Apartmány Margherita - Bibione | Italia Travel


Apartmány Margherita - Bibione

Apartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - Bibione
Apartmány Margherita - BibioneApartmány Margherita - Bibione
BazénKlimatizaceParkovištěTelevizeTrezor
Vzdálenost od moře: <1000 m
Typy lůžek: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stravování: Bez stravy
Doprava: Vlastní doprava
Zvětšit mapu Mapa zobrazuje zájezdy v okruhu nejbližších 5 km od místa tohoto zájezdu

Ubytování

Vilky se nachází v části Bibione Spiaggia. Vhodné pro rodiny s dětmi, ale zároveň doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kterým nevadí, že ubytování není přímo u pláže.

Pláž:

Písečná s pozvolným vstupem do vody vzdálená cca 900 m od ubytování, povinný příplatek za plážový servis. Pláž je vhodná pro děti, najdete zde celou řadu prolézaček, houpaček, klouzaček, trampolínu a jiné dětské atrakce.

Sport a zábava:

Motorizované i nemotorizované sporty na pláži. V Bibione jsou cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích a jogging na plážové promenádě, při vjezdu do letoviska zábavní lunapark. 10 km směrem na jih v Lignano je možno navštívit aquapark, zoologickou zahradu nebo nejbližší golfové 9 a 18 jamkové hřiště. Celá řada půjčoven jízdních kol, tandemů, skútrů a automobilů přímo v Bibione nedaleko apartmánů. Tenisové kurty (cca 12 Eur/1 hod.), minigolf a dětské herny na žetony v centru letoviska Bibione. Pokud malého pejska, můžete jej vzít s sebou k moři, v Bibione je veřejná psí pláž Pluto, www.laspiaggiadipluto.com

Poloha:

Nová rezidence se nachází na klidném místě a je vzdálená zhruba 900 m od pláže Spiaggia. Samotné centrum s obchody, lékarnou, restauracemi je vzdáleno cca 700 m. Bibione nabízí maximální společenské vyžití, jak pro malé navštěvníky, tak pro mládež toužící po zábavě i pro rodiny s dětmi. Najdete zde celou řadu zábavních podniků, lunapark, nejbližší aquapark ve středisku Lignano (10 km), Caorle (44 km) nebo Jesolo.

Ubytování a vybavení:

Nově postavená rezidence s výtahem nabízí 3 typy apartmánového ubytování, apartmány jsou velmi moderní. Hostům je k dispozici bazén. Ubytování v apartmánech typu mono, bilo a trilo, které mají klimatizaci, trezor, kávovar, fén a satelitní televizi. Všechny byty mají terasu. K dispozici je také kryté parkoviště. Na pláž jezdí minibus.

 • Typ ubytování mono: pro max. 3 osoby. Obývací místnost s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči, koupelna se sprchou, wc, terasa. Některé apartmány se zahradou.
 • Typ ubytování bilo: pro max. 5/6 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice se 3 lůžky, koupelna se sprchou, wc, terasa. Některé apartmány se zahradou.
 • Typ ubytování trilo: pro max. 7/8 osob. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice se 3 lůžky, ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou, wc, terasa. Některé apartmány se zahradou.

Vybavení:

 • televize
 • klimatizace
 • trezor
 • fén
 • mikrovlnka
 • kávovar
 • parkoviště
 • bazén

Cena zahrnuje:

 • pronájem apartmánu na příslušný počet nocí
 • zástupce CK na telefonu
 • bazén
 • klimatizace
 • parkoviště

Povinné příplatky:

 • plážový servis - (slunečník + lehátko + židlička od 4. řady) 44 Euro/týden v období 20.05. - 02.06. a 09.09. - 24.09., 58 Euro/týden v období 03.06. - 08.09. Možnost jiných řad na vyžádání za poplatek
 • vratná kauce - 100 Euro/apartmán
 • závěrečný úklid - apartmány musí zůstat v pořádku, povinný úklid kuchyňky, čistá lednice a vynesené odpadky, jinak poplatek 45 Euro
 • spotřeby energií, vody - 45 Euro/apartmán mono a bilo/pobyt, 50 Euro/apartmán trilo a quadrilo/pobyt
 • pobytová taxa - 0,50 Euro/os./den dospělí a děti od 2 let

Fakultativní příplatky:

 • ložní prádlo a ručníky - možnost pronájmu povlečení za poplatek 6 Euro/os./výměna, ručníky vlastní
 • dětská postýlka - na vyžádání při rezervaci za poplatek 28 Euro/týden

Bibione

Bibione patří k nejznámějším italským letoviskům a zároveň i nejoblíbenějším. Velké množství rodin se sem každoročně vrací. Oblíbenost Bibione potvrzuje i každoroční narůstající zájem o toto letovisko. Bibione se nachází v nejsevernější části italského pobřeží mezi městy Terst a Benátky. Letovisko je tolik žádané díky blízkosti z ČR, dostupným cenám, bohatému sportovnímu, kulturnímu a zábavnímu vyžití, kvalitním službám a především díky prostorné písčité pláži.

Pobřeží a pláže v Bibione

Pro pobřeží je typická velmi široká a dlouhá pláž se zlatavým jemným pískem a přilehlou promenádou. Pláž je dlouhá 8 km a mírně se svažuje do moře, proto je vhodná i pro rodiny s malými dětmi.

V některých částech Bibione se zachoval příjemný pás borovicové aleje, jež je pozůstatkem původních borovicových lesů. Borovice jsou v plné harmonii s místní architekturou moderního letoviska.

Služby a zábava v Bibione

Bibione nabízí návštěvníkům kompletní služby, včetně společenského vyžití pro děti i dospělé, moderní obchody s italskou módou, výborné restaurace a pizzerie se slavnou italskou pizzou nebo cukrárny s pravou italskou zmrzlinou.

Architektonické památky

Bibione je jedno z nejstarších italských letovisek, jehož historie sahá do 50. let minulého století. Největší turistický boom nastal v úspěšných 60. a 70. letech minulého století, v období tzv. italského ekonomického rozkvětu.

Bibione můžete navštívit maják, který leží v moderní části města Lido dei Pini. Za návštěvu stojí také kostel v Bibione.

Průměrné venkovní měsíční teploty - Bibione

Měsíc Teplota min Teplota max Teplota moře
Leden -1 °C 8 °C 9 °C
Únor 1 °C 10 °C 8 °C
Březen 3 °C 13 °C 10 °C
Duben 6 °C 17 °C 15 °C
Květen 11 °C 22 °C 18 °C
Červen 14 °C 26 °C 21 °C
Červenec 17 °C 29 °C 24 °C
Srpen 16 °C 28 °C 24 °C
Září 13 °C 25 °C 22 °C
Říjen 8 °C 20 °C 19 °C
Listopad 4 °C 13 °C 14 °C
Prosinec 0 °C 9 °C 10 °C

Více o počasí v Bibione.

Fakultativní výlety Bibione

Aquapark Lignano - letovisko vzdálené cca 10 km. Vodní park Aquasplash se spoustou atrakcí, skluzavek a bazénů. Vstupné je na celý den pro všechny atrakce a ceny se pohybují od 13 - 15 Eur/os. V ceně vstupu je parkovné zdarma, uvnitř areálu je bar s občerstvením.

Akvárium Gulliverlandia - areál, hned vedle aquaparku Lignano. Skládá se ze dvou částí. První částí je akvárium: návštěvníci procházejí průhledným tunelem pod hladinou vody, kde mohou obdivovat murény, žraloky nebo tropické druhy ryb. Druhou část tvoří tématický park zaměřený na středověké období s šermířskými souboji, prehistorické období Dinosaurů nebo vulkánovou oblast, kde mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu po vodopádů s jednoduchými kánoemi.

Zoologická zahrada Lignano - ve směru Lignano Riviera - jedna z největších zoologických zahrad severní Itálie, má cca 1500 druhů zvířat.

Benátky - město přezdívané také perlou laguny nebo nejromantičtějším městem světa, někteří o městu naopak tvrdí, že je špinavé... Komentář a Vaše pocity necháme samozřejmě na Vás, ale zcela určitě objektivně doporučujeme všem k návštěvě, neboť se jedná o jedinečné místo lidské civilizace. Už při příjezdu se mnohým návštěvníkům zastaví dech, a to hlavně při představě, že město bylo vybudováno v laguně s nehlubokou vodou už v 9. století. V tomto okamžiku si uvědomíme, že se jedná o zázrak lidské architektury. Nejen Náměstí svatého Marca se slavnou bazilikou a Dóžecím palácem nebo visutý most Rialto, ale každé náměstíčko bez vegetace, ale s typickou benátskou architekturou stojí za vidění.

Milovníkům poznání doporučujeme projít s mapou i méně frekventované uličky, abyste si mohli prožít místní výjimečnou atmosféru. Součástí návštěvy města by měla být i plavba Velkým Kanálem (Canale Grande): romantikům doporučujeme plavbu gondolou (100 Eur/gondola), akčnějším typům pak projížďku motorovým člunem pro skupiny (100 Eur za skupinu) a těm z vás, kterým už nezbývá velké kapesné doporučujeme zpáteční plavbu parní lodí (cena 6 Eur/os.). Pro občerstvení doporučujeme zastávku v barech mimo hlavní frekventované trasy a náměstí nebo tam, kde mají vyvěšené ceny, neboť se jedná o jedno z nejdražších světových míst. Do Benátek se můžete vydat lodí (cca 20 Eur/os.) nebo autem (počítejte s parkovným) cca 20 Eur/den/auto, a to na centrálním parkovišti v Benátkách, v těsné blízkosti centra.

Padova - historické univerzitní město, které každého návštěvníka velmi mile překvapí. Doporučujeme milovníkům historie a umění. Toto slavné město nabízí celou řadu zajímavostí, za zmínku stojí 2 hlavní historické památky, a to Kaple Scrovegni (Cappella degli Scrovegni) s originálními freskami slavného Giotta a Bazilika svatého Antonia (Basilica di Sant´Antonio, 12. stol.), která patří k nejdůležitějším poutním místům křesťanské Itálie.

Další památky: renesanční palác Lóže velké gardy (Loggia della Gran Guardia, r. 1523), Kapitánský palác (Palazzo del Capitanio 16. stol), slavná kavárna Caffé Pedrocchi (r. 1831), historicky významné společenské místo a dodnes prestižní kavárna. Lodní výlet do Benátek a na benátské ostrovy - cena plavby cca 24 Eur/os. Lodní výlet na Mušličkový ostrov, poté do letoviska Grado - cena cca 10 Eur/os.

Verona - v dobách velkého Říma jedno z nejdůležitějších a nejbohatších měst. Typická je pro město antická architektura a domy z veronského růžového mramoru. Ve městě stojí za návštěvu 2 hlavní památky: Aréna (1. stol. n.l.), kde se dodnes konají živá představení a Bylinné náměstí (Piazza delle Erbe) s malebným tržištěm. Další zajímavosti k návštěvě: Juliin dům, kde podle pověsti žila slavná láska Shakespearova Romea, Hrobka Julie (ve františkánském klášteře) - kde je podle pověsti Julie pohřbená nebo Romeův dům, dále Katedrála v románském stylu (Il Duomo, 12. stol.), Kostel San Zeno Maggiore se středověkými bronzovými sochami, pozůstatky Římského divadla (1. stol. n. l).

Portogruaro - severoitalské město se zachovalým středověkým centrem a typickou italskou atmosférou. Přímo u dálnice najdete velké nákupní středisko se světovými značkami.

Terst a zámek Miramare - významný jadranský přístav už v dobách starodávného Řecka. Možno navštívit množství jedinečných památek, jako je místní katedrála (Il Duomo, 14. stol), muzeum historických umění, Zámek svatého Giusta (Castello di San Giusto, 14. stol.), dominující nad přístavem nebo Bazilika z ranně křesťanského období (100 n.l.), sahající do dob starého Říma. Velmi oblíbeným turistickým místem je i městské mořské akvárium nebo rybářský trh. Městečko má lázeňskou atmosféru.

Za návštěvu stojí hlavní zajímavost regionu - zámek Miramare (3,5 km severozápadně od Terstu) s důležitým historickým muzeem. Luxusní zámek byl postaven na skalním výběžku nad mořem a nabízí neopakovatelný výhled do okolí a na celé pobřeží. Historie zámku sahá do 18. stol., byl postaven jako letní sídlo pro arcivévodu Maxmiliána Habsburského.

Pordenone - historické město charakteristické svými červenými cihlovými domy s podloubím zdobeným freskami. Za návštěvu stojí Katedrála (Il Duomo, 15. stol.) s cihlovou románskou zvonicí, Hodinová věž s minaretem (16. stol.) nebo Městská radnice (Palazzo Comunale, 12. stol.)

Trhy v regionu Veneto (Benátsko) - typická tradice italských nebo španělských městeček. Pravidelně jedno dopoledne v týdnu (8:00 - 12:30 hod.) vyrostou v centru letoviska stánky s oblečením, obuví, potravinami, květinami, ovocem nebo zeleninou. Jedná se o kvalitní produkty, které velmi často koupíte za výhodnější cenu, než byste zaplatili v kamenném obchodě.

Pondělí - Lignano
Úterý - Bibione, Eraclea 
Středa - Mestre, Latisana 
Čtvrtek - Portogruaro 
Pátek - Jesolo 
Sobota - Caorle

Itálie

Itálie je pohostinná země plná geografických kontrastů, jež nám středoevropanům nabízí spoustu možností, jak příjemně a pestře prožít dovolenou. Itálie uspokojí opravdu každého návštěvníka. Pokud jste vyznavačem plážového odpočinku, prostorné a udržované písčité pláže či romantické zátoky Vás určitě nezklamou.

Milovník kultury, historie, architektury nebo umění najde jen velmi málo zemí, které by této kolébce evropské civilizace mohly konkurovat. Ženy, vyznavačky shoppingu, mohou využít příležitosti pobytu v této módní zemi a zakoupit krásný model šatů nebo pohodlné a úžasné boty.

Geografie Itálie

Reliéf Itálie a samotná pobřeží se při cestě ze severu na jih Itálie výrazně mění. Při vjezdu do Itálie nás uvítají impozantní Dolomity, které v roce 2009 získaly titul světového dědictví lidstva.

Horským vlkům a aktivním sportovcům Itálie v albu určitě nemůže chybět. Severní pobřeží Jadranu je rovinaté, chladnější a vše je velmi udržované a naprosto čisté. Pobřeží je zde písčité a charakteristické jsou dlouhé a široké pláže.

Směrem k Florencii se geografický povrch Itálie zvlňuje a samotným pohledem Vás zahřejí typicky oranžově zbarvené toskánské pahorky porostlé cypřišemi. Směrem k Římu se mění jak geografie, architektura, tak i podnebí Itálie. Tady začínáme cítit závan starověkého Říma a afrického klimatu. Od Říma směrem ke Kampánii je Itálie bohatá na zeleň a charakteristická jsou členitá pobřeží. Směrem na jih k Pulii nebo Kalábrii se reliéf stává hornatějším.

Počasí v Itálii

V rámci celé Itálie narazíte na rozdílné klimatické podmínky. Díky Alpám, které působí jako bariéra proti severním větrům, je počasí v Itálii velice příjemné.

Nejteplejší je samozřejmě jih Itálie, kde působí africké klima. Navštívit zde můžete Sicílii, Emilia Romagna nebo Kalábrii a Kampánii. V létě se v těchto oblastech můžete dočkat teplot až 45°C.

Ve střední Itálii se můžete v létě těšit na teploty kolem 25-30°C. I v této oblasti se projevuje subtropické středomořské podnebí.

Mírnější teploty můžete čekat na severu Itálie v oblasti Pádské nížiny. V této oblasti převládá vnitrozemský charakter podnebí.

Nejteplejším měsícem je v Itálii červenec a nejchladnější je měsíc leden.

Itálie - oblast plná intenzivních barev

Tisíce odstínů oranžové a červené vybarvují svítání a západ slunce. Odstíny bílé, šedé a žluté dominují skaliskům, útesům a písčitým plážím. Množství odstínů zelené, jež vykreslují venkovskou krajinu, louky, hory a bohaté lesy. Mimo letní sezónu tuto zeleň živí vydatné deště. Ostrovy Sicílie nebo Sardínie jsou v letních měsících sušší, zeleň je sežehnutá silným slunečním žárem a několik měsíců zde nespadne ani kapka. Romantické pláže a průzračná azurově modrá voda je zde určitě srovnatelná s Karibikem. Nechybí ani skvosty historických měst, jako jsou Benátky, jedinečný Řím, Florencie plná umění, Pisa, Neapol, Verona, Padova, Boloň, Janov a další.

Italská kuchyně

Pokud patříte k náročným gurmánům, ani Vás Itálie nezklame. Celosvětově proslulá italská kuchyně skutečně chutná téměř každému. Když nepřijdete na chuť typickým těstovinám, tak si vás určitě získá pravá italská pizza nebo právě připravené čerstvé dary moře.

A abychom nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky, i ti budou v Itálii velmi spokojení a tudíž hodní, neboť pro ně najdete celou řadu společenského vyžití. Všude je mnoho aquaparků, zoologických zahrad nebo klouzaček a prolezaček přímo na čistém písku zlatavých pláží nebo u plážové promenády. A pokud ochutnají pravou italskou zmrzlinu, tak budou na výsost spokojeni a rodiče taky.

Itálie pro aktivní sportovce

V případě, že na dovolené neradi lenošíte, ale dáváte přednost aktivnímu sportu, téměř v každém přímořském letovisku najdete

 • tenisové kurty
 • volejbalová a golfová hřiště
 • motorové i nemotorové sporty na pláži.

Pokud jste pravými aktivními sportovci, pak nesmíte opomenout překrásné Dolomity. V zimě lákají dokonalými sněhovými podmínkami a udržovanými sjezdovkami. V létě si Vás získají překrásnými lesními stezkami nebo adrenalinovými jištěnými cestami - via ferrata. Ty ale doporučujeme jen zkušeným horalům.

Pro více informací, například důležitá telefonní čísla či celní předpisy, navštivte tyto stránky Ministerstva zahraničních věcí:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/index.html


Dotaz k zájezdu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Váš dotaz: *
 
 
 

Nezávázná rezervace

Tato rezervace je pro vás nezávazná a slouží k prověření, zda je ubytování volné ve vámi požadovaném ubytovacím zařízení. Nyní prověříme volná místa a následně vás budeme informovat (do 24 hod. v pracovní dny).

Pole označená * jsou povinná.

Ceník zájezdu

Slevy uvedené v ceníku platí do: 31. 07. 2017

TermínPočet
nocí
Mono 3Mono 3 se zahradouBilo 5Bilo 5 se zahradouBilo 6Trilo 7/8Trilo 7/8 se zahradou
15.07. - 29.07.2017 14 25 990 Kč25 740 Kč27 390 Kč27 120 Kč35 190 Kč34 840 Kč36 590 Kč36 230 Kč40 690 Kč40 290 Kč45 490 Kč45 040 Kč49 890 Kč49 400 KčObjednat
22.07. - 29.07.2017 7 15 190 Kč15 040 Kč15 990 Kč15 840 Kč20 590 Kč20 390 Kč21 390 Kč21 180 Kč23 790 Kč23 560 Kč26 590 Kč26 330 Kč29 090 Kč28 800 KčObjednat
22.07. - 05.08.2017 14 25 990 Kč25 740 Kč27 390 Kč27 120 Kč35 190 Kč34 840 Kč36 590 Kč36 230 Kč40 690 Kč40 290 Kč45 490 Kč45 040 Kč49 890 Kč49 400 KčObjednat
29.07. - 05.08.2017 7 15 190 Kč15 040 Kč15 990 Kč15 840 Kč20 590 Kč20 390 Kč21 390 Kč21 180 Kč23 790 Kč23 560 Kč26 590 Kč26 330 Kč29 090 Kč28 800 KčObjednat
29.07. - 12.08.2017 14 28 190 Kč27 910 Kč29 590 Kč29 300 Kč38 190 Kč37 810 Kč39 590 Kč39 200 Kč44 090 Kč43 650 Kč49 290 Kč48 800 Kč54 090 Kč53 550 KčObjednat
05.08. - 12.08.2017 7 15 190 Kč15 040 Kč15 990 Kč15 840 Kč20 590 Kč20 390 Kč21 390 Kč21 180 Kč23 790 Kč23 560 Kč26 590 Kč26 330 Kč29 090 Kč28 800 KčObjednat
12.08. - 19.08.2017 7 15 190 Kč15 040 Kč15 990 Kč15 840 Kč20 590 Kč20 390 Kč21 390 Kč21 180 Kč23 790 Kč23 560 Kč26 590 Kč26 330 Kč29 090 Kč28 800 KčObjednat
12.08. - 26.08.2017 14 28 190 Kč27 910 Kč29 590 Kč29 300 Kč38 190 Kč37 810 Kč39 590 Kč39 200 Kč44 090 Kč43 650 Kč49 290 Kč48 800 Kč54 090 Kč53 550 KčObjednat
19.08. - 26.08.2017 7 15 190 Kč15 040 Kč15 990 Kč15 840 Kč20 590 Kč20 390 Kč21 390 Kč21 180 Kč23 790 Kč23 560 Kč26 590 Kč26 330 Kč29 090 Kč28 800 KčObjednat
19.08. - 02.09.2017 14 22 890 Kč22 670 Kč24 290 Kč24 050 Kč31 190 Kč30 880 Kč32 690 Kč32 370 Kč35 890 Kč35 540 Kč41 890 Kč41 480 Kč45 590 Kč45 140 KčObjednat
26.08. - 02.09.2017 7 11 590 Kč11 480 Kč12 390 Kč12 270 Kč15 790 Kč15 640 Kč16 790 Kč16 630 Kč18 190 Kč18 010 Kč22 390 Kč22 170 Kč24 090 Kč23 850 KčObjednat
26.08. - 09.09.2017 14 16 090 Kč15 930 Kč17 190 Kč17 020 Kč21 890 Kč21 680 Kč23 890 Kč23 660 Kč25 590 Kč25 340 Kč30 190 Kč29 890 Kč32 390 Kč32 070 KčObjednat
02.09. - 09.09.2017 7 7 290 Kč7 220 Kč7 590 Kč7 520 Kč9 790 Kč9 700 Kč11 190 Kč11 080 Kč11 790 Kč11 680 Kč12 890 Kč12 770 Kč13 690 Kč13 560 KčObjednat
02.09. - 16.09.2017 14 11 390 Kč11 280 Kč11 990 Kč11 880 Kč15 390 Kč15 240 Kč17 490 Kč17 320 Kč18 390 Kč18 210 Kč20 290 Kč20 090 Kč21 490 Kč21 280 KčObjednat
09.09. - 16.09.2017 7 7 290 Kč7 220 Kč7 590 Kč7 520 Kč9 790 Kč9 700 Kč11 190 Kč11 080 Kč11 790 Kč11 680 Kč12 890 Kč12 770 Kč13 690 Kč13 560 KčObjednat
09.09. - 23.09.2017 14 11 390 Kč11 280 Kč11 990 Kč11 880 Kč15 390 Kč15 240 Kč17 490 Kč17 320 Kč18 390 Kč18 210 Kč20 290 Kč20 090 Kč21 490 Kč21 280 KčObjednat
16.09. - 23.09.2017 7 7 290 Kč7 220 Kč7 590 Kč7 520 Kč9 790 Kč9 700 Kč11 190 Kč11 080 Kč11 790 Kč11 680 Kč12 890 Kč12 770 Kč13 690 Kč13 560 KčObjednat
16.09. - 30.09.2017 14 11 390 Kč11 280 Kč11 990 Kč11 880 Kč15 390 Kč15 240 Kč17 490 Kč17 320 Kč18 390 Kč18 210 Kč20 290 Kč20 090 Kč21 490 Kč21 280 KčObjednat
23.09. - 30.09.2017 7 7 290 Kč7 220 Kč7 590 Kč7 520 Kč9 790 Kč9 700 Kč11 190 Kč11 080 Kč11 790 Kč11 680 Kč12 890 Kč12 770 Kč13 690 Kč13 560 KčObjednat


nebo použijte pokročilé hledání

Potřebujete poradit?Po – Pá   09:00 – 17:00
+420 725 542 330+420 702 022 210
CZ - Kč CZ - Kč SK - €

Autobusové zájezdy | Děti zdarma | Akční nabídka | Doprava | Ke stažení | O nás