kč7 590 Kč7 220 Kč5 490 Kč5 220 Kč7 590 Kč7 220 KčObjednat
13.01. - 20.01.2018 (*) 7 610 890 Kč10 350 Kč5 490 Kč5 220 Kč7 590 Kč7 220 Kč5 490 Kč5 220 Kč7 590 Kč7 220 KčObjednat
20.01. - 27.01.2018 (*) 7 610 890 Kč10 350 Kč5 490 Kč5 220 Kč7 590 Kč7 220 Kč5 490 Kč5 220 Kč7 590 Kč7 220 KčObjednat
27.01. - 03.02.2018 (*) 7 612 390 Kč11 780 Kč6 190 Kč5 890 Kč8 690 Kč8 260 Kč6 190 Kč5 890 Kč8 690 Kč8 260 KčObjednat
03.02. - 10.02.2018 (*) 7 614 190 Kč13 490 Kč7 090 Kč6 740 Kč9 890 Kč9 400 Kč7 090 Kč6 740 Kč9 890 Kč9 400 KčObjednat
10.02. - 17.02.2018 (*) 7 615 490 Kč14 720 Kč7 790 Kč7 410 Kč10 890 Kč10 350 Kč7 790 Kč7 410 Kč10 890 Kč10 350 KčObjednat
17.02. - 24.02.2018 (*) 7 614 190 Kč13 490 Kč7 090 Kč6 740 Kč9 890 Kč9 400 Kč7 090 Kč6 740 Kč9 890 Kč9 400 KčObjednat
24.02. - 03.03.2018 (*) 7 612 390 Kč11 780 Kč6 190 Kč5 890 Kč8 690 Kč8 260 Kč6 190 Kč5 890 Kč8 690 Kč8 260 KčObjednat
03.03. - 10.03.2018 (*) 7 612 390 Kč11 780 Kč6 190 Kč5 890 Kč8 690 Kč8 260 Kč6 190 Kč5 890 Kč8 690 Kč8 260 KčObjednat
10.03. - 17.03.2018 (*) 7 610 890 Kč10 350 Kč5 490 Kč5 220 Kč7 590 Kč7 220 Kč5 490 Kč5 220 Kč7 590 Kč7 220 KčObjednat
17.03. - 24.03.2018 (*) 7 610 890 Kč10 350 Kč5 490 Kč5 220 Kč7 590 Kč7 220 Kč5 490 Kč5 220 Kč7 590 Kč7 220 KčObjednat
24.03. - 31.03.2018 (*) 7 610 890 Kč10 350 Kč5 490 Kč5 220 Kč7 590 Kč7 220 Kč5 490 Kč5 220 Kč7 590 Kč7 220 KčObjednat
TermínPočet
nocí
SKIDítě 3-7,9 let 3. postel bez skipasuDítě 3-7,9 let 4. postel bez skipasuDospělý 1./2. postel se skipasemDospělý 3. postel se skipasemDospělý 4. postel se skipasem
09.12. - 23.12.2017 (*) 3 3zdarma2 890 Kč2 750 Kč5 790 Kč5 510 Kč3 790 Kč3 610 Kč4 590 Kč4 370 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 4 3zdarma3 890 Kč3 700 Kč7 190 Kč6 840 Kč4 490 Kč4 270 Kč5 490 Kč5 220 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 5 4zdarma4 790 Kč4 560 Kč8 690 Kč8 260 Kč5 290 Kč5 030 Kč6 690 Kč6 360 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 6 5zdarma5 790 Kč5 510 Kč10 290 Kč9 780 Kč6 190 Kč5 890 Kč7 790 Kč7 410 KčObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 7 6zdarma6 690 Kč6 360 Kč11 890 Kč11 300 Kč7 190 Kč6 840 Kč9 090 Kč8 640 KčObjednat
23.12. - 30.12.2017 (*) 7 6zdarma9 090 Kč8 640 Kč18 490 Kč17 570 Kč12 090 Kč11 490 Kč14 590 Kč13 870 KčObjednat
30.12. - 06.01.2018 (*) 7 6zdarma16 090 Kč15 290 Kč28 490 Kč27 070 Kč17 090 Kč16 240 Kč21 690 Kč20 610 KčObjednat
06.01. - 13.01.2018 (*) 7 6zdarma7 590 Kč7 220 Kč15 090 Kč14 340 Kč9 690 Kč9 210 Kč11 890 Kč11 300 KčObjednat
13.01. - 20.01.2018 (*) 7 6zdarma7 590 Kč7 220 Kč15 090 Kč14 340 Kč9 690 Kč9 210 Kč11 890 Kč11 300 KčObjednat
20.01. - 27.01.2018 (*) 7 6zdarma7 590 Kč7 220 Kč15 090 Kč14 340 Kč9 690 Kč9 210 Kč11 890 Kč11 300 KčObjednat
27.01. - 03.02.2018 (*) 7 6zdarma8 690 Kč8 260 Kč16 890 Kč16 050 Kč10 690 Kč10 160 Kč13 190 Kč12 540 KčObjednat
03.02. - 10.02.2018 (*) 7 6zdarma9 890 Kč9 400 Kč19 490 Kč18 520 Kč12 390 Kč11 780 Kč15 290 Kč14 530 KčObjednat
10.02. - 17.02.2018 (*) 7 6zdarma10 890 Kč10 350 Kč21 090 Kč20 040 Kč13 290 Kč12 630 Kč16 390 Kč15 580 KčObjednat
17.02. - 24.02.2018 (*) 7 6zdarma9 890 Kč9 400 Kč19 790 Kč18 810 Kč12 690 Kč12 060 Kč15 490 Kč14 720 KčObjednat
24.02. - 03.03.2018 (*) 7 6zdarma8 690 Kč8 260 Kč17 990 Kč17 100 Kč11 790 Kč11 210 Kč14 290 Kč13 580 KčObjednat
03.03. - 10.03.2018 (*) 7 6zdarma8 690 Kč8 260 Kč17 990 Kč17 100 Kč11 790 Kč11 210 Kč14 290 Kč13 580 KčObjednat
10.03. - 17.03.2018 (*) 7 6zdarma7 590 Kč7 220 Kč15 890 Kč15 100 Kč10 390 Kč9 880 Kč12 590 Kč11 970 KčObjednat
17.03. - 24.03.2018 (*) 7 6zdarma7 590 Kč7 220 Kč15 090 Kč14 340 Kč9 690 Kč9 210 Kč11 890 Kč11 300 KčObjednat
24.03. - 31.03.2018 (*) 7 6zdarma7 590 Kč7 220 Kč14 590 Kč13 870 Kč9 190 Kč8 740 Kč11 390 Kč10 830 KčObjednat
TermínPočet
nocí
SKIDítě 8-15,9 let 3. postel se skipasemDítě 8-15,9 let 4. postel se skipasemDítě 3-7,9 let 3. postel se skipasemDítě 3-7,9 let 4. postel se skipasemDítě 0-2,9 let 3./4. postel
09.12. - 23.12.2017 (*) 3 33 790 Kč3 610 Kč4 590 Kč4 370 Kčzdarma2 890 Kč2 750 KčzdarmaObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 4 34 490 Kč4 270 Kč5 490 Kč5 220 Kčzdarma3 890 Kč3 700 KčzdarmaObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 5 45 290 Kč5 030 Kč6 690 Kč6 360 Kčzdarma4 790 Kč4 560 KčzdarmaObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 6 56 190 Kč5 890 Kč7 790 Kč7 410 Kčzdarma5 790 Kč5 510 KčzdarmaObjednat
09.12. - 23.12.2017 (*) 7 67 190 Kč6 840 Kč9 090 Kč8 640 Kčzdarma6 690 Kč6 360 KčzdarmaObjednat
23.12. - 30.12.2017 (*) 7 610 890 Kč10 350 Kč13 390 Kč12 730 Kčzdarma9 090 Kč8 640 KčzdarmaObjednat
30.12. - 06.01.2018 (*) 7 615 890 Kč15 100 Kč20 490 Kč19 470 Kčzdarma16 090 Kč15 290 KčzdarmaObjednat
06.01. - 13.01.2018 (*) 7 68 490 Kč8 070 Kč10 590 Kč10 070 Kčzdarma7 590 Kč7 220 KčzdarmaObjednat
13.01. - 20.01.2018 (*) 7 68 490 Kč8 070 Kč10 590 Kč10 070 Kčzdarma7 590 Kč7 220 KčzdarmaObjednat
20.01. - 27.01.2018 (*) 7 68 490 Kč8 070 Kč10 590 Kč10 070 Kčzdarma7 590 Kč7 220 KčzdarmaObjednat
27.01. - 03.02.2018 (*) 7 69 390 Kč8 930 Kč11 790 Kč11 210 Kčzdarma8 690 Kč8 260 KčzdarmaObjednat
03.02. - 10.02.2018 (*) 7 611 090 Kč10 540 Kč13 890 Kč13 200 Kčzdarma9 890 Kč9 400 KčzdarmaObjednat
10.02. - 17.02.2018 (*) 7 612 090 Kč11 490 Kč15 290 Kč14 530 Kčzdarma10 890 Kč10 350 KčzdarmaObjednat
17.02. - 24.02.2018 (*) 7 611 490 Kč10 920 Kč14 290 Kč13 580 Kčzdarma9 890 Kč9 400 KčzdarmaObjednat
24.02. - 03.03.2018 (*) 7 610 590 Kč10 070 Kč13 090 Kč12 440 Kčzdarma8 690 Kč8 260 KčzdarmaObjednat
03.03. - 10.03.2018 (*) 7 610 590 Kč10 070 Kč13 090 Kč12 440 Kčzdarma8 690 Kč8 260 KčzdarmaObjednat
10.03. - 17.03.2018 (*) 7 68 990 Kč8 550 Kč11 090 Kč10 540 Kčzdarma7 590 Kč7 220 KčzdarmaObjednat
17.03. - 24.03.2018 (*) 7 68 490 Kč8 070 Kč10 590 Kč10 070 Kčzdarma7 590 Kč7 220 KčzdarmaObjednat
24.03. - 31.03.2018 (*) 7 68 390 Kč7 980 Kč10 490 Kč9 970 Kčzdarma7 590 Kč7 220 KčzdarmaObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás