Hotel Marco Polo *** s polopenzí - Garda | Italia Travel


Hotel Marco Polo *** s polopenzí - Garda

Hotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - Garda
Hotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - Garda
Hotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - Garda
Hotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - Garda
Hotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - GardaHotel Marco Polo *** s polopenzí - Garda
BazénKlimatizaceWi-Fi InternetParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od jezera: <600 m
Typy lůžek: 2, 3, 4
Stravování: Polopenze
Doprava: Vlastní doprava

2 děti zdarma do 6 let na pokoji s rodiči
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Hotel určen pro všechny milovníky obdivující nádhernou horskou přírodu v kombinaci s pestrým sportovním vyžitím.

Jezero

Vzdálenost k jezeru je cca 600 m.

Sport a zábava:

Nedaleko 9 a 18 jamkové hřiště, vhodné jak pro začátečníky, tak i pro profesionály. Možnost pronájmu horských kol v městečku Garda. Kousek od hotelu jsou cyklostezky. V místě je oblíbeným sportem horolezectví, vhodné jak pro náročné horolezce, tak pro začatečníky. Možnost lodních výletů na jezeře v přístavu Garda. Na své si přijdou vyznavači jachtingu, windsurfingu, potápění, canoeingu, paraglidingu a dalších sportovních aktivit.

Poloha:

Hotel umístěn uprostřed zeleně rozlehlého parku ve známém zálivu San Vigilio se nachází zhruba 1 km od historického městečka Garda. Autobusová zastávka je od hotelu cca 600 m. Hotel má ideální polohu pro podníkání výletů do okolí, např. Malcesine 15 km, Verona 80 km. Vzdálenost  letiště Verona - V. Catullo je 30 Km, 50 Km Brescia - G. D’Annunzio.

Ubytování a vybavení:

Hostům je k dispozici 127 dvoulůžkových pokojů, které jsou pěkně a funkčně zařízeny. Součástí hotelu je recepce (otevřená 24 hod./den), restaurace, bar, pizzerie, venkovní bazén s lehátky a slunečníky (dle obsazenosti), sluneční terasa, krásný rozlehlý park, tenisové kurty (na vyžádání za poplatek), možnost připojení k internetu ve společných prostorách (za poplatek), parkoviště. Prostory hotelu jsou centrálně klimatizovány v červenci a v srpnu, v zimě je funkční topení. Na recepci je možnost využití trezoru. Personál na recepci hovoří v angličtině, němčině, francouzštině a v italštině.

 • Dvoulůžkový pokoj - max. obsazenost 4 osoby. Dvoulůžko s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou, wc. Většina pokojů disponuje balkonem nebo malou terasou s výhledem na jezero (nelze garantovat). Pokoje Economy jsou v depandance.

Vybavení:

 • televize
 • telefon
 • fén
 • trezor

Cena zahrnuje:

 • ubytování na příslušný počet nocí (dle ceníku) s polopenzí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště - dle obsazenosti

Povinné příplatky:

 • pobytová taxa - pokud bude aplikována, budou ji klienti platit při příjezdu na místo pobytu jako povinný příplatek

Fakultativní příplatky:

 • wi-fi internet - ve společných prostorech
 • dětská postýlka - na vyžádání za poplatek 5 Euro/den

Způsob stravování:

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech, nápoje nejsou v ceně.

Lago di Garda

Ideální místo pro strávení aktivní dovolené, doporučujeme milovníkům trekkingu nebo jízdy na horských kolech. Gardské jezero, s rozlohou 370 km2, je největším severoitalským jezerem. Leží v údolí na hranici tří krajů: Trentina na severu, Lombardie na západě a jihu a Veneta na jihu a východě. Jezero je dlouhé 52 km, široké 2,5–17,5 km, průměrná hloubka je 136 m, maximální hloubka je až 346 m. Ze severu do něj ústí hlavní přítok Sarco a řeka Mincio odvádí jeho vody na jih do Pádu. Severní část jezera má spíše charakter úzkého fjordu. Směrem na jih se jezero rozšiřuje, jeho tvar je dán morénovým kruhem bývalého ledovce. Východní břeh dělí od údolí Adige 80 km dlouhý vápencový hřeben Monte Baldo (2.200 m). Západní břeh, v severní části ohraničený strmými skalními stěnami, se rozšiřuje mezi Gargnanem a Saló a vytváří půvabný pás Riviery Bresciany. Krásný výlet po obvodu břehů jezera o délce 125 km může začít na severu, v regionu Trentino. Zde stojí za zastávku městečka Arco, Riva del Garda a Torbole, na jihu potom např. Garda.
městečko Garda

RIVA DEL GARDA

Městečko Riva del Garda se nachází při severozápadním cípu jezera. V létě je hojně navštěvované turisty, v zimě slouží jako lázeňské město a kongresové centrum. Západně nad městem se tyčí strmá Rocchetta se strážní věží z benátských dob. Nejrušnějším místem v Rivě je přístavní náměstí s podloubími a mohutnou starou hodinovou věží. Východně od jezera leží malé náměstí Piazza Carducci, v blízkosti je bývalý scaligerský vodní hrad la Rocca (12.–15. stol.).

LIMONE SUL GARDA

Jméno původně rybářského městečka na severozápadní straně jezera je odvozeno od pěstování citrónů v oblasti. Dnes je Limone jedním z nejvyhledávanějších turistických center na Lago di Garda.

MALCESINE

Půvabné městečko na severovýchodní straně jezera leží pod středověkým hradem a pod vrcholem Monte Baldo (2 218 m), na který lze vyjet lanovkou.

GARDA

Lázeňské městečko s krásnou promenádou podél jezera. Místo vyhledávané milovníky cykloturistiky, terén je zde nenáročný a vhodný i pro "sváteční cyklisty". Nachází se v jihovýchodní části Gardského jezera, v kraji Veneto.

Tipy na výlet

Gardaland (Castelnuovo del Garda) – jeden z největších a nejznámějších zábavních parků v Itálii, nabízí nepřeberné množství atrakcí. Vstupné 35 Euro/den/dospělí, 29 Euro/den/děti nad 100 cm výšky a do 10 let, ZDARMA do výšky 100 cm.

Jungle Adventure Parks (San Zeno di Montagna) – zábavní park zaujme mnoha atrakcemi pro děti i dospělé, nachází se uprostřed přírody. Jde o obdobu lanových center, které nabízí aktivity různé obtížnosti. Naleznete zde dřevěné můstky, lana zavěšená mezi stromy, liány aj. Vstupné cca 15–30 Euro.

Aqua Paradise Park (Lazise sul Garda) – vodní zábavní park, který nabízí mnoho různých atrakcí. Vstupné 23 Euro/den/dospělí, 18 Euro/den/děti 100–140 cm výšky, ZDARMA do výšky 100 cm.

Verona (cca 86 km z Riva del Garda, cca 97 km z Limone sul Garda, cca 96 km z Malcesine) – druhé největší město v oblasti Veneta s mnoha římskými památkami, z nichž dvě můžeme považovat za klenoty města. Aréna z 1. stol., kde se dnes konají především koncerty nebo Shakespearovský festival, a hlavní náměstí Piazza Erbe s malebným tržištěm. Další známá atrakce je kostel San Zeno Maggiore a především Casa di Romeo a Casa di Giulietta (Romeo a Julie).

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 30. 08. 2017

TermínPočet
nocí
Dospělý 1./2. postel (pokoj Standard)Dospělý 3./4. postel (pokoj Standard)Dítě 6-11,9 let 3./4. postel (pokoj Standard)Dospělý 1./2. postel (pokoj Economy)Dospělý 3./4. postel (pokoj Economy)Dítě 6-11,9 let 3./4. postel (pokoj Economy)
15.07. - 02.09.2017 (*) 3 4 790 Kč4 750 Kč3 390 Kč3 360 Kč2 390 Kč2 370 Kč4 290 Kč4 250 Kč2 990 Kč2 970 Kč2 190 Kč2 170 KčObjednat
15.07. - 02.09.2017 (*) 4 6 390 Kč6 330 Kč4 490 Kč4 450 Kč3 190 Kč3 160 Kč5 690 Kč5 640 Kč3 990 Kč3 960 Kč2 890 Kč2 870 KčObjednat
15.07. - 02.09.2017 (*) 5 7 990 Kč7 920 Kč5 590 Kč5 540 Kč3 990 Kč3 960 Kč7 090 Kč7 020 Kč4 990 Kč4 950 Kč3 590 Kč3 560 KčObjednat
15.07. - 02.09.2017 (*) 6 9 590 Kč9 500 Kč6 690 Kč6 630 Kč4 790 Kč4 750 Kč8 590 Kč8 510 Kč5 990 Kč5 940 Kč4 290 Kč4 250 KčObjednat
15.07. - 02.09.2017 (*) 7 11 090 Kč10 980 Kč7 790 Kč7 720 Kč5 590 Kč5 540 Kč9 990 Kč9 900 Kč6 990 Kč6 930 Kč4 990 Kč4 950 KčObjednat
02.09. - 16.09.2017 (*) 3 3 890 Kč3 860 Kč2 690 Kč2 670 Kč1 990 Kč1 980 Kč3 490 Kč3 460 Kč2 490 Kč2 470 Kč1 790 Kč1 780 KčObjednat
02.09. - 16.09.2017 (*) 4 5 190 Kč5 140 Kč3 690 Kč3 660 Kč2 590 Kč2 570 Kč4 690 Kč4 650 Kč3 290 Kč3 260 Kč2 390 Kč2 370 KčObjednat
02.09. - 16.09.2017 (*) 5 6 490 Kč6 430 Kč4 590 Kč4 550 Kč3 290 Kč3 260 Kč5 790 Kč5 740 Kč4 090 Kč4 050 Kč2 890 Kč2 870 KčObjednat
02.09. - 16.09.2017 (*) 6 7 790 Kč7 720 Kč5 490 Kč5 440 Kč3 890 Kč3 860 Kč6 990 Kč6 930 Kč4 890 Kč4 850 Kč3 490 Kč3 460 KčObjednat
02.09. - 16.09.2017 (*) 7 9 090 Kč9 000 Kč6 290 Kč6 230 Kč4 590 Kč4 550 Kč8 090 Kč8 010 Kč5 690 Kč5 640 Kč4 090 Kč4 050 KčObjednat
16.09. - 23.09.2017 (*) 3 3 490 Kč3 460 Kč2 490 Kč2 470 Kč1 790 Kč1 780 Kč3 190 Kč3 160 Kč2 190 Kč2 170 Kč1 590 Kč1 580 KčObjednat
16.09. - 23.09.2017 (*) 4 4 690 Kč4 650 Kč3 290 Kč3 260 Kč2 390 Kč2 370 Kč4 190 Kč4 150 Kč2 990 Kč2 970 Kč2 090 Kč2 070 KčObjednat
16.09. - 23.09.2017 (*) 5 5 790 Kč5 740 Kč4 090 Kč4 050 Kč2 890 Kč2 870 Kč5 190 Kč5 140 Kč3 690 Kč3 660 Kč2 690 Kč2 670 KčObjednat
16.09. - 23.09.2017 (*) 6 6 990 Kč6 930 Kč4 890 Kč4 850 Kč3 490 Kč3 460 Kč6 290 Kč6 230 Kč4 390 Kč4 350 Kč3 190 Kč3 160 KčObjednat
16.09. - 23.09.2017 (*) 7 8 090 Kč8 010 Kč5 690 Kč5 640 Kč4 090 Kč4 050 Kč7 290 Kč7 220 Kč5 090 Kč5 040 Kč3 690 Kč3 660 KčObjednat
23.09. - 28.10.2017 (*) 3 3 290 Kč3 260 Kč2 290 Kč2 270 Kč1 690 Kč1 680 Kč2 990 Kč2 970 Kč2 090 Kč2 070 Kč1 490 Kč1 480 KčObjednat
23.09. - 28.10.2017 (*) 4 4 390 Kč4 350 Kč3 090 Kč3 060 Kč2 190 Kč2 170 Kč3 990 Kč3 960 Kč2 790 Kč2 770 Kč1 990 Kč1 980 KčObjednat
23.09. - 28.10.2017 (*) 5 5 490 Kč5 440 Kč3 890 Kč3 860 Kč2 790 Kč2 770 Kč4 990 Kč4 950 Kč3 490 Kč3 460 Kč2 490 Kč2 470 KčObjednat
23.09. - 28.10.2017 (*) 6 6 590 Kč6 530 Kč4 590 Kč4 550 Kč3 290 Kč3 260 Kč5 990 Kč5 940 Kč4 190 Kč4 150 Kč2 990 Kč2 970 KčObjednat
23.09. - 28.10.2017 (*) 7 7 690 Kč7 620 Kč5 390 Kč5 340 Kč3 890 Kč3 860 Kč6 990 Kč6 930 Kč4 890 Kč4 850 Kč3 490 Kč3 460 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás