Apartmány Villaggio Albatros*** - Marina Julia | Italia Travel


Apartmány Villaggio Albatros*** - Marina Julia

Apartmány Villaggio Albatros*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros*** - Marina Julia
Apartmány Villaggio Albatros*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros*** - Marina Julia
Apartmány Villaggio Albatros*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros*** - Marina JuliaApartmány Villaggio Albatros*** - Marina Julia
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěPlážový servisTelevize
Vzdálenost od moře: <200 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Rezidence se nachází v blízkosti pláže v krásné přírodě.

Pláž:

Ubytování leží cca 100-200 m od pláže. Plážový servis na pláži zdarma. Oblázkovo-písečná pláž s pozvolným vstupem, vhodná pro děti. 

Poloha:

Rezidence se nachází v městečku Marina Julia, cca 25 km od Grado a 5 km od centra Monfalcone. U komplexu se nachází dvě přírodní rezervace, okolí ubytování je klidné. Pláž je vzdálená cca 100-200 m. Restaurace a bary jsou přímo v letovisku.

Ubytování a vybavení:

Rezidence nabízí ubytování v apartmánech typu bilo nebo v bungalovech. Kuchyňka je vždy plně vybavena nádobím. K dispozici je recepce, bar, restaurace, internet, parkoviště, bazén, hřiště pro děti.

 • Typ ubytování bilo (typ Friuli Venezia Giulia) - max. obsazenost 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s wc, terasa.
 • Typ ubytování bungalov (typ Villino Trieste) - max. obsazenost 5 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna s wc, terasa.

Vybavení:

 • klimatizace
 • TV se satelitem
 • bazén

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • wi-fi internet
 • parkoviště
 • plážový servis - 1 slunečník + 1 lehátko/apartmán
 • ložní prádlo a ručníky
 • spotřeby energií, vody

Povinné příplatky:

 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán, splatná na místě
 • závěrečný úklid - 40 Euro v případě, že apartmán bude předáván neuklizen
 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • dětská postýlka - 3,5 Euro/den
 • zvířata - 7 Euro/den, na vyžádání při rezervaci, platí se na místě
 • příplatky na místě - lehátka u bazénu 4 Euro/den

Způsob stravování:

Možnost dokoupení polopenze: 550 Kč/osoba/den, děti 7-14,9 let: 275 Kč/osoba/den, děti 0-6,9 let zdarma. V ceně polopenze jsou nápoje: voda, víno, limonáda pro děti. Snídaně jsou formou bufetu, večeře menu o 3 chodech. 

Marina Julia

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Dobrý den.

Rád bych touto cestou reagoval na Váš požadavek, týkající se zpětné vazby na pobyt.

S dovolenou ve Villaggio Albatros v Marina Julia jsme byli velmi spokojeni.

Ubytování, polopenze, animační programy, čistota v areálu resortu a převážně písčité pláže nás vzhledem k nižší cenové relaci pobytu mile překvapili. Velmi pozvolný vstup do moře a teplá voda moře je ideálním místem pro děti, které si vody náležitě užili. Dle našeho názoru můžeme tento resort doporučit všem rodinám s malými dětmi, pro které je tento resort primárně určen.

S pozdravem

Martin Kurz, Karviná

 

Villaggio Albatros - Kurzovi, 11. 07. 2017

Ceník zájezdu

Objednejte zájezd v době od 01. 08. do 03. 09. 2017 a získáte extra slevu 10 %. Sleva platí pro vybrané termíny

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 08. 2017

TermínPočet
nocí
Bilo 2+2 "Friuli Venezia Giulia" - cena za apartmánBungalow 3+2 "Villino Trieste" - cena za bungalov
12.08. - 19.08.2017 (*) 7 21 890 Kč19 320 Kč25 290 Kč22 320 KčObjednat
19.08. - 26.08.2017 (*) 7 18 890 Kč16 670 Kč22 390 Kč19 760 KčObjednat
26.08. - 02.09.2017 (*) 7 11 390 Kč10 060 Kč14 190 Kč12 520 KčObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 3 3 890 Kč3 440 Kč4 390 Kč3 880 KčObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 4 5 190 Kč4 590 Kč5 890 Kč5 210 KčObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 5 6 490 Kč5 740 Kč7 390 Kč6 530 KčObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 6 7 790 Kč6 880 Kč8 890 Kč7 850 KčObjednat
02.09. - 10.09.2017 (*) 7 9 090 Kč8 020 Kč10 290 Kč9 090 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás